|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 5:58:27   
branki*
Jutro,mame!i ja slogi,ova mala visi na sisi,a treba da ustajem,imamo rano casove,bar kafu da stignem da srknem!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 7:12:14   
Anck Su Nmaun
Jutro i od mene, kafa gotova, da podojim malisu i dodjem sebi.
Ispratila cure u vrtic, H malo uz svadju, dok ona iznese svoje besne gliste user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 7:52:35   
nikiteki
Dobro jutro mamike. Ja sam sad ispratila dete u vrtić, sad da popijem kaficu na miru.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 7:55:01   
Khaleesi
Dobro jutro mame...
Mene beba probudila nism se naspavala sinoc nestouser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 8:26:43   
branki*
Mi dosli na dorucak,pa posle idemo opet..bas je prijatno napolju.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 8:32:05   
IvanaSK RR
Jel vam blizu, branki?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 8:33:29   
branki*
Jeste,10 min peske.zato i uzimamo stan uvek tu u okolini da nam bude blizu,jer sam sa dvoje dece.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 8:41:34   
Sanjalicaaa
Dobro jutro.
Ivana nikakve prevare ne pomazu. On pojede slanu kasu dve tri kasicice i to je to. Ne znam kako da mu doakam.
Mi smo pustali sa YT zvuk usisivaca. Bilo nam je spas sa G user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 8:42:35   
Khaleesi
Napolju je mnogo lepo, sad sam bila na terasi, treba ves da sirim... Unutra mi je jos vruce....user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 8:46:00   
Anck Su Nmaun
Sad se tako lepo izbljuckao po meni , sedim i osetim miris ..odoh da se presvucem!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 8:47:13   
serpica
Dobro jutro devojke user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 8:59:42   
IvanaSK RR
Ja imam osećaj da se non stop osecam na mleko.
Sanjalice, ne znam sta da ti kažem... Ni moj sin nikada nije jeo kako treba, ali hvala Bogu, krvna slika i gvozdje je uvek bilo super. A kasice kupovne nije voleo vocne, samo mesne, one smrdljiveuser posted image .

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 9:01:53   
Mala Elena
Jutro mame!
Sanjalice, jel one domace i lii kupovne ili oboje ? Moja beba nece da otvori usta da bi jela...sizim. Izbile joj jedinice ali ne znam da li je to i uopste nemam predstavu sta da radim.user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 9:37:33   
branki*
Jao,meni je taj miris mleka non stop bio u nosu,stalno sam ga osecalauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 9:39:32   
Khaleesi
Moja beba sada nece nista da jede kasikom osim supe, ne znam sto... Pa pravim svasta i corbasto ali jede rukama, znaci umusavi se skroz, ali bar malo pojede...user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 9:40:23   
emicaa
Jutro,čekamo vizitu ali dok oni stignu vjerovatno ću otići kući.
Majmuni nikako da se odluče trebaju li i danas uzimati kiselinu,još ništa nije jela ni pila user posted image
Nadam se da će danas htjeti popiti lijekove inače će biti problem.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 9:41:26   
branki*
Uh,emice,pa je l posle idete kuci?ili kako?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 9:43:35   
Khaleesi
Emice budi jaka, izdrzi, sigurnoo ujedas sto su takvi majmuni....user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 11:23:51   
Anck Su Nmaun
Bebac gleda Baby Tv user posted image i cici, smeska se...
Ja bih mogla jos jednu kafu dok smislim sta za rucak s pilecim prsima ..ko je za?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 12:00:17   
IvanaSK RR
Ja sam uvek za kafu. Mada, ne pijem je toliko, u stvari sam za društvo :)
Emice, samo da se zavrsi vise sve to, nisu oni normalni.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 12:11:00   
amelia
Dan mame.. Ka sam sto bi voci rekla slogirana user posted image ustala sam u 5 h i vise nije bilo spavanja prala sam tone vesa crni beli sareni. Bebacove stvari. Oprala tone posudza. Neki ves rasirila neki ne nemam gde . Prala mm tri para patike i jedne moje. Ma jedva disem.
Juce ceo dan jurnjava predala sam dokumente. Jedva uspesmo koliko je to sad komplikovano. Ceo dan se sutkali po vrucini. Dobro glavno je da zavrsismo nesto.. Shoping nije ispao kako sam mislila skoknuli samo u jednoj radnji u izela bebcu jedno preslatko sako i cipelice. Treba jos sto sta da dokupim nadam se da cu uspeti danas jer je mm rezrvisao karte krecemo sutraaa jeeee konacno user posted image

Nisam bas odusevljena jer ne idemo na more. Idemo busom to je nemogica misija za sada, nismo uspeli kupiti auto. Jbg. Ne gubim nadu jer mozda drugacije ispadne kad se budemo vracali mozda ostanemo u cg nedelju dana. Ljubim vas i odoh da cistim i dalje i raspravljam nije mi ravna ni pepeljuga. Ne znam kako cu sve ovo zavrsi ti do sutra. Jos treba da kupujem dase pakujem a ne znam ni sta da ponesem bebcu sta ce mi trebati. Haoooss
Emice ljubi doru :*

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 12:45:40   
branki*
Amelia,bice boljeuser posted image
Mi samo sto udjosmo,noge me ubijaju,tako bih slatko sad zalegla u krevet i da me niko ne dira tri sata.ali,nista od toga.rob.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 13:01:03   
Khaleesi
Ja sad opet prebrisala podove, spremila rucak, uspaval bebu i tako....user posted image Ko je za kaficuuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 13:46:31   
vocicana
Ja sam vec skuvala koffee, mozes kod mene na balkon, divna hladovina.
emice ljubi to dete i ne sekiraj se, pustice vas kuci sigurno, polako, bas si se izmaltretirala za sve novce. Bez veze totalno.
Branki, ja bi ti sada odradila jedan refleksoloski termin sa stopalima, znam koliko je dobro a znam i koliko bi ti prijao. Nisi stala od jutros kao i svi mi.
Amelia, srecan put, polako se pakuj svega ces se setiti, bolje mozda spisak da napravis, pa po njemu., ja tako radim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Razgovori mama 07/16 [chat]
29.7.2016 14:08:48   
Anck Su Nmaun
I ja sam sad mog bebca uspavala i pocinjem s ruckom, supica gotova, za piletinu sam nesto sama smislila...deluje mi bas njami. Popih sad i drugu kaficu.

Srecan put Amelija, lep provod user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here