|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 18:29:58   
nata11
Treba mi jos: pelene u boji -2, neka suknjica / kompletic za iznosenje ( tu bas nemam ideja) i portiklice 2-3 max .


_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1926
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 18:49:25   
dunja RR
Miki, mi smo sad na 74, i kad smo bez sirokog malo joj je veliki, vrlo malo. Vidim da se kod Anabele jps danas i sutra porucuje za turu koj stize krajem maja, narucila bih george, bodice, dug i kratak rukav, donje delove imam, podobijali smo. I haljinice dobili. Ali bodici mi najvise trebaju i sad ne znam da li da uzmem 74 ili 80. Cim krenu vrucine skidam joj skroz široki povoj... 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 1927
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 19:02:58   
MojMiki
Dunja mislim da ti je 80 ok ali uzmi samo kratak rukav. Dug ce jos kratko nositi posle moze kratak rukav a uvece nesto preko samo.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1928
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 19:51:20   
Duškić
Ma kalvo je ovo vreme i dugi rukavi ce joj trebati. Ja uzimala preko fejsa i bas mi je super bilo.

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 1929
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 19:53:49   
Duškić

IZVORNA PORUKA: nata11

Ja cu sutra u Waikiki. Uzecu obavezno portiklice. Jel imaju oni mozda i museme za krevetac ili samo odecu? 






Obavezno u waikiki ja uzela za bratanicu bas je bilo svasta snizeno i bodice i helankice i prelepi set .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1930
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 21:28:38   
nata11
Ja imam preporuku za zenu preko Instag. Bas je povoljno George. 3 zeke i 7 bodica su 2600 din. Ima svasta nesto, pa ako nekome treba... 



_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1931
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 21:31:13   
Filadendronka

IZVORNA PORUKA: nata11

Ja imam preporuku za zenu preko Instag. Bas je povoljno George. 3 zeke i 7 bodica su 2600 din. Ima svasta nesto, pa ako nekome treba... 





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1932
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 21:32:19   
Filadendronka
Moze Nato, posalji mi samo pp. Mada nemam Instagram, ali uglavnom sve moze da se vidi i bez profila. Hvala unapred! 
IZVORNA PORUKA: Filadendronka


IZVORNA PORUKA: nata11

Ja imam preporuku za zenu preko Instag. Bas je povoljno George. 3 zeke i 7 bodica su 2600 din. Ima svasta nesto, pa ako nekome treba... 








(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1933
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 21:36:29   
kamičak
I ja sam zainteresovana, hvala.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1934
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 21:37:50   
dunja RR
Nato toliko je preko žena na FB, tj. preko ove naše, samo što mogu i posebno da se kupi zeke i bodići.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1935
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 21:38:33   
MojMiki
Posalji i meni 🤗

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1936
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 22:25:48   
dunja RR
Nato, ipak je ova moja skuplja, tj. jednobojni bodiji su jedino toliko, ali ja uzimam uvek cvetne, pusti i meni na pp, tnx.
Ne koristim instagram, ali valjda ću videti profil ,,

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 1937
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 22:27:19   
kamičak
Da li su svi bodici toliko, nevezano za duzinu rukava?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1938
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 22:34:59   
bubulence
Dunja, Anabela nije mnogo povoljna u odnosu na ostale... Bas sam pre par dana uporedjivala. A i ja inace ocekujem paket od nje


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1939
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 22:41:42   
lesli
Nato, topla preporuka da ne uzimas musemu za krevetac. Mi imamo ali smo koristili samo u pocetku. Kupis one jednokratne podmetace u dm-u i to stavis. Kad probije pelena, bacis i stavis drugi. Nema pranja, susenja, vadjenja fleka i peglanja. 
Museme iz akse smrde uzas. Mi nasu nacili. Imamo i iz ikea-e, ali kao sto rekoh predjosmo na jednokratne.

