|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
4.4.2016 21:04:41   
Anck Su Nmaun
Nisu, ovde je nekako sve nabacano s tim pregledima, zadnji puta sam bila u 28 nedelji kad sam bila u bolnici.

Kod moje Dr. idem samo po upute i to nju ni ne vidim nego mi sestra odradi user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 4.4.2016 21:06:28 >

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
4.4.2016 21:11:38   
IvanaSK RR
Svašta. Ja cu bas videti sutra sta ce biti.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
4.4.2016 21:45:43   
vocicana
Dobro vece drage moje.Sansa dobro dosla duso!
Ja sam danas na pregledu bila, o da, konttrakcija ima na ctg-u, svaku sam osetila, do 60-tog gradijenta su se podizale, ni sada nije nista manje. Rece dr da ce to do nedelje najdalje biti gotovo.
Uglavnom, opet sam oprala kosu, opet sredjivanje medjunozja, noge...muka mi je vise. A znam da me razumete. Ivana SK, hvala duso na logistickoj podrsci, ja sam se tebi javila da ne pomislite da sam otisla pa da vam javim kasnouser posted image
Dobro je, kada resi to je to. Pregled je jako boleo, uh kakomrzim to.
Jeste li malo makar bolje bolesni? Jao bas mi je zao..
Ja ne stajem, iskoristila sam dan maksimalno, a sestra mi danas kaze, ja da sam bila aktivna kao ti ja bi se porodila jos na pocetku devetog, ali grlic zatvoren....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
4.4.2016 21:49:24   
IvanaSK RR
Ludo jedna :) ja gledam u telefoni razmišljam "ova se porodila sto posto". A ona se gospodja javlja kao da je otišla u zabavni park, sva vesela i jos prica kako ce muz da je se odrekne user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
4.4.2016 22:29:54   
vocicana
Sta ti je covece jos u 10 sam iz kuce izasla, vratila se u 19 h kuci, kako da me ne izbaci user posted image
Majko moja kako me prepone bole, nista strasno, ali kao da sam bure zajahala, tako se osecam. Jedva cekam da legnem.
Ljubim vas sve, ako me nema da znate da sam zakucala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 7:07:41   
vocicana
Laku noc lepotice i dobro jutro lepotice, sama sebi...user posted image
Trudnicice, ja sam tu, da se cekiram, pijem kaficu i cekam, ustala sam zbog bola, ne jakog ali cestog.
Nadam se da ste vi sve dobro.
Anck hajde, imas i caj sa limunom, da izaberes koji hoces, imam neki odlican Teekane, sa djumbbirm zove se harmonija za dusu...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 7:52:00   
IvanaSK RR
Voci, ti mozes da se druzis sa mojim muzem, on djumbir voli u svim oblicima user posted image
Meni je lep Teekanne od nara-love (romantična duša) user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 8:25:44   
Anck Su Nmaun
Dobro jutrooo
Pijemo caj od jutros..okkk user posted image

Mene bas nesto boli stomak od jutros jedva se krecem po kuci, a planirala sam kasniej da skitam negde s cerom....tesko user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 8:36:53   
vocicana
O boze, a da odes lekaru Anck?
Ja cu do pijace, moram za voce i povrce, razmisljam o tresnjama, kako bi sada omlatila bar 0,5 kg.
Caj moze, ivana i ja taj volim, volim dobar caj u globalu, poseban mi je to ritual, zdrava ili bolesna, imam jedan, Twinnings, dobila sam par kutija sa patchhouli -jem i citrusima, ne da je dobar, cuvam ga i posebno uzivam kada njega ispijam.
Ivana javi se molim te kakva je situacija na pregledu.

< Poruku je uredio vocicana -- 5.4.2016 8:39:06 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 8:55:22   
IvanaSK RR
Doktorka nece biti minimum mesec dana ovde. Druga doktorka je tu koja ne prima redovne preglede user posted image
Jedino dobro je sto mi je dala uput za Gradsku i kaze da do kraja sve radim tamo. Jedino ce mi jos trebati uput za porodiliste. Ja se, iskreno nadam da ce biti tako, jer je bila prica da cu do porodjaja sve morati raditi na vma.
Anck, kako je peckica?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 9:04:13   
branki*
Voci,bas usla da vidim kakvo je stanje kod tebe,citam da dr rece najdalje do nedeljeuser posted image joooj,finis totalni!
Jutro,trudniciceuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 9:05:21   
MakiJ
Jutro user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 9:14:06   
BubaBubica
Mah mah, ja sam ko šlogirana, alarm nije zvonio pa smo zakasnile u vrtić, i sad hodam kao zombi.

