|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UN DIJETA
1.10.2010 7:43:54   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Diabla

Trco, moramo otvoriti temu kako se odreci hleba. Ja mogu bez njega, ali nekada sam i po pola kg hleba jela. Trebalo mi je vremena ali evo vec 4 god slabo jedem hleb, jedino sendvic kad napravim, mada i tada maknem sredinu.

Otvoricu ja temu veceras, za sat vremena idem na posao, pa malo da odmorim.




IZVORNA PORUKA: Diabla

Jeco, ti si bas ono dosta kg izgubila zahvaljujuci ovoj dijeti? Nije ti tesko padala? Predpostavljam da nisi vratila kg? Dosadna sam, ali ne mogu da se natjeram, ne umijem da odolim hrani, pogotovo ako izadjem negdje u setnju, a setalistem se siri miris rostilja i pice pecene na drva! 


Otvori, ako je već nisi, moram da potražim

A meni pljeske ne predstavljaju problem jer ih ne volim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A pizze jedem samo u sopstvenom režimu ili vegi pizze, ima ovde jedna picerija koja ima odličnu vegi, samo ima kačkavalja na njoj user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: UN DIJETA
1.10.2010 8:00:20   
Diabla
Ja majko mila, ja sam prasica, nikako da krenem sa dijetom. ne znam sta mi je!!!! Ne mogu da odolim hrani i tacka! I sad vidim da si ti Trcka smrsala kg i po, dakle stvarno djeluje! Ako danas krenem, sutra mi je skrobni dan, a ja sam na turi od 9 ujutro do 7 uvece. Ne znam sta bih mogla jesti na pauzi (a turisti imaju snack na Lovcenu, prsut i sir). Ili da danas jednstavno jedem neku laganu hranu, sutra prepolovim obroke, i od nedelje da pocnem.

Sad me zove drugarica, hoce da hoce da se upise u teretanu, tj njih 2. Bas mi se ide, uopste mi ne bi tesko padalo. Ali njih 2 ne rade, mogu da idu kada hoce. Mada kuci imam biciklo, ni njega ne vozim koliko sam nekada umorna i lijena.

Idem sad da precackam ovu knjigu da vidim mogu li sutra sta odnijeti da jedem.


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: UN DIJETA
1.10.2010 8:19:11   
Trcosava
E a sve da te pitam, a zašto ti ideš na dijetu? Koliko se sećam tebi je linija super-duper! Sećam se onih slika na fb i tvog divnog ravnog stomaka user posted image

a za bajs... znam  - i ja sam ga imala kod bivšeg muža, samo mene su zezali pošto se baš čuo kad ga voziš ''piši kad stigneš u nemačku'' user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: UN DIJETA
1.10.2010 8:45:44   
Diabla
To je draga moja bio jun, a ja sam u aprilu i maju vjezbala kao krvnik, smrsala do 64 kg, stomak se zategnuo. Cim sam vidjela rezultate, vratila sam se na staro. Pocela sam da zderem i prestala da vjezbam. Meni je jako malo potrebno da smrsam i da se zategnem, ali ni to mi nije dovoljno da se motivisem. Za svaku sam osudu!

IZVORNA PORUKA: Trcosava

E a sve da te pitam, a zašto ti ideš na dijetu? Koliko se sećam tebi je linija super-duper! Sećam se onih slika na fb i tvog divnog ravnog stomaka user posted image

a za bajs... znam  - i ja sam ga imala kod bivšeg muža, samo mene su zezali pošto se baš čuo kad ga voziš ''piši kad stigneš u nemačku'' user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: UN DIJETA
1.10.2010 9:06:56   
Vučko.ba.
operišeš krajnike ili narodski rečeno krajnjake...em prestaneš jesti - kilogrami se topeuser posted image , em ko puši prestane pušiti user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: UN DIJETA
1.10.2010 10:02:23   
Diabla
Sve je to trenutno, nego mi je bolje ugraditi premosnicu na zelucu user posted image user posted image Ako cemo vec da se sjeckamo user posted image


IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

operišeš krajnike ili narodski rečeno krajnjake...em prestaneš jesti - kilogrami se topeuser posted image , em ko puši prestane pušiti user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: UN DIJETA
1.10.2010 10:05:37   
Vučko.ba.
mudro zboriš user posted image

nego da ih premuntam dok sam još u bolnici da i to  urade user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 1.10.2010 10:07:45 >


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: UN DIJETA
1.10.2010 10:06:04   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Trcosava


Merila sam se na dan kad sam počela dijetu - 61,9 (ujutru)
Danas (dakle posle voćnog dana) - 60,4
-1.5 kg



Bravo trco user posted image user posted image user posted image

Pocetak dijete 66,0
Prvi krug zavrsen 65,400 

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: UN DIJETA
1.10.2010 13:11:27   
dijana1*
Ja sam pre mesec dana bila na ovoj dijeti i izgubila sam 2 kg za 8 dana i onda sam stala user posted image
Sada sam opet ali ovaj put idem do kraja, nadam se da cu biti karakter user posted image
treba da skinem 10 kg user posted image
Trco jel mozes i meni da posaljes tu knjigu ?

