|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
25.10.2016 11:17:39   
Lola44
Drage trudnice, ja sam nova na ovom forumu i mnogo mi se svidja. Ima super tema i pozitivna je atmosfera, puno podrske i razumevanja. Kad smo u ovom stanju nemaju bas svi volje da slusaju sve detalje koji nas sada muce. Ovo je odlican nacin da razmenjejmo iskustva. Ja sam u 18.nedelji sada, osecam se super, jer su mi skroz prestale mucnine, a bas sam se namucila i sad konacno uzivam u trudnoci. Cekam jednu malu devojcicuuser posted image ....Pozdrav svim mamama, iaoko se jos nismo porodile, vec smo mameuser posted image

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
25.10.2016 16:02:45   
Mariya
Dan user posted image
Ja najzad legla da odmorim, čekam da se H uspava pa da nastavim gde sam stala. Vreme je toliko predivno,kod mene je 22 stepena,pa sam rešila da iskoristim to i presadim cveće. Presadila sam 6 saksija,ostale su mi još 2, da posejem začinsko bilje da imam za zimu i da vratim sve na prozor. Mm je bio toliko divan da je oprao prozor umesto meneuser posted image
Danas me malo manje boli želudac ali boli i dalje user posted image I danas dijetalna hrana. A moram malo pomalo da spremam kuću, bliži mi se rođendanuser posted image Nisam pravila generalku od septembra, kad smo slavili L i H rođendan.
Degu,dobro si rekla za spavaonu, biće bukvalno takouser posted image
Mališa se i danas šutira ludačkiuser posted image i to po ceo dan!
Jao,sad mi se spava a u 5 moram po L.
Lola,dobrodošla!

< Poruku je uredio Mariya -- 25.10.2016 16:05:04 >

(odgovor članu Lola44)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
25.10.2016 20:38:15   
MicinaMama
Drage moje zenice imam jedno pitanjce,
Trudna sam 7 nedelja,vec od 4-te nedelje ose am preteran umor,danas su mi se pojavile i ljubicaste vrecice ispod ociju a lepo spavam.Neznam da li je to normalno??
Legnem u deset ustanem u 8 - 10 ujutru...vec oko 17-18h sam mnogooo umorna....pfff

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
26.10.2016 0:03:53   
degu
Dobro došle Lola i MM user posted image
sad smo već povećali br trudnica, još kad bi sve bile redovne kao Marija i ja,gde bi nam kraj bio user posted image
MM ako piješ utrogestan,od njega ti se jako spava, ako ne, dovoljan je i tvoj progesteron. Samo uživaj i spavaj kad god možeš.
Ja se mučim sa nespavanjem. Možda mi ova beba bude spavalica za razliku od T.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
26.10.2016 0:13:21   
Mariya
Veče user posted image
Kod nas klasika,svi spavaju,i ja bih trebala ali danas sam odlučila da probam da stavim turšiju za zimu,pa pregledam recepte,samo mi coolinarika nešto koči. Ako znate dobar recept dajte user posted image
Neverovatno šta mi se sve jede u ovoj trudnoći, 33 godine ja ne volim i ne jedem paprike,a sad ih jedem,pečene,kisele,teram mm da mi pravi ajvar,nisam normalna user posted image i jedu mi se krastavci i turšijauser posted image A u prethodnim sam tamanila slatkiše,twix,linoladu,kolače sa makom...
Danas sam presadila cvećke, sve potrpala u kuhinju,milina ih gledati sad. Od sutra bi valjalo početi generalku.
Degu,kako da ih naučimo da budu redovne?user posted image stvarno smo ti i ja tu,na raport svaki danuser posted image
Micinam, to da si umorna i pospana bez obzira koliko si spavala je normalno u trudnoći,posebno u prvim nedeljama. A za podočnjake ne znam da li su normalni user posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 26.10.2016 0:16:07 >

