|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 54 55 [56]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 8:32:13   
nikiteki
Ja sam juce vodila sina na orl imali uput da mu pogledaju krajnike kaze očajni katastrofa ajde kaze da prolongiramo do tri ipo godine pa cemo da vidimo onda

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1376
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 8:52:28   
Trcosava
To ti je od deteta do deteta i ja dan danas tvrdim da ima i genetike.

Sestra i zet su mi kilavi u pm, deca su ista takva bila. Sad su ojačali naravno.
Ana eto, do 3. godine nije išla u vrtić. Dve godine joj ni nos nije procureo, pa onda zaglavila u bolnici (nije to po srpskim standardima za bolnicu ahahah ali dobro). I tako naredne 3 godine. Kašlje, nos... Nema ona T, pa je onda skobali negde januara, februara. PA onda 3 dana bolnica i onda sve super. A mali je skoro zaglavio i T i inhalacije i pumpicu. Ana probrljiva u pm što se tiče jela, mali jede SVE.
Nema pravila.
A mislim da će vas primiti.
Kod nas je sad frka. U istoj zgradi su vrtić i škola do petog razreda. U septembru će ih toliko biti za prvi razred da hoće najmlađe da izmeste, tj mlađu grupu vrtiću da prebace na Bled. I ja ću onda da se roknem.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1377
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 9:13:46   
jess021
Mamike, evo i mene!
Nakon L i ja sam dobila tu kijavicu i curenje nosa, uzas. Danas idem kod moje dr, jedva cekamuser posted image
Maraj, mi imamo ogrlicu od cilibara, L je nosi, da li pomaze ili ne-nemam pojma, ali njoj su izasla dva zubica i nije uopste bilo strasno, cak uobicajeno.
Suzi, Brankiuser posted image
Sanjice, super za mamine rezultate, bas mi je drago. Kad putujes?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1378
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 9:48:04   
Sanjica26 RR
Jess sledeceg cetvrtka uvece putujem. Juce sam kupila patike da bi mogla da spartam.user posted image
Moracu obavezno da ponesem tablete za stomak u slucaju da dobijem. Sigurno kad budem isla plakacu zbog njih troje, ali mm me zeza da sad nema sanse da odustanem.
Stavila sam i svasta nesto u zamrzivac da im barem to olaksam. T mi je vec napomenula da cu da joj nedostajem. Samo da odem a da su one zdrave.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1379
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 9:50:57   
IvanaSK RR
Zdravo, drugari, bas mi je zao sto ima toliko bolesnih!
Sanjice, ides u Veneciju? Nadam se da je povod lep.
Eco, ne opterećuj se, to sve zavisi od deteta do deteta. Uostalom, pre ili kasnije ce morati u kolektiv. Nek idš u vrtic, ja za vrtić imam samo pozitivno mišljenje.

< Poruku je uredio IvanaSK -- 31.3.2016 9:54:40 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1380
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 11:06:42   
branki*
Sanjice,sad procitah za mamine rezultate,superuser posted image bas mi je drago!
Ja opet odlepila.zbog glupe brave!ako nastavim ovako,zaglavicu na odeljenju!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1381
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 11:47:51   
bebilule
Mahanje i od mene. M i ja na terasi. On spava, a ja pijem kafu. Dan je divan, rucak spreman, ja oprala kosu. Kasnije cemo u setnju pa do mog tate i babe. Sutra se vracamo kuci.
Sanjice drago mi je za mamu. Uzivaj u Veneciji.
Branki user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1382
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 13:57:13   
jess021
Bila kod dr. Trudnoca super. Po ciklusu 6+6, po uz 7+2.
Sad mi je lakse, bas sam se nesto uspanicila. Nemam nikakve simptome. Sledeca kontrola, a ujedno i prvi euz 06.05.
Branki, evo jos jedanuser posted image
E da, ako je neko video Bebac magazin, u temi prodiliste Betanija na slici smo Lenka i ja. To su nas slikali posle porodjaja, kad su nas vozili u sobu.
Ja sam trazila te novine bas dugo i na kraju odustala. Kad smo kupovali stolicu za hranjenje vidim ih u Aksi i uzmem, ali ne zbog toga vec onako.
U autu ih listam i komentarisem sa mm kako ih nikad nismo nasli i da nam je bas krivo zbog toga, okrenem stranu kad ono Lenkaaaa. Mojoj sreci nije bilo kraja.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1383
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 14:17:08   
eca89
Jess user posted image za bebu i Lenku!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1384
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 14:26:52   
mama krava
Ćaos mame user posted image ...

