|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
3.7.2016 14:28:32   
marijana22
Sa Mishem se ne treba kacitiuser posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
3.7.2016 14:38:46   
Khaleesi
Jes to muz kad ne da da spevas zeznutouser posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
3.7.2016 14:51:57   
MishMash
Nisam zgodna, al' sam zato nezgodnauser posted image

Khaleesi, da sam bila ozbiljna stavila bih bar jednu bombu na kraj te recenice, ovako nemas brigeuser posted image


_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
3.7.2016 14:53:40   
Khaleesi
Ako mi verujes nisam znala da ima i bombi user posted image stvarno

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
3.7.2016 14:58:04   
IvanaSK RR
Mishu, ti si u horoskopu neki zmaj sto bljuje vatru hahahaha hahahaha
Zgodna moja trudnjaca user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
3.7.2016 15:07:38   
BubaBubica
Ja sam pitala jer nema tickere a vidim puno pišeš u temi, pa rekoh da li to imamo novu trudnjaču user posted image

Evo jedna bomba user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
3.7.2016 15:25:42   
Khaleesi
Haha bomba... ma nemam tickere jer sam smotana da napravim i ubacim...citala i citala temu tickeri i nikako nisam uspelauser posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
3.7.2016 15:39:02   
marijana22
Bubce bar se piše u temi. Dogurasmo do 5. strane

Mishu to se kaže: Zgodna nisam, al nezgodna jesam

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
3.7.2016 16:28:31   
pngpme
Bubi, super za kolica!
Marijana, nadam se da će taj problem sa venama nestati posle porođaja...
Ivana, nema mrdanja iz ove teme bar dok nas satrudnice ne ispratis. Na kraju vas dvije izbačene iz kreveta user posted image .
Ja sam za 24h pojela toliko bresaka koliko sam vjerovatno pojela u poslednjih 10 godina sve skupa. Nikad ih nisam baš tamanila, a ove su sad došle kao lijek na skuvanu dušu...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
3.7.2016 16:56:47   
IvanaSK RR
Na kraju mi izbacene, da :)
Tebe moram da ispratim, sigurno :) Deder, turi me na viber da ti pisem dok ne budes znala kako se zovesuser posted image

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
3.7.2016 17:26:57   
BubaBubica
Bole me nogeeee užas, od jutra nisam stala. Pošto je danas mm kući radimo sve što ne može posle posla jer em nema puno vremena em je umoran, tako da kao da nije nedelja. Oprala sam komplet kolica, i nosiljku, prvo u sirćetnoj vodi, pošto ima na par mesta uhvaćeno buđom, srećom većinom na skrivenim mestima, ovde gde se vidi skoro i da se ne vidi, samo oštro oko može da primeti. Tako je prenoćilo, posle sam natrljala veniš za obojenu tkaninu, istrljala četkom, pa isprala, pa oprala u vodi i prašku, pa u čistoj vodi jednoj, pa u drugoj, i na kraju u vodi sa odmekšivačem. Noge i ruke ne osećam, ali je već bila voda skroz čista kad sam poslednji put ispirala user posted image Ram oprala, osušila i snela unutra, krevetac je na svom mestu, kolevka isto, mada za sada samo sa strane, posle ću da stavim na pravo mesto. Komoda sa fiokama je takođe danas stigla, ostaje mi da opeglam još jednu gomilu veša i da dovršim kupovinu i mirna sam. Usput sam i ručak skuvala, najeli se, sad je tu moj šestogodišnji brat igraju se, mm spava a ja sam uključila malo klimu i odmaram, posle ću da peglam.

U sredu imam pregled, verovatno sam već pisala, jedva čekam, ali kako mi lete dani, brzo će to. Danas mi baka ima rođendan i baš mi je žao što nemam kako da odem, auto nam je na popravci, i to se nadam da će ga majstor završiti dok ne krene porođaj, jer ćemo još i prevoz morati da tražimo. user posted image

A vi kako te?

< Poruku je uredio BubaBubica -- 3.7.2016 17:33:09 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
3.7.2016 18:45:22   
IvanaSK RR
I Bubi i Marijana u sredu na pregled :)
Bubi, svaka čast, vredna trudnjaca!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
3.7.2016 22:54:45   
marijana22
Bubice svaka ti častuser posted image

ja sam se umorila dok sam pročitala šta si sve uradilauser posted image

Reče mi drugarica da mi vraća komodu za 10 dana, a ja ne ponesoh veš za pranje. verovatno ću neke stvari oprati ranije i složiti kod mene u plakar pa kad stigne komoda prebacim tamo.
Moram i da pogledam šta još treba da kupim i da polako spremam torbu za porodilište. Baš sam nešto opuštena u ovoj trudnoći, prošlih puta u ovo vreme je sve bilo oprano, opeglano, spakovane kese za porodilište..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
4.7.2016 0:13:03   
Sandricak
Vece od mene... bas ste se raspisaleeee :-) neka neka i treba.... Mi juce otisli kod kumova, danas bili na casti povodom rodjenja detata kod rodjaka, dosli kuci kad imam sta videti.. svekar pekao rostilj i pozvao po sela kod nas da dvorim... kao nije bio god dana pa da pocasti.. bolje mene da je pocastio, nego ovo... ja se pokupila i otisla u kucu sa Markom a gospoja je morala da ustane....jos Marko pao pa na kamenje ogulio celo celo, sreca pa ga nije rascopao...
Pa ja cu pre vremena otici iz teme ako ovako nastave da me jedu user posted image user posted image
Odoh pokusati spavati... kuckam sutraaaa



_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
4.7.2016 7:15:26   
MishMash
Hello devojke!

