|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Junski online sastanak sa Pampers doktorima
27.6.2016 10:26:39   
marketing RR
Drage mame,


Pozivamo vas na jednočasovno druženje koje vam nudi priliku da u direktnom kontaktu sa stručnjacima, dobijete odgovore i savete koji su vam potrebni, a tiču se zdravlja, nege, odgoja i razvoja dece.


user posted image

Doktori koji vam stoje na raspolaganju su:

Julka Damnjanović, Pampers pedijatar
Gorana Isailović, Pampers dermatolog
Svetlana Zdravković, Pampers psiholog


Biografije doktora pročitajte OVDE



Deveti online sastanak sa Pampers doktorima biće održan u sredu 29.6. u 13h u ovoj temi!


Gorana Isailović, Pampers dermatolog i Svetlana Zdravković, Pampers psiholog će odgovore poslati čim budu u mogućnosti, s obzirom da su sutra na treningu sumske medicine na Obedskoj bari.



Drage mame, prilikom postavljanja pitanja doktorkama, molimo vas da naglasite kome je pitanje namenjeno. Takođe vas molimo i da između sebe podelite savete šta bi i kako uradile u datoj situaciji i rešavanju nedoumice ili problema!

user posted image

Temu omogućio Pampers
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
28.6.2016 22:28:08   
Tajčica
Za pedijatra:

Bratancu od 3,5 godine povremeno se pojavljuje streptokokus pneumonija u nosu. Koja vakcina se preporucuje za njegov uzrast da li može da je primi isključivo kada je bris nosa uredan?

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
28.6.2016 22:30:43   
Tajčica

Za pedijatra:

Kod deteta od 2.5 godine sta je najbolje dati protiv zatvora koji povremeno ima, kada treba da se isprazni pocinju muke. Strah ga je i place kada vidi nosu.

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
28.6.2016 22:33:52   
Tajčica

Za dermatologa i pedijatra:

Sta koristiti kod uboda insekata (komarac, osa, pcela, ...pauk ..) kod bebe od 5 mjeseci, a sta kod deteta od 3 godine. Idemo uskoro na more sa prijateljima, pa da se pripremimo.

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
28.6.2016 22:39:56   
gugutka

Za pedijatra:

Bebi od 13 meseci je u poslednjih mesec dana stalno zapušen nosić. Da li može biti od klima uređaja?

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 0:55:13   
gugutka

Za dermatologa:

U vrtićima vlada epidemija koksaki virusa sa groznim osipom po šakama, stopalima, oko usta. Kako se tretiraju ove promene na koži (za ne daj bože)?

Hvala

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 0:56:53   
gugutka
Još jedno pitanje za dermatologa:


Koliko se dugo leči koprivnjača kod dece? I šta savetujete? (devojčica 7 godina, koristili Claritine sirup)

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 7:11:17   
Ivanka 75
Pitanje za dermatologa
Pre nekoliko dana sam primetila nesto kao plik od 1cm na ćerkinoj šaci. Kad sam bolje pogledala nije plik nego se ljušti koža. Isto ima na još nekoliko mesta na šakama, na prstima. Ne svrbi je, ne boli, nije crveno, nema drugih promena, izgleda kao da se koža menja na tim mestima u tankom sloju.
Ona se ne žali da joj to pravi bolo kakve probleme i da joj smeta.
Inače, vratila se sa mora pre 2 nedelje.
Da li je potrebno da se obratimo lekaru?

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 8:27:52   
Khaleesi
Ako mogu da pitam pedijatra,
Devojcica ima 3,5 god ima upalu besike. Nas dr nam je rekao samo caj da pijemo nema bakt u mokraci, a ona se treci dan zali na bol ppri mokrenju i dodiru... Hvala

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 9:27:18   
lesica
Pitanje za dr Julku.

Sta bi trebalo da pripremimo u okviru putne apoteke, obzirom na to da uskoro putujemo na more.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 9:29:51   
lesica
Pitanje za dr Goranu.

Na koji nacin najbolje negovati decju kozu na moru?
Odnosno, nakon izlaganja suncu kakvim preparatima negovati da bi se koza smirila.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 9:35:28   
Ana RR
Pitanje za dr Julku:

