|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
18.8.2016 19:40:19   
IvanaSK RR
Angelk, srecno!
Ana, taj iscedak moze biti i u trudnoći kao što rece Zakica. Javi, molim te, da li su dve crtice. A ja se nadam i navijam da jesu!

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
18.8.2016 19:56:09   
krin 40
Cure strpljivo,bice pre ili kasnije.Zakice ja sam sebi najbolji ginekolog:)

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
18.8.2016 20:10:02   
krin 40
Bravo odbojkaisiceee,tako se igra za SRBIJUU:)

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
18.8.2016 21:59:05   
Zakicaa
Bravo Krin i za navijanje i za ginekologiju...😁.Ja mogu da provalim ovulaciju na osnovu tabele jer sada dobijam redovno,ali nemam nikakve simptome..zato osetim pms😩😩😩

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
19.8.2016 6:13:41   
krin 40
Zakice probaj LH stapice.Nekada ovulacija nema veze sa ciklusom.Ja dobijam kao sat tacno,ali zadnja trudnoca mi je pokazala da sam imala O deveti dan ciklusa.24 dc mi je vec bila beta preko 500,pisala sam vec o tome.Oslusni telo.Sigurno ti se desava da posle ciklusa deset_ak dana,ili kasnije,dobijes jedaan dan onaj osecaj da si naduvena u donjem stomaku,pa te zigne levo ili desno.Tad sto posto ovuliras.Tako ja oset_im.

< Poruku je uredio krin 40 -- 19.8.2016 6:16:53 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
19.8.2016 7:57:54   
nikiteki
Dobro jutro cekalice.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
19.8.2016 8:02:42   
AnaAna1
Mene je zabrinulo ovaj napor na planinarenju pre 3 dana pa sam se uplasila da nije to razlog za braonkast sekret... jel imao neko slicne napore u prvom mesecu dok jos nije znao da je user posted image ? Javljam rezultate danas :)

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
19.8.2016 8:35:33   
vocicana
Ana Ana pa gde si covece 100 godina. Moze da se desi da je od napora, moras malo da odmoris. Javljaj rezultate, jedva cekam da se obradujem da se jos napuni user posted image tema.
Krin, Angelkuser posted image
UH stovolim lepo iscekivanje.
Ana javljaj ste je novo.
WS nista, sledeci mesec nova nada, polako i dolazi user posted image

< Poruku je uredio vocicana -- 19.8.2016 8:39:52 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
19.8.2016 9:03:24   
WhiteSnow
Zakice, ma nemamo problem, al eto nadala sam se :D Da prodje pa nastavljamo, ja isto oset_im ovulaciju ali ovog meseca se zalomilo da bas tada nismo mogli da mucnemo user posted image Poljubac za sve!

< Poruku je uredio WhiteSnow -- 19.8.2016 9:04:00 >


_____________________________

Lazar 23.10.2010.
Viktor 05.04.2013.

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
19.8.2016 10:45:48   
AnaAna1
Evo me sa novim vestima. Ovako stoje stvari. Rezultati bete od juce su 80 :) (po meni to je bilo 2 dana pred M). E sad sto se tice onog braonkastog sekreta, doktoru se to uopste nije svidelo, kaze da to nije normalno i odmah mi je prepisao inekcije progesterona 5,6 dana i dao da pijem utrogestan 2x dnevno po 200mg i folnu kiselinu. Odmah sam pocela sa svim tim, izvadila krv za krvnu sliku, cak i neke faktore i koagulaciju da proverim itd... Ne smem da se radujem mnogo zbog user posted image , i ja i mm smo se dogovorili da ne budemo euforicni dok ne prodje ovih par dana da vidimo da li ce sve da bude u redu. Kod nas je bio problem spermogram...
P.S. boli me stomak kao malo jaci menstrualni bolovi, jel to normalno? I noge me bole kao kad trebam da dobijem (listovi)...

