|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
30.5.2016 11:14:09   
Mala Elena
Hvala Voci...pa da, vristala.je juce, bili smo na nekom rodjendanu...a pila je malo hladne vode i jela jagode iz frizidera...mozda je i to doprinelo...
user posted image valjda nece imati T.

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
30.5.2016 11:14:57   
emicaa
Anck pisala sam prije jedno mjesec dana za drugaricu da nije bebu izvodila u šetnju,sad beba ima dva mjeseca i još nigdje nije išla sa njom kaže čeka da još ojača.Nije ni kod svojih roditelja bila.Meni je to previše

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
30.5.2016 15:13:25   
vocicana
Sada sam procitala, u ovom slucaju samo fizioloski i pantenol rastvor u inhalator, nemoj joj odmah davati Pulmicort, nema potrebe, proprati je 24 sata, to mi vise lici na prehlaadicu od hladnog nego na napad laringita.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
30.5.2016 15:14:15   
Mala Elena
Ja sam moje izvodila sa dvadesetak dana...
Sad vec krecu vrucine, nije prijatno setati popodne sve dok se malo ne smraci..kod nas u stanu sparno. Upravo smo usli od spolja pa da odmorimo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
30.5.2016 15:25:21   
Sanjica26 RR
I ja sam htela da kazem Mali Eleni da ne treba odmah pulmicort.
Devojke, mah mah. Dosla sam sa posla, ali kasnije imam posle podne casove.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
30.5.2016 15:52:06   
emicaa
Ja čuvam svoje divljake,bože stan mi okrenuše naopako user posted image
Elena sad ili u 6 ujutru u šetnju ili u 8 naveče user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
30.5.2016 16:08:26   
Maraj
Mame izdrzavate li ove vrucine.... bas je toplo. I L je nervozniji
Samo sam ga u bodi skinula

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
30.5.2016 16:10:45   
suzi kju
Vrućine tek stizu, ovo sad nije ništa. Ne znam jul i avgust kako ćemo da izdrzimo.
Ja već imam u planu neko maleno bazenče koje može da stane na terasu i da 'lade guzice tako user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
30.5.2016 16:16:46   
eca89
Suzi tako sam ja moju A.prošlo ljeto, baš je bilo vruće, stavim je u bazenčić i njoj super, baš voli vodu, nisam je baš mnogo držala po 10-ak minuta, ali bude joj ljepše!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
30.5.2016 16:41:03   
Maraj
Mi izgoresmo i sad od vrućine.... L ceo dan nervozan. Spavao 20 min umesto 2 sata. Vruce mu bilo. Sad sam ga skroz razgolitila. Samo je u bodicu. I mene valjda hormoni drmaju. Izgoreh od vrućine

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
30.5.2016 16:43:17   
emicaa
Ovde ni v od vrućine,danas oko 15 stepeni pa ako bi se neko mjenjao neka se javi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
30.5.2016 16:56:02   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Vrućine tek stizu, ovo sad nije ništa. Ne znam jul i avgust kako ćemo da izdrzimo.
Ja već imam u planu neko maleno bazenče koje može da stane na terasu i da 'lade guzice tako user posted image

Mi tako svake godine ,ove godine sam vec rascistila terasu da napravim mesta i sezona moze da pocneeee user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
30.5.2016 17:46:16   
bebilule
Pa gdje ste zene?! Citam sta se desava, ali nesto nisam pisala. Kad mi je svaki dan kao u Danu mrmota, nemam sta ni napisati user posted image . Bili smo opet kod mojih osam dana. Bilo nam je super.
Ovdje isto pakao. Jutros smo izlazili prije 9, sad dam veceru i idemo opet.
Planiram ga ovih dana odvesti na bazen. To ce nam biti prvi put. Ako prodje ok, isli bismo dva puta sedmicno, i meni je prijeko potrebno!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
30.5.2016 21:39:57   
branki*
Tu sam ja,da mahnem!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
30.5.2016 21:53:54   
suzi kju
Ja sam tu i mašem, laku noć ! ! !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
30.5.2016 22:04:06   
Ana RR
Olla user posted image nigde nikoga user posted image

Malopre mi pade ogroman kuhinjski nož i pravo oštricom na dole tik pored moje noge user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
30.5.2016 23:55:13   
Mariya
Veče mame!
Samo da vam se javimuser posted image nisam ništa čitala unazad,nemam kad. Telefon mi ovde služi samo za slikanje,ami smo po ceo dan napolju, puno se šetamo,razgledamo okolinu, Tara je predivna! Čim mi net bude bolji,postavljam slike!
Inače put dovde je protekao odlično,mnogo bolje nego što sam mislila,devojčice su bile dobre, strpljive i mirne,jedino je L povraćala više puta dok smo išli autoputemuser posted image kad smo posle Bg sišli i nastavili magistralom, njoj ništa!!
Moji su već odavno u carstvu snova,devojčice zaspu kako dotaknu jastuuser posted image A odo' i ja! Laku noć mame!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 6:55:56   
vocicana
Mamike dobro jutro.
Ana o Boze, kakav peh, mogla si se opasno povrediti.
Ja moram nesto da vam ispricam...Moje dete je celu noc spavalo, ali celu. Ja e budim kao u bunilu, brze na telefon, vidim 4:04...Boze da li je ziv, brzo mu se primaknem, a on spva kao andjeo, celu noc do 5:45 jutros. Bas sam se odmorila, hvala mu, mnogo sam srecna, ali bas je mali da prespava celu noc, jos nemamo ni dva meseca.
Ostale mame, Emice, vidim da je kod tebe zabavno, sa stomakom, deca, jurnjava, ali neka neka...user posted image
Mryia, sta sam ti rekla, super. Uizvajte, Tara je divna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 6:59:15   
serpica
Dobro jutro mamike user posted image i danas ce biti lep dan treba ga iskoristiti..mi spavali nocas pu pu pu

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 6:59:54   
vocicana
I miuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 7:16:20   
Maraj
Jutro mame. Ja ustala L jos drema. Bice vrucine i danas....

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 7:38:21   
jess021
Jutro!
Ana, uf dobro si prosla!
Anck, ja sam juce srela New Mom, seta bebca kojiima 9 dana, pa sta ima veze.
Marya, samo uzivajte!
L spava, ja kuvam kruske i pijem kafu. Rucak imamo od juce tako da smo slobodne ceo dan.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 7:56:04   
emicaa
Dobro jutro,T je super spavala da kucnem u drvo user posted image nije se budila do po pola 7.Koliko je juče skala sa Andrejom nije ni čudo.Prije godinu dana sam kukala kako ga se boji,nije htjela biti u istoj prostoriji gdje i on odma suza suzu stiže a sad se zalijepe jedno za drugo kao krpači a Anastasija se igra sama.
uživajte mamice user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 7:56:47   
suzi kju
Dobro jutro.
Mi smo samo za nijansu bolje spavali, ili sam ja bolje spavaća a mm ustajao ne znam. Ovih nedelju dana dok nije bio tu svako ustajanje je bilo moje.
Sad da se rastrčim po kući dok si one još dobre.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
31.5.2016 7:57:25   
Mala Elena
Jutro ! Ja ruckam munchmallow pa da umutim nes i uzivam.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here