|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
5.8.2016 15:43:59   
marketing RR
Drage dobitnice,

Molimo vas da nam pošaljete podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.

Hvala unapred i čestitamo još jednom user posted image

(odgovor članu Beba Elena)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
5.8.2016 16:48:30   
Mala Elena
Cestitam. Ja obozavam Fitolat, druzimo se i dalje i vec nestaju zalihe...user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
5.8.2016 16:50:00   
Khaleesi
Cestitamo mame

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
5.8.2016 16:50:56   
Beba Elena
Hvaaaalaaa puuuunooo i cestitke od user posted image
Divan poklon za nasih 5 meseci i Svetsku nedelju dojenja!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
6.8.2016 16:59:20   
Anck Su Nmaun
Hvala hvala puuunoooo, bas mi je drago da sam ovu nagradu osvojila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
6.8.2016 18:44:08   
muzicarka
Hvala puno!!! user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
22.8.2016 16:56:28   
muzicarka
Meni jos nije stigao user posted image A ostalima?

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
22.8.2016 18:06:24   
Beba Elena
Nije ni meni.....strpljivo cekamo ...

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
23.8.2016 20:19:10   
muzicarka
I mi user posted image

(odgovor članu Beba Elena)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
14.9.2016 0:54:43   
Beba Elena
Stiglo, nego nikako da napisem...bili na poduzem odmoru... HVALA PUNO

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
30.9.2016 23:07:41   
marketing RR
Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje vas pozivamo da napišete svoje iskustvo u korišćenju Fitolat-a.


Želimo da čujemo vaše utiske, jer nam vaša iskustva znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Na kraju meseca žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće tri pobednika kojima će Fitolat biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Konkurisanje, podrazumeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic.
Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila verodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Lifemedic.

user posted image


Fitolat tablete- za dovoljno mleka i lakše dojenje


Dojenje je blagodet za majku i dete!

Majčino mleko je najveće bogatstvo koje mama može da pokloni svom detetu odmah po rođenju.
Majčino mleko je nezamenjivo i jedinstvena hrana po svom sastavu koja omogućava pravilan rast i razvoj deteta pored hranljivih materija sadrži: imunoglobuline, lipozome, makrofage odnosno sve neophodne faktore rasta i razvoja.
Mleko je za novorođenče prva imunizacija koja ga štiti od mnogih bolesti a to je veoma značajno jer imunološki sistem beba fiziološki-prirodno po rođenju nije kompletno završen i sazreo.
Još je veoma važno naglasiti da dojenje blagotvorno deluje na emocionalni, psihički i intelektualni razvoj deteta što su pokazale brojne studije širom sveta.

Naša zemlja se po procentu majki koje doje nalazi na veoma niskom mestu jer se manje od četvrtine beba doji manje od 6 meseci!


U cilju stimulacije laktacije i poboljšanja kvaliteta odnosno nutritivne vrednosti i količine majčinog mleka, tu su Fitolat tablete!

Fitolat tablete su prirodni tradicionalni preparat namenjen dojiljama za:

* poboljšanje laktacije
* održavanje laktacije tokom celog perioda dojenja


Pročitaj više ...

< Poruku je uredio lesica RR -- 15.11.2016 23:37:00 >

(odgovor članu Beba Elena)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
1.10.2016 7:52:13   
branki*
Ajde,zene,pisite iskustva,fitolat je sjajanuser posted image meni ne treba,ali sam ga koristila prvih sest meseci i dojim i dalje,iako beba ima 21 mesecuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
4.10.2016 19:40:12   
IvanaSK RR
Mamice, jel pisete iskustva? user posted image
Bravo za Fitolatuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
4.10.2016 23:22:43   
veselicaa
Ja sam moje smizle dojila i to A.16,5 meseci a S cak 23.Sada isto dojim i nameravam sve dok beba ne odluci da je dosta user posted image Mleko mi je krenulo jos u porodilistu,imala sam predivno iskustvo da podojim bebu nekoliko minuta posle porodjaja.Imala sam velikih problema sa bradavicama,tacnije ragadama prva dva puta ali mi nije palo na pamet da prestanem sa dojenjem.Sada nemam mnogo problema,valjda sam iskusnija pa umem da prepoznam kada beba lose uhvati bradavicu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
9.10.2016 13:28:21   
ognjena28
Zahvaljujući Fitolatu, moja beba rođena sa samo 2800 grama brzo napreduje jer je dojim.Velikih problema smo imali da izbacimo flašicu i dohranu nakon izlaska iz porodilišta, a sada, kada prirodno majčino mleko bolje nadolazi i moja beba konačno sisa,zadovoljna sam majka jer je Fitolat doprineo bržem stvaranju hajbolje hrane za moje novorođenče.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
27.10.2016 23:35:05   
marketing RR
Pišite iskustva mame user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
31.10.2016 17:33:04   
lesica
Fitolat su ubedljivo najbolja stvar za mame koje doje. Ja sam ih pila i dok sam dojila L i sada kada je D bio maleni. Svoje najbolje dejstvo pokazuju u samom stratu dojenja tj tokom prvih par meseci dok se laktacija ne uspostavi kada zaista doprinesu i da se sluđena mama smiri i prestane da sumnja u sebe po pitanju količine mleka.

