|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
26.9.2016 9:28:08   
Anck Su Nmaun
Hello.. i ovde, lep dan, ali od mene nema hleba.
Juce mi je muz dao ta dva sata odmora, ali dzaba, mislim da mi treba 24 sata da se ista bolje osecala user posted image


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
26.9.2016 13:58:47   
emicaa
aaaa kako je sporo ne mogu da vjerujem user posted image
Trebam praviti veceru jer veceras idemo kod zaove pa da je spremno kad mm dodje kuci.glava me boli svaki dan,mm rece sinoc da on ima lijek ali ni to nije pomoglo.moram pitati doktora da nije zbog tableta.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
26.9.2016 15:44:18   
veselicaa
Sada cu da vas potrazim po fb i dodam user posted image
Ja cekam da mi se A vrati,otisla da uzme S u skolu,N spava,muz isto drema,veceras radi trecu,bicemo same po prvi put odkako sam se porodila.Poceli da lozimo,bas je hladno ujutru i uvece.
Pokvarila mi se masina za ves,da vidimo jel moze da se popravi ili ce morati nova da kupi.
Za rucak kuvam pasulj sa rebrima i razmisljam da li i ja da jedem ili preskocim,brine me da N ne smeta.
Ko vodi u ovoj igrici,igrate li zene?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
26.9.2016 16:35:07   
Anck Su Nmaun
Neki anonimus user posted image user posted image

Ja prosetala sa decicom, nahranila malisu on spava, deca gledaju crtace.. a ja sela za komp... i jede mi se neka veeeeeeleika cokolada user posted image user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
26.9.2016 17:11:48   
emicaa
Anck ja sad pojedoh jafu,cijelu...cekam sledecu kontrolu da pitam doktora smijem li poceti sa vjezbama pa cu onda smanjiti sa slatkisima,nesto mi ne ide jedno sa drugim user posted image
pravim veceru,neke krompirice a koliko im treba da se isprze rekla bih da pravim kamencice user posted image
posle trcim do apoteke da narucim tablete i kod zaove da se indijanci iskakaju

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
26.9.2016 17:26:23   
mali_mis
Malo sam se opet bacila u lov na cipele user posted image Ami sedi pored mene, za kompom, i kad mu se zavrsi crtani na yt, samo mi cimne ruku. Vec sam se istrenirala ranije mi je redovno pri cimu izletao mis iz ruke user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
26.9.2016 21:47:21   
bubulence
Gde ste zene? Jeli hladno za sedenje u bastici?
Ja dodjoh da otkucam jedan post, mislila sam da ce mi trebati citavo vece a ono samo 10ak min i odmah mi otvorilo temu user posted image user posted image
Nadam se da ste mi dobro, da ste usoavale decicu i muzeve...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
26.9.2016 21:55:17   
bubulence

IZVORNA PORUKA: emicaa

moram pitati doktora da nije zbog tableta.


A ja pomislila da moras pitati dr da li da ponovis muzevu terapiju user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
26.9.2016 22:15:07   
vocicana
E dobro vece, "falim te boze te se otvorio sezam! Daleko bilo.
Kako ste, bas je zahladnelo za kafenisanje vani, mozemo preci u dnevni boravak!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
27.9.2016 8:04:21   
mali_mis
Jutro user posted image
Sezam me je opet zezao, kad sam sa telefona pokusavala da citam user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
27.9.2016 8:35:32   
emicaa
Dobro jutro,ovde zahladnilo.Prava jesen i eto.
Bubi njegova terapija je vise dobra za smirenje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
27.9.2016 18:12:28   
branki*
Gde ste,zene!mm odveo B na cas,ja stavila pasulj da se kuva za sutra,pa da uspavam boku i pocistim sta ima,ne stajem nikako.i tako...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
27.9.2016 18:42:24   
wivern

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Ja cu izludeti od sporosti foruma!!!
Dodje mi da pojedem telefon kad krene forum da usporava!

