|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novi partner (posle braka)
30.9.2016 17:21:51   
Ana RR
Bubo, baš mi je drago! Uživaj u životu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Novi partner (posle braka)
30.9.2016 17:48:47   
Buba Mira
Hvala, Ana. user posted image

Trudim(o) se. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Novi partner (posle braka)
30.9.2016 18:05:00   
lesica
Bubi, da te poteramo u tromesecja user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Novi partner (posle braka)
30.9.2016 18:26:46   
choopa choops
Jeeeeej Bubo user posted image Vidjeh tamo i mnogo mi je drago zbog tebe! I zbog male isto!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Novi partner (posle braka)
1.10.2016 9:40:34   
vocicana
Draga Bubo, vidim da si i ranije pisala, ne nesto mnogo, ali zbog zdravog stava i racionalnog razmisljanja, opstala si u punom sjaju. Divno izgledas, videla sam sliku u temi i samo tako nastavi.
Wiv ovo se i na tebe odnosi, vrlo si normalna, vrlo ok, vrlo racionalna, kada se najmanje budes nadala...sama proceni da li ces Maksu sa njim upoznati i spojiti, vazno je da bas kako si rekla, volis dete, ali volis i sebe. Nema tu pravog saveta, a ti si stavrnojedna uniqe person, znam da ces biti srecna!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Novi partner (posle braka)
1.10.2016 9:53:15   
wivern
Bubo user posted image user posted image user posted image



_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Novi partner (posle braka)
1.10.2016 19:53:16   
nata11
Bravo. Uzivajte u zivotu zene, samo hrabro napred.

_____________________________





(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Novi partner (posle braka)
18.1.2017 2:12:38   
Skockica
Uh, ja sam sve mislila nikad vise. Imam to detence, gledacu da nadjem neki posao i da se potrudim da njega izvedem na pravi put. Mozda nekad za koju godinu nadjem nekog za nesto neobavezno ali brak nikad vise. Mislila sam kako posle svega nekom verovati?!
I u mom okruzenju nije bilo nekih haarmonicnih brakova tako da sam smatrala da ne postoji brak bez problema i svadja. Pa ako vec necu da zivim sa ocem svog deteta da bih ga postedela takvih scena, zar da posle trpi takve stvari od coveka koji mu nije otac.
A onda se pojavi Neko cisto da te podseti da ne trebas nikad reci nikad. Neko sa kim je sve tako lako, harmonicno, da ne moras puno ni misliti ni planirati sta kad i kako, samo pustis da te zivot vodi, da te nose krila ljubavi.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Novi partner (posle braka)
18.1.2017 9:51:41   
wivern
Skockice drago mi je sto si nasla nekoga ko te zaslužuje.
Zene kad citam vase postove bude mi lakse, verujem da cu i ja nekada uspeti da nadjem ponovo srodnu dusu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Novi partner (posle braka)
18.1.2017 14:20:12   
Skockica
Wivern draga, samo opusteno, desice se kad se najmanje budes nadala, zelim ti od srca da uskoro upoznas gospodina pravog user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Novi partner (posle braka)
14.9.2017 2:34:42   
Ivana C.
Zdravo.
Nova sam na ovoj temi I vidim da dosta dugo niko nista ne pise,ali eto,da probam.Mene zanima da li ima neka zena koja je nasla partnera,a ima dvoje dece?Mozda je neka vec pisala o tome,izvinjavam se,nisam stigla sve da procitam.Ja imam 27 godina I dete od 2 I po godine I dete od 5 meseci.Muz nas je ostavio kada je beba imala mesec dana,naso covek drugu.Nije mi sada do partnera ili neceg slicno,najvaznija su mi decica,i gledam njima maksimalno da se posvetim,da im nista ne fali.Samo me eto zanima da znam,da li je moje vreme proslo,ili jos uvek ima nade za mene?