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: UN DIJETA
3.10.2010 15:22:20   
Diabla
Danas sam pocela dijetu. Sa 67 kg. Nemam digitalnu vagu pa ne znam koliko ce pokazati na kraju prvog kruga. Iskombinovala sam rucak i da mm moze da jede- pilece bijelo meso przeno na teflonu, spanac sa 15 gr maslaca, malo mlijeka i pola kasike brasna, domaca supica pileca sa povrcem(makla sam kozu, samo sam kuvala onaj dio gdje su kosti, kada svu piletinu ocerupate, bez krilca i bataka).

Samo me zanima ovo: Da li ima veze ako je supa od piletine(iako je nemasna, samo od mesa pri kostima), i spanac sto sam ovako zacinila?


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: UN DIJETA
3.10.2010 16:31:19   
indy_25
Supa nema veze sto je pileca i ja uvjek jedem pilecu jer druge ne volim ali samo popijem supu tj onu vodicu bez rezanaca. A sa spinat ne znam ja ga nisam nikad jela u mesnom danu ja sam ga jela u UH danu u vidu pite od zelja. I nema veze sto stavljas maslac. Ja sve sto pravim stavljam masnocu (ulje ,maslac itd)

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: UN DIJETA
3.10.2010 19:01:00   
Diabla
Hvala Indy puno. Ja rekoh, postoj je spanac povrce, da se moze jesti. A nisam ga mogla ni jesti nesto. A moze li vecera da se ne jede, nego voce? bas sam sita od rucka, pa sam mislila da pojedem jednu krusku? Ili da preskocim veceru jer mi se ne jede.

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: UN DIJETA
3.10.2010 19:07:38   
indy_25
moze ja cesto i preskocim veceru mozda je to rezultat sto brzo mrsam ali ja onda nista ne jedem samo vode pijem puno.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: UN DIJETA
3.10.2010 22:16:35   
Verus
indy, a jesi li bas pratila onako kako pise na prvoj stranici?  Moracu ovo da uradim jedino ne znam jel se moze uz dojenje?  Jel deluje mi da se ipak dovoljno jede.  Ja ti ne mogu one dijete gde se gladuje.  Uvek sam bila puno aktivna i puno jela i stvarno, do sada, mi tezina nije bila problem...ALI doslo je i to vremeuser posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: UN DIJETA
3.10.2010 22:27:44   
Verus
indy?user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: UN DIJETA
3.10.2010 22:29:18   
indy_25
Verus ja sam probala dok sam dojila al mi je mlijeko nestajalo pa sam prekinula s dijetom. A kad sam potpuno prestala sa dojenjem onda sam pocela sa dijetom.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: UN DIJETA
3.10.2010 22:30:56   
indy_25
U prvom mjesecu sam pratila apsolutno sve i nisam grijesila pa sam onda prekinula mjesec dana dijetu i kile se nisu vratile evo opet sam pocela prije 8 dana ali sada malo zgrijesim.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: UN DIJETA
3.10.2010 22:33:53   
Verus
Znaci ipak nista dok dojim....Nego, posto je Helena alergicna na mleko, niti jedem slatko, niti jedem sireve, pavlake, jogurte, ama nista nista sem mesa, povrca, voca, i opet kile sporo idu...tek 18 sam skinula, mozda 19, a ugojila sam se preko 30 jer sam 3 meseca lezala...uzas zivi.  Jos uvek nosim 2 broja vecu odecu nego inace, nego danas sam kupila neke pantalone, lepe duge, super pasu u dupetu i nogama (to mi se vraca u normalu) ali zato u struku!  Ajme, ja ne mogu da ih zakopcam, pa znas sta radim?  Provucem gumicu za kosu kroz rupicu i onda oko dugmeta, tako da ima "lufta"user posted image   strasno

