|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
5.8.2016 14:35:17   
BubaBubica
Suzdržavaj se od odlaska u wc i biće pouzdan user posted image navijam da budu user posted image i da me izguraš iz trudnica, da zameniš moje mesto user posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
5.8.2016 14:47:58   
Bejbili*
A koliko se trebam suzdrzavati od odlaska u vc jer sam upravo bila nisam znala da se trebam suzdrzati. Dal to znaci da je najbolje da veceras oko 6 uradim ili sta?

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
5.8.2016 14:51:35   
BubaBubica
Znaš kako, pošto tebi već kasni, pokazaće ti ako uradiš i u 6 sati uveče. Ja sam se suzdržavala od ujutru 10 do 6 uveče, ali ja sam tako radila par dana pre nego što sam trebala dobiti, i svejedno pokazalo mi je user posted image user posted image evo sad svakog dana očekujem porođaj a nikako da krene user posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
5.8.2016 14:54:14   
Bejbili*
Hvala na savjetu a tebi puno srece jos malo i eto bebice. user posted image user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
5.8.2016 15:15:51   
Bejbili*
Test je negativan user posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
5.8.2016 15:34:57   
BubaBubica
Pa zar nisi rekla da si malopre bila u wc-u? user posted image baš si blesa, što nisi sačekala muža sa posla?

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
5.8.2016 15:54:45   
Bejbili*
Pa muz taman dosao kuci donio test i kaze ajde da vidimo. I ja reko uradicu pa sta bude bude. Iako sam pola sata pre toga bila u vc. I eto negativan. Sta bi..tako je kako je. Tuzna sam

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
5.8.2016 16:08:02   
IvanaSK RR
Ja sam se nadala da ces reci da je pozitivan :(
Nemoj biti tuzna, sledeći ce biti pozitivan!

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
5.8.2016 20:04:51   
sandra123
Zakice srecno
Bejbi bas sam tuzna sad zbog tebe, nadala sam se da je pozitivan:(

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
5.8.2016 20:44:23   
Zakicaa
Bejbili,bas mi je zao..zaista!Znam kakav je osecaj kada ugledas negativan test😕..medjutim borba i strpljenje,nista nam drugo ne preostaje.

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
5.8.2016 20:46:27   
Zakicaa
Ja sam bila danas kod ginekologa,11 dan ciklusa i prednjaci folikul na levom jajniku 12mm,tako da se ocekuje ovulacija za 4 dana.U ponedeljak idem opet pa cemo videti da li lepo raste.

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
5.8.2016 21:10:38   
Bejbili*
Razocarana sam kao nikad u zivotu. Tako sam bila sigurna da sam trudna. Jos uvjek mi nije jasno kako nisam.. sad se razmisljam dal je moguce da je test pogresno pokazao jer radila sam ga a prije toga sam dva puta bila u vc (lubenica cini svoje) i taman mi muz dosao 15min posle poslednjeg mokrenja i ja odem uradim test iako mi je mokraca bila providna i jedva sam napiškila dovoljno user posted image izvinite na rijecniku nisam znala kako drugacije izraziti se. Ako ne dobijem do ponedeljka ponavljacu test.

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
5.8.2016 21:51:36   
Zakicaa
Bejbili,mnogo mi je zao i veruj mi da bih volela da mogu da ti kazem da test gresi,ali je to na zalost retkost.U svakom slucaju ti ga ponovi ukoliko ne dobijes do ponedeljka..i meni je par puta to prolazilo kroz glavu kada sam videla negativan test i svaki put sam nakon par dana dobila.A kada sam bila trudna pokazao je test dve crte i uvece..glavu gore.Jedino ako ti nije bila bas kasno ovulacija pa je rano za test..nikada se ne zna.U svakom slucaju glavu gore!

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
5.8.2016 22:16:13   
BubaBubica
Ja bih rekla da je baš pogrešio ako jeste trudna. Em je mokraća bila razređena lubenicom, em je piskila malopre pravljenja testa... Lepo piše u testu da što više mokraća stoji u bešici tim se viša koncentracija hormona trudnoće i test je pouzdaniji. Ja sam skapirala da ti muž dolazi uveče u 6, to bi već bilo dovoljno zadržavanja mokraće. Uradi još jedan ujutru, tad ćeš biti 100% sigurna.

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
6.8.2016 0:08:42   
leptir 40
Bejbi zao mi je zbog negativnog testa ali nemoj da si tuzna, proci ce i bice dan kada ce biti pozitivan test
Neznam koliko se boris za trudnocu ali znaj dasm ja godine i godine gurala da bih dosla do pzitivnog testa
Strpljenje moras imati i snage i vjeruj bice dvije crtice
Znam si se razocarala i razumijem te jer sve kroz to prolazimo
Glavu gore i cim prodje vjestica odmah u akciju
A ko zna mozda se ipak iznenadis, sretno

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
6.8.2016 8:56:06   
nikiteki
Bas mi je zao, bice bejbili glavu gore.

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
6.8.2016 10:27:36   
Bejbili*
Drage moje kako je tako je. Mi smo bebu poceli praviti pre dva mjeseca. Ja imam problem sa stitnom zlezdom i policisticnim jajnicima pa se samo bojim da necu moci ni zatrudniti. A evo opet znaci da moji hormoni nisu uredu jer mi opet menst. kasni. Prosli mjesec je stigla na 28dana a evo ovaj jos nije. Sinoc sam pocela dabroston piti jer sam ih imala u kuci a znam da mi nemogu naskoditi tako da vidjecemo. user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
6.8.2016 10:40:00   
IvanaSK RR
Bejbili, zene i sa tim zdravstvenim problemima ostanu brzo trudne. Ne mora to nista da znači. Samo pozitivno razmisljaj.
Glavu gore user posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
6.8.2016 11:04:18   
Zakicaa
Bejbili,ja te molim da kupis Floravitex kapi,meni su mnogo pomole..i ja sam imala mikocisticne jajnike a sada ih nemam,evo potvrdila mi juce na ultra zvuku.Dobijam na 29-30 dana,biljne su i nisu skupe.Nemoj da te brine da neces moci zatrudneti,ubedjena sam da ces moci i to bez problema.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
6.8.2016 12:10:17   
Bejbili*
Hvala Zakice kupicu ih odma veceras. Kupujem i jos jedan test koji cu da ponovim prvim jutarnjim urinom i onda da budem 100% sigurna da nisam trudna jer me ovo ovako izludjuje nemam nikakve simtome da cu da dobijem. Bice bolje..

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
6.8.2016 21:15:52   
krin 40
glavu gore,previše si opterećena,idemo u nove pobede

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
6.8.2016 22:16:16   
Zakicaa
Bejbili,Floravitex kapi mozes da kupis jedino u biljnoj apoteci na Bulevaru kralja Aleksandra(ako dobro pamtim 228).Kod Djeram pijace...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
7.8.2016 0:11:07   
BubaBubica
Ja sam skoro pa ubeđena da me sutra izgurava pozitivnim testom iz trudnica user posted image navijam za user posted image user posted image

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
7.8.2016 9:05:14   
Bejbili*
Bubice moracu te razocarati test je negativan. Sta bi sad bar znam 100% da nisam trudna. Zakice nisam iz Srbije iz BiH sam.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
7.8.2016 10:21:03   
krin 40
polako draga,bice.Pa pokusavas tek dva meseca,mlada si.Bice to sve ok.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here