|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 8:27:53   
Sanjica26 RR
Emice gde nadje njegauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 8:29:33   
Trcosava
Pojma nemam kako je ovde, znam kako je u Bg-u user posted image Radi se, non stop. Nema pauze. Kad radiš 8 sati, moraš da imaš 7.5 sati efektivnog rada. Meni to nije problem. Valjda što mi je to bio jedan od prvih poslova. I to mi je pomoglo na budućim. Nikad neću zaboraviti, posle toga sam radila u bioskopu (fuckwood cineplex) i stojim ja, zapalila cigaru - dolazi jedan ''šef'' krne da me drnda što pušim - ''idi pogledaj wc-ee, kante, jel usisano? Jeste? Molim lepo, ako nađeš da nešto nisam uradila, dođi pa mi kenjaj'' Ućutao i okrenuo se i više mi ni jednom nije prigovorio. Da se ja pitam, sve državne službenike bi na jedno pola godine poslala da rade u Mek.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 8:44:06   
bebilule
Trco, gdje si u dezeli? Ja sam ti tamo bila redovan gost. Planiram i ove godine, ali ne znam da li cu moci sa malom bebom.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 8:54:57   
Trcosava
Pored Bledauser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 9:25:50   
Maraj
Dobro jutro. L se probudio oko 8. Malo pevao u krevetu. Sad sikio pa opet zadremao.
amelia ja mislim da je 8600g a ne 7600g. Jesi li ti videla gramazu koju vaga pokazuje , da nije dr pogresila... ja imam kucnu vagu za bebe i zna da lazira od dana do dana. Proveri kako ti je trca rekala na kucnoj vagi sa njim

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 9:45:57   
bebilule
U Trco, pa ti na Alpima skoro. Jesi li naucila jodlovati user posted image . Ja idem na drugu stranu, u Krsko.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 11:28:45   
Animsaj9
oooo dobroo jutrooo, dobar dan. D je opet zaspao , pa sam sela malo da vas citam.
Trco , citam kazes boli te u predelu jajnika ..e ja sam pre trudnoce imala takav problem , mislila sam da su me jajnici boleli mada ni ne znam kako je kad oni bole , odem kod ginekologa da me pregleda, kad sam legla da uradi UZ kaze ona meni da su mi creva puna ,i da mi je bas u tom delu jajnika toliko crevo prosireno koliko je puno i puno je gasnih nivoa u stomaku .kaze uzmi dulkolax pij da se ocistis .nisam ni razmisljala da me tako moze boleti od neredovne stolice. od sad kad nemam stolicu dva dana , kuvam odma suve sljive

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 16:19:51   
vikiveki
Imam i ja problema sa stolicom ali mi suve šljive ne pomažu,ja pravim mekinje sa jogurtom ,lanenim semenom i kimom.
Meni sada došla deca iz škole a uskoro će i muž sa posla...spremamo se za ručak a posle kud koji mili mojiuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 17:17:24   
Trcosava
Bebi mani me - mrzim zimu. Sad malo pre sa komšinicom napolju i brojim. Sine mi od septembra LOŽIMO!!!! Šest meseci i ložićemo još 2 sigurno. Užas!!!! Kud odo' u ove krajeve, ovde skoro pa najhladnije.

Anim - nisu mi problem creva jer od kako ne konzumiram belo brašno i jedem samo za doručak UH, stolica redovna i mekana. Gasova skoro i da nemam. Izbegavam i mahunarke. Tako da kod mene to nije slučaj izgleda da je bila ovulacija jer danas me ne boli.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 17:21:58   
Animsaj9
Trco onda jeste ovulacija user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 17:29:39   
emicaa
Trćo pazi sad šta radiš user posted image
Kaže Dora mora mjerit pritisak,boli je koka user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 17:51:13   
IvanaSK RR
user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 18:44:34   
Animsaj9
user posted image user posted image ahahhhaaaa Ivana , nasmeja me do suza

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 21:55:29   
vikiveki
Ivana bas sam se dobro nasmejala...a zamisli mame sa 3 ili 4 deteta
Ja sad sredila decu I stavila ih u krevet,samo jos da zaspeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 21:58:33   
IvanaSK RR
Ima ona slika sto kruzi internetom, mama troje dece i haos oko nje, i preko telefona govori drugarici "cujemo se za deset godina" hahahaha

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 22:03:09   
Animsaj9
Mi smo se okupali, sikili i zaspao, tata vecera, a ja lezim pored D, jer ima vec dve tri veceri probudi se i vristi koliko place, i odjednom prestane i nastavi da spava

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 22:17:46   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Ima ona slika sto kruzi internetom, mama troje dece i haos oko nje, i preko telefona govori drugarici "cujemo se za deset godina" hahahaha

Haha znam taj snimakal,tako slicno je I kod mene,jurim klince po kuci

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 22:20:30   
IvanaSK RR
Animsaj, mozda sanja ruzno?
Viki, ja vristim od smeha kad vidim tu sliku :)

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 22:37:49   
Animsaj9
Sa dva mesecauser posted image vec sanja ruzno, sta ce biti sa petuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
4.3.2016 22:40:01   
IvanaSK RR
Mukica mala, ko zna sta je u tim bebecim glavicamauser posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
5.3.2016 7:17:39   
branki*
jutro,mame!
sanjice,ne znam sta je na kraju uradila,ali evo superm kaze da je to ok ispit.ako su me stavili,ima da se bunimuser posted image
juce bili da vidimo saru konacno..nismo sedeli dugo,ne moze da spava od boke,ona samo vriska,smesna je bila,hoce da je uzme,pa je poljubila,a kad je videla mene da je nosim,dosla i ona,pa se trtiuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
5.3.2016 7:23:56   
eca89
Dobro jutro mamike moje, kako ste mi? Ja danas pospremam stan, perem veš i tako standard!
Lijep dan vam želim!
Joj, Branki mogu misliti mrvicu kako je medena, ova moja ništa kad ja uzmem drugu bebu ili još ne konta!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
5.3.2016 7:28:48   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: emicaa

Trćo pazi sad šta radiš user posted image
Kaže Dora mora mjerit pritisak,boli je koka user posted image

Ja nemam šta da pazim, nek pazi ovaj moj. A on, ljudi moji. Od kako je napunio 40 kao mlad majmun. Samo me zaskače!!! Sinoć kad smo legli me odradio pošteno, pa jutros opet me jedno 2x bocnuo.

Anim, da je maaaalo stariji rekla bi da su zubi, ovako može samo da bude da preživljava dan. Moj evo već par noći se budi posle 2 sata, pa ujutru oko 5 isto pusti sirenu i nastavi da spava.

Verovali vi meni ili ne - sa Anom je bilo isto!!! Legne u 21, u 23 pušta sirenu. Pa u 5 ujutru. Jedina razlika je u tome što Luka nastavi da spava u 5, Ana nije htela user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
5.3.2016 7:30:33   
branki*
i mene ceka stan danas..juce nisam stigla ni sudje od vecere da operem,a to mi se nikad ne desava,puna mi je sudopera..mada,ja volim da glancam,ali problem mi je sto ne mogu od bokeuser posted image a,i rucak treba,nemam nista.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
5.3.2016 7:48:41   
emicaa
Dobro jutro,ova moja mene neće nikad više pustit duže od pola 8 da spavam.
Trćo je tabe obožavam majke mi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here