|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
21.8.2016 8:26:46   
krin 40
pa zasto ne odes da vadis betu?



_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
21.8.2016 8:31:33   
vocicana
Ana samo hrabro, nemoj da se razocaravas, sve smo manje vise imale taj trip, primiri sei cekaj

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
21.8.2016 11:29:11   
AnaAna1
Vadicu betu sutra opet, a stizu mi i rezultati za trombofiliju. Krvna slika mi je ok, gvozdje 8,8 moze i bolje ali to mi je nasledno od mame. Ma samo da ovaj braon sekret prestane, nerviram se jer sam morala da jurim po lekarima umesto da lezim i mirujem pa se plasim da to moje setkanje juce i prekljuce nije jos vise pogorsalo...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
21.8.2016 13:25:50   
krin 40
Ne brini draga.Beta ce te smiriti.Ne moze setkanje da pogorsa.U tako ranom stadijumu to braon moze da ne bude nista strasno.A ako,ne daj Boze beta stagnira ili pada,to znaci da plod nije ok,i lezanje tu nista nece promeniti.Samo se opusti i ne brini previse.To je sada situacija koju ne mozes da promenis.Ako si betu imala pre tri dana 80 suta mora biti 320 i vise.To ce ti dati jasnu sliku situacije.U trudnoci inace gvozdje padne,to nemoj da te brini.Mislim na tebe i saljem ti pozitivu da sve bude ok i da prokuca srculence

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
21.8.2016 13:30:25   
Doroty
Samo da vas pozdravim i da utešim Anu. U ovoj trudnoći sam ja imala braon sekret. Kako je test bio pozitivan ( urađen malko ranije), ja sam odmah išla kod lekara. Uključen mi je progesteron injekcije iako se ništa nije videlo na uz, trudnoća bila mala. Primila sam 3 doze na 7 dana, i prestalo je. Kod mene je nivo progesterona bio nizak, zbog godina, ali se dešava i mlađim trudnicama. Ostani pozitivna i konsultuj se obavezno sa nekim ozbiljnim lekaram koji će otkiti razlog krvarenja.

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
21.8.2016 13:31:49   
Doroty
Krinuser posted image

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
21.8.2016 13:46:40   
krin 40
Doroty draga:) Mazi bebicu,brzo cu ja kod vas.Ovaj mesec sam pocela ozbiljno muckanje:)

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
21.8.2016 14:15:58   
AnaAna1
Joj hvala vam devojke :) javljam sutra betu odmah ujutru idem da je uradim. Meni je mnogo rana trudnoca pa nisu mogli da vide nisa na UZ, ja sam uradila test 2 dana pred M jer me je zbunilo to braonkasto, ovaj jedan mi je reko da dodjem u petak (za nedelju dana) i da ce tada moci da vidi tek, a kod ovog drugog u dz idem sutra opet, da mu nosim rezultate krvi pa cu videti kada ce on da predlozi UZ pa da vidimo sta je uzrok... ginekoloski pregled na stolici niko nije ni pominjao pa predpostavljam da nema svrhe. I jedan i drugi vaze za baaas dobre doktore... videcemo..preko dana ima miiiinimalno braonkastog na papiru, a ujutru najvise, verovatno se ujutru procisti sve ono sto se skupljalo u toku noci i jucerasnjeg dana...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
21.8.2016 14:32:31   
krin 40
cekamo sutra da javis rezultat.Uz ce ti zakazati da konstatuju da je plod u materici,a nakon toga u sestoj,sedmoj nedelji da potvrde srcanu radnju

< Poruku je uredio krin 40 -- 21.8.2016 14:33:22 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
21.8.2016 20:05:56   
Zakicaa
Ana drzim ti palceve,budi smirena...i pokusaj da se radujes tome sto si trudna😀,to je isto veliki uspeh i sreca!Verujemo da ce sve biti ok😊

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
21.8.2016 21:13:00   
krin 40
Zakice sta je sa tobom?Kad treba da ne dobijes?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
21.8.2016 22:16:14   
Zakicaa
Draga Krin,za tri dana ne bih trebala da dobijem😀..Videcemo,muckali smo svaki dan kada su mi bili plodni dani(znam jer sam isla na folik.)...ali mozda bolje da se ne nadam previse.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
22.8.2016 6:28:11   
krin 40
Nadamo se mi za tebe:)

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
22.8.2016 6:58:20   
vocicana
Jupiiijeiiii!!!!user posted image
Samo napred crtice moje!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
22.8.2016 10:07:30   
Zakicaa
Hvala za podrsku i navijanje😊

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
22.8.2016 12:04:27   
Zakicaa
Anci,javi nam cim saznas novosti😊

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
22.8.2016 12:19:42   
WhiteSnow
Drzim palceve za sve user posted image user posted image

_____________________________

Lazar 23.10.2010.
Viktor 05.04.2013.

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
22.8.2016 13:31:50   
AnaAna1
Devojke samo da vam javim, jutros se skoro skrooooz izgubio braon sekret i beta je bila 636 :) :) :) u petak popodne je bila 80. Kako vam se cini beta? user posted image

(odgovor članu WhiteSnow)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
22.8.2016 13:47:00   
WhiteSnow
Meni se cini da se selis u novu temu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lazar 23.10.2010.
Viktor 05.04.2013.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
22.8.2016 14:08:49   
IvanaSK RR
Aaa, Anaa divnooo!!!!
I meni se cini da se selis u stomacice!!!!

(odgovor članu WhiteSnow)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
22.8.2016 14:26:38   
Zakicaa
Ana,to je vrh!Bas mi je drago...eto vidis da je ispalo sve ok.Radujem se i cestitam jos jednom😀.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
22.8.2016 14:41:11   
IvanaSK RR
Zakice, sledeca si ti u stomacicima!
Onda ocekujem krin :)

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
22.8.2016 14:43:01   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: AnaAna1

Devojke samo da vam javim, jutros se skoro skrooooz izgubio braon sekret i beta je bila 636 :) :) :) u petak popodne je bila 80. Kako vam se cini beta? user posted image

Ana bravooooo user posted image user posted image user posted image sećam se da smo zajedno merile bazalnu, stvarno je bilo krajnje vreme da i ti pređeš u trudnice user posted image Ne znaš koliko mi je drago brog tebe, čestitam, draga!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
22.8.2016 15:11:32   
AnaAna1
Hvaaaala vam devojkeeee :) neeecu da napustam ja ovu temu dok ne cujem srculence, tu sam ;)

Danas sam uzela rezultate krvi pa nosim doktoru da pogleda, a razmisljam se da uradim stecene trombofilije ja privatno za svaki slucaj, mozda sam previse oprezna ali nekako cu mirnije da spavam. Sta mislite? Jer u ovim rezultatima mi je povisen neki parametar kod koagulacije, pitacu ga danas o cemu se radi.

Bubiceee jaooo koliko smo samo pratile bazalnuuu, ja sam jedno vreme.prestala jer me smorilo vise, i ovaj mesec rekoh ajde cisto bezveze uzmem da merim opet i evo danas sam izbacila dobitni grafikon tamo user posted image u kom si ti stadijumu trenutno? Nisam pratila zadnjih meseci pa ne mogu da pohvatam ko je gde sada :)

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Cekamo II crtice 08/16 [chat]
22.8.2016 15:15:37   
IvanaSK RR
Bubi se porodila pre par dana i rodila trecu devojcicu koja je med medeni.
Ana, pitaj ga, ali ako ces ti biti mirna, uradi privatno.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here