|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
19.5.2016 11:49:52   
emicaa
Ja sam sinoć sanjala da sam otišla na porod user posted image
Dok sam sve po stanu završila i napravila ručak već podne.T uveliko trlja okice,moraće ranije kunjati danas a ja ću se opet uhvatit serije user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
19.5.2016 19:08:31   
marijana22
Poyy

Baš se slabo piše.
Ja nemam šta ni da pišem, sve po starom. Prepodne sređivala po kući, posle podne sa decom u parkiću. Mm danas radi duže, pa sad moram ponovo da ih vodim napolje inače će mi se poeti na glavu.

Pozdravljam vas sve. Nadam se da ste ok.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
19.5.2016 19:37:33   
IvanaSK RR
Nimfa, Cansen mast je kao Cansen vaginalete. Uvek, ali uvek kad koristis antibiotike, obavezno stavljaj i neke vaginalete da ne bi došlo do toga. To si dobila i od pada imuniteta.
Pngpme, tesicu te ja i ovde jos :) Samo da dodjem kuci i da dodjem malo sebi user posted image
Anck, ljubimo Vukaa!
Mazite stomacice od mene user posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
19.5.2016 19:53:48   
Doroty
Anck, čestitamuser posted image user posted image
Ivana baš mi je drago da ste ok.
Kod mene ništa posebno, radila bris juče, pa sutra rezultati. Valjda je ok.


_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
19.5.2016 20:04:21   
IvanaSK RR
Doroty, jeste ok, sigurno, nemoj da razmišljas drugačije :)
Inace, upalile mi se vene na desnoj ruci od braumile, ni poruku ne mogu da iskucam, uzasno. Na levoj samo bole u nekom polozaju.

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
19.5.2016 20:12:37   
emicaa
Ivana spominje li iko kad bi mogle kući?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
19.5.2016 20:22:18   
Visnjabg
Cao stomacici! Ja danas vadila krv i dala urin pa cu videti sta je sa mojom anemijom. Juce sam imala kontrakcije pa se odmah unervozim. Pritisak mi bio 100/50 pa sam danas 3h spavala. Sad sam ok.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
19.5.2016 22:38:48   
pngpme
Ivana, ti si user posted image . Da znaš da ćeš da me tješiš, ne gine ti, sad si me razmazila. Ništa nam ne pričaš! Kako je bebica? Koliki je pritisak? Kakve su naznake kad bi trebalo da izađete?

Višnja, imaš li inače kontrakcije i uzimaš li nekakvu terapiju? Ja nisam imala čuvene Braxton Hicks, možda samo par puta čini mi se...

(odgovor članu Visnjabg)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
19.5.2016 23:28:11   
BubaBubica
Opet upadam ko padobranac. Buba je konačno bolje, već joj se formiraju prve krastice i nije nervozna toliko. A meni se spavaaaa... Baš sam umorna.
Starija buba ima sledeće nedelje jednodnevni izlet sa vrtićem, jaako želi da ide a ja trnem od straha, prvi put tolika daljina bez mene... Znam da manje više svaka majka kroz ovo prolazi, već sam je upisala ali mislim da neću biti živa dok mi se ne vrati sa izleta. Idu samo na pola dana ali opet... user posted image znam da bi mi bilo ovako i da nisam trudna, jako se bojim. user posted image

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
20.5.2016 0:15:00   
Visnjabg
Pngpme koristim utrogestan od pocetka, sada je samo smanjen na 1x dnevno. Nego me juce zabolelo bas, ali dobro je sada. user posted image
BubaBubice verujem da se plasis, samo pazi da ona ne oseti tvoj strah, ispred nje se ponasaj kao da se i ti isto toliko radujes. Mali, profesionalni, savet user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
20.5.2016 7:45:19   
emicaa
Jutro,ja nemam šra pametno da pišem,ali stvaaarno.Kičma boli ko i do sad,momak šura ko i do sad i to je to user posted image
Bubice razumijem te potpuno ali paziće tete na njih sigurno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Visnjabg)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
20.5.2016 9:02:53   
MishMash
Dobro jutro stomačići!

Nema ni kod mene ništa baš, opet sam gladna, opet oblačno, opet gomile veša, opet haos i tako. Juče sam opeglala sve i to mi je jedina novost user posted image

Nadam se da ste sve dobro i šaljem veliki user posted image

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
20.5.2016 9:23:29   
Milena18
Dobro jutro!

Mish, mene je takva glad uhvatila juče, samo sam žvakala ceo dan, svaki obrok dupli, nadam se da će me danas to zaobići.

Bubice, začas će se ona vratiti kući. I ja te razumem, pre par dana sam baš razmišljala o tim izletima i školama u prirodi, neki strah me uhvatio, a tek za tri meseca treba da se porodim. Normalno je da brineš.