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
26.10.2016 1:12:19   
degu
Marija izgleda nismo zanimljive kad nas trudnice zaobilaze user posted image
ja ovaj put nemam prohteva sem malo više slatko što mi se jede. A sa T sam jela masno kao niikada,nisam mogla živeti bez čvaraka, jela sam pihtije i barene slanine i nisam se mogla zasititi. Sad ništa, nisam ni gladna. Al se ipak gojim.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
26.10.2016 9:17:07   
AnaAna1
Dobrodosla Lola, druzicemo se dugo ovde, ti si 3 nedelje vise od mene :)

MicinaMama i ja sam osecala baaas veliki umor u pocetku, to je sve normalno... spavala sam kao luda, nocu po 10 sati spojim pa u toku dana jos jedno 2,3 sata... mislim i dalje sam takva evo u 4.mesecu ali kao da me maaaalo popusta, mada sve zavisi iz dana u dan... :)

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
26.10.2016 10:29:05   
Lola44
I ja sam se osecala iscrpljeno i jedno vreme nisam imala snage da ustanem iz kreveta. Najteze mi je bilo oko 10.nedelje. Sad mi je mnogo bolje. Mada kad se probudim i vidim ovu kisu, najradije bih se vratila u krevet. Spavajmo sto vise dok jos mozemouser posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
26.10.2016 10:39:47   
MicinaMama
Ma ja rano i legnem pa se nesto i budim,ujutru me spuca mucnina,pa prodje pa dobro spavam do 10 h.Budem umorna po cjeli dan pa predvece oko sest sam gotova....znam ja da je to normalno nego neznam sto mi se pojavljuju ovi podocnjaci jos ljubicasto a inace nemam podocnjake...Neznam da li sam mozda malokrvna.Imam zakazano kod gin 7-og novembra.

(odgovor članu Lola44)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
26.10.2016 10:47:29   
Lola44
Uf, ja sam isto na granici sa gvozdjem, a kaze mi dr da ce tek da opada. Ja pijem gvozdje, ali moram da jedem sto cesce biftek, da pijem limunadu za vreme rucka i izvegavam mlecne proizvode u tom obroku. Tako mi ke dr rekla, a ja do pre par nedelja nista nisam mogla da jedem. Sad se trudim da ovo ponekad ispostujem.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
26.10.2016 11:50:15   
AnaAna1
Joj Lola ne pominji mi mucnine user posted image nikako da prodju, a svi mi kazu "sad ce, samo sto nisu!"... ulazim polako u 15. nedelju, nista ne jedem vec 2 meseca, i to malo sto pojedem uglavnom ispovracam i tako... smrsala sam...
A gvozdje ne smem ni da zamislim koliko mi je, bilo je bas nisko na pocetku trudnoce, sutra idem po uput za krv i ne smem da pogledam rezultate posle ovog izgladnjivanja...limunadu ne smem da pijem jer kad povracam izgori mi i jednjak i grlo i katastrofa bude... ali samooooo da prodju mucnine ima da se ubijam od voca i povrca, limunada, ma svega... slavicu taj dan user posted image

Jel su vas postepeno pustale mucnine ili od jednom? Meni drugarice kazu od jednom su im prestale, u jednom danu, a meni je zadnja 2,3 dana kaaaaaooo maaaalooo lakse pa se pitam da li je to samo neko zatisje pred buru ili.... user posted image juce mi u trenutku nije bilo mnogo muka, a bila na nekom rucku, na stolu peceno prase,, rostilj,, salate, i ja navalim kao nezdrava, da iskoristim trenutak kad mogu da jedem... uvece htedoh da umrem user posted image

(odgovor članu Lola44)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
26.10.2016 15:16:08   
Lola44
Ja sam samo shvatila da vise ne povracam i da mogu da pojedem malo plazme, pa sve vise i vise, vise i tecnosti, pa testenina. I sad mi se uglavnom trazi neko testo inace mi je muka, ali mogu da jedem i sve ostalo. Zgadile su mi se neke stvari koje sam gledala kad mi je bilo najvise muka. A jede mi se recimo nar. Uglavnom, kad su me 10.-11. nedelji hospitalizovali i nakljukali infuzijama od tad mi je bolje. Nadam se da ce i tebi uskoro prestatiuser posted image

< Poruku je uredio Lola44 -- 26.10.2016 15:17:27 >

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
26.10.2016 15:33:08   
MicinaMama
Anaana1 mene su postepeno popustale u prvoj trudnoci...ali uz lekove protiv mucnine,nekakve sto se stave pod jezik...zaboravila sam kako se zovu.Pocele su stajati u cetvrtom mesecu trudnoce.U drugoj sam imala jake mucnine ali nisam puno povracala 3-4 puta eventualno.A sad imam samo ujutru malo.

