|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
15.1.2017 10:23:34   
branki*
ivana,bolje,ali pratim i dalje i nalivam se vidom.ja inace vodu skoro da i ne pijem,ne unosim tecnost nikako.a,i stvarno su u pravu babe nase to kad pricaju za jajnike i za krsta i ledja da se utoplimo,ima veze to iako ja nisam davala ranije 5 para za te price.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
15.1.2017 10:34:48   
Sanjica26 RR
Meni je mama vezivala sal oko krsta i stomaka kad sam imala onaj glupi tumor. Bas mi je prijalo. I dan danas kad me boli stomak uvijem se.
Devojke, sad mi je lakse za filovanje da niste i vi nesto vicne. I ja volim da pravim ali me to skroz pokoleba.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
15.1.2017 10:56:37   
IvanaSK RR
Ni ja ne pijem mnogo vode, istina, od kada smo kupili onaj bokal pijem vise. A uvek se utopljavam, u kuci imam dva para carapa, ledja i stomak mi nisu goli, ali pusto zensko, osetljivo. Sad vezujem neki duks oko stomaka kad sam u kuhinji, a i prozor samo na kip otvoren.
Sanjice, veruj mi, mnoge torte i kolace nisam spremila jer mi frka kako ce ispasti. Narocito filove gde treba polako, na tihoj vatri praviti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
15.1.2017 11:16:02   
Ana RR
Hello drugarice drage user posted image

I ja sam loša po pitanju unosa tečnosti... x puta se desi da prvu čašu vode popijem uveče posle pranja zuba user posted image a stvarno to nije dobro, za ceo organizam. Ovih dana se teram da pijem više.

Kao devojka sam imala gadnu upalu desnog jajnika, tada još uvek nisam poznavala moju sadašnju dr pa sam prvo išla u dom zdravlja (prvi i jedini put) i ni injekcije mi nisu pomogle. Onda me mama odvela u jednu privatnu ordinaciju i ta dr me spasila samo sa baktrimom. Tada sam stavljala i neke obloge od belog vina, sećam se.
Jbg, osetljivo žensko. Gledam one kanađane, stalno su bosi, što u kući, što napolju, i ništa im nije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
15.1.2017 11:18:39   
Ana RR
E tako sam i ja izbegavala da pravim torte dok mi drug nije rekao da nijedna kupovna torta ne može da se poredi sa mojom i pojeo sam četvrtinu torte user posted image i od tada uvek sama spremam. Nisam vična ukrašavanju ali svakako fondan ne volim (mada bih volela da probam da ukrasim tortu sa njim, čisto da vidim da li umem).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
15.1.2017 11:28:03   
emicaa
Branki,Dora napravi grudvu od snijega i onda grize kao jabuku user posted image alimeni je to slatko,i ja sam ga jela kad sam bila mala user posted image
Vodu pijte na silu,da stvorite naviku.Posle cete osjecati zedj.Ja moram oko 2.5 l popiti dnevno zbog ovih lijekova i isto nekad zaboravim pa onda casu i iskapim.
Meni torta bude super ukusna ali isto tako nisam strucnjak za ukrasiti.
David mi je opet dusu vadio,samo sto je poceo malo bolje spavati opet se pokvari.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
15.1.2017 11:46:36   
IvanaSK RR
Ja spremam torte i kolače koji nisu komplikovani user posted image ili koje sam vec pravila. Kupovne su uzasne. Za sinovljev rodjendan sam pravila i ukrasavala onim kupovnim slikama i slagom u boji do pre par godina. Od tada mi pravi drugarica za rodjendane, jer je pocela da radi po narudžbini. Naravno, ukrašene fondanom.
Emice, u moja beba se nocas budila vise nego obicno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
15.1.2017 12:00:59   
Sanjica26 RR
anci meni svi prijatelji kazu da sam super domacica. Ali to ukrasavanje me ubije. Ne moze da sve bude savrseno.
Ne volim kupovne. Pune su margarina.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 15.1.2017 12:02:04 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
15.1.2017 12:25:14   
Ana RR
Ja sam ranije poručivala od jedne žene (ona nam je pravila i za venčanje) i zaista su preukusne, prave domaće. Ali ja je isto tako ukusnu napravim, pritom znam 100% šta je u njoj. A ukrasim kako umem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
15.1.2017 12:45:27   
suzi kju
I ja volim da spremam i umem lepo da spremim a ukrašavanju se i ne posvećujem toliko. Ja sam za krštenje porucila ovde u poslasticarnici i prelepe su bile zaista. Stalno smo tu jeli kolace dok sam bila trudna a mimo trudnoće doduše redje.
Provereno dobre i ukusne. Dugo rade i bas imaju posla, cene su im jace ali je kvalitet vrhunski.
Al opet vise volim da je ja napravim.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
15.1.2017 15:39:44   
Milena18
Mi ovde imamo jednu poslastičarnicu u kojoj svi koje znam kupuju torte i sitne kolače i stvarno su super, ali ja bih opet volela da umem sama lepo da napravim. Budu moje torte ukusne, ali izgled... kao nogama da sam ih pravila ponekad, jednostavno nisam spretna, a i ne pravim često. Moja koleginica pravi divne torte za dečije rođendane ukrašene figuricama od fondana, stalno ide i na takmičenja i tamo uvek osvaja nagrade, tako da ću od nje naručiti kad M bude slavila rođendan. Meni slaniši bolje idu, iako slatkiše baš volim da jedem.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
15.1.2017 18:10:13   
Anck Su Nmaun
Vece mamike, samo da vas pozdravim
Mi u akciji citav dan, bili smo napolju dobra 4 sata! Malo na keju set_ali, pa se zanimala deca skupili se labudovi, pa kafica i sokic na ovom divnom suncu, bas smo se nauzivali.
Evo decu poslala na kupanjac, ujutru se krece u vrtic pa da se dobro izribaju user posted image
Inace V se poslednjih dana bas raspricao, mislim da je rekao i Tata user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
15.1.2017 18:26:04   
eca89
Mamike, mi dosli kod svekijevaca, spremamo slavu.
Branki, da sto prije ozdravis!
Jedva cekamo nedelju da idemo za Slo., bas mi je dosadilo!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
15.1.2017 21:21:37   
LauraAndrija
Vece mame! Mi zadnja tri dana na rodjendanske decije zurkeuser posted image . Danas ceo dan gosti, bili i moji, mm pravio rostilj. Sad sam sve rasklonila, pa da odmorim malo, bas sam umorna. A i L su zaspali, L je umorna, jer ceo dan nije stala sa decom.
Sto se tice ukrasavanja torti, imamo sreće, jer moja zaova pravi po narudžbini, pa nam ona sara. Ja super napravim, ali sam za ukrasavanja antitalenatuser posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
16.1.2017 8:01:43   
Anck Su Nmaun
Jutro i ovde
Ja pijem kafu malisa se raspricao sa igrackama user posted image
Lomim glavu Sta kuvati danas user posted image

