|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina garderoba
10.5.2019 19:17:58   
nata11
Dunja M je prava dundica 🧡 Odlicno napreduje. 



_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1901
   RE: Prva bebina garderoba
10.5.2019 19:20:02   
nata11
Ja se upravljala po ovome pa sad kako bude 🤣



user posted image
Dunja sa koliko je M rodjena? 

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1902
   RE: Prva bebina garderoba
10.5.2019 20:23:37   
Maraj
Nato bebe brzo prerastaju tr velicine . A M dunjina nosi i siroki povoj. To povecava za broj velicinu sigurno.
Ne.znam dal ste visoki tm i ti al ja nisam nista uzimala ispod vel 62. Tj one oznake za 3 meseca a L je rodjen sa 4050g , S sa 3700g

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1903
   RE: Prva bebina garderoba
10.5.2019 20:38:30   
Sanidej
Za pocetak je ok velicina 62

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1904
   RE: Prva bebina garderoba
10.5.2019 21:08:56   
lesli
Nato, nemoj se rukovoditi velicinama iz akse. Mislim da su pogresne za prosecnu bebu. Moja je nesto sitnija i recimo da se uklapa u tu semu, ali da znas da su njihove velicine manje. Npr nama je aksa 68 malo, dok je carters 6m (tj 67cm) jos uvek ok. 
Dunja 74? 😅Mi tek sad prelazimo polako na 74 sa 8 meseci. Mada je ona rodjena sa nesto preko 3 kg i 51cm bila duga.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1905
   RE: Prva bebina garderoba
10.5.2019 21:11:37   
nata11


IZVORNA PORUKA: Maraj

Nato bebe brzo prerastaju tr velicine . A M dunjina nosi i siroki povoj. To povecava za broj velicinu sigurno.
Ne.znam dal ste visoki tm i ti al ja nisam nista uzimala ispod vel 62. Tj one oznake za 3 meseca a L je rodjen sa 4050g , S sa 3700g



Ne nismo. A i mrsavi smo bili do skoro oboje. 🤣🤣Nemam uopšte u familiji nekog da je imao bas vecu bebu preko 3.7kg.
Jel im 62 bilo komotnije prvih nedelja? George pise 0-3. Kako god kupila pa nesto ce valjda odgovarati. 

_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1906
   RE: Prva bebina garderoba
10.5.2019 21:22:50   
Maraj
Nato ako ces stavljatoi siroki povoj onda racunaj da ce ti trebati br veci. Ak9 neces nositi siroki povoj, bice ti ok to0- 3M za pocetak.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1907
   RE: Prva bebina garderoba
10.5.2019 21:47:13   
Filadendronka

Bebe se uglavnom radjaju sa 51/52cm, tako da im 62 obicno bude veliko. Naravno zavisi i od proizvodjaca. Lindex 56 je mom malisi taman i sad kad je pregurao mesec dana, a rodjen je sa 3.850g. Mada nemoj se ni opterecivati previse, jer na pocetku sa bebom imas mnogo vecih briga od toga kako izgeda. :) 
IZVORNA PORUKA: nata11



IZVORNA PORUKA: Maraj

Nato bebe brzo prerastaju tr velicine . A M dunjina nosi i siroki povoj. To povecava za broj velicinu sigurno.
Ne.znam dal ste visoki tm i ti al ja nisam nista uzimala ispod vel 62. Tj one oznake za 3 meseca a L je rodjen sa 4050g , S sa 3700g



Ne nismo. A i mrsavi smo bili do skoro oboje. 🤣🤣Nemam uopšte u familiji nekog da je imao bas vecu bebu preko 3.7kg.
Jel im 62 bilo komotnije prvih nedelja? George pise 0-3. Kako god kupila pa nesto ce valjda odgovarati. 



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1908
   RE: Prva bebina garderoba
10.5.2019 22:52:54   
bubulence
Da, najvise zavisi od sirokog povoja. Rekoh vec u drugoj temi, moje su devojke su bile prosecne i bas dugo su nosile 56. A mladja je nosila i siroki povoj mesec dana, dok je bilo hladno.Nato, sve je divno, ali mislim da ti treba vise stvari kratkih rukava i bez rukava. Cak i da leto ne bude pakleno bodici bez rukava su super prakticni ispod majice, duksica. Ako vam je kod kuce hladno, mozda u set_nji nece biti... Mi smo bodice menjali i po 5,6 puta na dan, nekad bljucne, nekad se ukaki pa probije, nekad se oznoji (bebe se mnoogoo znoje), tako da ispod 5 bodica dnevno nismo prolazili i toga i sada uzimam najvise

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1909
   RE: Prva bebina garderoba
10.5.2019 22:59:35   
dunja RR

Nato, rodjena je 3.670 a sada sa 2 meseca i 10 dana ima 6kg. Ne znam kolilp je dugacka, ne čuh,nila sa S u ordinaciji pored. Sa mesec smo presli na 68 george a sada na 74. Ali nosimo siroki, naglasavam. 

IZVORNA PORUKA: nata11

Ja se upravljala po ovome pa sad kako bude 🤣



user posted image
Dunja sa koliko je M rodjena? 