A samo kad se setim pre 6,5 godina kada je prava muka bila naći fitolat u svakoj apoteci, srećom sada ih uvek ima.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
31.10.2016 23:59:12   
Tajčica
Nas je Fitolat spasio u početku, kada nije bilo mlekca dovoljno, tj. tako su nam rekli. U početku sam pila dve dnevno, a kasnije jednu dnevno, ja mislim negde do godinu dana. Međutim Fitolat + bebac su toliko "navukli" mlekce, da dojimo evo već 2 godine user posted image

< Poruku je uredio Tajčica -- 1.11.2016 0:00:57 >

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
16.11.2016 12:19:47   
marketing RR
Prvi dobitnik Fitolata za oktobar je ognjena28 user posted image


IZVORNA PORUKA: ognjena28

Zahvaljujući Fitolatu, moja beba rođena sa samo 2800 grama brzo napreduje jer je dojim.Velikih problema smo imali da izbacimo flašicu i dohranu nakon izlaska iz porodilišta, a sada, kada prirodno majčino mleko bolje nadolazi i moja beba konačno sisa,zadovoljna sam majka jer je Fitolat doprineo bržem stvaranju hajbolje hrane za moje novorođenče.


(odgovor članu ognjena28)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
16.11.2016 12:20:10   
marketing RR
Drugi dobitnik Fitolata za oktobar je lesica RR user posted image

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Fitolat su ubedljivo najbolja stvar za mame koje doje. Ja sam ih pila i dok sam dojila L i sada kada je D bio maleni. Svoje najbolje dejstvo pokazuju u samom stratu dojenja tj tokom prvih par meseci dok se laktacija ne uspostavi kada zaista doprinesu i da se sluđena mama smiri i prestane da sumnja u sebe po pitanju količine mleka.

A samo kad se setim pre 6,5 godina kada je prava muka bila naći fitolat u svakoj apoteci, srećom sada ih uvek ima.


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
16.11.2016 12:21:11   
marketing RR
Treći dobitnik Fitolata za oktobar je Tajčica user posted image

IZVORNA PORUKA: Tajčica

Nas je Fitolat spasio u početku, kada nije bilo mlekca dovoljno, tj. tako su nam rekli. U početku sam pila dve dnevno, a kasnije jednu dnevno, ja mislim negde do godinu dana. Međutim Fitolat + bebac su toliko "navukli" mlekce, da dojimo evo već 2 godine user posted image



< Poruku je uredio marketing RR -- 16.11.2016 12:23:54 >

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
16.11.2016 12:22:25   
marketing RR
Drage dobitnice pošaljite nam na pp podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona, najkasnije do 20.11.2016.


Čestitamo i da uspešno dojite user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 16.11.2016 12:26:12 >

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
14.12.2016 22:05:59   
Dragce86
Eh, za ovo nisam znala. Prvi put cuh za Fitolat a u januaru postajem mamica po prvi put <3 Mozda cu trebati ovu pomoc, lepo je znati na vreme dosta toga user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
14.12.2016 22:37:46   
Anck Su Nmaun
Obavezno probajte, odlican je za laktaciju!
Bravo za Fitolat!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju ...
14.12.2016 22:39:38   
Maraj
Dragce , meni je pomogao. Samo vidi da nabavis ranije. Retko koja apoteka ga ima

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
7 činjenica koje niste znali o martovskim ...
Kažu da mart dolazi kao lav a odlazi kao jagnje. Dakle, da li će vaša martovska beba biti mirna mala ovčica... ili će ri...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image
Click Here