|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
26.3.2016 21:24:20   
Maraj
Vece mame. L okupali. Sad gleda crtace. Muce ga zubi. Bas je nervozan. Uz crtace se umiri.
Setali danas na zemunskom keju. Svratili i do delte. Uzeh cizme u Labradoru. Na snizenju. Bile su 20 000 i nesto , ja ih sad platih 9000. Volim njihovu obucu , prija mi tj udobme su mi i čizme i baletanke.

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
27.3.2016 8:01:25   
sonyasha
Dobro jutro mamike! Ko je za kaficu? user posted image
Mi naspavani, ošamutila ga kiša pa je spavkao od 10 do 7 user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
27.3.2016 9:04:40   
nikiteki
Dobro jutro mene glava od sinoć boli katastrofa

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
27.3.2016 9:07:52   
suzi kju
Dobro jutro, ja i ne stižem baš da čitam i pišem, koliko pretrčah pogledom svi su dobro sem UM, brzo ozdravljenje.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
27.3.2016 9:14:30   
emicaa
Jutro,kod nas noć nikakva,do 1 nismo zaspali,mm imao grčeve u stomaku beba jedna,Dora se probudila prije 12 pa sam legla kod nje a ona ne može da zaspi.Onda smo prešle u spavaću i posle nekog vremena je zaspala ali je mene bolila kičma pa nisam se mogla namjestiti i jutros u 8 budjenje user posted image
UM jeste li bolje?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
27.3.2016 9:19:33   
eca89
Emice mi takođe haos, oka nisam sklopila, dvojka je druga muči, pa nikad izbiti, ludim!
Naravno, još dobila nisam, ako ne dobijem, radiću test, samo ovde sutra ne rade apoteke, ali sve se nadam da ću dobiti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
27.3.2016 9:29:35   
nikiteki
Eco ako ne dobijes radi test i znaces na cemu si

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
27.3.2016 9:29:48   
emicaa
Eco ovde možeš na željeničkoj u automatu kupiti i test,bilo bi dobro da imate i vi user posted image
Što se tiče zubi,neću ni da komentarišem.Jednom moraju izrasti a do tad ostani normalna user posted image Ja ću slavit kad joj izrastu i petice

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
27.3.2016 10:26:34   
IvanaSK RR
Eco, cekamo rezultate :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
27.3.2016 11:23:41   
Maraj
Dobro jutro. Ja kuvam L rucak. Ovo menjanje sata me skroz poremetilo. Eco , mozda je nesto hormonski posto dojis al uradi da znas na cemu si.
joj zubi...i nas muce. Drugo dete skroz. Al sto noja mama kaze "ja bi sad trpela da mi niknu novi zubi "

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
27.3.2016 12:26:57   
nikiteki
Ja sad da završim ručak da uspVam sina i da sednem konačno danas

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
28.3.2016 7:13:02   
nikiteki
Jutro mamike

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
28.3.2016 7:43:46   
superm
Dobro jutro!
Za vikend stali nismo, non stop smo zujali negde.
Sinoć sam popila kafu u pola osam i noćas jedva da sam oka sklopila. Treba izdržati dan. Mlađi sin ne ide danas u vrtić, kašlje puno.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
28.3.2016 9:29:09   
jess021
Dobro jutro!
I mi smo citav vikend negde zujali, bas nam je bilo lepo. Juce L pocela da kija i da joj curi nos, nemam pojma da li je prehlada ili alergijskiuser posted image
Inace, sve po starom.
UM, jeste ozdravili?
Suzi, kad pricas o meni, nadam se da pricas nesto lepouser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
28.3.2016 9:45:07   
suzi kju
Dobro jutro. Mi smo još kod mojih, nigde nismo išli ovih dana, ovde je baš hladno, eventualno danas malo prošetamo.
Jess zar sumnjaš? Spominjem te u kontekstu da si išla na vto a ubrzo ostala trudna prirodnim putem user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
28.3.2016 9:49:12   
emicaa
Jutro mame,ova moja opet sat vremena divljala po krevetu,i dalje se nadam da će do jula početi spavati user posted image
Htjela sam danas da idemo na sladoled ali je vrijeme fuuuj tako da ne znam dal ćemo izlaziti igdje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
28.3.2016 10:44:27   
sonyasha
Dobro jutro mame!
Kod nas je bila luda noć, u četiri sr budio da klopa ali se razbudio i tako smo blejali neko vreme, luda kuća! Sada on spava a meni duša spava ali rintam po kući i ćaskam sa V.
UM, kako ste danas? Juče ste sve skitale, bilo je pusto...
Kada siki idući put odosmo da se proskitamo!


_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
28.3.2016 10:44:36   
amelia
Jutro mamice kako ste mi? Mi danas dobro smo spavali da ga ne ureknem po prvi put u zivotu budio se samo tri puta da siki i nastavio spavati evo ga jos uvek spava. Nadam se da ce uhvatiti sad ovakaf ritam. Vikendom smo se razvalili od setnje i sopinga user posted image doduse sve smo bebcu kupili meni samo jedan mantil i haljinica. A smo kupili hranilicu chicco poly 2u1, posteljinu trenerke prolecna jakna pantalone kosulja kratki rukava. Jedan svecani komplet koji je bio 160e mi uzeli za 40 ima pantalone kravata kosulja dugih rukava i djempercic jako slatko slikacu posle i stavicu u odgovarajucu temu i neke papucice isto bile na snizenju.trebalo bi mi za ovo jos neka kapica kao sesiric pa da bude svw komplet. I da zaboravih narucila sam mu radosnicu online sad cekamo da stigne da vidimo kakva je jedva cekam da stigne user posted image vreme je danas ovde haos pada kisa duva vetar i tako....

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
28.3.2016 11:05:45   
IvanaSK RR
Dobro jutro .
Super za kupovinu Amelia, i da bebica sto bolje spava.
Meni je danas za nijansu bolje, curi nos i oči, ali ne toliko koliko zadnja dva dana.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
28.3.2016 11:29:48   
Animsaj9
Zeneee dobro jutro dobar dan! user posted image
Mi smo ceo vikend bili u skitnji, juče smo bili kod sveki na Uskrsu, kad pomislim na hranu muka mi je.
Danas najavili lep dan, ali Sunce se krije, a bas smo planirali setnju.
Trebalo bi da nam danas stigne plakar za hodnik , jedva čekam kao malo dete sam.
D se muči sa desnima rukice su po ceo dan u ustima i jako je nervozan user posted image ..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
28.3.2016 11:43:27   
IvanaSK RR
Animsaj, zubici?
Eco, jesi radila test? user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
28.3.2016 14:53:05   
Sanjalicaaa
Eco, ne mozemo da docekamo da uradis test user posted image
Animsaj, isto i kod nas, samo smo mi malo stariji.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
28.3.2016 15:05:11   
mama krava
Hej, hej....

Mene nije bilo prošle nedelje, jer sam imala baš obaveza na poslu, a i kod kuće haos. Oba deteta bolesna- ovaj ludi virus. Dušana samo čak vodili i na infektivnu kliniku jer su sumnjali na zauške, pošto su mu ispod ušiju bile iskočile ćlezde. Do pola 10 smo ostali to veče tamo, ali samo je virus to izazvao... hvala Bogu...


(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
28.3.2016 22:03:56   
Rosita
user posted image za sve rr mame. Nadam se da cu moci cescse da svratim. Sve vas puno pizdravljam.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
28.3.2016 22:44:00   
Animsaj9
daa izgleda da su zubici...
nama je stigao plakar, sastavili ga, sad malo odmaramo, a D smo jedva uspavali....

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here