|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 11:47:48   
Sanjalicaaa
Aha, pa dobro onda. Baš čudno da ne nude jedan bračni i dva obična.
Meni je dok su ovako mali apartman bolji. Ne znam kako bih ih uspavala obojicu u istoj sobi. Imaju i prostora da se kreću, u hotelskoj sobi nema puno mesta. A moja deca su živahna kao da imaju baterije u guzi user posted image
Mi ove godine tražimo apartman a da ima doručak samo, ostalo ćemo sami. Ali još nisam našla da ima takvih ponuda user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 11:50:33   
Maraj
Anck pa imas hotela koji imaju klasicnu i superior sonu. Dosta hotela ti nudi opciju da izaberes koju sobu zelos. Te superior sobe su vece sobe. Najcesce sa 2 prostorije. Ima kako nema. I ti gledas cetvorokrevetnu sobu jel da. Dosta ih imaju cetvorokrevetne. Pa ja ne znam hotel sa samo dvokrevetnim sobama.
Evo vidi Metamorfozis hotel Olimpic Bibis.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 11:51:44   
lesica
Anck, vidi sa torbicom, oni vec dve godine unazad idu na Atos u hotel. Nek te posavetuje gde sta kako.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 11:56:00   
Anck Su Nmaun
Znam draga ja gledam samo Tasos, a jutros sta god da sam ukucala momentalno izbacuje da nije moguce za petoro 1 soba. Ni ne nude druge opcije. Izaslo je 2-3 hotela boze sacuvakj. Mislim njega racunaju kao osobu kojoj treba krevet.. zar ne?
Jedino da odem u agenciju pa da vidim sta kako.
Pa znam da je i Torbica pricala kako zna biti cupavo naci hotel sa troje dece da prihvate... ma skroz bzvz.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 12.12.2016 11:57:07 >

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 11:59:22   
Maraj
Aha Anck. Nisam skapirala da glwda samo Tasos. Vidi , kontaktiraj onda Nikanu. Nasu zenu koja radi na Tasosu. Imas je i na fb. Ukucaj Nikana na fb. Mozes ke kontaktirati da ti nadje smestaj.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 12:09:00   
Anck Su Nmaun
Nikana je sano za kuce..ja bih prvo da probam hotel..pa ako nista onda apartman. Ili apartman sa restoranom.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 12:38:02   
Anck Su Nmaun
Sad sam im poslala mail, nadam se da ce mi nesto pametno predloziti user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 13:20:38   
emicaa
Ovde su zakon inernet stranice za pretrage,izaberes recimo hotel na plazi,da je pjescana plaza,a ima igraliste...oma bas dosta filtera i onda ti izbaci rezultate

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 16:14:53   
gagana83
Anck, ima Nikana i hotele u ponudi. Ja sam pre par godina rezervisala za svekra i svekrvu preko nje hotel u Pefkariju.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 16:25:42   
Maraj
Da da. Radi ona i hotele

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 17:32:12   
Anck Su Nmaun
A videla sam, nisam ni znala da to radi neka nasa zena. To ke onda isto kao preko agencije..ona onda uzima neki procenat verovatno?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 18:18:30   
Anck Su Nmaun
Gagana a kako vam se cini Potos? Kakvo je mesto..plaze?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 19:55:44   
gagana83
Meni se nije svideo Potos, samo zbog guzve. Bilo je guzve cak i sredinom juna kada smo mi isli. Inace je mesto klasicno letovaliste, ima gde da se proseta, dosta radnji sa sa suvenirima, puno restorana i kafica. Plaza je lepa, pescana ali je guzva na njoj. Mada u blizini ima lepih plaza gde su manje guzve.
Meni je recimo lepsa Limenarija ali ima bezveze plazu. Dok se mom muzu vise svideo Potos.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 19:59:59   
Anck Su Nmaun
O boze zabole me glava user posted image
Ja ne volim bas bas pustaru al da ima bar nesto da mogu u radnju otici, meni je naj bitnija plaza.
A reci mi ovako Juzni deo Tasosa sta bi mi preporucila , koje mesto ima super plaze?
U Poto-us sam naletela na dva fina hotela pa pitam, pa mozda dodje u obzir.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 12.12.2016 20:01:11 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 20:19:32   
mama krava
Anck...evo Gagana ce da se slozi...Pefkari!!!