(odgovor članu Lola44)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
26.10.2016 16:13:23   
Mariya
Dan drugarice user posted image
Ja malopre završila kod ginekologa, pogledao nalaze lab.,sve super,pa kaže kad sam već tamo da vidi i taj grč/miom,iiiiii nema ga user posted image Mališa je isto super,sad sam mirna do decembra! Dok sam stigla kući, mm ispekao palačinke,izvolite, nudim uz cipiripi ili džem od šipka ili kajsija ili zove! Danas mi je želudac sasvim solidan,ali ne smem još da ga pretovarim, moraću po palačinku na svakih sat vremena user posted image
Ana,mislim da sam pisala već,meni su u prvoj trudnoći mučnine prestale odjednom, preko noći a u drugoj i ovoj su postepeno. U prvoj nisam ali sam u drugoj i ovoj trudnoći smršala i ja,prošli put 2,5 sad 1,5kg do 20.nedelje. Ali vratile su se te kileuser posted image Tako da je to što ti se proređuju dobro,polako pa će i prestati.
A limunadu sam pila u ovoj trudnoći i prijala mi je. U prvoj sam zamrzela đus i sokove uopšte i otad ih ne pijem,samo ono što ja iscedim,kupovno ništa. Bar neko dobro od mučninauser posted image
Magdi se nije od onda javljala,jel''''da? Verovatno su je i porodili,valjda će se javiti. Ja danas čula u čekaonici dr.,kaže došla joj je pacijentkinja,trudna 42+2, a kaže dr "po meni je to tek 36 ned." user posted image to je 6 nedelja razlike,užasno puno! Ali nisam saznala šta će na kraju biti sa njom.

< Poruku je uredio Mariya -- 26.10.2016 16:18:02 >

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
26.10.2016 17:33:19   
AnaAna1
Marija, super sto je sve u redu sa bebicom, sad uzivkaj user posted image ja vec skoro 3 nedelje nisam biila na UZ, i necu ici jos 2,3 pa mi sve to traje kao citava vecnostttt user posted image ne znam sta raaaadi dok ne pocnem da osecam pokrete sve se pitam da li je dobro :)

Da, Magdi se nije javljala, verovatno je vec kucici sa bebicom pa ne stize da dodje na forum od haosa user posted image

Joj cuti sa tim palacinkama, kako bih sad smazala par komadaaaa, obozavam ih, nego ne mogu slatko, muka mi kad ga vidim... bar nesto pozitivno od ovih mucnina, ne pijem kupovne sokove i ne jedem slatkise user posted image i pocela sam da pijem caj koji sam pila samo kad me boli grlo ili kad se baaas smrznem, znaci 3 puta godisnje user posted image

