|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 7:34:24   
Animsaj9
joj Suzi stavi jednu jacu, malo da me podigne iz mrtvih

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 7:45:23   
MasnaMasnica
Jutro. Leti mi nedelje vec je sreda .
Suzu slavimo u jednom restoranu oko 60-70 ljudi+deca. Restoran ima I igraonicu.
Evo sada cekam moju Baku da ih pricuva da odem do grada da pozavrsavam po nesto.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 7:48:27   
Animsaj9
Ooo Um, bas leti, polako uspeces sve...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 8:14:09   
Khaleesi
Jutro mamike...
Celu noc smo se budili ne znam kako sam budna... Odosmo u vrticuser posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 8:17:19   
mamin mish
Jutro!
Samo da vam mahnem pa odo da radim.
UM bas se priblizilo.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 8:22:26   
mali_mis
Jutro user posted image
Naspavala sam se user posted image

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 8:23:10   
Maraj
Masnice user posted image leti vreme.... jedva cekam slike user posted image

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 8:29:03   
Milena18
Jutro!
Moja beka spavala od 10 do 5, odmorih se i ja malo, juče mi je bio baš naporan dan.
Suzi, možda će početi bolje da spavaju kad krenu u vrtić.
Juče sam pravila neki kolač sa jabukama, poslužila bih ga, ali je toliko suv, da sam ja mislila da ću se ugušiti kad sam ga probala user posted image To je neki tatin recept, njemu uspeva, a nas nekoliko je probalo da ga napravi i nikom nije bio tako lep.

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 8:36:11   
Animsaj9
znaci Milena tata je majstor za kolace user posted image
ja ne mogu nikada da napravim strudlu kao mama moja, znaci testo joj bude mekanoo i lepo prste da polizes, kao da je sremica

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 9:11:22   
suzi kju
Uuuu dosta toga ne može da mi ispadne kao mojoj mami, to su stare iskusne domaćice.
Stižu jače kafe!
UM super, a šta ćeš ti da obučeš?
Raširila sam veš, i da objavim da sam ja od juče na dijeti, sami da znate user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 9:15:15   
Animsaj9
Kakvoj dijeti Suzi jel to neka posebna?
Onda necemo da pisemo o strudlama user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 9:18:06   
suzi kju
Ona UN dijeta, već sam je držala i skinula deset kilograma, i za tri meseca, koliko je nisam držali vratim 3-4kg,pa sam rešila da krenem opet. Da skinem još deset kad bih mogla user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 9:23:16   
Animsaj9
kod svih dijeta je tako taj jo - jo efekat skines al kad prestanes vrati se, najbolje bi bilo smanjiti kolicinski obroke, sve jesti ali po manje

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 9:38:07   
suzi kju
Pa nije se meni uopšte brzo vratilo u odnosu na moju drugaricu, koja je držala dijetu - nije jela ništa sem salata, skinula za mesec dana 15 kg, onda prestala sa dijetom i vratila za dve tri nedelje i više nego što je izgubila.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 10:16:59   
Animsaj9
ja nemam neki problem sa kilazom godinama sam na istoj , kome se ne svidja neka ne gleda ...ja ne volim mrsavice

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 10:26:12   
Khaleesi
Ani ni ja ne volim skroz mrsave mrsave. Deluju mi kao da im nesto hvali...
Ja sama smanjim obroke pa skinem neki kilo. Pa onda naidje periid kada samo mesim spremam pa se ugojim i tako...
Pila sam onu sasi vodu jedno leto i to mi se jako svidelo , smrsala sam a i osecala se fenomenalno...user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 10:34:17   
mamin mish
Svi nesto krenuse na dijetu ovih dana. A jos malo pa krecu slave i praznici.
Ja sam u ponedeljak pocela sa dijetom. Ali vise iz zdravstvrnih razloga mada imam i visak i to dobar da skinem.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 10:42:39   
Animsaj9
Khalesi nisam cula za tu vodu , znam za srebrnu

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 10:51:19   
mila83
Da se upisem u novembaRRski party user posted image
Vidim tema su dijete. Ja nikada nisam bila na dijeti,nemam problema sa viskom kilograma,ponekada sa manjkom, kada ne jedem mnogo iz raznih razloga...stresa,lose organizacije vremena...ali uglavnom odrzavam kilazu.
Nervira me sada sto,otkako sam se vratila na posao, ujutro za dorucak uglavnom jedem iz pekare nesto..nekako ne volim u skoli sad da spremam neke vocno zitne kase ili sta vec inace jedem..ovo na brzinu,sazvacem i idemo dalje. I dosta je to jednolicno.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 11:05:27   
emicaa
evo i mene,zavrsih sve.Cak sam i ves oprala.POsle cemo u setnju ako me glava prestane,ako ne pravim strudlu ili onu nutela zvijezdu.ooboje mi se jede user posted image
ja se ubih vjezbajuci i jeduci slatkise user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 11:18:27   
Anck Su Nmaun
E ja bas volim mrsavice user posted image meni smeta i ovih 5 kila viska sto imam, jako. Ne osecam se dovoljno lepom .. jednostavno navikla sam da sam zgooodna user posted image

Mi hteli u setnju ali napolju samo sto nije Uragan user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 11:18:52   
amelia
Zene drage samo da vam mahnem. Zadnji put sam pisala kad sam castila tortu od 13 punih meseci kad mi je napunio A. Evo sutra punimo 14 i opet cu da castim ako je budem napravila.user posted image
Nemamo net. Istekao nam ugovor sad boze zdravlja dok ponovo sistemamouser posted image
Ja sam jako umorna krecimo sredili smo spavacu dvevnu kuhinju i podkrovlje ostalo nam predsoblje hodnik i kupatila. Ima jos puno da se radi al ne zurimouser posted image
Radili smo analize mokrace ima povisen ph sta to znaci zna li neko? Ima jos vremena dok ih odnesem kod dr.
Nadam se da ste mi sve dobro. Grlim vas.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 11:19:37   
Animsaj9
Emice ja se slatkisa ne bih odrekla ni sa 100kg user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 11:22:44   
Anck Su Nmaun
Cao Amelia
Anim takodje....
Ali niakd nisam drzala dijete niti znam, nemogu ja to. Moja dijeta da izadjem vise is kuce sve ce se to vratiti na staro. Ovako ne radim, i samo se skuplja iskuplja...user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: NovembaRRski party
2.11.2016 11:23:13   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Animsaj9

Emice ja se slatkisa ne bih odrekla ni sa 100kg user posted image

ma ne odricem se ni ja,mislim ne jedem ja toliko slatkise tipa cokolade,keksice nego kolace sto ja pravim user posted image
Amelia bas te dugo nije bilo,jeste li se vi sad prselili u kucu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here