|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
1.6.2016 21:51:40   
Mala Elena
Hvala vam, nadam se. Inace od juce popodne nista nije jela osim grisina , plazme i dvopeka. Bas se sikiram. Samo da sutra bude bolje!
Odoh spavati, preumorna sam.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 6:48:34   
suzi kju
ME kako nam je drugarica, malo ke prošla noć, jel malo bolje?
Dobro vam jutro. Moja bebe noćas bolje spavale, mislim da njima smeta vrućina. Jesu se budile ali daleko manje nego inače.
Ispratih mm na posao, one u krevecu još, mislim da će da nastave da spavaju, ja joj lezim, mazi me da ustanem baš, rano jš, gde ću...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 7:46:39   
vocicana
ME kakva je situacija od jutros?
Dobro jutro lepotice moje.
Mi odvalili celu noc, mali je produzio spavanje, od9 do 7:15 jutros. Dusa moja, ali da cujete histericno plakanje pred hranjenje, pa ja sam jutros drhtala kao prut. Ovo nisam ni cula ni videla u svom zivotu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 8:17:14   
Anck Su Nmaun
Dobro jutro mamme kako ste?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 8:19:34   
serpica
Dobro jutro i od mene user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 8:20:10   
vocicana
Anck hajde kod mene na terasu da pijemo nes. Bas se rado setim naseg kafenisanja svako jutro dok smo bileuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 8:26:12   
Mala Elena
Jutro!
Voci, pila je panadol nocas, sad cekam da se probudi pa danjoj izmerim T. Neka se naspava bar...
Super za tvoju bekicu, ona bas misli na mamu!user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 8:26:23   
emicaa
Jutro,drago mi je da su vaša dječica bolje spavala jer moja je opet sat vremena pravila žurku i povremeno cvilila.Naravno uz to je i poranila pa joj je raspoloženje već sad na nivou user posted image
ME nadam se da ste bolje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 8:29:57   
vocicana
Samo da te zagrlim. Moj sin je divan i hvala Bogu i hvala njemu sto je takav medic! Iskijao se jutros, kaknuo prala sam ga detaljno tri puta, jer je otislo i napred, toliko brinem svaki put zbog iste stvari, nikakva prednost medicinskih sestara...Nadam se da ce sve biti ok.
Mi na Zlatiboru jos uvek, nadam se samo da cemo naci nase NAN sensitive mlekce, da mozemo do subote da ostanemo. Ne ide mi se kuci ako mi verujete.
Emice, ne mogu da verujem kakvog zvrka imasuser posted image

< Poruku je uredio vocicana -- 2.6.2016 8:30:43 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 8:31:49   
Sanjalicaaa
Dobro jutro i od nas. Ja pijuckam kafu. Posle da ucim testove za voznju.
ME, da vas brzo prodje.
Voci, super ste vi, bas je rano krenuo da spavka celu noc, pu pu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 8:34:03   
amelia
Jutroo mame ... ME nadam se da ste bolje!! Mi smo prosli jednu horor noc a trajako je od 21 h znaci plakao je kao da ga kolju a ne znam sta muje. Merila sam mu t normalna je inace slinavi i dalje i nikkako da prodze. Ceo noc se budio milion puta visio na sisi i plakao zatvorenim ocima. Ja ne znam stvarno sta bi moglo biti? Jadnicak davio se u suzama. Posvadzala sam se sa mm jer krivi me da ga boleo stomacic jer sam mu za veceru dala 8 corn sa jogurtom. Zagrejala sam jogurt i onda dodala zitarice. Na kutiji ne pise da noze sa jogurtom pise sa mlekom i bujonom od povrca ali sta bi smetalo sto sam dala sa jogurtom??
Nije imao nikakve naznake da ga boleo stomacic.. A sta je to bilo pojma nemam. Prvi put se desilo ovako da placeuser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 8:43:13   
vocicana
Sanjalice, ja sam u cudu, veruj mi. Procitala sam post od Petkovica, vidim da je i njena beba neki dan pre punih 2 meseca pocela spavati po celu noc, bas sam se iznenadila, pomislila sam tada da nema sansi da imene to snadje, ali eto, bebac samo spava, nije se pomerio celu noc.
Amelia, nemoj se svadjati sa muzem, pa i neka se isplakala beba, nesto mu nije prijalo, nista strasno, sta da se radi, nemoj odstupati od saveta proizvodjaca za pripremu hrane, ali dobro, to je to, sta da radis. Neka mu on spremi kada je tako obavesten. Bas mi je zao kada se takve stvari sa decicom dese i ono draga saveta da te posavetujem sta da radis i na koji nacin. Muskarci....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 9:28:39   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vocicana

da cujete histericno plakanje pred hranjenje, pa ja sam jutros drhtala kao prut. Ovo nisam ni cula ni videla u svom zivotu.