Voci legendo user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 9:19:41   
Sandricak
Jutro od mene...
Vreme je prelepo... Kafa popijena, polako se rdani dan zahuktava...
Bas sam se juce lepo obradovala, stigla mi por od Ringeraje da sam osvojila paket za trudnice :) user posted image
user posted image

Hvala na lajkovima :)
Marko je danas krenuo u vrtic posle 10 dana tako da sam malo rasterecenija i po tom pitanju...
Voci, znaci uskoro mozemo da zalijemo :)

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 9:43:19   
Nimfa
Dobro jutro debelice user posted image

Imala sam sinoc takve kosmare da sam jedva ustala iz kreveta , sad polako pakujem stvari, idemo kod mojih u Leskovac na nekoliko dana , bas me mrzi ali ajde sa promenimo malo sredinu .
Voci samo setaj ako mozes i ako ti prija , ja planiram tako ako mi bebac dozvoli user posted image

Ivana kako bih ja rado sad promenila doktorku ali vec je kasno ne mogu sad i time da se bavim , a bas me izludjuje

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 9:43:26   
vocicana
Branki moja, Sandricak, Bubo, uskoro cemo Don Perignon da otvorimo. Da ne poverujes, sutra punih 40 nedelja, mi smo sampioniuser posted image
Ivanice, bas bzv, sto ti dr nije tu,. ja sam moju udavila pitanjima kada ide na odmor, da li ce biti tu, bas sam bila ono...sve da cujem i obezbedim i znam, pa da mirne duse dodjem na porodjaj, a on nece vestac mali jos. Neka kada je sve u redu. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 10:10:52   
marijana22
Dobro jutro i od mene

odvela decu u vrtić pa razmišljam gde ću da šetkam. Divan je dan
Još uvek pomalo kašljucam i curi mi nos, ali se ok osećam.
Joj ja uopšte ne volim čaj, kad sam bolesna jedva se nateram da popijem ne znam zašto.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 10:16:28   
Sandricak
Stomacici, jel neka radila analizu krvi na varicelu? Marko krenuo u vrtic a tamo, kaze dr da je haos sto se tice boginja.. Pa mi rekla da uradim IgM i IgE na varicelu da se vidi da li sam nekada imala jer nema upisano u kartonu, a i mama moja misli da nisam...
Ako ispadne da nisam imala nikada, moracu na bolovanje pa njega kuci da ne bi sada dobio.. user posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 10:48:39   
sokimoki
dobro jutro i od mene
Sandricak ja sam to radila nekad i nije lose da uradis obzirom na situaciju,nista strasno preventiva je najbolji lek.
Sansa dobro dosla,bas si me od srca nasmejala za komsiju....user posted image
Dobila sam od komisije mesec dana i tako u krug svaki mesec ......
Dan je divan skitanjacccc

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 10:58:00   
IvanaSK RR
Voci, kod ove dr samo vodim trudnoću, a poradjam se kod druge. Kod te druge u porodiliste u Gradsku idem za koji dan, sad mi dali uput.
Gluposti komplikovane.
Ja sam boginje prelezala. Idi sto pre radi taj test, jer ne bi smela da dobijes boginje dok si trudna.

(odgovor članu sokimoki)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 11:30:12   
Anck Su Nmaun
Hvala na pitanju Voci, peckica je cini mi se danas bolje, bar nije imala temperaturu od isnoc...znaci krece na bolje user posted image
A idem danas ili sutra po upute kod Dr. neke pa cu pitati sta dalje, ali imam sve cesce i cesce bolove. Nije to kao pred porodjaj al se priprema ... ali sam skoro nepokretna user posted image to mi najteze pada. Kad mi neko kaze idi u setnju samo se slatko nasmejem.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 11:46:37   
Milena18
Ja samo da vam mahnem. Gužva mi je na poslu, a baš sam noćas loše spavala, jedva čekam da se dokopam kućice...

Sansa, dobro došla!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 12:08:55   
IvanaSK RR
Ja sam umorna svaki dan :(
Anck, mozda se porodis cim udjes u deveti :)

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 15:07:26   
marijana22
Ja uživam u blagodetima drugog tromesešja. Ne smem ništa više da kažem da se ne ureknem

Napolju je pakao, na suncu ne može da se izdrži, bar ja ne mogu. Idem po decu, dovešću ih kući pa kasnije u parkić.
ja sam radila torch test, a za dve nedelje me čeka ogttuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
5.4.2016 15:12:52   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Anck, mozda se porodis cim udjes u deveti :)


ja bih to jaako volela user posted image

Sad smo ja i moja cura isle u mali soping za bebu. Prvo sam kuci pregledala gde je sta jeftinije i u nabavku .
malo setale, pa na kluipicu..pa setale, pa malo kolima ..pa opet setnja i tako.....raspala sam se user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here