< Poruku je uredio Verus RR -- 3.10.2010 22:34:53 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: UN DIJETA
3.10.2010 22:35:17   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Znaci ipak nista dok dojim....Nego, posto je Helena alergicna na mleko, niti jedem slatko, niti jedem sireve, pavlake, jogurte, ama nista nista sem mesa, povrca, voca, i opet kile sporo idu...tek 18 sam skinula, mozda 19, a ugojila sam se preko 30 jer sam 3 meseca lezala...uzas zivi.  Jos uvek nosim 2 broja vecu odecu nego inace, nego danas sam kupila neke pantalone, lepe duge, super pasu u dupetu i nogama (to mi se vraca u normalu) ali zato u struku!  Ajme, ja ne mogu da ih zakopcam, pa znas sta radim?  Provucem gumicu za kosu kroz rupicu i onda oko dugmeta, tako da ima "lufta"user posted image   strasno

super si se snašlauser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: UN DIJETA
3.10.2010 22:43:24   
indy_25
Pa onda probaj Verus s dijetom. jer ja sam morala da pijem po 1 l mlijeka dnevno i da jedem mlijecnih proizvoda i slatkisa i sokova da bih imala mlijeka cim bi nesto od toga izbacila mlijeko bi mi nestajalo. A ti kazes da imas mlijeka iako ne konzumiras mlijecne proizvode i slatkise itd onda mozes sa dijetom komotno.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: UN DIJETA
3.10.2010 23:13:51   
Verus
Mogu ti reci da mi se nije smanjila kolicina mleka, ali kvalitet jeste.  Odjednom je od JAKO masnog, postalo bas vodeno.  Onda sam uvela neki namaz na helb, pravljen bez mleka, pocela jesti vise ribe, vise maslinovog ulja itd.  Popravio se kvalitet, ali nije ono sto je bilo, ali dobro, sada vec jede i kasice polako tako da je ok.  Lepo napreduje da je ne ureknem... Ja cu pokusati pa cu videti kako ideuser posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: UN DIJETA
3.10.2010 23:21:07   
gagana83
Ako planiras i dalje da dojis,ja bih ti rekla da se ne igras sa dijetamauser posted image

Verus,pa proslo je tek 6 meseci od porodjaja a ti si smrsala 18 kila,to nije malo.
Skinuces i ostalo,samo polako...


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: UN DIJETA
3.10.2010 23:28:53   
Verus
Plan je bio 6 meseci, a to je palo u vodu kada je postala alergicna na kravlje mleko, sto mi ne ostavlja opciju da joj to uvodim sa godinu dana.  Tako da sam ostala sa dve opcije: da jede AD mleko ili da dojim dok mleka ima.  Ja se odlucila za ovu drugu, iako mi je JAKO tesko da pumpam..na poslu izmedju predavanja i posla, u 6 ujutru u 12 nocu...ali MORAM.  Naumila sam tako, i ja onda ne odustajem, kao mazga sam....U pravu si, bicu strpljiva, mozda da najpre nadjem vremena da setam, radim trbusnjake...

uf, bar kad se ne bih osecala kao krava...dupe mi nikad nije smetalo kad je veliko, ali ovaj stomak....vise kad ce otici...
IZVORNA PORUKA: gagana83

Ako planiras i dalje da dojis,ja bih ti rekla da se ne igras sa dijetamauser posted image

Verus,pa proslo je tek 6 meseci od porodjaja a ti si smrsala 18 kila,to nije malo.
Skinuces i ostalo,samo polako...


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: UN DIJETA
4.10.2010 8:23:18   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Diabla

Hvala Indy puno. Ja rekoh, postoj je spanac povrce, da se moze jesti. A nisam ga mogla ni jesti nesto. A moze li vecera da se ne jede, nego voce? bas sam sita od rucka, pa sam mislila da pojedem jednu krusku? Ili da preskocim veceru jer mi se ne jede.


ni slučajno voće uveče!!!! samo eventualno kad je voćni dan!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: UN DIJETA
4.10.2010 16:10:55   
Diabla
Ja sam junkie! Ne mogu da drzim dijete, nikada nisam ni umjela. Danas mi je drugi dan i NE SMIJEM reci sta sam jela, opet sam bila u restoranu- drug cas_tio, dobio posao u Francuskoj. Meni je vjezbanje uvijek islo, s'' tim da sam pazila sta i koliko jedem. Ali ovo... nema sanse. Znam da sam alava, debela guzica, ali obozavam da jedem. Mozda je bolje da se ne odreknem hrane, vec da vjezbam i set_am. Ljuta sam na sebe jer ne znam reci NE! Sad tek shvatam kako je narkomanima, alkoholicarima.

Sad cu sebe da kaznim i da vozim biciklo! Vera, to bih i tebi preporucila, bolje je da Helena ima mlijeka, pa za dijetu ima kada. Mozes uvijek trbusnjeke raditi, to je 5 min posla. 20 trbusnjaka je dovoljno, samo da ih radis. Evo ja cu sad da uradim 20 i za tebe, a ovih 5 ostalih za sebeuser posted image user posted image user posted image



< Poruku je uredio Diabla -- 4.10.2010 16:12:04 >


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here