|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
17.1.2017 22:22:46   
serpica
user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
18.1.2017 8:46:54   
vocicana
Dobar jutar, ala kijaaaa...ne staje.
Ja sam sinoc brzinsku picu slozila, dete jelo super svoja jela. Na kraju sam ja njegov griz sa bananom i plazmom , samo dve kasicice. Sto je lepo...
Sanjice, super se ti organizujes,bas ti je zurka. Izvescu gospodina i danas na vazduh, pa neka kija, bas mu je juce lepo bilo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
18.1.2017 9:25:45   
Anck Su Nmaun
Stavih bebca da spava, pa malo s vama da procaskam i doruckujem napokon.
I mi cemo posle na sankanje user posted image
Jako mu se svidelo i ne da mu je prijalo, nego je posle zaspao oko pola 5 i koma do pola 8! Posle ga jedva probudili da se kupa i rucka.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 18.1.2017 9:26:02 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
18.1.2017 10:49:36   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Moje curice su u vrticu. Jutros cedjenje soka. Sofi malo negoduju, ali popije. Sad se bacam u akciju. Posle u skolu. Opet akcija. Imam posle podne casove. Sutra cu poraniti zbog pravljenja.
Voci, sad sline proradise?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
18.1.2017 11:16:45   
Milena18
Dobar dan, mame! Samo da vam mahnem, pa idem da uspavljujem M.
Jao, i ja bih vodila nju na sankanje, ali još je malecka. Sledeće godine...
Lep dan vam želim!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
18.1.2017 11:18:24   
emicaa
Mi danas preskacemo setnju,nema sanse a ih izvodim na ovaj vjetar.Davida mogu sakriti najlonom za kisu ali nije ovo ni za Doru.Trebala bih kupiti voca ali kad mm dodje sa posla oticemo zajedno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
18.1.2017 11:20:06   
Anck Su Nmaun
Ja mom samo sibam poruke sa spiskovima za nabavku , polude covek od mene user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
18.1.2017 11:23:48   
emicaa
Anck ja ne volim kad mm ode sam,voca nakupuje na kraju ne znam sta cu sa njim tolikim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
18.1.2017 11:39:34   
Sanjica26 RR
I kupi i ono sto nisam ni trazila.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
18.1.2017 11:45:14   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

