|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava
8.12.2013 10:49:49   
filipmia
ja sam 2 il 3 puta tako napravila caj valjda mi nece bit nista ?!

(odgovor članu spajas78)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Macina trava
8.12.2013 19:54:08   
Njegova mezimica
IZVORNA PORUKA: spajas78

meni je moj dr rekao da kad se pije macina trava mayb baby pokazuje bukvalno cijeli mjesec plodne dane, kako on kaže zbog estrogenizacije (šta god to značilo) ... moguće da zbog toga njegova mezimica tes pokazuje paprat i tebi ...

i mene zanima kad se pije macina trava a kad virak? milsim u toku dana? šta ujutru šta uveče?

Apsolutno si u pravu zato sto maca regulise estrogen zgog kojeg krecu redovne ovulacije i to je samo jedan pokazatelj vise da ona zaista deluje na sredjivanje hormona i ovulacije....e sada nisam bila sigurna u taj podatak i hvala ti sto si mi ti to potvrdila...divno...razglog vise da nastavim da se trujem sa njom da bi konacno videla user posted image i dobila moju musavu user posted image

< Poruku je uredio Njegova mezimica -- 8.12.2013 19:58:13 >

(odgovor članu spajas78)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Macina trava
8.12.2013 21:54:12   
nata11
Nece ti biti nista od 2-3 caja. Cajevi sporije deluju od lekova zato se i piju duze.

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Macina trava
10.12.2013 14:20:29   
Maja1309
ponavljam se al moram.

Kupila sam sva 4 čaja.
macinu travu, hajdučku travu, virak, i crveni zdravac.
macinu moram piti 3 puta dnevno jel tako? hajdučka i virak jel se mješaju zajedno u šolju i koliko put u danu?
crveni zdravac koliko puta u danu?

Hoću da i muž pije? kako on da pije i koje čajeve?

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Macina trava
10.12.2013 21:25:01   
Maja1309
večer žene.

evo ispijam vrkutu i hajdučku travu.

danas mi je 2dc, kad završi vještica počet ću i macinu travu.
međutim vidim sada da mi je mužek kupio macinu travu na kojoj piše nepeta cataria.

prije nekad sam pila marbi herba, pa sad ne znam jel svejedno ili ne.
ako netko zna nek mi javi?

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Macina trava
10.12.2013 23:25:49   
Njegova mezimica

IZVORNA PORUKA: Maja1309

ponavljam se al moram.

Kupila sam sva 4 čaja.
macinu travu, hajdučku travu, virak, i crveni zdravac.
macinu moram piti 3 puta dnevno jel tako? hajdučka i virak jel se mješaju zajedno u šolju i koliko put u danu?
crveni zdravac koliko puta u danu?

Hoću da i muž pije? kako on da pije i koje čajeve?

Majo ja pijem macinu travu tri puta dnevno..ujutur kada ustanem, pa malo kasnije virak i hajducku zajedno, pa crveni zdravac i onda napravim opet jedan krug tako i na kraju dan zavrsim sa trecom soljom ocajnice..jedino nju pijem tri puta...uzmi i ulje nocurka nije skupo a dobro je ali njega pij samo 14 dana po zavrsetku ciklusa ili ako znas kada ti je o onda ga pij do o. Ujutru 25 kapi i predvece jos 10 kapi.
Inace ja ne znam za tu nepetu , bile su neke diskusije o njoj i slicno ali ja je ne koristim i zene koje su zatrudnele zahvaljujuci macinoj travi su pile marubiu herba ili vulgaris isto je...ona gorka...i u Josipu Pancic su mi definitivno potvrdili za ovu moju gorku da je to ta bez dileme koja nama treba za bebe..

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Macina trava
11.12.2013 9:32:09   
nata11
Maja mislim da nema potrebe da tm pije ocajnicu user posted image Bolje mu smuckaj med sa semenkama.

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Macina trava
12.12.2013 14:22:33   
ivkanica
Cao svima,danas sam pocela da pijem ocajnicu,ukus je bljak.Koliko treba da odstoji nakon kuvanja,ja sam ostavila desetak minuta?Jel da pijem do pocetka ciklusa ili kako?Hvalauser posted image

_____________________________

pcos insulinska rezistencija
terapija siofor
MM dobar rezultat

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Macina trava
12.12.2013 19:14:11   
Njegova mezimica

IZVORNA PORUKA: ivkanica

Cao svima,danas sam pocela da pijem ocajnicu,ukus je bljak.Koliko treba da odstoji nakon kuvanja,ja sam ostavila desetak minuta?Jel da pijem do pocetka ciklusa ili kako?Hvalauser posted image

Da ostavi je da odstoji desetak minuta nemoj vise i isto tako kada je procedis popi je za desetak minuta....inace svi kazu da se pije do o ali apotekari u Josipu Pancic kazu da se pije do prvog dana m i ja je tako pijem, jer ne moze da napravi cudo za samo 14 dana do o...