Ivana, ja sam ovan koji bljuje vatru user posted image

Bubice svaka čast! user posted image Ja sam ceo dan kao nešto radila, ali brzinom ranjenog puža. Danas se moram baciti u akciju user posted image

Marijana, super za komodu, nisam ispratila da li je dobijaš nazad ili ne.

Sandricak, trudi se da se ne nerviraš. Nije to vredno ni tvog nerviranja, ni svađe sa tm. Ako već dolaze jednom godišnje, odbrojavaj do njihovog odlaska, a tm svakako neka im skrene pažnju na to da bi trebalo da postoji neki dogovor sa vama.

Ja sam se baš fino naspavala, noćas je bilo sveže. Pijuckam kaficu, pa polako da spremam i friziram dete. Sad se probudila i kaže da danas želi onu punđu mašnicu user posted image

< Poruku je uredio MishMash -- 4.7.2016 7:16:36 >


_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
4.7.2016 7:43:23   
marijana22
Dobro jutro

Dobijam komodu za 10-ak dana, nadam se, ali ću ja verovatno ranije da operem veš i opeglam, ne smem da rizikujem, ovi moji su svako u svom filmu. Da se ne nerviram posle.

Sandricak što ke Mish iskuliraj malo. Ako te nerviraju odeš legneš, kažeš boli te stomak

Sin mi noćas dobio temp, i povraćao, videću da li da ga vodim kod dr.
Mislila sam da spremam musaku za ručak, ali ću verovatno nešto lagano da i on jede

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
4.7.2016 7:52:08   
emicaa
Jutro stomačići dragi,ja juče nikako da se javim.Stigla mi je mama,što se mene tiče sad mogu na porod.Juče smo pripremili kolica i krevetac.sve je spremno samo ja nisam psihički spremna na odvajanje od Dore ali neću ni biti.
Sandričak ne nerviraj se,nisam skontala koliko dugo ostaju kod vas?
Bubice ženo uspori malo sa tim poslovima user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
4.7.2016 8:40:01   
Khaleesi
Dobro jutro trudnice, ja sam se setila pa da vam kazem ako neka nije jos kupila krevetac, u Simpu je cela neka kolekcija 4800 jer je povucena iz prodaje... Meni ok izgleda bele boje je... Bio je oko 16000... Ako nekome bude od koristi inf super user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
4.7.2016 8:43:41   
IvanaSK RR
Sandricak, draga, ljubim te, nemoj da se nerviras!
Marijana, super za komodu!
Mishu, ma znala sam, volim ja ovnove user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
4.7.2016 10:02:52   
marijana22
Sin mi ustao pre pola sata sa rečima : Mama više nisam bolestanuser posted image
Doručkovao dva sendviča i još malo plazme i mleka.
Ja sam se naradila, sredila wc, kuhinju, prebrisala parket, raširila veš, malo sam se umorila. Idem malo da prilegnem pa da kuvamo ručak

Sad gledam ticker još 39 danauser posted image
Još malo pa ulazim u 9.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
4.7.2016 10:16:03   
Ella2407
Jutroo
Mi smo jucer citav dan nesto hodali
Noge su mi otpale bukvalno
Nasla sam orhideju na akciji 5 eura
Jee hahah
Sad odoh da ribam mm neke tene
Pa bi trebala ic u banku nekoj zeni uplatit pare za bodice sto sam nasla-prelijepiiii
I onda cemo danas krenut kod mm-ovih
Sutra nam je praznik
user posted image


_____________________________

Volim što se volimo!!!

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
4.7.2016 11:05:03   
MishMash
Ivanaaaaa user posted image

Emice, sve si sredila, sad na miru možeš da dočekaš sinčićauser posted image Mene isto plaši to razdvajanje, ali mi kažu iskusnije mame da će to teže da padne meni nego njoj. Nadam se da jeste tako, samo ona da mi ne bude tužna.

Marijana, baš mi je drago što ti je sin je boljeuser posted image

Ja još zabušavamuser posted image



_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
4.7.2016 11:11:45   
IvanaSK RR
Marijana, proslo vreme brzo :). Drago mi je da sin nije više bolestan :).
Ella, super za orhideju!
Mishu, ma neces biti u porodilistu mesec dana, mada ja sam bila 18 dana user posted image
Bice euforija oko bebe tih par dana , nece dete ni oset_iti da nisi kuci :)

< Poruku je uredio IvanaSK -- 4.7.2016 11:12:32 >

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
4.7.2016 11:29:49   
Sandricak
Jutro od mene.... Hvala na podrsci zenske, i izvinite sto davim ovde sa tim... Ostaju do 25od jula... Ma izdrzacu nekako...
A nocas sam imala zurku u stomaku do sitnih sati, nikada nije toliko udarao... MM mislio dace mi eksplodirati stomak, znaci haos...

Marijana, stici ces ti sve to, ja jedan dan za tri sata popeglala skoro 3 masine...

Nama jos ostalo da namontiramo krevetac, ali to cemo tamo kad udjem u 9ti... Ja jedva cekam 13.jul, idem na uz i po uput za patologiju pa cu ici da zakazem carski, onda cu znati kada bebac dolaziiii user posted image user posted image


_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 07/16 [chat]
4.7.2016 11:54:19   
IvanaSK RR
Sandricak, bas dugo ostaju... Osmeh na lice i ne daj se!
Beba je osetila da si se iznervirala, zato je toliko igrala :))
Mi idemo 13.07 na kontrolu :)

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here