Ja cu sutra da idem da probam da iskopam uput za laboratoriju ako dodjem do dr jer nisam zakazala pregled a guzva je nenormalna, sledeci termin je tek za 2,3 nedelje, tako da cu da probam sutra ujutru u 7 kad dolaze bez zakazivanja, mada je tad bitka za predavanje knjizica... smuci mi se kad trebam da odem u onaj dom zdravlja...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
26.10.2016 18:39:57   
MAGDI
Porodih se i ja al tek 20 og, a primljena 14 og zbog kontrakcija koje ja nisam, osecala, samo se beba jako okretala jela sam pljeskavicu i napila se soka pred ctg. Bila sam pravi hit u porodilistu, nisam se otvarala, ispracivala svaku cimerku a ja ostala sama. dok nije dosao 20-i, i doktor nije hteo vise da ceka i dao mi za kontrakcije prostin, u narednih 6 sati se nista nije desavalo. Prebacen asam u sobi gde su bile zene na indukciji umirale od bolova dok sam ja citala knjigu i setala po hodniku, kad me doktor video skaze cim citas znaci nije nista, idemo da se spremimo za carsko, oladila sam seuser posted image Nije mi bilo svejedno. Bila sam u spinalu i svesna svega, osecala sam sve samo ne bol, bol je dosao kasnije, uzasni nisam smela da ustanem 24 sata prvo ustajanje se zavrsilo onesvescivanjem drugo i tako trece, polako sam jacala , i pustena sam u ponedeljak. Ovo je bilo jedno novo iskustvo za mene.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
26.10.2016 19:12:35   
degu
Bravo Magdi, oporavices se! Samo kad ste dobro! Cestitam ti, da je beba ziva i zdrava i vesela svojim roditeljima user posted image
Marija super sto nema mioma! Ja sam danas bila u Kamenici gde pratim grlic zbog promena, u 11.n sam radila tamo biopsiju, sad sam radila kontrolni papa i dobar je. Ne moram u trudnoci vise da idem, tek posle porodjaja.
Ana i meni su postepeno prolazile mucnine od 18.n i do 20.su prosle.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
26.10.2016 19:47:24   
MAGDI
Hvala puno Degu, bice sve kako treba , kako si ti?

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
26.10.2016 20:00:48   
degu
Dobro sam, sedmi mesec mi je bio malo bolan, cesto me je stomak boluckao, al evo jos mako ulazim u osmi i bolje sam. Stomak mi je ogroman, danas su me pitali jel nosim blizance user posted image
Jedva cekam deveti mesec, ma i drva cu da cepam samo da se porodim user posted image ne mogu da cekam januar
E Marija podigla sam slike, prezadovoljna sam dm slikama, isti je kvalitet kao i one prethodne

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
26.10.2016 21:21:21   
AnaAna1
Ooo Magdi cestitam, super sto se na kraju sve dobro zavrsilo, a ti ces se oporaviti, samo da je bebac lepo izaso... pa makar i carski :) nek je ziv i zdrav! A to je sad neka nova fora da budes svestan na carskom ili ti nisu dali dovoljno anestezije? Posto se moja drugarica niceg ne seca bas su joj dali totalnu, a sad ce sa drugim detetom da se poradja u Austriji i tamo ti daju neku lokalnu, svestan si svega...
Jel bebac dobar, jel ne place mnogo? :)

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
26.10.2016 23:50:30   
mimica83
Uh sto se uznervira otkucala dug post i nesto prijavi da nemoze ...
Mariya mi smo generacija :) tebi vec trece dete bas si vredna :) super da je sve u redu i da nema mioma. Blago tebi imas super muza :)
Magdi cestitam bas si hrabra bila, da ste zivi, zdravi i srecni svi zajedno, sada uzivajte i brz oporavak ti zelim.
AnaAna1 procice mucnine i meni su postepeno prestale, ponekad i sad naidju ali izdrzi se sve, samo da bebice rastu.
Degu ti si nam ovde najveca po trudnoci :) mislim po nedeljama jel tako?
Ja sam danas bila na pregledu jer me poceo boleti stomak po dnu, inace sam se preforsirala ovih dana, bio muzu rodjendan.
Dr kaze na UZ sve ok, pregledao me kaze u redu, ali posto se zalim da povremeno boli da pijem dve nedelje utrogestan 3x1 dve nedelje pa cemo videti, inace puna sam sekreta uzeo bris da vidimo i to, i ujutru idem da vadim krv. Uh bas sam se zabrinula a bilo je sve u redu do sada, sa prvim detetom sam se namucila celu trudnocu i ponadala se da cu ovu uzivati kretati se i raditi sve ali eto moram malo prikociti...