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
16.1.2017 8:54:59   
suzi kju
Jutrooo
Ja imam za decu rucak,kad dodju iz vrtica ako budu gladne a za nas imam šnicle samo jos nešto uz to da smislim.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
16.1.2017 9:04:09   
Maraj
Jutro mame. Ja pojem kafu. L gleda Masu i Medu.
Branki ne znam da li pijes flasiranu ili vodu sa cesme , al najbolje uzmi flasu od litar i po ili dva pa kreni iz nje ujutrubda pijes vodu. Tako ces videti koliko pijes a i teraces sebe da je popijes. Kad pomenuste belo vino , ja sam pila i ono skuvano vino i beli luk. Jao sto je to gadno user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
16.1.2017 9:17:31   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mi smo jutros poranili svi cetvoro za vrtic. Popile su cedjunu pomorandzu sa medom. To cu da im pravim svako jutro. Sofi je bas tuzno plakala sto ide u vrtic. Tek tamo se smirila. A T je skakala od srece sto ce da vidi drugare. Stigla kuci i uhvatila se nekog sredjivanja. Kao za inat nesto se ne osecam najbolje. Kao da me lomi nestouser posted image
Sad pisem neku pesmicu da dam detetu za priredbu, za Svetog Savu. Imam da spremim cas i brisem na posao.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
16.1.2017 10:50:39   
Milena18
Jutro!
Mi spavali svi do 10 user posted image Pre toga je M oko 5:30 pravila neku predstavu sa pevanjem i njakanjem, ali nema veze, na kraju se naspavasmo.
Uh, i ja treba da smislim šta ćemo za ručak danas...

< Poruku je uredio Milena18 -- 16.1.2017 10:51:26 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
16.1.2017 11:58:38   
IvanaSK RR
Mi smo bili u krevetu do pola devet, ali uz milion budjenja i dve flasice.
Evo sad je zaspala, videcemo koliko.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
16.1.2017 12:02:11   
suzi kju
Nocas smo se izgleda naspavale koliko toliko. Moje su mackice spavale posle koncerta do 7.
Ivana kako koleno? Jel ti jw muž kod kuce, nije na terenu?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
16.1.2017 12:05:42   
IvanaSK RR
Suzi, bolje je koleno. Muz se vratio, pa juce opet otisaouser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
16.1.2017 12:08:14   
suzi kju
Ccc pa do kad je sad na terenu?
Mm ce na bolovanje. Promenio mu se general, dosao neki koji bi da mm radi od jutra do sutta. A on to neće, rekao im je to ali oni to prihvataju pa ce na bolovanje koliko bude mogao.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
16.1.2017 12:22:19   
IvanaSK RR
Suzi, sada je nedelju dana. A trebao bi u februaru opet da ide na tri nedelje. Prekinuli su mu slobodne dane sada, poludeo je.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
16.1.2017 12:28:20   
Maraj
Mi dosli kod mojih. Inace ne znam da l sam pisala , oni zive zgrada do nase. Tako da samo pretrcim sa L do njih. Al L ne da da ga oblacim. Tj ne podnosi jaknu. Ciči , vristi kad je vidi. Ne mogu da ga smirim koliko se dere. Prave li vasi klinci vama probleme kada ih spremate da uzadju napolje. Ja jedva cekam leto da ne moramo da se trontamo

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here