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Novi partner (posle braka)
14.9.2017 7:39:58   
krin 40
Imaš 27 godina,tvoje vreme tek dolazi.Ne vrti se planeta oko jednog muškarca.Ne odgovara ti,napustio te i sl?Ko ga šiša.Glavu gore.Moja baka je imala izreku:"jedan se otegao drugi se protegao".user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ivana C.)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Novi partner (posle braka)
17.9.2017 19:25:37   
Dragce86
Ako je ovo istina, to je strasno, kakvih sve ljudi ima... Nemate izbora, nazalost, ali zivot ide dalje, sve ce vremenom doci na svoje, odrasce decica, bice ponosna na vas a i Vi cete naci svoj mir i srecu, krug se vrti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Novi partner (posle braka)
17.9.2017 19:48:28   
krin 40
Ja kada bih se razvela ne bih se ponovo udavala.Imala bih neku vezu verovatno

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Novi partner (posle braka)
17.9.2017 20:23:10   
Sarav
Slažem se Krin. Nikad nije kasno za vezu, ali se ni ja ne bih udavala ponovo.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Novi partner (posle braka)
17.9.2017 20:28:45   
Duškić
Slazem se sa vama zenske.
Mlada si, naravno da ce se pojaviri neko..

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Novi partner (posle braka)
17.9.2017 20:40:44   
krin 40
A primetila sam jednu činjenicu(bar kod nekih ljudi iz mog okruženja).Razvedu se,frka,stres i sledeći je obavezno bolji od prvog u svakom pogleduuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Novi partner (posle braka)
18.9.2017 20:24:46   
Ivana C.
Nazalost istina je.Mada I ja ne mogu da poverujem,I sve se nadam da je to samo ruzan san,i da ce uskoro sve biti kao pre.I ako nam je rociste zakazano uskoro,ja se sve nadam da cemo se mi pomiriti,pa makar I za godinu dana.Ali sto vise vremena prolazi,shvatam da je to nemoguce.Mi smo jos iz srednje skole zajedno,12 godina.Kada nam se rodilo prvo dete,imali smo svadje I probleme,ali nista strasno,verovatno zbog porodjaja,hormona,I eto sa njegove strane umora od posla,od deteta...On je vec kada je prvo dete imalo 6 mes nasao drugu,samo sto ja to nisam znala.Desila se I druga trudnoca,on frajer I dalje nista nije pricao nego je pustio mene da odlucim da li cu roditi.Nisam mogla da zamislim da abortiram,nadala sam se da ce se nasi problemi resiti I da ce sve biti kao pre.Medjutim 15 dana nakon porodjaja sam saznala da ima drugu.I on se 15 dana od tada pokupio I otisao,zbog sitne svadjice.Tek tada sam ja saznala da njegova veza sa njom traje godinu I po dana,I da se nastavila I kada je on otisao od nas.Bio mi je oslonac,prijatelj,njemu sam mogla sve da kazem.U njega sam jedino imala poverenja.A onda saznala nesto ovako.Srisio mi se ceo zivot.Ni ja ne zelim vise da se udajem,trenutno ne zelim ni da vise ikada imam nekog,jer ne znam kako bi nekome mogla da verujem.Ali eto,deca ce da porastu,svako na svoju stranu,a ja ne bih volela da zavrsim sama,to je moj najveci strah.Samo da imam nekog prijatelja,nekog sa kim mogu da pricam,setam,eto cisto da ne budem sama citavog zivota.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Novi partner (posle braka)
18.9.2017 20:29:34   
krin 40
Ivana to ti je život.Sada se osećaš tako ali vreme sve leči.Normalno je da sada misliš kako nikome više nećeš verovati ali nisu svi muškarci isti.Polako.Korak po korak

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ivana C.)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Novi partner (posle braka)
18.9.2017 20:33:59   
Milena18
Ivana, žao mi je što ti se to desilo. Naravno da sada misliš da nećeš nikada imati poverenja ni u koga, normalno je da si na oprezu. Ipak, jednog dana će naići neko potpuno drugačiji. Do tada, uživaj sa svojom dečicom. I ne nadaj se da ćete se pomiriti, ne zato što je to nemoguće, već zato što bi te verovatno ponovo povredio. To što je on uradio nije bila jedna pogrešna odluka ili jedna greška, već je to kod njega očigledno obrazac ponašanja koji se ponavlja.

