|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina garderoba
28.10.2018 14:12:54   
dunja RR
Mame, u čemu izneti bebu iz porodilišta kraj februara, početak marta?

Da li da kupim neki manji skafander ili mi je dovoljna neka toplija jaknica? Šta dole, hulahopke i haljinica neka deblja, ili pantalonice, šta ako bude baš hladno?

Šta za stopalca?


< Poruku je uredio dunja RR -- 28.10.2018 14:13:33 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1726
   RE: Prva bebina garderoba
28.10.2018 14:21:57   
Maraj
Dunja ja bi mozda debljeg zeku ili pantalonice i bluzica. Nije mi bas za hulahopke za bebu od 4/5 dana...
Skafander ne bi isto.
Samo bi debljeg zeku ( ima i plisanih) , carapice, pamucna kapica, u auto sediste i preko cebence plus bi stavila i tetra pelenu preko auto sedista, do kola.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1727
   RE: Prva bebina garderoba
28.10.2018 14:25:31   
Sanjica26 RR
Slazem se Maraj sa tobom. Nije potreban ni skafender.
Cak ne bih ni oblacila haljinicu. Moje su se rodile u zimu. Imale su zeku sa stopalcima. Imale su pamucnu kapicu. Pokrivene su bile cebencetom i pokrivene tetra pelenom do auta.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 28.10.2018 14:27:08 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1728
   RE: Prva bebina garderoba
28.10.2018 14:28:44   
Maslacak15
Verovatno cete biti napolju Par minutA do auta i to je to. Ja mislim Sto i maraj. Ja Sam Samo oblacila zeke i ispod carapice i bodi prva DVA meseca. Mozes neki dzemper ili jaknu i cebe preko jajeta. A kraj februara u beogradu moze biti -15 i +15 😀😀

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1729
   RE: Prva bebina garderoba
28.10.2018 14:33:41   
dunja RR
Mnogo je lakše kada se rode u leto.

A ovo nije ni klasična zima, podslednjih godina bude toplo krajem februara, pa ne znam da li da pripremim dve varijante. Tu toplu zekicu ako bude hladno, i nešto tanje, bluzica i pantalonice ako bude toplo?

Malu jaknicu da ne uzimam, neku topliju?

Onda da uopšte ne uzimam skafander, do sledeće zime.

A za prve šetnje, šta, isto tople zekice, pantalona, bluzice + ćebence, to je dovoljno, ili i jaknica?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1730
   RE: Prva bebina garderoba
28.10.2018 14:34:45   
dunja RR
Daa, o tome baš i razmišljam :)
Da je ono zima zima, bilo bi mi lakše.

IZVORNA PORUKA: Maslacak15
A kraj februara u beogradu moze biti -15 i +15 😀😀



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1731
   RE: Prva bebina garderoba
28.10.2018 14:37:42   
dunja RR
Znači bodi (dugačkih rukava?) i čarapice, pa preko topla zekica, pa preko džemper/jakna, ako bude hladno? I onda ćebe.
I tako mogu i kasnije za šetnju?

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Verovatno cete biti napolju Par minutA do auta i to je to. Ja mislim Sto i maraj. Ja Sam Samo oblacila zeke i ispod carapice i bodi prva DVA meseca. Mozes neki dzemper ili jaknu i cebe preko jajeta.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1732
   RE: Prva bebina garderoba
28.10.2018 14:38:19   
Maraj
Dunja meni se L rodio krajem septembra. Oktobar je te god bio hladan. Ja sam mu oblacila bodi pa preko zeku i onda ga umotam u ono kikebu cebence. I sada sam S kada je bilo hladnije u njega umotavala. Meni je bezveze muciti bebe od npr 10 ili 15 dana sa zimskim jaknicama.
A kikebu ono cebence je super. I nigice i glavu im ususka lepo.
Mislim da ti ne treba skafander
Tek za sledecu zimu bi ja uzela