Waikiki je ok skroz za deciju odecu. Pristupacni su, a peri-deri bukvalno. Mi imamo par bodica, par onih pantalonica za spavanje sa stopicama (to je prerasla) i neke plisane pantalonice koje nosi jos od decembra. Vidi se da je noseno, ali moze to jos (nije pohabano i pocepano), a bas ih je nosila dugo. Aksa je katastrofa tj. neke stvari su ok, ali neke smo bacili posle svega nekoliko pranja - rasparalo se, print poceo da se kruni itd.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1940
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 22:44:53   
dunja RR
i ja sam upoređivala, dobila preporuku za još 2-3 (TIJana, NR), ali tu su na istom, a ostale su skuplje. Nisam još našla neku da je povoljnija od anabele, pa bih pogledala tu natinu.

IZVORNA PORUKA: bubulence

Dunja, Anabela nije mnogo povoljna u odnosu na ostale... Bas sam pre par dana uporedjivala. A i ja inace ocekujem paket od nje





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1941
   RE: Prva bebina garderoba
14.5.2019 22:47:39   
bubulence
Slazem se sa lesli za musemu. Mi smo koristili one podmetace sto nosis i u porodiliste... Ali kasnije.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1942
   RE: Prva bebina garderoba
15.5.2019 1:04:34   
lesli
Moje iskustvo kaze da podmetaci trebaju odmah. Nama je dok je ona bila mala (tj dok je kakila tecno) cesce probijala pelena. Jos pogotovo ako su je bake presvlacile, pa ne nameste ona “krilca” oko noge ili ne zategnu pelenu pa se ona svalja 😬Sada se desilo pre neki dan (i to nesto minimalno), a pre toga ko zna kada

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1943
   RE: Prva bebina garderoba
15.5.2019 1:07:46   
Ivanka 75
Smem li reci da mi tu musemu nikad nismo koristili, mozda nekoliko puta proslo na carsaf ali se ona toliko znojila od te museme mi je bilo grozno da stavljam.

A lepa bila, frotirska... Zavrsila kod moje sestre vrlo brzo 😊

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1944
   RE: Prva bebina garderoba
15.5.2019 1:33:21   
dunja RR
Mi je imamo ali ne koristimo, stoji na krevecu frotirska, ali je skroz ok, ne smrdi, najnormalnija je, to je još od Save ostala,u tadašnjem Brestilu smo uzeli.
Ali Milica preko dana tek malo odleži u krevecu, uglavnom je na bračnom,

I noću spava sa mnom na bračnom, ništa joj ne stavljam, nije joj nikada toliko probila pelena.


Milsim da trebamo da pišemo u drugoj temi - potrebna i nepotrebna oprema za bebe?

< Poruku je uredio dunja RR -- 15.5.2019 1:34:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1945
   RE: Prva bebina garderoba
15.5.2019 7:27:47   
nata11
Dunja mislim da je to ta NR. Bacih pakovanje da vidim bas ime zene. Saljem kasnije kada budem na kompu.


Aksine stvari mi se ne svidjaju. 

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1946
   RE: Prva bebina garderoba
15.5.2019 10:35:12   
Sanidej
Meni su znacile te frotirske museme. Kasnije sam ih koristila i pri odvikavanju od pelena.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1947
   RE: Prva bebina garderoba
15.5.2019 13:36:04   
dunja RR
Hvala Nato, imam NR kutak na FB, ali skuplja je od Anabele uglavnom, za nijansu, ponekada izbaci akcije neke za komplete, pa bude 100 dinara jeftnija, ali to su neke kombinacije koje mi ili ne trebaju ili mi se ne dopadaju, pa više volim kod Anebel komadno, ukupim ono što mi treba.

Sada sam ponovo gledala cene, poredila, ipak odtajem pri Anabeli :D


IZVORNA PORUKA: nata11

Dunja mislim da je to ta NR. Bacih pakovanje da vidim bas ime zene. Saljem kasnije kada budem na kompu.


Aksine stvari mi se ne svidjaju. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1948
   RE: Prva bebina garderoba
15.5.2019 17:57:20   
nata11
Pa verujem ali ona ne prihvata zahtev za prijateljstvo a profil joj zakljucan kao da svercuje drogu.

🙄😊

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1949
   RE: Prva bebina garderoba
15.5.2019 17:59:22   
kamičak
Vetovatno se plasi da ce je neko prijaviti..

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here