|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 7:57:26   
IvanaSK RR
Dobro jutro .
Mi smo prošetali sa dve nedelje, tru dana pre toga izasli iz porodilista :)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 8:39:06   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Nas dve smo doruckovale, stavile rucak. Posle sam usisala. Sad cekam dadilju da dodje i brisem u citaonicu. Tek u 1 imam casove.Budite i vi vredne.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 8:48:22   
IvanaSK RR
Posto sam ustala u pet, sirila ves, nešto prala, zabolela me rana, pa sad malo odmaram :)

I da, zelim da se zahvalim Maraj i Suzi kju sto su mi skrenule paznju pre nekih mesec dana da mi je pritisak mozda visok. Da mi niste pisale to, sigurno ne bih izmerila (uvek je bio nizak) i otišla u bolnicu.... Hvala vam mnogo!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 8:52:18   
Maraj
Ivana
user posted image
i nas dve smo imale iste "simptome" visokog pritiska , pa smo znale da prepoznamo . Vazno da si ti "odreagovala" to je kljucno.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 9:15:45   
Anck Su Nmaun
Jutro mamike

Juce mi je bio dan za ves user posted image Tri masine oprala i osusila danas bi trebala nesto i opeglati a ne mili mi se.
A malisa zeeeki, od 5 smo budni i sad mi dusa spava a gospodin bas i ne bi jos, i donesem ga u ljulju ja sednem za komp i on zaspao ... pa da ne da mami da spava! Cekam jos malo da ucvrsti pa cu probati da ga prenesem mozda uspem jos malo da odspavam.

Lep dan danas , moramo popodne negde u setnjicu da iskoristimo, kazu od sutra kisa...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 9:28:20   
suzi kju
Ivana bitno da ste vas dve dobro.
Sad kada je sve prošlo mogu da ti kažem kako sam ja mogla da prođem. Ne mora da uopšte da znači da jš to slučaj kod tebe ali ta glavobolja s povišenim pritiskom je baš zeznuta. Ta dva u kombinaciji dovode doo moždanog udara. Kod meni je bio mbiloalo drugačije. Pošto su bebe bile krupne, izvršile su pritisak na krvni sud koji dovode krv do mozga, i da lekari nisu reagovali pitanje je šta bi bilo i samnom i sa bekama.
Al eto hvala bogu sve je to iza nas, svi smo zdravi pravi srećni i neka tako i ostane user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 9:33:07   
Mala Elena
Bitno da ste sve tri i bebice dobro...! A taj pritisak neka djavo nosi. Bas je lepo kad neko moze da pomogne, rr prevashodno zato i postoji.user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 9:50:16   
emicaa
Mame jedno pitanjce,kolika je vjerovatnoća da će putem vto doći do bliznačke trudnoće?
Sad me zove rodica i kaže ona i momak odlučili da idu na vto,pitam je koliko su pokušavali da zatrudni a ona kaže nisu uopšte jer ona hoće samo blizance pa zato ide.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 9:53:54   
eca89
Emice, velike su šanse, ali ne mora značiti. Ja znam ovde 3 ženice koje su isle na vto i imaju po jednu bebicu!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 9:58:15   
suzi kju
Jeste velika verovatnoća ali niko ne može da garantuje ni da će im ta vantelesna uspeti, a pogotovo da li će biti blizanci.
Recimo meni su ubacili dva embriona od kojih se jedan primio i podelio na dva pa imam dve mačkice malene sada.
A na prvu vto ubacili dva i nijedan se nije primio.
Nema tu pravila.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 10:00:11   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: emicaa
koliko su pokušavali da zatrudni a ona kaže nisu uopšte jer ona hoće samo blizance pa zato ide.


Emice, nemoj da se ljutiš, ali veću glupost nisam čula. Strašno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 10:02:21   
isidora88
Dobro jutro.
Meni muka od jutros najstrasnije, samo cekam kad cu povratitiuser posted image ako sam trudna ima da ubijem muzauser posted image
Jos nisam dobila pa ni ne znam kako da znam da li sam trudna user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 10:02:54   
eca89

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: emicaa
koliko su pokušavali da zatrudni a ona kaže nisu uopšte jer ona hoće samo blizance pa zato ide.


Emice, nemoj da se ljutiš, ali veću glupost nisam čula. Strašno.