< Poruku je uredio Maraj -- 28.10.2018 14:39:26 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1733
   RE: Prva bebina garderoba
28.10.2018 14:39:48   
dunja RR
Odlično, imam to Kikebu ćebence, tj. omot, na to si mislila?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1734
   RE: Prva bebina garderoba
28.10.2018 14:41:27   
Maraj
Da da omot user posted image
Meni je ono bas prakticno

Mi smo L pre 3 god izneli u tom omotu iz porodilista , pa u auto sediste

< Poruku je uredio Maraj -- 28.10.2018 14:42:02 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1735
   RE: Prva bebina garderoba
28.10.2018 14:59:13   
Sanjica26 RR
Mi nismo imali jaknicu na pocetku. Tek kad smo krenuli u prvu set_nju. I za prvu kontrolu su bile uvijena u cebence.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1736
   RE: Prva bebina garderoba
28.10.2018 15:14:30   
IvanaSK RR
Suzi, slažem se sa devojkama. I nemoj kupovati ni jaknu ni skafander, jer sve i da ti zatreba ja imam user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1737
   RE: Prva bebina garderoba
28.10.2018 15:28:12   
dunja RR
Dogovoreno, hvala user posted image

Ja se nadam da neće biti neka ciča zima, najviše zbog toga da posle možemo u šetnju, a ne znam ni kada se kreće sa šetnjom ako je hladnije?
S se rodio u junu, pa smo krenuli mislim posle 10 dana, od izlaska iz bolnice, bio je jun ali 40+ tada.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1738
   RE: Prva bebina garderoba
28.10.2018 15:30:04   
dunja RR
Inače, ništa još nisam kupila, samo gledam.
Ne mogu da vam opišem koliko mi je čudno da gledam odeću za devojčice. Nije mi sa S bilo tako user posted image
EDIT: krenula da naručim nešto od ovih žena što nabavljaju iz Engleske, i na kraju sam uzela za S par stvari a bebi ništa još.
Za S redovno preko njih nađem super stvari na akciji, letos sam mu kupila odličnu NEXT zimsku jaknu za nešto manje od 3.000.

< Poruku je uredio dunja RR -- 28.10.2018 15:33:21 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1739
   RE: Prva bebina garderoba
28.10.2018 19:23:24   
IvanaSK RR
Suzi, ja sam sina izvodila napolje vrlo brzo, mozda dve nedelje posle povratka kuci. Krajem novembra sam se porodila.
Evo teme pa mozemo tamo nastaviti Klik