Hehe, Krin, isto razmišljamo...

< Poruku je uredio Milena18 -- 18.9.2017 20:35:15 >

(odgovor članu Ivana C.)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Novi partner (posle braka)
19.9.2017 8:18:06   
Peace*
Ivana, ne mogu da verujem da se nadaš pomirenju. Zaista mi je to čudno. Čudno mi je što se uopšte nadaš tome, a još čudnije šo priželjkuješ tako nešto...

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Novi partner (posle braka)
19.9.2017 9:57:17   
isidora88
Nikad mi nece biti jasne zene koje bi presle preko svega. Meni bi se takav muskarac zgadio, ma koliko da sam ga volela mislim da bih ga zamrzela istog momenta. Ne mogu da verujem da zelis da se pomiris sa covekom koji te je varao i ostavio sa bebom. Ne znam da si koliko ocajn, pa nije on jedini, naici ce neki muskarac, a do tad se ti sredi psihicki jer ne zasluzujes da te neko gazi i ponizava. Varao te je i sad je sa drugom, pomirenje zaboravi osim ako neces da budes ocajnica i otirac koju ce muz maltretirati.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Novi partner (posle braka)
19.9.2017 16:35:31   
Ivana C.
Slazem se naravno.Tesko mi je,zato ponekad tako razmisljam.Ne bih mogla ni ja da budem sa njim,a znam sta mi je sve radio.Da mogu,ne bi se razisli nakon tog dana kada sam saznala da se dopisivao sa drugom.Jer je on od tog dana bio med I mleko,najidealniji ali eto,mene je mucilo sve to I nastavila sam da se svadjam sa njim,do trenutka kada se on pokupio I otisao.Za njega sam mogla ruku u vatru da stavim,da on tako nesto nikada ne bi uradio.Znala sam ga 12 godina,verovala sam da nije kao I svi ostali.I zaista nije bio,ne znam sta mu se odjednom desilio.Gledam ga,i vise ga e poznajem.Zato I dalje ne mogu da poverujem da je sa drugom.Jer su to samo price koje cujem,nisam videla svojim ocima .Mogli smo da imamo srecnu porodicu,I da deca odrastaju uz oba roditelja.Mogli smo,ne znam kad je poslo nizbrdo.Godine su to,zato se ponekad pokolebam I promenim svoje misljenje,samo zbog godina koje su iza nas a koje su bile predivne.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Novi partner (posle braka)
19.9.2017 16:51:40   
Sarav
Nema potrebe da se iščuđavamo, nemam ni predstavu u kojoj si konfuziji sada. Nema tu ništa ni od pomirenja a kamo li od ljubavi. Lepo gledaj sebe i svoju decu, počni da ugađaš sebi i ne srljaj nigde. Nijedna nije ostala zauvek sama. Ima dobrih muškaraca. Nemaš dva života pa da jedan traćiš na nekog ko te nije vredan.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Novi partner (posle braka)
19.9.2017 17:53:24   
Ivana C.
Ovo sto se meni desava,ne zelim ni najgorem neprijatelju.Ne boli razvod kao razvod toliko,koliko boli izdaja od osobe kojoj ste slepo verovali,ko vam je bio sve u zivotu.Ne boli nista toliko,koliko boli kada vidim svoje dete koje je zbunjeno,koje I dalje vezuje mamu I tatu zajedno.I ako je malo,ipak vidi da se tu nesto desava,da vise nema nas.Do juce smo se za sve borili zajedno,a sada se za njih borim sama.Kako god,ja znam da povratka nema,ali takodje tek sada shvatam da osecanja ne mozes u napred isplanirati.I ja sam pre osudjivala zene koje bi preko svega presle,a sada I sama ponekad upadnem u razmisljanja sta bi bilo da smo opet svi zajedno I koliko nam je nekada bilo lepo I koliko bi deca bila srecnija da do ovoga nije doslo.Ja ne zelim,I necu nikada biti neciji otirac,ali su mi sada osecanja pobrkana.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here