Kod nas u kancelariji smrzavanje, ne verujem da ima više od 16-17 stepeni. Ja ponela neke vunene patofne od kuće, pa ih izuvam kad idem van kancelarije. Ružne su dozlaboga, ali greju. Juče mi došao kolega da mu popunim neke formulare, pa se zagledao ispod stola, kaže "gledam kakve to patike nosiš" user posted image

< Poruku je uredio Milena18 -- 20.5.2016 9:25:56 >

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
20.5.2016 10:11:29   
marijana22
Dobro jutro

zeza me net od jutros. Ja sam odvela sina kod mojih jer ne ide u vrtoć zbog bakterija u grlu, sad smo se čuli uživa. Danas imam da završim nešto po kući pa ću posle podne sa ćerkom da mu se pridružim.
Mi menjamo prozore u stanu, trebalo je sad za vikend da bude gotovo, ali nešto je iskrslo, biće sledeće nedelje. Posle nas čekakrečenje i sređivanje za bebu, jedva čekam.

Bubice ako sam dobro shvatila tvoja starija ćerkica koja ima 6-7 godina ide sa školicom na jednodnevni izlet. Iskreno. mislim da malo preteruješ. Ona je već veća i to nije čak ni jedan ceo dan. Biće joj super ide sa drugarima, pa vožnja autobusom uživancija

Idem nešto da radim pa se kuckamo

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
20.5.2016 10:21:53   
Visnjabg
Dobro jutro mamice! Ja doruckujem musli ne bih li sredila stolicu. Danas imam da peglam, sutra krecimo pa da sredjujemo bebin kutak. Beban sutka i gura. Ivana kako si danas, kako vene?

< Poruku je uredio Visnjabg -- 20.5.2016 10:23:13 >

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
20.5.2016 10:38:30   
emicaa
Sjetih se da kod mene ipqk ina nešto novo,y ovoj trudnoći mi izlaze novi benovi,u prošloj trudnoći su izlazili ali par njih a sad baš dosta,čak mi je i jedan iznad usne koji se jedva primjetio sad malo tamniji.Šteta što nije više moda crveni ruž i ben iznad usne user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Visnjabg)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
20.5.2016 10:49:53   
Nimfa
Zdravo user posted image
Bubi to je sve normalno da brines ali sto rece visnja samo pazi da ne preneses svoj strah na nju.
Ja sinoc sanjala kako se okrecem od bolova i budim se a mene stomak stvarno boli, uhvatile me lazne kontrakcije. Okretala sam se sve do jutra ,pa me sad popustile.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
20.5.2016 10:50:40   
Visnjabg
Hehe, Emice meni izasle neke flekice po celu i iznad nausnice. user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
20.5.2016 10:56:27   
pngpme
Ćao mamice! Ja sam sebe proklela sinoć kad rekoh da još nisam nešto osjećala kontrakcije. Kad sam sinoć legla bilo je puno učestalih bezbolnih kontrakcija, vjerovatno ne bi trebalo da brinem, ali ja sam bila u agoniji. Nemam iskustva sa tim, užasan je osjećaj kad se onako stvrdne, još se ispupči gdje je bebi guza i nekako napravi tu lopta pa bude sav izobličen... Ne bi trebalo da brinem, zar ne?

(odgovor članu Visnjabg)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
20.5.2016 11:02:42   
Visnjabg
Pngpme ja takve kontrakcije svakodnevno osecam, beba gura i stomak ocvrsne kao da ce da izadje kroz kozu. Nego me je onaj dan bolelo kao da me neko sece tupim nozem, to me brine. E sad javice se neka mama sa vise iskustva.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
20.5.2016 11:12:23   
vocicana
Visnja, ostale sa kontrakcijama, ne vidim tvoj ticker pa ne znam koliko si trudna. Moje Braxton Hikston kontrakcije su pocele jos u 6-om mesecu, nisu bolne ali su nepravilne i u razlicitim vremenskim intervalima se javljaju, stvrdne se stomak, bude osecaj kao da nosis kamen a ne dete. A ti bolovi koji su kao nozem, ukoliko se ponavljaju u toku dana vise od 5 puta, treba se otici doktoru, ako ne, najverovatnije se beba tako namesta i pravi bol. Materica je ipak misic, ona ima svoju inervaciju kao i svi sklopovi koji je drze, a drugo stanje ipak nije kao kada niste trudne.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Visnjabg)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
20.5.2016 11:27:58   
Visnjabg
Vocicana moje Braxton Hikston kontrakcije su negde jos od 5.mes samo su sve jace. U 8.mes sam ali od pocetka koristim utrogestan bas zbog kontrakcija a onaj dan me bolelo pa sam se uplasila. Za 10ak dana cu na kontrolu ako sve bude ok, ako me opet zaboli idem hitno. Kad bih mogla na nedeljnom nivou na uz user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
20.5.2016 11:30:25   
marijana22
Emice ben je mladež ili?user posted image

(odgovor članu Visnjabg)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
20.5.2016 11:32:50   
pngpme
Ja sam ranije imala jake bolove kad se preforsiram i imam ih i sad, samo što se više čuvam. I tad sam rekla da to nisu kontrakcije, i zaista nisu.

Ovo su prave Braxton Hicks jer nisu bolne, ali je stomak tvrd kao kamen. Samo ne znam koliko bi trebalo da budu učestale da se zabrinem jer su sinoć po prvi put bile jako česte.

(odgovor članu Visnjabg)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 05/16 [chat]
20.5.2016 11:43:47   
marijana22
Png nije toliko bitno da li su česte bitno je da li su kontrakcije pravilne. tj da li se javljaju u pravilnim vremenskim razmacima (npr mogu biti na 10 min pa onda na svakih 5 min....)

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here