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 28.10.2018 19:24:45 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1740
   RE: Prva bebina garderoba
29.10.2018 22:42:10   
MojMiki
Dunja ti si pocela na vreme da razmisljas, ja sam jos opustena, a i rano je. Termin mi je 25.02. obzirom da ce biti cr sigurno 10ak dana ranije znaci polovina februara.  Za pocetak mislim da su saveti svih mamica dobri, ono cebence na kopcanje je odlicno za prve dane. M je rodjen 26.12. kad smo stigli kuci imao je zuticu i nije isao napolje do kontrole i ti prvi izlasci su bili u cebencetu i jaje. Sada cemo videti kako ce biti i vreme i beba....ali sa njenih mesec dana ja vec mogu i u prodavnicu ako nesto zatreba. Mi smo vec poceli da dobijamo stvarcice za curicu :-)Kad se set_im sta smo sve kupili za M...nekoliko flasica, cucle, sterilkzagor, elektricnu pumpicu ....i nista nam nije trebalo jer je sisao, dohranu je popio prvi dan mozda 20ml i toliko....nikad cucle, flasice i sl. Sa 6meseci je pio vodu iz case.Treba pripremiti bodice, zekice za prvi mesec ili dva, kapice, one rukavice da se ne izgrebe....Pelene za siroki povoj, ako to planiramo da stavljamo.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1741
   RE: Prva bebina garderoba
10.11.2018 13:34:35   
mkrmpotic
je veoma dobar servis..Prvi paket od dva naručena je stigao. nisam ništa platio pri preuzimanju.
I 14 dana imaš limita da povratiš robu na bilo kojem ,mnogo povoljniji od domacih prodavaca,,
besplatna dostava...
Reklamiranje je zabranjeno. Kontaktirajte Marketing RR.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 10.11.2018 18:22:50 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1742
   RE: Prva bebina garderoba
3.1.2019 20:17:07   
dunja RR
Mame, da li neko zna za brend Beatrbior, da li je to Kina?
Jako lepo izgledaju stvari za devojčice na jednoj FB stranici što prodaje taj brend, ali ako je Kina ne bih, pre bih onda proverene stvarčice George, Next, Matalan, preko žena koje već znam a rade ove brendove.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mkrmpotic)
Direktna veza do poruke: 1743
   RE: Prva bebina garderoba
3.1.2019 20:22:27   
MojMiki
Dunja jesi li preko fb porucivala stvarcice? Mi smo uglavnom u hm-u kupovali stvarcice za M, fin pamuk i nesto malo u Letu za sam pocetak. Sada moram da vidim gde cu da kupim, mada cemo i nesto batino.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1744
   RE: Prva bebina garderoba
3.1.2019 20:27:44   
dunja RR
Miki, nisam ništa kupila ni jednu jedinu stvar za devojčicu, nisam imala kada.
Za S od pre 2 godine uzimam preko FB, George, Next, mnogo je kvalitetnije od HM i ostalog što se kod nas prodaje, a jeftnijie, kada naručim preko ovih žena koje znam. Kvalitet je za 3 klase iznad, bez preterivanja.
Dok mi nije stigla prva narudžba nisam verovala, a od tada, samo tako naručujem, ne mogu da opišem koji je to kvalitet (to su stvari koje se rade za UK tržište).
A tu su uvek razne akcije, i ja uvek dobro prođem.
Tako bi i za nju sada.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 1745
   RE: Prva bebina garderoba
3.1.2019 20:35:28   
MojMiki
Da li bi mi dala te stranice? Ja sam iz SD ovde je slab izbor pa bih morala u BG
Imam jedno pitanje za mame koje su dojile....da li je neka koristila onu fotelju za dojenje sto se ljulja? Ja bas imam problem sa ledjima i nista od namestaja u kuci mi ne odgovara za dojenje, pogotovo za pocetak.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1746
   RE: Prva bebina garderoba
3.1.2019 20:40:24   
dunja RR
Miki poslaću ti na pp, ova prva koju ti budem poslala mi je najproverenija, ima najbole cene, i rado pomogne oko veličina jer ima dvoje dece, nikada mi nije omanula veličinu. Ja sve za S uzimam broj veće uglavnom, od njegovog uzrasta, jer je visok.
A ti i van onog što je u njenim albumima možeš naručiti, samo ispregledaš sajtove George, Next i sl, pratiš akcija ako naiđeš ..

Za dojenje nemam pametan savet, ja sam često dojila ležeći, ali i sedeći, ali nema problema sa leđima...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 1747
   RE: Prva bebina garderoba
3.1.2019 20:43:15   
MojMiki
Hvala Dunja. M sam zbog ledja sa 3,5m stavila u krevet i jos je tu :-)  

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1748
   RE: Prva bebina garderoba
3.1.2019 20:53:49   
Duškić
Dunja, posalji i meni u pp kad vidis porukicu.
Mi imamo puno prinova u porodici

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 1749
   RE: Prva bebina garderoba
3.1.2019 21:02:08   
Maraj
Dunja i ja bi na pp kontaktuser posted image

Miki doji lezeci. Ja sam i L i sada S. L je dugo spavao sa mnom. A evo i sada S. Krevetac stoji pored kreveta...ne znam zasto smo ga kupovali. S i ja smo u francuskom lezaju i ima dovoljno mesta za obe.
Ne znam za te fotelje...da to nije bacanje para... probaj lezeci, kako si sa starijim detetom?
Ja S uspavam tako. Kada se nocu probudi , samo je okrenem ka meni , ona se nasisa i opet zaspi. Nema ustajanja user posted image ustvari bilo je prvih par nedelja, kad smo menjali pelenu user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here