|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina garderoba
4.1.2019 16:09:03   
veselicaa
I ja nosim bebi samo bodice kratkih rukava,imamo samo nekoliko sa dugackim i to smo dobili,ne kupujem.
Kod nas ima next,cene su vece nego na sajtu a i kada su snizenja nije nesto puno,uglavnom su snizene cene kada nije sezona.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1776
   RE: Prva bebina garderoba
4.1.2019 16:09:41   
MasnaMasnica
Na nasem sajtu ne.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1777
   RE: Prva bebina garderoba
4.1.2019 16:33:10   
MojMiki
Masnice od kad su me u banci nesto odrali za usligu koju nisam koristila mene je strah za sve oko elektronskog placanja. Mozes li mi molim te reci kad porucujes Next gde i kako placas karticom?

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1778
   RE: Prva bebina garderoba
4.1.2019 18:34:55   
Maraj
Veselice gde ima next?
Masnice , jel.ima na sajtu next snizenja? Sad sam se registrovalauser posted image

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 1779
   RE: Prva bebina garderoba
4.1.2019 18:55:55   
veselicaa
Kod nas Maraj,odavno ga ima.Mada ovde ima dosta brendova kojih nema kod vas.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1780
   RE: Prva bebina garderoba
4.1.2019 19:08:30   
nata11


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: isidora88

Masnicd a ne naplate ti nikad neki porez ili tako nesto? 


Ne. Ja tako poručujem sa sportsdirect-a.



Ne placate nista? Kad god narucim sa aliexpresa preko 25 E placam pdv.  

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1781
   RE: Prva bebina garderoba
9.1.2019 14:38:13   
dunja RR
Hvala Isi!

Naručila sam kod Anabele, čarapice, bodiće, zeke, donje delove, jedan duksić za kasnije user posted image Sve sam uzela 62, i sve George, jedino dux 68. Od zeka, jednu sam topliju za iznošenje iz porodilišta. Anabela mi je pomogla puno da sve odaberem. I dobila sam od nje na poklon jedan kompletić first size.

Konačno sam krenula da kupujem za bebanu moju, danas je poslednji dan za naručivanje za turu koja stiže u drugoj polovini januara, pa ću sve da operem posle i pripremim.

Naravno još terbam još da kupujem, ali ovo je za početak.

Još neki džemperko, kapice ja mislim da imam, rukavice. to ću sve potražiti ovih dana.

IZVORNA PORUKA: isidora88

Uzmi 5 bodica,  3,4 trenerkice donji deo,  2,3 zekice,  bar 5 carapica,  2 kapice (deblja i tanja), dzemperic neki,  jaknica ili dzak za bebe ne jako debelo jer ce ipak biti prolece,  bar 10,15 tetra pelena za briskanje, spavanje i to ako ne koristite siroki.  Nama je 15,20 dosta,  nismo koristili siroki povoj. Ovo sve sam napisala za velicinu 56/62, kasnije ipak treba vise garderobe jos kad dodju kasice, svakodnevne set_nje,  presvlacice se beba mnogo cesce. Masnicd a ne naplate ti nikad neki porez ili tako nesto? 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1782
   RE: Prva bebina garderoba
9.1.2019 15:29:10   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: nata11



IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: isidora88

Masnicd a ne naplate ti nikad neki porez ili tako nesto? 


Ne. Ja tako poručujem sa sportsdirect-a.



Ne placate nista? Kad god narucim sa aliexpresa preko 25 E placam pdv.  


Ne, do 50 evra ništa ne plaćamo. Ali plaća se shipping koji može da bude dosta, zavisi od težine. Mm je kupovao patike, cipele, jakne... drugarica non stop poručuje kod njih, obuća za decu bude na ogromnom sniženju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1783
   RE: Prva bebina garderoba
9.1.2019 18:48:30   
MasnaMasnica
Na nextu je shiping free ako je iznos iznad 4000.Ja Nori u nedelju ujutru porucila skafander juce stigao kod mene.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1784
   RE: Prva bebina garderoba
10.1.2019 16:26:27   
Maraj
I dalje mi ne rekoste kada je snizenje na next-u?

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1785
   RE: Prva bebina garderoba
10.1.2019 16:31:49   
pari
Ja juce bila ovde u Cartersu, em je veliko snizenje em je sve jeftinije nego kod nas. Kupila sam svasta i za M i za T 🙂

Jedino mi fali jos jedan skafander za T sa stopalima, onaj mekani topli bi htela. Ladno sam ga zaboravila u avionu kad smo dolazili...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1786
   RE: Prva bebina garderoba
10.1.2019 17:04:20   
Sanjica26 RR
pari, posto se ti vracas uskoro da narucimo mi tebi da nam uzmes nesto iz Carter's-a.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1787
   RE: Prva bebina garderoba
10.1.2019 17:10:55   
pari
Rado bih uzela Sanjice nego imam samo jedan kofer za moje i njene stvari plus pokloni za M 🙂 nw znam ni kako cu se spakovati

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1788
   RE: Prva bebina garderoba
10.1.2019 17:15:00   
Sanjica26 RR
pari, salila sam se.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1789
   RE: Prva bebina garderoba
10.1.2019 17:22:24   
pari
Znam da jesi ali bas sam razmisljala juce kako bi bilo super da donesem neke stvari nekome kome treba ali nemam mesta :(

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1790
   RE: Prva bebina garderoba
10.1.2019 17:39:38   
MasnaMasnica


IZVORNA PORUKA: Maraj

I dalje mi ne rekoste kada je snizenje na next-u?