Moj sin za mesec dana puni 5 godina, sva slova pravilno izgovara sem slova C, njega izgovara kao S. Da li je vreme da posetimo logopeda?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 10:55:45   
emicaa
Pitanje za pedijatra
Djevojčica u novembru puni tri godine je u aprilu bila bolesna(upala grla) i posle toga svaki čas ima temperaturu.Nikakvih drugih problema nema isim povišene temperature.Bili smo svaki put kod pedijatra i on kaže da je sve u redu,krvna slija je isto uredna.Svaki put je neki virus.Počela sam joj davati sirup za jačanje imuniteta ali sinoć je opet bila blago povišena.Od čeka bi to moglo biti?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 10:56:47   
Khaleesi
Prvi put sam pitala ovde nesto doktora, pa jel odgovor pise ovde ili privatnu poruku?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 11:00:59   
emicaa
Khalesi ovde će biti odgovor,ako je i sad kao do sad od 1počinju odgovarati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 11:34:24   
wivern
Pitanje za pedijatra, dr Damnjanovic:
Imam sina od 19 meseci, od 12-og meseca ide u jaslice i cesto je bolesljiv, pa zbog toga još uvek nismo primili mmr vakcinu. Može li se "zakasniti" sa primanjem mmr-a, i do kada je optimalno da dete primi vakcinu?


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 11:41:58   
Khaleesi
Super hvala user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 12:13:13   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Tajčica

Za pedijatra:

Bratancu od 3,5 godine povremeno se pojavljuje streptokokus pneumonija u nosu. Koja vakcina se preporucuje za njegov uzrast da li može da je primi isključivo kada je bris nosa uredan?

Nakon trece godine se preporucuje vac. Pneumo 23, daje se u Gradskom Zavodu za Javno Zdravlje. Dete mora biti zdravo i mora ga pregledati pedijatar pre davanja vakcine.

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 12:20:25   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Tajčica


Za pedijatra:

Kod deteta od 2.5 godine sta je najbolje dati protiv zatvora koji povremeno ima, kada treba da se isprazni pocinju muke. Strah ga je i place kada vidi nosu.

Pored ishrane koju koju vi vec znate i koju morate da postujete, dobro se pokazao biljni sirup Isilac, moje iskustvo sa njim u praksi je dobro. Postoji i Lactuloza sirup koji je takodje dobar. Treba pomoci detetu davanjem ovih sirupa povremeno.

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 12:27:20   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: gugutka


Za pedijatra:

Bebi od 13 meseci je u poslednjih mesec dana stalno zapušen nosić. Da li može biti od klima uređaja?

Vrucine su bile velike i mora se koristiti klima, ali razlika spoljne i unutrasnje temperature ne sme biti veca od pet stepeni. Ako ne curi nosic vi povremeno stavljajte po koju kap fizioloskog rastvora da bi se ovlazila sluznica nosa, ne preterujte . Pratiti dete da to ne bude u sklopu nekog razboljevanja.

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 12:35:03   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Ako mogu da pitam pedijatra,
Devojcica ima 3,5 god ima upalu besike. Nas dr nam je rekao samo caj da pijemo nema bakt u mokraci, a ona se treci dan zali na bol ppri mokrenju i dodiru... Hvala

Dete u tom uzrastu se retko zali bez osnova. Molim vas uradite ponovo,sto pre, pregled urina i urino kulturu.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 12:36:18   
MasnaMasnica
Dobar dan, pitanje za pedijatra.
Devojcica ima nepunih 8 meseci, malo smo kansili sa vakcinama, iz zdravstvenih razloga, i juce sam je odvela da primi III pentaxim, ali joj je dr dala i III Pentaxim, i III Hepatit od jednomuser posted image od juce je razdrazljiva, jutros ima i temperaturu, moze li imati nekih posledica sto joj je dala dve vakcine u jednom danu ili ne? Meni se to juce nije cinilo kao dobra ideja, i nisam htela da joj daju 2, ali nas pedijatar kaze da mora da nadoknadi propusteno!user posted image
Hvala unapred!

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 12:41:12   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Pitanje za dr Julku.

Sta bi trebalo da pripremimo u okviru putne apoteke, obzirom na to da uskoro putujemo na more.

Obavezno ponesite lek protiv temperature, sirup protiv alergije, lek za proliv. Bilo bi dobro da par dana pre polaska detetu dajete neki probiotik, prema uzrastu, i nekoliko dana kada dodjete na more.Ponesite malo gaze i Povidon jodid ako padne pa oguli kozu.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 12:44:04   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pitanje za dr Julku:

Moj sin za mesec dana puni 5 godina, sva slova pravilno izgovara sem slova C, njega izgovara kao S. Da li je vreme da posetimo logopeda?

Posetite logopeda da vas nauci kako da vezbate za izgovor tog slova. Vi ste super ako je samo slovo C problem.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Junski online sastanak sa Pampers doktorima
29.6.2016 12:47:34   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pitanje za dr Julku:

Moj sin za mesec dana puni 5 godina, sva slova pravilno izgovara sem slova C, njega izgovara kao S. Da li je vreme da posetimo logopeda?

Posetite logopeda da vas nauci kako da vezbate za izgovor tog slova. Vi ste super ako je samo slovo C problem.


user posted image hvala na odgovoru user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here