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1910
   RE: Prva bebina garderoba
10.5.2019 23:01:41   
dunja RR
Isto kao i bubi bodice najvise uzimam, i sada i sa S. On je celo leto po rodjenju nosio samo bodice na bretele, nista vise. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1911
   RE: Prva bebina garderoba
11.5.2019 8:30:55   
nata11
Jojjj 😀(off topic) 


Znam da sam dosadna ali toliko godina sam citala o sterilitetu i terapijama da skoro skapirala da o bebama ne znam nista. 🙄😮  Sve se bojim da ne zaboravim nesto. Ovo mi dodje kao nukl fizika. Dok se uigram. 

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1912
   RE: Prva bebina garderoba
11.5.2019 8:47:25   
Maraj
Nato user posted image
Samo polako
Lako ces dokupiti sve. I on line da porucis...
Ne znam kad ti je termin. Ja sam se prosle god u julu porodila . S celo leto u bodicu kratkih rukava bila. Meni su bodici kratkih rukava zakon! I sad ih nosimo ispod bluzice

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1913
   RE: Prva bebina garderoba
11.5.2019 10:04:42   
Filadendronka
Tako je, bodici su glavni i zimi i leti.  Ja cak za spavanje trogodisnjaku oblacim bodi i donji deo pidzame. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1914
   RE: Prva bebina garderoba
11.5.2019 10:05:39   
Filadendronka

Ne brini, samo lagano. Planiraj i da ces dobiti puno garderobe na poklon, videces. :) 
IZVORNA PORUKA: nata11

Jojjj 😀(off topic) 


Znam da sam dosadna ali toliko godina sam citala o sterilitetu i terapijama da skoro skapirala da o bebama ne znam nista. 🙄😮  Sve se bojim da ne zaboravim nesto. Ovo mi dodje kao nukl fizika. Dok se uigram. 



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1915
   RE: Prva bebina garderoba
11.5.2019 10:13:12   
Sanidej
U Aksi uvek ima veliki izbor, naravno i online porucivanje

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1916
   RE: Prva bebina garderoba
11.5.2019 10:57:51   
Filadendronka

Ima bas akcija u Aksi za bodice, lep je pamuk. Dug rukav 259din, a kratak oko 200din. Nisu neki fensi modeli, ali nista im ne fali realno. 
IZVORNA PORUKA: Sanidej

U Aksi uvek ima veliki izbor, naravno i online porucivanje



(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1917
   RE: Prva bebina garderoba
11.5.2019 11:16:23   
bubulence
Inace je danas u Aksi veliko snizenje, 25% povodom 25.rodjendana... Ne znam na cega se odnosi popust ali oni uglavnom imaju lepe akcije. Sigurno vredi pogledati


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1918
   RE: Prva bebina garderoba
11.5.2019 11:44:03   
kamičak
Aksini bodici su odlicni

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1919
   RE: Prva bebina garderoba
11.5.2019 13:01:44   
Sanidej
Jesu, a i pristupacne su cene. Bolji su oni sa kopcom oko vrata, ako je nemaju brzo se rastegne taj deo.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1920
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 16:24:23   
MojMiki
Moram da podelim i moje iskustvo. Cera od puna 2m nosi George 74 i bez sirokog povoja. Sa 2,5m imala 7kg a rodjena sa 3680 i 54, izasla nakon 6 dana sa zuticom i 3540g. Za 5 dana puna 3 meseca i prelazimo na pelene br 4. Sin je nosio HM 62 do 4meseca a rodjen sa 3600 i 53Georg sam sada ceri kupila za pocetak 62 i to je bilo super, nije uopste nosila siroki povoj i presli smo brzo na vece. Inace prezadovoljna sam george za bebe. Mada sad vec kupujemo i hm i waikiki kako sta nadjemo. Juce smo kupili 3 fensi portiklice za 349din u waikikiju, iste u hm 700.Za bebe je bas individualno.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1921
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 17:00:22   
nata11
Ja cu sutra u Waikiki. Uzecu obavezno portiklice. Jel imaju oni mozda i museme za krevetac ili samo odecu? 



_____________________________





(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 1922
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 17:20:05   
kamičak
Museme za krevetac nisam vidjala tu, ali jesam u Aksi.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1923
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 18:15:05   
MojMiki
Ma kod njih ima da se nadje fino i povoljno ali ne uvek. I za nas odrasle isto. Nije bas neki kvalitet ali moze da prodje 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1924
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 18:20:22   
bubulence


IZVORNA PORUKA: nata11

Ja cu sutra u Waikiki. Uzecu obavezno portiklice. Jel imaju oni mozda i museme za krevetac ili samo odecu? 





Nisam vidjala museme... Ali sve ostali je odlicno... Ja tamo uzimam garderobicu za decu i sve je odlicno... Uzela sam i sebi sada trudnickih stvari za smesne pare... Videla sam da imaju lepe kompletice za bebe, moze za iznosenje da posluzi i bas su fini. Pamucne pelene takodje. Mislim da su bile 3kom 490din, ali one sarene, pamuk malo deblji ali mek.... Ma svasta moze da se nadje kod njih

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here