Nema kod nas snizenja

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1791
   RE: Prva bebina garderoba
10.1.2019 18:06:48   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: pari

Ja juce bila ovde u Cartersu, em je veliko snizenje em je sve jeftinije nego kod nas. Kupila sam svasta i za M i za T 🙂



Daaaaaa! Ja sam opustošila Carters u Kanadi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1792
   RE: Prva bebina garderoba
10.1.2019 20:45:51   
Maraj

IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica



IZVORNA PORUKA: Maraj

I dalje mi ne rekoste kada je snizenje na next-u?


Nema kod nas snizenja

Masnice znaci onaj sajt nextdirect.com nema snizenja. One su cene koje jesu? Pa jel.vi kupujete po toj punoj ceni ili preko preprodavaca. Gledala sam onu zenu preko koje dunja narucuje. Ona nema stranicu vec profil na fb koji je zakljucan. Moram jij poslati zahrev za prijateljstvo a to mk se ne svidja...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1793
   RE: Prva bebina garderoba
10.1.2019 20:51:21   
MasnaMasnica
Ja sama porucujem next  ne preko preprodavaca na fb. Sa tog sajta. Stigne mi za 3 dana. Evo sutra mi stize posiljka.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1794
   RE: Prva bebina garderoba
10.1.2019 20:58:37   
dunja RR
Maraj, ni ona ne prihvata svakoga, ja mislim tek ako se pozovemo na nekoga, ili proveri, kada joj pošaljemo zahtev, zajedničke prijtelje. Jako je pažljiva. Ovo ti pišem da ne brineš jer je profil, na stranicama su dosta veće cene.
Kod nje kupujem next na akciji (na next sajtu bude akcija i ona obavesti nas kupce), van akcije mi je skupo, ali ona izbacuje uglavnom Next kada je na akciji, i to bude baš povoljno. I ne ugrađuje se puno, kod nje su cene za 1/3 i 1/4 niže u odnosu na sve ostale. Jako je korektna, ne poznajem ženu lično ali profi radi svoj posao.
Ima svoj magacin, i mislim da dobija i količinske popuste od brendova s obzirom da dugo ovo radi, tako da se meni ne isplati da sama naručujem.

IZVORNA PORUKA: Maraj

Gledala sam onu zenu preko koje dunja narucuje. Ona nema stranicu vec profil na fb koji je zakljucan. Moram jij poslati zahrev za prijateljstvo a to mk se ne svidja...



< Poruku je uredio dunja RR -- 10.1.2019 21:17:12 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1795
   RE: Prva bebina garderoba
10.1.2019 21:02:44   
dunja RR
Videla sam da puno mama sa RR od nje naručuje, posebno one sa više dece, godinama, to mi govori dodatno da su zadovoljne.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1796
   RE: Prva bebina garderoba
10.1.2019 21:09:54   
MojMiki
Jeste Dunja, onda kad si mi dala link prihvatila je zahtev ali me pitala odakle sam cula za nju. Mora zena da se cuva. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1797
   RE: Prva bebina garderoba
10.1.2019 21:20:55   
dunja RR
Kod nje sam sa sport directa neki dan naručila super dukseve na kopčanje za S, po ceni od 700 dinara, na debeloj akciji. 7-icu, za kasnije, on sada nosi 6-icu već.
Skoro sve Savi tako uzmem, kada su akcije, a kupim kvalitetne stvari za male pare.
Meni se George jako dopada, kvalitet i dezeni a i cene, posebno za dečake.

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.1.2019 21:22:26 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 1798
   RE: Prva bebina garderoba
10.1.2019 21:45:35   
MojMiki
Meni se bas svidjaju Georg stvarcice na slici, videcu i uzivo. Sada sam porucila par stvarcica za M jer sam bila jako neodlicna i oko velicine i sta da uzmem za bebu pa nisam stigla na vreme za porudzbinu. Pricala sam vec da su mi stvarcice od M bas muske i iznosene....pa sa jedne strane uzela bih za bubicu zenske( ja inace obozavam cvetice koji su sada bas moderni)  ali nakupilo se puno na spisku :-) i tako sam ja jakoooooo neodlucna A sa cenama, ugradi se ona oko 70%....stvarcica koja je na sajtu 4£=130×4=520din kod nje je 930din. Vidim da Georg moze da se naruci u Italiji, malo je skuplje nego u UK.....da moze i kod nas bilo bi super bas

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1799
   RE: Prva bebina garderoba
10.1.2019 21:57:04   
dunja RR
Mikiiiiii, ja sam uzela na cvetiće, George, za bebu.
Ja sve mislim da sam staromodna, zaobilazim one dinosauruse i jednoroge, ne volem to što je moderno user posted image
Ja izabrala cvetiće

Bodiće sam na kraju sa kratkim rukavima, vel 62, uzeću još negde možda par 56-ica. Ne znam da li da uzimam sa dugim rukavima?

user posted image


Zekice u kompletu sa bodićima

user posted image



Ovu deblju zeku sam za iznošenje iz bolnice, i kasnije za napolje, za početak, dok je još hladnjikavo:

user posted image



Uzela sam donje delove, i moram još par majčica za gore, nemam pojma koliko da uzmem, te male veličine, za početak.


Ja sve što sam do sada za S uzela od Georga je predivan pamuk, lep kroj, kvalitetno, ne razvlači se posle xy pranja, uvek su im zanimljivi dezeni. Baš mi leže njihove stvari.

Videću sada kakve će biti stvarčice za bebu, ali očekujem da ću biti zadovoljna.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 1800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here