I kupi i ono sto nisam ni trazila.user posted image


Ovako i moj. Nakupuje svega i svačega a najviše slatkiša user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
18.1.2017 12:28:53   
Anck Su Nmaun
Eh sto moj nije takav moj ne kupi sve , preskoci il zaboravi a pogotovo preskace slatkise 😂
Ja moram sad tako ..nemam ja vremena za nabavke.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 18.1.2017 12:29:50 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
18.1.2017 14:18:19   
emicaa
A ovaj moj se striktno drzi spiska,samo sto sveka kupi previse ali nista sto nije spisku.A ja dva dana za redom isla po boraniju i sve samo gluposti uzimala ali nju nisam user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
18.1.2017 18:22:26   
branki*
cao,mame!ja oprala kosu,stavila kupus da se kuva za podvarak da imamo stra za rucak,a bogme i prekosutra.mm ode nesto do prodavnice i da plati vrtic..sutra sve isto..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
18.1.2017 20:22:04   
Anck Su Nmaun
Vece
Jao ja sam mrrtva umorna, igrala se sa decom sat i po na snegu, sankali se, grudvali, klizali, napravila sam im klizu user posted image
Ja sam lipsala, sad tek vidim kako sam ostarila, sat vremena napolju i mrtva a nekada po citav dan sankanje, skakanje, grudvanje ..eeeee.....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
18.1.2017 22:24:49   
vocicana
Eeee a opominje tempo svaki dan. Ti sa njih troje, svaka ti cast.
Mm uglavnom zaboravi da okrene papiric sa namirnicama, ostadoh kratkih rukava pre neki dan za bitne stvari. Ali sutra Voci ide sama, pa sat sat i po ima da s eokrecem po Maxiju.
Slinci bili jednom danas, bistri kada je spojio 10 kihanja, posle nema vise nista. Ja stvarno ne znam sta mu bi dva zadnja dana.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
19.1.2017 0:20:59   
Mariya
Veče mame!
Slabo pišete ovih dana,brzo sam sve pročitalauser posted image
Super ako možete da se sankate, kod nas ima jedva 1cm snega, i to na travi. Ali znate šta,ni ne treba mi,sad dok se ne porodim. Žene,ja punih 35 nedelja! U petak idem na kontrolu, pa će mi reći šta ima novo a da ne znamuser posted image nadam se samo da se mališa okrenuo,ne bih na carski user posted image
I onda kad krenem na ctg, uopšte ne želim ni da vidim sneg,a kamoli da se vozim po njemu za Topolu i nazad.
Sutra mm i ja idemo za Segedin da se prošetamo, sad dok još možemouser posted image U petak ja na kontrolu, u subotu slavimo mm rođendan, još to da odradimo, da bebac sačeka bar 1.februar i mogu da se porađam!
Moje bube spavaju, baš sam pisala u temi,uopšte nemamo problema sa slanjem na spavanje jer toliko vole svoj novi krevet da jedva čekaju da legnuuser posted image
Inače slinave su obe, H od subote a L od nedelje! Ali srećom samo sline,ni T,ni kašalj,niti ih boli grlo. Ali ne šaljem L u vrtić, sad bi mogla da pokupi nešto još gore. Od ponedeljka ću. Apropo vrtića,zamislite da je vaspitačica u ponedeljak ujutro zvala mame da nam kaže da popodnevna grupa ne ide u vrtić jer nema grejanja! Pa majku mu,zar su to saznali tek u ponedeljak ujutro?! Baš sam bila besna. U utorak su išli prepodne, kaže drugarica da je bilo 12 stepeni u vrtiću i da se njena ćerka žalila da joj je hladno. Ne,biće joj toplo dok sedi i crta na 12 stepeniuser posted image Izvinjavam se ali moram da napišem, ''bem ti školstvo! Opšte rasulo!
Inače i mm je takav da se striktno drži spiska,ako nešto nije napisano onda ni ne treba da se kupiuser posted image Pa moram pažljivo da sastavim spisak kad njega šaljem u kupovinuuser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 19.1.2017 0:24:02 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
19.1.2017 7:48:12   
IvanaSK RR
Mariya, kad pre prodje tvoja trudnocauser posted image Vreme leti kao blesavo.
Mi stvarno nikada nismo u vrticu imali problem sa grejanjem, mozda je cak ponekad i bilo previse toplo. Ali taj vrtic je bio novi, sin je krenuo u njega tek kad se otvorio.. Mozda i zbog toga...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
19.1.2017 17:42:07   
emicaa
ovde se danas bas slabo pise.
T opet sinoc presla kod nas pa su budili jedno drugo.David po podne spavao 45 minuta a sad jedva 15,evo mm ga opet uspavljuje.
ni danas nism setali,previse je hladno da nosom virnemo napolje.
Mariya tebi je bas prikuckalo user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
19.1.2017 18:40:49   
vocicana
Dobro vece mamike. Nema pisanija bas slabo.
Nadam se da ste dobro.
Da se prijavim, kijanje je potpuno prestalo danas. Ja sam u cudu sta mu bi juce i dan pre toga.
Maryia user posted image jos malo i stize bekac! Bas je proletelo, jos mi je u glavi tvoja morska recenica, plivala sam, cak se i zaboravim da sam trudnauser posted image .
Emice ja mog ni danas nisam, ali sutra skitnja ceo dan, nema sta. Muz ide na skijanje na Kopaonik, ja sutra da organizujem bebu i sebe i malo da setamo.
Danas je dan za gotove kasice, nisam stigla da mislim ceo dan, neke uplate, robu narucivala, puna mi je glava. Ali uspela sam da udovoljim musterijama, nasla sta su trazili pa sam bas srecna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
19.1.2017 18:58:40   
Anck Su Nmaun
Vece mame, ja sam sva smlacena, jedva cekam da spavam.
T na treningu, V se nesto valja po podu i buni.
A mi smo danas bili po ulici se sankali do besvesti, devojcice iz komsiluka i moje dve. Mene bas umori ovo sankanje user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
19.1.2017 19:44:03   
branki*
cao,mame..leti ovaj januar,sve neki praznici,jurnjava...boka se uspavala,cekam mm i bozu da dodju,napolju su,pekla proju ,pa da jedu i spavanjac.jos sutra i vikenduser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
19.1.2017 20:16:54   
Skockica
Dobro vece.
Mm i Vasi igraju stoni fudbal, ja se izlezavam na garnituri dok mama sredjuje kuhinju, ja sam danas tamo bila dobar deo dana, oko rucka, vecere, palacinke pekla, od koga je, dosta je hihihi
Veceras kad sam isla po Vasija u vrtić svratila sam u jednu parfimeriju, imaju snizenje pa sam castila sebe puderom, maskarom, ruzem i senkama. Ovde je sminka inace dosta skupa tako da dugo nisam kupila nista od dekorativne kozmetike pa sam sad bas srecna. Jedva cekam da se naminkam.
Rekoh da se javim, sad da citam sta ste pisale jer kad krenem obrnutim redosledom uglavnom ne stignem da pisem hihi

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
19.1.2017 21:53:36   
vocicana
Tako sam umorna i ja Anck, danas nisam stala, svasta sam zavrsila, ali bebac je danas nesto ektremno nervozan bio, zubi ga svrbe ne zna gde se nalazi.
Nema Anim...nema Isidore...SVi su nestali.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
19.1.2017 22:06:38   
emicaa
Skockice koliko je vama daleko njemacka?tamo je sve jeftinije nego ovde.
Pilici spavaju,i ja cu brzo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
19.1.2017 23:08:10   
Skockica
Nije daleko emice bas naprotiv, dosta je blizu. Cesto idemo tamo u nabavku ali potrosimo sve na hranu u Aldi ili Lidl ne ostane za DM hihihi. Salu na stranu u DM kupujem proverene stvari kao sto su npr loreal sjaj ili maybelline eyeliner, a sama znas da je tamo tako veliki izbor a cene niske, prosto se ne mozes lako odluciti, ostala bih satima isprobavajuci i birajuci sta da kupim mm bi poludeo hihi. A ove stvarcice sto sam veceras kupila bile su tako povoljne da ih tamo ne bih mogla naci jeftinije.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here