Ja na poslu, a nerviram se za ovog malog koji je ostao kod kuće jer je noćas počeo onako grozno laringitično da kašlje, tj da lajeuser posted image . Inhalirala sam ga Pulmicortom i preseklo ga je, ali sam ga ostavila kod kuće jer i slinavi. Imam utisak da je odreagovao na nešto iz vazduha...sinoć smo bili napolju do pola 8 i mene je pomalo svrbuckao nos, i grebe me grlo, a on je isto sklon alergijama. Možda mu dam i Aerius večeras ako osta isto stanje, a taman sam zakazala alergo testove za dve nedelje. Čekamo već 2 meseca da prestane sa terapijom i sad se ovo nakačilo. Baš se nerviram.

A napolju je grrrroooozno! Ja sam ko kuvana noga...pretoplo je i neprirodno!user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1385
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 14:37:18   
IvanaSK RR
Ja sam malo odspavala, nesto me zeza glava. Mada, nista mi nije bolje, samo jos gore. Retko kad mi bude ok posle dnevnog spavanja.
Jess, divno za bebicu.
MK, nadam se da ce brzo proci!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1386
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 14:52:25   
Sanjalicaaa
Jess, bravo za trudnocu i Lenku user posted image Bas cu uzeti novine kad odem do Akse.
Sanjice, Venecija je predivna. Mi smo bili za dan zaljubljenih par dana, ali guzva je bila nenormalna zbog karnevala. Sada mi je zelja da odem ponovo, da lepo prosetam ulicama i uzivam u gradu na miru.
Branki, draga, nemoj se nervirati user posted image
Mk, sada vlada virusni laringitis. I mi lajemo.

Danas je Iki prvi put probao pirincanu kasicu. Tj. to mu je i prva kasica. Nije odusevljen user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1387
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 16:54:15   
branki*
jess,bravo za slicicu i sto si nasla casopis1mi nemamo ovde aksu,a bas sam htela da uzmem onaj broj gde je izasla slika sa druzenja jednog naseg...mk,da brzo ozdravite,a jeste pretoplo.ma,ja nesto bas bfzo puknem,ovo sa bravom me izbaci iz ravnoteze,bas sam se iznervirala!boka spava,pospremila od rucka,pa cemo kasnije napolje...user posted image drugarke moje!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1388
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 21:59:52   
Animsaj9
Meni danas fazan dobro nije dosao glave. Sedim u dvorištu, pored mene D spava u kolicima, i odjednom cujem neku pticu cuje se, kad pade fazan na sto pored ja skoci i počela da vristim samo sam zgrabila kolica. U tom trenutku mačka skoci na njega na sto, pas počeo da laje, D počeo da plače, moji izletese svi iz kuce da vide sta se desava , a mačka pojuri fazana kroz bastu i on odlete. Ja sam bila u soku 15 min, sta da je pao na kolica....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1389
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 23:11:18   
dijana1*
Nova tema Klikuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1390
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 54 55 [56]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 54 55 [56]
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



Anketa

Sminkanje
Rivana

Potrebna mi je pomoc, kada biste trazili profesionalnog sminkera, za vencanje, matursko vece ili bilo sta drugo sta biste ukucali u pretrazivacu

Profesionalni sminker (60%)

Sminka za vencanje (26%)

ili nesto trece napisati sta (14%)


Ukupan broj glasova: 97

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here