(odgovor članu WhiteSnow)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
19.8.2016 11:09:02   
IvanaSK RR
Ana, sve je to normalno sto se tice bolova. I taj iscedak se često dešava i obično i jeste takva terapija.
Cestitam ti i nadam se da ćes uskoro preći na teme trudnica! Drzim palceve da sve bude kako treba!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
19.8.2016 11:13:22   
vocicana
a samo cu da te user posted image
Jeeee!!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
19.8.2016 13:28:51   
Tvitica
Cestitam...a sad nas vuci jako jako....user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
19.8.2016 16:41:21   
Zakicaa
Ana cestitam,jupiiiiii!Samo se cuvaj i odmaraj sto vise,ucini sve sto je u tvojoj moci da trudnoca lepo napreduje😀.

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
19.8.2016 18:20:36   
krin 40
ana da se ne bi sekirala najsigurnije je da vadis betu na dva dana narednih osam dana.Ako se duplira pravilno sa trudnocom je sve ok.Znaci ako ti je danas bila 80 prekosutra mira biti 160,a ako je to rezultat od juce ujutru,izvadi sutra ujutru,mora biti 160 odprilike i vise.Tako ces biti sigurna

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
19.8.2016 20:38:55   
Zakicaa
Cure moje,ja se osecam kao slomljem prut,moze li posle desetak dana od ovulacije zena tako da se oseca,ako je zatrudnela?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
19.8.2016 21:13:29   
vocicana
Moze, ja sam se tako osecala, kada sam zatrudnela. Moj siguran znak bile su vene na dojkama. Znala sam
Zakice bas bi mi bilo drago da sve bude dobro i da su user posted image tu.
Ana javljaj se!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
19.8.2016 21:17:14   
Zakicaa
Hvala Voci,videcemo...Ali zaista se osecam bas umorno,pomalo malaksalo i bezveze😕Medjutim sve mislim da je to mnogo rano da bude zbog trudnoce.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
19.8.2016 21:20:02   
vocicana
To se nikada ne zna, dok ne dodje dan za nedobijanje.
Molim te, pozitiva i nema padanja u komu zbog iscekivanja,a mi smo tu, pa nam pisi i reci sve sto te muci.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
19.8.2016 21:27:21   
Zakicaa
Ne padam u bedak Voci,nista ne brini..za 4 dana treba da dobijem pa cemo videti😁..Ako nije trudnoca,onda sam slogirana totalno😂😂😂..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
19.8.2016 21:32:12   
vocicana
Nisi nisi, nego cemo dobiti jos jednu slatku RRingerajku. Samo vi vajajte. A ti se nauzivaj u toj slogiranosti na pocetku, ja sam spavala kao top na pocetku, uh...najsladje na svetu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
20.8.2016 1:14:46   
AnaAna1
Nisam znala da je ovaj pocetak ovako stresan user posted image da li ce da se odrzi, da li je sve ok, pa cekanje prvog UZ, pa dok cujes srce, pa dok obavis sve preglede, pa miruj zbog veceg rizika, pa bolovanje odmah, pa kad da kazes okolini, drzis u sebi dok se ne pokaze sve ok... uhhhh... ali verujem da je 4.meseca vec mnogo lakse psihicki??? :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
20.8.2016 7:22:12   
vocicana
Aaah...koliko sam puta o tome pisala, sva sam u tvojoj kozi sada, milijardu strahova da sve ide kako treba, bas se secam i saosecam sa tobom draga Ana. Bez obzira sto dugo cekas,nadji nacina da se opustis, nemoj se nervirati, sve ce biti supeeeer.
Ostalima user posted image , krece boom sa user posted image , osecam!!!
Treba smena u user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
20.8.2016 17:05:13   
krin 40
znam Ana kako ti je,zato sam ti i rekla da danas vadis betu.Kad se duplira na dva dana znas pouzdano da je sve ok i budes opustenija.Jel nemas vise braon curkanje?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
21.8.2016 8:06:56   
AnaAna1
Ma imam i dalje, zato se i nerviram :( cas imam cas nemam (ali na vesu nemam uopste nego kad odem do wca pa se obrisem samo), ali jutros nekako nekako najvise :(

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here