|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
2.4.2016 14:12:12   
BubaBubica
user posted image

Neću više ništa pisati.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
2.4.2016 14:19:03   
vocicana
Sve vas user posted image
Mi sm,o dobro, ja ne osluskujem, vise, sto kazete kada KRENE ZNACU DA JE TO TO.
Citala sam i citala, a sedecu kuci dok ne bude bas gusto.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
2.4.2016 14:22:36   
IvanaSK RR
Bubice, sta je?
Voci, krenuce uskoro, to je sigurno.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
2.4.2016 14:37:50   
vocicana
Istekla sesija 100%
Stvarno, ja se isto iznerviram kada ispisem disertaciju, a ono izbaci....user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
2.4.2016 20:00:53   
Nimfa
Gde ste user posted image ?
Nema vas ceo dan, mada je i bilo lepo vreme i mi smo ceo dan napolju , uzivkali smo danas .
Sad samo tusiranje i krevet user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
2.4.2016 21:21:26   
vocicana
Dobro vece, mene su danas sestra i sestricine razvalile od setanja, po celm gradu, sada sam od majke dosla,pravila sam kroasane kod meame, na nos sampala.
Idem na tisuranje i idem pravo u krevet.
Dan je bio vetrovit, ali uzivala sam kao i juce.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
3.4.2016 8:07:39   
vocicana
Dobro jutro, jeste rano, jeste nedeljja, ali da znate da sam kaficu skuvala, vec je pijem i cekam da se javite.
Kako ste, koid mene nista novo, naaravno, samo da se cekiram, prijavim. danas je Lesicinom Damjanu rodjendan, pa sam pomislila, mozda i moje dete resi danas da se javi.
Po njegovim dimenzijama i uz termin je za 3 dana, po ciklusu za 5 a po meni za 11. Volim sto imamo siroki dijapazonuser posted image
Nadam se da ste dobro, ja bi rado iskoristila opet ovo lepo vreme, svakako i hocu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
3.4.2016 8:14:30   
pipi_coco
Dobro jutro.....
Voci pitanje je samo trenutka da bebac krene, a znam da je nestrpljenje veliko.....djaba svi govore opusti se, sad ce to.....ko moze biti opusten kada se tako priblizi termin nakon toliko iscekivanja e svaka mu cast.....ja sam bila isto ko i ti, oci i usi mi otpale od osluskivanja znakova user posted image
Puno te grlim i navijam da bude lako i brzo user posted image
Je li definitivno ides na prirodn ili je i CR jos uvijek opcija, zbog tvojih ledja?

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
3.4.2016 8:32:37   
vocicana
Cekamo prirodni, a kako on jos napreduje, Boga mi...nista mi se ne svidja kakva sam ja, a koliki li ce on biti. Jao bas mi je drago da se javljas!!!user posted image
Ne znam pipika, obicno kada odustanem ovako, kazem necu vise da se opterecujem, tada obicno bude to. user posted image
Jel spava bebac? Ako se uklopis, daj neku slicicu, iz porodilista ili od kuce, jao kako bi volela da ga vidim.....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
3.4.2016 10:28:16   
Sandricak
Jutro i od mene... ja uzivam na suncu uz kaficu marko nece napolje mm spava radio nocas... tako da uzivam.
Valjda ce biti tako ceo dan :-).. masem vam svima...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
3.4.2016 10:31:31   
Anck Su Nmaun
Cao devojke, ja sinoc otkucam post i pukne .... nisma imala zivaca opet da kuckam..rekoh kompu laku noc user posted image

Voci svaki put kad ulazim na forum trazim tvoju temu tj. da si se porodila user posted image

Mi tj. majstor poceo da kreci deciju sobicu, bas se radujem. Narucila sam foto tapet ... i jedva cekam da vidim kako ce biti kad sve zavrsimo user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
3.4.2016 10:31:49   
IvanaSK RR
Jutro, jutro stomacici!
Kod nas duva vetar, pih. Mene sin nervira, nece da uči, aaaaa