To je radio i moj Marko user posted image mora da jede odmah i sad, inače se alarm oglašava user posted image

Amelia, nemoj mnogo grejati jogurt. Ja bih ili ubacila u mikrotalasnu na bukvalno 10 sec ili bih jogurt izvadila ranije da se smlači na sobnu temperaturu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 9:33:10   
Maraj
Jutro i od nas user posted image
malo je osvezilo

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 9:34:42   
vocicana
Ana karakteristicno za gladne decakeuser posted image
Do malo pre je cvileo, dusa me boli kada slozi facu foler mali, a sam ga nosala dva minuta i zaspao je, a znas sta, tako bi ga stisla jako od ljubavi mislim da bi mu nesto slomilla koliko ga obozavam. Kakva ljubav, kakav fles!user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 9:38:23   
amelia
Ma nisTa strasno voci uvek se svadzamo ako bebac zaplace on ti je panicar nevidzeni user posted image plasi se ako A zaplace. Ako spava pita zasto ovoliko spava.. Ako nespava zasto nespavauser posted image ako jede zasto ovoliko jede.ako slabo jede zasto ne jede da nije bolestanuser posted image
Poceo je da mi ide na zivce user posted image

Ana pa zar moze tako samo na sobnoj temperaturi da mu pripremam.. Oni jesu instant zitarice ali pise da mleko ili bujon bude zagrejan makar 50 stepeni. Tako da ja sam mozda mnogo zahrejala jogurt ??

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 9:42:09   
vocicana
Jao ja sam taj panicar u nasoj prici. Nisam panicar, ali uvek imam milion podpitanja sa nekim njegovim cudnim ponasanjem, pa i on je zivo bice, neka pplace sta da mu radim. Izvadi jogurtic van frizidera, pa ostavi bar pola sata pre hranjenja, da se zgreje kao sto je i prostorija, ali ako pise da se ne priprema sa jogurtom ti nemoj, mozda mu je smetao mix, kukuruz i jogurt, pa se sve to jos nadulo u stomacicu, pa je teze vario. Vidi probaj

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 9:44:12   
Ana RR
Ja sam spremala i sa hladnim jogurtom, tako je voleo da jede posle kada je bio malo stariji. Nikad mu nije smetalo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 9:46:56   
vocicana
Tek ce zurka biti kada se krene sa jedenjemuser posted image , jedva cekam da ga umazem kao praseuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 11:02:27   
emicaa
Anči kad stigneš ispravi nam spisak trudnica iz zadnjeg trimestra,imaju četiri koje su sad već mame user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 11:23:15   
Maraj
Amelia ja ako ne stignem da izvadim jogurt ranije , sipam ga u soljicu pa soljicu stavim u neku serpicu sa vrelim vodom. Brzo se smlači. Nemas potrebe da ga grejes , samo ga stavi u vrucu vodu. Ne verujem da ga je zato boleo stomak. I ja L tako dajem te zitarice , isto sa jogurtom , i bas voli. Valjda ga i taj jogurt osvezi

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 21:45:14   
Valerie
mamice pliz ako se razumete u crvenilo, alergiju od hrane ili vec... ja pitala u temi u koju niko ne svraca
http://www.ringeraja.rs/forum/alergije-na-hranu/m_62647/mpage_8/tm.htm#1736505

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 22:03:43   
Mala Elena
Amelia bas me nasmeja za tm...user posted image
Nemoj ipak praviti sa jogurtom ako je to uzrok, nagadjam.
I moje dete je imalo te vriske sa zatvorenim ocima, nismo znali kako da pomognemo ...

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 22:12:57   
vonavoj
Val,ne vidim pitanje?

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 06/16 (chat)
2.6.2016 22:17:59   
Valerie

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Val,ne vidim pitanje?

za koliko prodje alergijska reakcija, ne bas mnogo jaka? pojela u 15.30 novu kasicu, pocrveneli obrazi i zadnji deo vrata... da znam sta da ocekujem otprilike. istusirali samo vodom...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here