|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 8:44:17   
branki*
Jao,emice,bas mi je zaouser posted image sto se tako mucite,uh,da bude sto pre iza vas!
Mi se spremamo polako..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 8:45:22   
amelia
jutroo mame .....
joooj emicee samo virkam da vidim sta je sa dorom.user posted image drzitese morate pregurati ovo bice sve ok. ljubni doru.

mi sinoc dosli kuci oko 23 h od skitnje jedva kucu vidimo. bebac opet zaspao umoran je valjda user posted image sad treba da ustanem pa da se polako spremamo idem da produzim boravisnju dozvolu ne znam da li smo sakupili sve potrebne papire. pa posle toga pijac pa shoping, pocela su snjizenja i na kraju duguuu setnju opet planiramo. juce sam uzela jedne pantalonice sa prugicama bebcu bas su extra user posted image

evo i oaqd mene kafe ko voli jos jednu user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 8:51:36   
emicaa
Branki,Amelia user posted image
Biće sve bolje samo da joj ovo čudo izvade i onda polako terapija i to je to.Znam da će joj brzo biti bolje ali žao mi je,prošli put su je mučili sa onim za infuziju a uopšte je nije primala a i za krv su svaki put novo mjesto bušili,sad nosa ovo a opet ne mogu izvući kiselinu.
Branki idete konačno kući,kako je Boža?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 8:55:53   
branki*
Idemo sredinom avgusta,pa se nadamo doci opet oko nove godine,videcemo.ide na bokje,puno je naucio,ali puuuno ima jos tu da se uci i radi,pa videcemo,sad ce malo u vrtic sa decom,trudimo se da mu nadjemo asistenta i tako.drzi se,grlim te😘

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 8:58:56   
IvanaSK RR
Emice user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 9:02:09   
Sanjalicaaa
Dusa draga, koliko se ona namucila. Ljubi Doru puno user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 9:02:41   
serpica
Emiii user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 9:04:23   
sonyasha
Dobro jutro ženske!
Emice user posted image user posted image
Mi smo već dva dana u haosu, budi se noću kuka, ima providne balice i slinice i 37, 5user posted image baš se muči a i ja sa njim, jer sa ruku ne silazi nema šanse...iskreno se nadam da su zubići i da će brzo da prođe jer sam već flipnula, mnogo mi je žao da ga gledam kako se mrcvari a i nespavanje razbija....uz to V nos u haosu a mm i ja krljamo i kašljemo....ekipica za primer...
Šta vi mislite jel da ga izvodim na ovaj pakao sa temperaturom, nešto mi je bolje da budemo u kući?!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 9:05:01   
Anck Su Nmaun
Mukica mala user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 9:13:30   
vocicana
Emiceuser posted image
Sve vas grilim, moram nesto da uradim po kuci, kasnije kuckam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 12:15:34   
Khaleesi
Mi sada dosli iz setnje mala zaspala odmah kada smo usli u kucu a M gleda Frozen...
Stavila sam kafu, jel jos neko za jaku tursku user posted image
Sony ja ga ne bi vodila ako je tako zapusen, slinav i sa tom temp, ta oko 37 je najgora za organizam, lomi jako je teska... Da se ne preznoji jer je vruce, pa posle i zato da se nervira... Probaj da mu isperes nos sa bebisolom, otpusi ga i lakse mu bude...
Bili smo do DMa i kupili neki sprej sa zalfijom za ujede buba, 199 din skroz fino izgleda, pa da probamo ove ujede komaraca da saniramo

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 12:18:12   
Anck Su Nmaun
Mi koristimo Sinopen, mislim da je ok za ujede komaraca najvise mazem.

Sad i ja razmisljam da skuvam neku kafu...hladnu nes... il obicnu domacu..hmmmm

Malisa pajki, probudio se da sisa malo mi se smeskao i nastavio

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 12:33:44   
emicaa
Da se i ja opet javim dok T kunja,pod temperaturom je pa je omlatilo.Inače sa terapijom počinju tek sutra jer imaju samo tablete pa dok im stigne lijek koji i ona može moraju čekati.Sondu su izvadili,stalno se žalila da je boli nos.
Izvinite ja pojma nemam šta se kod vas dešava,čitam ali ne pamtim.Ispada da samo pišem o nama a vas ko šiša

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 12:35:29   
Khaleesi
Sinopen valjda ne sme do trece, a meni bebu pojeo neki komarac... I raid ukljucim u susednoj sobi i nista... a ne mogu da ga nadjem da ga ubijem

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 12:36:46   
lesica
Emice mila, cemu izvinjavanje.
Izgurale ste nocas. Danas jos da prodje i da Dorica krene sa terapijom pa ce lagano krenuti na bolje.

Ljubim vas user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 12:44:01   
branki*
Evo i mene,usli u stan,bas je vruce,boka se odmah nakacila na sisu i sad ce da spava..sve joj se kosa oznojila.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 16:19:22   
Sanjalicaaa
Mi danas radili krvnu sliku. Iki su bili su mu poviseni leukociti pre puta, sad su ok, ali je hemoglobin 100. Kaze nece mu nista davati jos. Da mu pojacam ishranu, a on prozdrljivko bi samo slatko jeo, na slane kase nece usta da otvori user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 16:33:55   
suzi kju
Sad čitam nekoliko strana unazad, Emice user posted image user posted image nije tbc tako strašna sada u ovoj doba, ranije da, sada ne, samo da počne s terapijom i ide to posle na bolje vrlo brzo. Ljubi mi malenu u Davida!!!!
Ostalim mamama i bekama pun poljubaca, mi smo dobro sen što smo jaaaako poželele tatu sve ostalo je super. On će doći najverovatnije 5.8.a mi ćemo nazad za Bg oko 20.8.pa ću tada više da vam dosađujem...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 16:38:53   
nikiteki
Joj emice, bas mi je zao dusa mala da sto pre ozdravite.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 17:08:50   
IvanaSK RR
Sony, evo malo zahladnelo pa bi ja ga iznela da udahne vazduh koji minut.
Emice, pusti nas i citanjeuser posted image
Sanjalice, neke prevare u jelu jel uspevaju?
Moja maca spava tati na grudima, on joj pustio zvuk fena pa se i on uspavaouser posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 21:39:37   
branki*
Ivana,moja je obozavala zvuk fena ,on ju je smirivao,toliko sam joj ga pustala da je fen crkao!
Gde ste,mame?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 21:51:47   
IvanaSK RR
Ja ne smem mnogo moj fen, bilo bi mi zao da crkne, nije ni jeftin :)
Snimak na YouTube je spas user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
28.7.2016 22:19:36   
Khaleesi
Joj zene... nije nama lako uopste...
Mi smo imali tu app sa fenom , masinom, vozom i nista nije pomagalo, ali kada uzmem da usisavam odmah se uspava... user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 5:20:34   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Emice, kako Dora?
Ana, tvoj slatkis?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 5:24:57   
vocicana
Samo d gvirnem, mnogo mi se spava, ovaj je otvorio ove solje, ja cu se slogirati'. Sve mi je zao sto ne mogu da spavam odmah cim on legne u krevet. Nemam volje ni za sta.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here