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
26.10.2016 23:56:02   
degu
Jess nam je veća user posted image al se ne javlja.
Za te bolove se ne sekiraj, sve ih imamo povremeno,posebno kad se preforsiramo.
I ja sam bila puna sekreta, radila briseve, sve je ok, valjda je i to normalno.
U trudnoći je sve normalno, samo smo mi nenormalne user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mimica83)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
27.10.2016 0:07:51   
zumbulcic
Dobro vece bebeleee, kako ste mi?
Vidim da ste pravo aktivne a ja ne stizem nista da procitam... Samo lezim i spavam. Pa ovo je nevjerovatno koliko sam umorna od lezanja user posted image
Ako sam dobro upratila ima novih clanica, dobro dosle i imale dosadne trudnoce user posted image
AnaAna hebemu misa, pa zar i sada traju mucnine user posted image zao mi je, budi jaka...eto sve kazu da ce prestati.
Ja opet borbu vodim s glavoboljama.

Isla sam jucer odradila nalaze krvne slike i urina i situacija nije bas sjajna, gori je nalaz nego onaj od prije dvije sedmice. U urinu je puno bakterija, leukociti su mi ispod ref vrijednosti, eritrociti iznad kao i epiteli. MCHC je ispod ref vrijednosti, A sto se tice diferencijalne krvne slike neki neutrofili% su iznad ref vrijednosti.
Odradila sam i urinokulturu pa cekam petak da pokupim nalaz i u ponedjeljak nosim sve gin pa cemo vidjet sta ce ona reci.

MAGDI cestitam i brz oporavak zelim a bebici dug i sretan zivot user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
27.10.2016 0:17:46   
Mariya
Veče user posted image
Magdi čestitam user posted image bitno je da je sve u redu i da ste najzad kući beba i tiuser posted image
Degu,super za dobar rezultatuser posted image i super za slike,onda ja ostajem pri Dm,ako je za manje para isti kvalitet!
Da,Jess nam se uopšte ne javlja...
Mimice, ja sam ''82, ali do rođendana koji je u novembru ja imam 33user posted image A ja imam osećaj da kasnim, trebala sam ranije da počnem da rađam. Sad mi krivo što nisam,da mi je ova pamet bila pre 10 godinauser posted image da sam znala što sad znamuser posted image Mi smo hteli sve po redu,tako smo i radili,prvo škola,pa posao,pa kuća,pa venčanje,pa malo uživanja pa deca. Ali dobro je ispalo i ovako, nego budu li i moja deca rađala sa 30 godina,ja ću imati 65,kako ću čuvati unučiće user posted image
Vidiš Ana,tako sam i ja,rešiš se nekih nezdravih navika a pokupiš neke čudne,neočekivane, kao ja i paprikauser posted image
Za te bolove je meni dr rekao da smanjim doživljaj i pojačam magnezijumuser posted image malo sam usporila,više odmarala i mogu da kažem da me već nekoliko dana mnogo manje boli stomak.
Zumbule, u trudnoći su bakterije u urinu česta pojava,tad smo jednostavno oset_ljivije i podložnije infekcijama,nije to ništa strašno niti nerešivo, ne brini!

< Poruku je uredio Mariya -- 27.10.2016 0:21:26 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
27.10.2016 7:27:06   
AnaAna1
Joj kad smo kod bolova i ja sam ih imala sinoc, a juce sam bila kuci ceo dan i odmarkala, nisam se nista forsirala, ukljucila 2 masine za ves i to je sve. I kad sam legla kako god da legnem bolucka onako iritirajuce bas, nisam mogla da se uspavam 2 sata...ali evo jutros nema bolova, tako da je verovatno to normalno da dodje u nekom trenutku, ipak se sve sad unutra gura i siri, svi organi se nekako namestaju...bar se ja tako tesim :)

Ja upravo ubijam vreme u cekaonici u dz, gledam kako dolaze i guraju knjizice pre moje, pa ne znam sa li da dreknem ili da se pravim fina i dalje... dosla sam da uzmem doznake za bolovanje i uput za krvnu sliku i urin, da se odusevim malo deficitom gvozdja u odnosu na pre 2 meseca :) i taman da vidim da li cemo da ukidamo ovaj utrogestan ili on planira da me kljuka celu trudnocu...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here