|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 11:31:46   
suzi kju
Hahhaha Ado, ja pitala gde se nalaze i ona mi pokazala i kaze ima po veličinama pa zato znam inače da mi nije rekla ne bih ni ja znala.
UM sad gledam baš pakovanje, ne pise da su sterilne, tako da ću ih ja svakako oprati.
Piše da se mogu prati na 60°. I ipak sam uzela L.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 11:34:24   
Anoniman
ja sam uzimala u apoteci, i ove su bile sterilne, tj. pisalo je na njima, e sada nemam pakovanje da proverim koje su bile..

(odgovor članu suzi kju)
  Direktna veza do poruke: 227
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 11:37:46   
suzi kju
Pa dobro, verovatno ima više vrsta i više proizvođača. Meni je ponudila upakovane po jedne i recimo 100 din su i kaze nema potrebe da bacas pare, uzmi ovo od pet komada, kaze svi uzimaju i ja je poslušala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 12:49:28   
cockic
E i meni je muž bio kupio te sterilne u apoteci i bile su oko 500 din pakovanje od 5kom.bas pamtim da su bile skupe da bi ih bacila posle jednog nošenja.
a što se tiče pranja veša ako neko preteruje sam ja odvojeno kuvam gaće,čarape,ma sve odvajam user posted image , a ove gaće jedino nisam prala user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 12:57:08   
Ana RR
Ja sam moje normalno prala u mašini na 90 stepeni, imam ih i dan danas, spakovane u vakum kesu i kao nove su.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 13:14:33   
World
Ja sam uzimala neke u apoteci, tosama, bile su jeftine, nesto oko ,2-3 e 5 komada.. i bacala sam ih, ko ce se s tim jos maltretirati da pere.. znam da je bilo nekakvih 'markiranih' kojekuda, ali su bile jezivo skupe tipa 7-8 e jedne ili dvoje, to nisam ni razmatrala.. a ove jeftine su bile sasvim zadovoljavajuce, i ima velicine..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 13:16:50   
jess021
Maraj, slobodno ih iskuvaj na 95 stepeni. Ja cu tako. Opracu ih pre nego budem isla u porodiliste.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 13:22:33   
wivern
Vidim da sam jedino ja uzela 10 komada user posted image i bilo mi je knap, a u bolnici sam bila 2 dana user posted image
Ja nisam mogla da ih perem u bolnici jer sam imala probleme sa naponima, pa nisam mogla da stojim na nogama, jedva i do wc-a da sam isla.
Prala sam ih normalno, kao i sve druge i toliko su mi bile prijatne za nosenje da sam ih dugo nosila posle porodjaja.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 15:02:41   
suzi kju
Deluju baš fine, prijatne, kupiću bar još jedno pakovanje, pa ako ne budem mogla da ih perem doneće muz koliko god bude trebalo user posted image to je bar lako.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 22:38:31   
Jole84
One su super udobne i za kasnije kod kuće dok je krvarenje intenzivno. Čini mi se da sam i ja imala oko 10kom, potrošila u porodilištu, pa posle dokupili za kući.
Inače kod nas u porodilištu, retko koja porodilja ih je imala. Il se takva grupa zadesila. Čudile su mi se i za one podmetače za wc šolju, pa sam im posle zajmila. Mene je rr potkovao znanjem user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Mrežaste gaće
13.8.2015 1:24:42   
choopa choops
I ja sam bacala prvi put, tek sam drugi put provalila da se one peru. Ali sam ih isto nakon nekoliko nošenja i pranja bacila. Ovaj put sam uzela pakovanje od 10kom. jedan komad je oko 1e, malo manje. Prala sam ih na 90C i sušila u sušilici.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Mrežaste gaće
13.8.2015 7:04:08   
Maraj
Gledala ja juce na sajtu akse 10kom 700i nesto din pose da je bolje da se peru rucno da bi duze trajale.
podmetace za wc solju sam kupila u dm-u 10 kom 99 din

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Mrežaste gaće
3.9.2015 10:38:45   
Anoniman
ja sam malopre 5 pari mrezastih gacica platila 599 din, tako da se definitivno vise ispalti kupiti preko akse, i da ti stigne na kucnu adresu, nego u apoteciuser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 3.9.2015 10:39:11 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 238
   RE: Mrežaste gaće
3.9.2015 12:30:13   
Maraj
E kupila sam u Aksi 5kom 300 i nesto dinara. Mislila sam M velicinu na kraju uzeh L. Rekose mi da je ta mreža ista samo onaj pojas zna kod M da steze.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Mrežaste gaće
3.9.2015 12:38:38   
Jole84
Ako Maraj bolje veće, da te ne stežu na stomak user posted image


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Mrežaste gaće
25.1.2016 15:09:41   
IvanaSK RR
Pre osam godina sam uzela mrezaste gace u Frontu i ne secam se da su tad bile razlicite velicine. Sad cu uzimati u Aksi ali nemam blage veze kako da potrefim velicinu.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Mrežaste gaće
26.1.2016 6:25:45   
wivern
Imas plavi i braon rub na gacicama, plavi je M a braon L user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Mrežaste gaće
26.1.2016 10:46:02   
Maraj
Ivana vece uzmi. U sustini iste su gace velicine samo je onaj rub kod L velicine veci , a nakon porodjaja najmanje sto treba je da te zulja rub od gaca ;-)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Mrežaste gaće
26.1.2016 11:22:10   
IvanaSK RR
Ima i S i XL, videh na netu. Ja se dvoumim između M i L. Mada ste u pravu, bolje L, a i ja ne podnosim da me nesto steze.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Mrežaste gaće
26.1.2016 13:53:13   
Maraj
Ivana ja sam imala 58kg pre trudnoce pa sam za porodjaj uzela L. Neces pogresiti ako uzmes vece jer su one elasticne. Pogresices samo ako uzmes manje jer kao sto rekoh onaj rub ce te stezati

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Mrežaste gaće
26.1.2016 15:38:29   
IvanaSK RR
Hvala ti, tako cu i uraditi.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Mrežaste gaće
26.1.2016 18:40:28   
madre
ne verujem da postoji takva guza da joj mrezaste XL gacice budu velike, bas su elasticne... ja sam samo najvece kupovala, nema porebe da stezu...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Mrežaste gaće
31.1.2016 18:46:59   
IvanaSK RR
Uzela u Aksi, L velicinu, 5 komada u pakovanju, 360 din. Ja sam pre trudnoće imala 50 kg, i nisam se do sad nesto mnogo ugojila. Videcemo da li ce odgovarati, za četiri meseca :)

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Mrežaste gaće
2.3.2016 15:47:12   
muzicarka
U prvoj trudnoci sam ih kupila ali ih nisam nesto koristila, koristila sam svoje pamucne gace, vise su mi odgovarale.... Sada ih nisam ni kupila , ponecu u porodiliste moje pamucne...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Mrežaste gaće
2.3.2016 16:04:48   
IvanaSK RR
Mene su obicne gace nekako stezale oko rane od carskog. Bas mi nisu odgovarale.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here