Evo, mozda ti ovde nesto pomogne

http://www.putovanja.info/forum/topic/829-pefkari/?page=22

< Poruku je uredio mama krava -- 12.12.2016 20:29:14 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 20:31:46   
gagana83
Tako je mamakrava, ja bih uvek birala Pefkari. Ali ne vole svi plazu koja nije potpuno pescana i jednu ulicu sa 3-4 restorana. Ja sam malo subjektivna sto se tice Pefkarija ali ne smem tek tako da preporucujem jer mnogi ne vole to sto ti i ja volimo.user posted image
Na jugu od vecih mesta imas Limenariju i Potos. Tu je jos i Skala Marion, malo ribarsko selo i Pefkari koji je na pesackoj udaljenosti od Potosa i 5 minuta voznje od Limenarije. I to ti je to.
Ako bi htela vece mesto sa pescanom plazom i lepim plazama u okolini onda Potos.
Ako hoces mir, solidnu plazu bez guzve i mesto bez prodavnica sa dzidzabidzama, onda Pefkari.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Letovanje 2017.
12.12.2016 21:29:09   
Anck Su Nmaun
Hvala devojke , divne ste user posted image
Bas sam malopre poslala upit za jedan hotelcic u Pefkariju koji mi se od svih naj vise svideo, vidim da je pescana plaza, hotel na samoj obali, restoran i kafic sve na plazi...savrseno nista mi vise ne treba za ostalo imamo auto.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 12.12.2016 21:30:14 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Letovanje 2017.
13.12.2016 9:54:40   
Anck Su Nmaun
Jao jao ovaj forum putovanja. info ispljuvase sve redom po Tasosu, ispade Tasos bzvz , sugavo , prljavo malo ostrvce koje ima dve dobre plaze i to sve. Ali stvarno.
Koji god hotel da sam nasla uzasna iskustva, ukucala Pefkari, Potos, Limenariju..ju ju ju.... nista lepo user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 13.12.2016 10:00:06 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Letovanje 2017.
13.12.2016 11:20:27   
Sanjalicaaa
Moj dever je sa porodicom bio prosle godine na Tasosu, super su se proveli, kazu da je prelepo. Nikad nisam cula neke negativne komentare.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Letovanje 2017.
13.12.2016 11:26:39   
emicaa
Anck meni je to pretjerivanje,pa sta ocekuju svi ti ljudi.Neka onda idu u neki VIP hotel da im bude sve po volji.Meni je bitno da je blizu plaze,a je pjescana plaza i da hotel ima all incusive.Ostalo manje vise

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Letovanje 2017.
13.12.2016 12:35:27   
Anck Su Nmaun
Draga po Tasosu bas nisam ni nasla All inc. Jedva da imaju i sa doruckomuser posted image al sobro nisam ni trazila .
Ma meni ni to, samo da je cist i normalan smestaj a plaza mi je naj vaznija.
Sto kaze neki tamo sta ima da placam neke cifre da bih gledao italijanske plocice u wc-u.
Nasi mnoogo ocekuju a malo bi da plate i onda tako ispljuju amestaje katastrofa, mada i ta mesta sama. Ma bolje da nisam ni citala user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Letovanje 2017.
13.12.2016 15:15:25   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Jao jao ovaj forum putovanja. info ispljuvase sve redom po Tasosu, ispade Tasos bzvz , sugavo , prljavo malo ostrvce koje ima dve dobre plaze i to sve. Ali stvarno.
Koji god hotel da sam nasla uzasna iskustva, ukucala Pefkari, Potos, Limenariju..ju ju ju.... nista lepo user posted image

E svasta. Meni je Tasos divan. A obisla sam solidan broj destinacija u Grckoj. Bila na Zakintosu, Skopelosu, Kefaloniji, Pelionu,obisla Lefkadu, sva tri prsta Halkidikija... Ako bi nesto ponovila to bi bili Kefalonija i Tasos. Sigurno da Tasos nije Santorini i Mikonos, ali daleko od toga da je ostrvo ruzno i da ima samo dve lepe plaze.
Ne obaziri se. Tasos je super a blizu je i povoljan je. Uz Sitoniju, Tasos je po meni najbolja destinacija na severu Grcke.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Letovanje 2017.
13.12.2016 15:21:49   
Anck Su Nmaun
Pa godinama slusam da je divan a ne znam da li si palo "prelistala" temu Tasos tamo, stvrano jako lose pisu. Sto ja to ne volim, kao da su svi rodjeni u djakuziju i zive u hotelima.
Preteruju, za koje god mesto da sam se interesovala oni uglavnom samo lose.

Znam da si ti dosta proputovala..ajde predlozi koje plaze obavezno da obidjemo, verovatno ce biti Potos smestaj dvoumim se ismedju dva apartmana..al videcu.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Letovanje 2017.
13.12.2016 16:59:31   
emicaa
e pa ja bih takvim napisala ako im grcka nije po volji neka idu u neum ako misle da je bolji user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Letovanje 2017.
15.12.2016 16:03:04   
emicaa
Anck jesi li nasla ista user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here