Ja sam prestala i da se žalim, svi ćute pa ispada da samo meni usporen.

Žene ja ova dva dana otpadoh na poslu. Još sutra pa valjda ulazimo u mirnije vode.
Ovako nema ništa novo. Blizi nam se novembar, ne znam da li da se smejem ili plačem od muke.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
27.9.2016 20:40:55   
bubulence
Wiv kako svi cute kada se samo zalimo user posted image .
Emicee nema te? Sigurno ceo dan uzimas terapiju user posted image .
Moja deca spavaju, muz se tusira a ja gledam 'komsije', grickam kokice i pijuckam casu piva... Uzivanje...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
27.9.2016 20:46:01   
emicaa
Bubi dodaj muzu peskir user posted image Nista jos od terapije,moram milion stvari pripremiti za sutra jer idemo opet doktoru user posted image
Wiv kukamo mi sve ali slaba vajda user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
27.9.2016 21:25:05   
IvanaSK RR
Ne znam da li vredi kukati. Odustajem od foruma dok se situacija ne poboljsa. Stvarno nemam vremena da cekam po tri minuta da mi ucita mesto (ako uopšte ucita).
Svratila sam samo da vas sve ljubnem!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
27.9.2016 22:33:00   
bubulence
Oooo Ivance kude si ti ceo dan user posted image ?
Emice dodala sam i to dva puta ako bas moras da znas user posted image . Moj covek je detaljista, dok se dobro ne okupa ne odustaje user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
27.9.2016 22:53:47   
wivern
Pa meni se činilo da sami ja kukam.
Užasno je spor. Užasno. Ja ovih dana nemam toliko slobodnog vremena da cekam da mi otvori prozor za pisanje.
Jos sutra da prodjem neko cekiranje radnje i malo da danem od obaveza

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
28.9.2016 1:07:10   
IvanaSK RR
Bubulence, pedeset puta sam juce ulazila na forum i na kraju ne uspem ni da procitam nesto a kamoli da napisem.
Wiv, u onoj temi o kukanju sam sa tobom od prvih dana :) Ali necu vise ni da pisem tamo, ne znam ni da li nekoga to interesuje.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
28.9.2016 1:22:14   
lesica
Ivancice, nemoj da si na kraj srca... kukamo i mi programerima tj. kukaju i oni s nama hostingu. Bes ga valjda ce se srediti uskoro.

Ja sam u haosu, ne mogu nista da postignem, sama sam s decom danima mm je na terenu, i ovo zongliranje sa njima me ubi...
Sta da vam pricam kad sam danas kombinovala milion stvari ne bih li uklopila sve da odem kod kume da izjavim saucesce.

I sad na kraju legnem i nikako da zaspim, a i trepavice me bole koliko sam umorna.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
28.9.2016 6:58:30   
vocicana
Ja sam juce ceo dan kliktala, veci deo dana, ali nesto mi nisu korektno izbrojani glasovi(mozaici), videcemo sta ce biti.
Nemmam reci ni ja vise, da vidim koliko cu istrajati, ovo je izgaranje sa cekanjem otvaranja raznih prozorcica!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
28.9.2016 7:00:04   
vocicana
JUce sam kliktala vise od 200 puta, a samo 354 imam, ovo stvarno nije fer!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
28.9.2016 7:44:46   
mali_mis
Jutro user posted image
Ja nemam zivaca da klikam, prvo osedim dok se otvori stranica, pa dok ucita ikonicu...neki drugi put.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
28.9.2016 8:08:58   
Anck Su Nmaun
Jutro u bastici, pije li se kafa?

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: SeptembaRRska baštica [chat]
28.9.2016 8:27:11   
Anck Su Nmaun
Skuvala kafu i izasla na terasu sve sa laptopom, uspavala bebca, i on je jadan ne ispavan tako da je odmah zaspao. Da zavrsim i odoh da mu se pridruzim..uzas kako sam premorena , kad se pogledam u ogledalo uplasim se user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 28.9.2016 8:28:26 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here