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
3.4.2016 11:41:29   
IvanaSK RR
Anck, sto ja volim sredjivanje :)
Mi smo juce izbacili ormaric iz spavaće sobe, jer ce nam tu ici krevetac. I oprala sam plasticne fioke, za početak ce tu biti bebine stvari.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
3.4.2016 12:20:43   
pngpme
Dobro jutro svima! Ja sam ovih 2 dana imala napade pijeska u bubrezima i mokr.bešici... :( U toku noći me uhvati. Kad god uđem pitam se je li se Voći porodila... :) Sve oči su uprte... Srećno još jednom kad god bude!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
3.4.2016 12:41:26   
emicaa
Drage moje samo da vas pozdravim,jedva dišem koliko me uhvatila prehlada.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
3.4.2016 13:01:56   
IvanaSK RR
Joj, Pngpme, bas mi je zao. Jel si sad bolje?
Pa, Emice, bre, odes na odmor i prehlada?!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
3.4.2016 14:00:03   
vocicana
Nema ni naznake da je kraj, strasno! Ali sam danas inspirisana da skuvam sladak kupus, vec je na ringli, napravicu kolac zvani Cudoo od cokolade, pa posle ako bebac resi, moze.
Duse moje, kako misle na mene.
EMice ozdravi brzo, Ivana ovde je vremme savrseno, obozavam prolece, a svega ima, iz kuhinje ne bi izlazila.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
3.4.2016 14:07:43   
IvanaSK RR
Ja bih napolje, al sin jednu stranu uci od jutros od 10:30h, tako da ne verujem da ce biti setnje.
A ja sam za danas zavrsila sa kuhinjom :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
3.4.2016 15:31:19   
vocicana
Volim kada krenem, a ono sve te hoce, dok sam imala toliko dana, da sve sto pokusam propadne, bas sam umela da se iznerviram dobro. Cekam da mi se prohladi biskvit, pa da napravim krem sa slatkom pavlakom, da prelijem i veceras ko prezivi pricace.
Mm se izjasnio za skromnu rucak varijantu, hvala mu na tome i stavrno je zlatan, jer ne fantazira sa mesistem svaki cas, volim sto uvek lepo napravimo dogovor.
Devojke nadam se da lepo koristite dan, bas je do jaja vreme, ja cu malo odmoriti, pa cu posle u setnju opet. Sutra i onako ne ocekujem neki spektakularni nalaz na pregledu, majko moja, casna rec nece me ginekolog videti bar pola godine posle porodjaja.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
3.4.2016 16:19:41   
IvanaSK RR
Voci, ja sam spremila krofne, przenice, i supu . I bolje da nisam sela, jer kad sednem posle ne mogu sa ustanem.
Anck, gde siiii, kako sinusi?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
3.4.2016 21:08:26   
pngpme
Evo bol se vraća kako ide veče, namučiću se ja sa ovim nekoliko dana sigurno... Kako si ti Ivana? :) je li sin završio taj domaći ili se još svađate? :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
3.4.2016 21:14:57   
IvanaSK RR
Zao mi je. Sta pijes?
Domaci jš završio. Ovo je ucenje, ucio jednu ipo stranu do pre deset minuta. Ali, nista dok nije dobio batine od mm. user posted image

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
3.4.2016 23:01:19   
pngpme
Ja nikako nisam voljela osnovnu školu, niti sam se nešto snalazila, nije djeci lako, ozbiljno. Srednja i fakultet su mi lakše pali - smiješno, ali tako je. Nešto nisam mogla da se pohvatam sa gradivom i svim, dobijala sam dobre ocjene samo zato što su me moji puškom tjerali inače propast. U osnovnoj školi sam kratko radila i nekako baš imam razumijevanja... user posted image
Pijem J.Pančić čaj za trudnice protiv bakterija u mokraći, čaj od kukuruzne svile, galone vode... Ne znam šta da radim. Imala sam ja ranije problem sa bubrezima i tu je uglavnom savjet - pij tečnost i trpi ali tad sam dobijala jake antibiotike, a sad ne znam šta ću... Moram da odem do doktorice da pogleda nalaze poslednje (ako su stigli), ali ovo traje od februara i da je htjela da pogleda nalaze tada, ne bi se ovo dogodilo... Nema veze.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
4.4.2016 6:48:11   
vocicana
DOoobroooo jutroooo...
Danas opet kontrola, mada nista se ne desava.
Kako ste spavaleeee? NM sta je sa tobom bilo da u 4 i nestopises? Nisi spavala ili nekom detetu nije bilo dobro?
Kafica mirise u celoj kuciuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 04/16 [chat]
4.4.2016 7:55:37   
marijana22
Dobro jutro

Ne stizem da.pisem, jos smo kod mojih. Kako uzmem telefon deca traze da im nesto pustim, pa onda krijuci nesto procitam. Vidim da smo sve na broju.
Danas idemo kuci, kuckamo se kasnije

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Disanje
guppy RR

Da li je vaše dete kad prestalo da diše?

da (23%)

ne (77%)


Ukupan broj glasova: 31

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here