Isto, Bože sačuvaj!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 10:03:27   
suzi kju
I meni je čudno. Jeste da bi radili iz prirodnog ciklusa, pretpostavljam, ali aspiracija jajnih ćelija se radi pod opštom anestezijom, zašto bi uopšte to radila sebi user posted image Druga stvar je što mora i da plati.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 10:24:51   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: emicaa
koliko su pokušavali da zatrudni a ona kaže nisu uopšte jer ona hoće samo blizance pa zato ide.


Emice, nemoj da se ljutiš, ali veću glupost nisam čula. Strašno.

Ana isto sam reagovala user posted image
Prvo mi je palo na amet šta ako uspjedne vto ali bude jedan plod,hoće li onda uradit abortus pa ponovo.
Oni žive u Danskoj ali i da živi u zumbabveu nisu doktori svemogući.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 10:29:51   
Maraj
Emice ja mislim da oni idu na vto zato sto imaju problem a nece da priznaju. Niko ko ne mora ne bi prolazio kroz takav stres , takvo "bombardovanje" organizma hormonima , svakodnevno (nekad i svaki drugi dan) odlazak na ultrazvuk , totalna anestezija....
iskreno , mislim da ne zele da priznaju pa je ovo najlaksi izgovor

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 10:34:58   
suzi kju
Taman sam htela sa napišem šta i Maraj, to mi je prvo palo na pamet. Neki ljudi imaju problem sa sobom da priznaju da imaju problem da zena ostane trudna prirodnim putem. Moji i muževljevi rezultati su svi biti dobri i ostajala sam u drugom stanju ali se trudnoća završavala spontanim pobačajem.
I pored milion analiza koje smo uradili nisu lekari došli do objašnjenjenja zašto se to dešavalo. A ja svakako nikad nisam imala problem da kažem da ne mogu da održim trudnoću ili da ne mogu da ostanem trudna, ni prva ni poslednja nisam sigurno, na žalost.
Tamo da im je to samo izgovor jer ne žele da drugi ljudi znaju da oni imaju "problem", to je moje mišljenje.

< Poruku je uredio suzi kju -- 31.5.2016 10:36:02 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 10:50:12   
IvanaSK RR
Jao, svašta li cemo cuti od ljudi... Stvarno ne znam sta reci na takve izjave..

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 10:55:09   
emicaa
Ja definitivno ne znam šta da mislim ali ružno je čuti hoću vto jer hoću blizance a neko bi sve dao da i jedno može dobiti.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 11:53:48   
Maraj
Emice , razumi ih. Tesko je prihvatitibda imas "problem" da zatrudnis.
pa i neke javne licnosti su igrale na istu kartu. Idemo na vto i dobicemo blizance. Samo to su pricali. A onda tajac godinama..... pa sad slave sto su putem vto-a trudni i čekaju jednu bebu. (Citala sam davno clanak o pevacici Seki Aleksic)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 14:23:14   
Mala Elena
Suzi, Maraj, slazem se u svemu.
Meni je u stanu vruce...bila malo na terasi, pa uspavala bebu, pa dok je spavala zamesila puzice sa sirom i evo gotovi su..user posted image ..ali sad od rerne pakao.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 14:28:12   
suzi kju
Sad je najgore kuvati. Juče me pita mm kad ću da mu kuvam pasulj, pošto je na terenu jeo samo suvu hranu. Rekoh na jesen user posted image ko da preživi dvosatno kuvanje pasulja i isparavanje, neka od toga ništa!!! Za ručak će imati mlade krompiriće i kobasice i salata, puna kapauser posted image
A popodne bi moglo negde u šetnju. Reče mi drugarica u c&a sniženje neko 25%

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 14:37:56   
IvanaSK RR
Meni je u stanu bas prijatno, cak i hladnjikavo user posted image
Joj, zene, sto me rana boli danas, ubija.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 14:41:24   
suzi kju
Kod mene je pretoplo, očajno!!! Jun i avgust nismo tu, a zašto jul treba izdržati!!!
Ivana boleće te joj dugo, pogotovo na promenu vremena.
Ja imam 12 ožiljaka na stomaku od raznoraznih intervencija, kad se menja vreme utrne mi stomak Skroz, mnogo ružan osećaj user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 14:42:14   
Ana RR
Što to, Ivana?

Kod nas se kuća prilično ugrejala, juče sam već htela da uključim klimu ali još je nismo očistili. Danas duva neki vetrić pa izdržavam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here