(odgovor članu ivkanica)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Macina trava
12.12.2013 19:39:49   
filipmia
njegova mezimice kako ti pijes te kapi,groooznog su okusa,ja sam stavljala na kocku secera,jel se smije tako,iako su i tako groozne!?

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Macina trava
13.12.2013 13:46:53   
Njegova mezimica

IZVORNA PORUKA: filipmia

njegova mezimice kako ti pijes te kapi,groooznog su okusa,ja sam stavljala na kocku secera,jel se smije tako,iako su i tako groozne!?



Ja ih popijem direktno iz kasicice i odmah zalijem sa malo vode, ili nekada kada mi se bas ne kani da ih pijem tako sipam jednu cetvrtinu solje vode hladne obicne za pice i tu sipam te kapi i u toj vodi isperem i kasicicu da nesto ne ostane na njoj i samo popijem ne oseti se ama bas nista...draga moja secer ti i nije bas dobar kada se trudis da zabebis bilje med koristi i cimet...a secer i gazirano izbaci a o kafi da ne pricam...nemora da smeta ali vrlo lako moze...

(odgovor članu filipmia)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
31.1.2014 10:46:17   
Maja1309
Ćao drage moje.
Evo neka me tuga obuzela, 6 mjesec pokušavanja bebe nema, pa čitam svoje postove što sam prvi put ostala trudna. u 6 ciklusu a 3 ciklus macine trave, sad sam 2 mjesec ispijanja nadma se da ću uskoro ostati trudna.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
31.1.2014 19:37:25   
Freya77
Drage žene,

htela sam da počnem da pijem macinu travu u kombinaciji sa virkom, mislila sam da počnem od sutra jer mi danas poslednji dan menstruacije,
Imam PCOS, redovne menstruacije, ali povišen insulin i pijem gluformin 1500mg dnevno, Je l sme macina trava uz te tablete da se pije? Da li neko zna? Kažu da ne sme na hormonskoj terapiji, a ja mislim da gluformin(metformin) nije hormonska terapija.

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
11.3.2014 22:03:18   
slatkiss
cao drustvo ja trenutno pijem virak i kasni mi 2 dana ocekujem uskoro user posted image ili ako bog da user posted image trenutno je negativan pa da nastavim sa macinom travom.

(odgovor članu Freya77)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
11.3.2014 22:15:03   
Freya77
Ajde nek je sa srećom!

(odgovor članu slatkiss)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
12.3.2014 17:45:53   
zbunjena 740
pozdrav drage moje,nova sam na vasem forumu,pa bih malo procaskala na ovu temu....kako piti macu,do ovul.sve vreme ili kako.? ako ima neko strucan nek nam malo pojasni!

(odgovor članu Freya77)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
12.3.2014 17:48:08   
zbunjena 740
ja zivim u austriji,i ovde se malo zna o macinoj travi,i virkuti,tako da nemam bas precizne upute kako piti caj. apotekarka mi je rekla da virak pijem tri puta dnevno,3-4 kasicice na 150ml vode. zar to nije puno caja za tako malo vode? kako se pije,koliko,interesuje me i za macu i za virak!?

(odgovor članu zbunjena 740)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
13.3.2014 22:34:01   
Štetica
Zbunjena macinu travu pijes do ovulacije,a virak mozes ceo ciklus ili samo drugi deo ciklusa,od ovulacije. Macina trava je jak caj i nepreporucuje se u drugom delu ciklusa. Neko nepisano previlo ti je da ide jedna supena kasika na 2dc vode. Pozeljno bi bilo da ga pijes topao(sveze napravljen) 3-4 puta dnevno po jednu solju.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu zbunjena 740)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
19.3.2014 10:59:06   
MakiJ
Ja sam pila ocajnicu od zavrsetka vestice pa do sredine cikluda otprilike 14-15dc I to 3 solje na dan , posle sam nastavljala sa virkom isto 3 solje na dan

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
23.3.2014 21:55:20   
slatkiss
proslog meseca nista user posted image je stigla a ovog meseca sam macinu travu pila do O pa pravim pauzu dok traje O pa cu da nastavim sa virkom. valjda ce da bude kakvih rezultata.user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
23.3.2014 22:03:00   
nata11
Nadam se slatkiss da ce upaliti, sretno user posted image

< Poruku je uredio nata11 -- 23.3.2014 22:06:25 >


_____________________________





(odgovor članu slatkiss)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
23.3.2014 22:34:30   
slatkiss
i ja se nadam videcemo rezultat

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
24.3.2014 19:47:07   
MakiJ
Kod mene jeste user posted image ili slucajnost

(odgovor članu slatkiss)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
4.4.2014 21:57:56   
slatkiss
user posted image MakiJ cestitam. ja sam danas radila test i negativan je. ostalo je jos 2 dana do user posted image . sad cemo videti sta ce biti.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Macina trava - Očajnica (Marrubium vulgare)
13.5.2014 18:17:33   
pozitivna
Cao ! Ko se javlja dobrovoljno da mi posalje ocajnicu ,ovde gde sam ja nema je

(odgovor članu slatkiss)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here