|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
20.1.2017 8:33:09   
IvanaSK RR
Skockice, super za kupovinu user posted image U Nemackoj u DM-u je skoro sve jeftinije nego kod nas. A kasice za bebe skoro duplo jeftinije nego ovde. Stvarno nemam reci.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
20.1.2017 11:01:44   
Milena18
Dobar dan, devojke!
Nisam stizala da pišem nekoliko dana. Sada uspavah bebu, pa sam i ja malo legla i taman da vidim šta ima novo na forumu.
I ja planiram za vikend u šoping, ne pamtim kad sam poslednji put kupila sebi nešto. Meni je najveći problem što M i dalje baš često sisa i gde god da odem ne mogu da se zadržim duže od sat - sat i po, nego trčim nazad.
I ja primetih da nema Animsaj baš dugo. Ne javlja se ni Sandricak, ni Khaleesi, Veselica... Nadam se da su sve dobro, i one i dečica.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
20.1.2017 15:26:43   
emicaa
Ivana kasice su po 70 centi cini mi se u njemackoj.
David spava a Dora kod babe pa da iskoristim ovih 15 minuta mira da vam se javim user posted image
David se budio samo jednom,u 4 da popije mlijekce i nastavio do pola 7.Treba mi vise ovakvih noci.
Skockice pisacu ti tamo u temi gdje je sta povoljnije user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
20.1.2017 15:35:38   
branki*
gde ste ,mame1
kod nas sunce,ali dzaba kad je snega koliko volis,ali dobro bar nije debeo minus!
mi kod kuce,sad da rucamo,pospremim,pa videcemo sta cemo dalje...konacno vikend,jee!
sanjice,kako je bilo na rodjendanu?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
20.1.2017 16:48:48   
Anck Su Nmaun
Helo helo
Mi danas uzivamo, mm kuci ne radi pa sam malo danula dusom i sredila se na tenane dok je on sa V ceo dan. Znaci farbanje, feniranje , manikir user posted image
Jutros skuvala spremila sta sam mislila i cao. Bili malo na sankanje, posmmrrrrrrzavali se. Sad cekam da V ustane i odosmo do kuma na slavu.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
20.1.2017 21:51:27   
Sanjica26 RR
Branki, super je sve ispalo. Samo sto smo pali na nos od pripremanja.
Jeee vikend. Mi kod mojih na slavi. Spavamo kod njih. Sutra nazad. Moram da spremim cas za ponedeljak. Dolazi mi direktorka.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
20.1.2017 22:07:39   
emicaa
Mi cemo sutra samo brzinski do prodavnice u nabavku i odmaranje i uzivanje.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
21.1.2017 0:48:56   
Mariya
Veče mame!
Vi sve planirate odmaranje za sutra, a kod nas će biti turbo dan! Danas sam napravila rusku salatu, umesila testo za pogačice, sutra moram njih da ispečem i plus projice, mm će hleb i roštilj. Sad sam spremila dnevnu sobu,juče sam spavaću, sutra ću ono što je ostalo,namestiti ugaonu u dnevnoj i spremiti trpezariju i kuhinju, usisati,obrisati podove, i u 5 dočekujemo goste.
Ja danas bila na kontroli,sve je u najboljem redu, mališa se okrenuo, mrda kao blesav, kaže dr da se opustim, neću još neko vreme da se porađam..
Danas stigli ormari za devojčice, sastaviće ih muž u ponedeljak,a ja ću tad da počnem da perem odeću i da polako pripremam torbu za porodilište.
Častila sam se odlaskom kod frizera danas,baš mi je dobro skratila kosu ali uz moj pristanak,naravno. Ko zna kad ću sledeći put otići na šišanje, ne verujem da ću stići pre nego što mališa napuni jedno 6 meseciuser posted image
Verujte mi da je i meni moja trudnoća proletela! Voci,kako si to upamtila user posted image Jao,kad se setim,kako nam je bilo lepo na moruuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
21.1.2017 1:18:01   
Skockica
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Skockice, super za kupovinu user posted image U Nemackoj u DM-u je skoro sve jeftinije nego kod nas. A kasice za bebe skoro duplo jeftinije nego ovde. Stvarno nemam reci.


Jeste, bas tako, celokupna kozmetika je jeftinija nego kod nas, narocito sam bila iznenadjena koliko su cene razlicite kad su u pitanju farbe za kosu, jos sto znas da su ovde original, kod nas mislim da svasta muljaju, bas sam skepticna.
Jedino sto sam primetila dok je Vasi bio beba da su adaptirana mleka paprena cak i tamo, mogu samo da se nadam da mi nece trebati, da cu imati dovoljno mleka. Naime Vasiju sam davala Bebelac od rodjenja jer su mu vec u porodilistu gurali Humanu. Onda smo dolazili ovde, Aptamil je koliko se secam najjeftiniji a opet skup. Sreca da je on tad vec bio veliki, blizu 2 god pa sam mu mogla obicno mleko davati, to nam trebalo samo za uspavljivanje. I sad kad vec odavno ne pije mleko bas me nesto strah da ne unosi dovoljno kalcijuma jer on sve jede ali mleko i mlecne proizvode ne uopste osim kad jede pitu sa sirom user posted image
Mozda bih mu ja mleko i danas davala nego je pio na cuclu pa svaku pregrize, morala sam flasicu promeniti, onda vise nije hteo


< Poruku je uredio Skockica -- 21.1.2017 1:22:03 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
21.1.2017 7:57:08   
Maraj
Jutro mame. Ja skuvala kafu , pa izvolte
Inace ja sam legla smorena a ustala jos gora. Naravno , ko me smorio nego mm. Pisala sam u temi "Beba ne prica" .

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
21.1.2017 9:32:52   
vocicana
[Maryia, zapamtila sam i graf u bazalnojuser posted image bas mi je to skroz simpauser posted image
Dobro moze sada jedna slog kafica. Nemo Maraj da si tuzna, bice sve ok, jednostavno se treba privici na pomisao da su muska deca lenjivci, nisu svi ali velika vecina da, zato se ne nerviraj, bice on zlatan kao sto je i do sada bio.
Danas stvarno, ali stvarno ne znam sta cu spremiti za rucak, sve jedno isto u krug vrtimo. Hajde opet musaka, nismo je davno jeli. Bebac danas ima klopu, sutra boranija malo za promenu. A face samo da zamislis kakve pravikada proba nesto novo.
Khaleesi je pocela da radi, verovatno je zato nema, tako cu i ja nedostajem verovatno kada pocnem da radim, haos sa uskladjivanjem.

< Poruku je uredio vocicana RR -- 21.1.2017 9:33:48 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
21.1.2017 18:33:47   
branki*
cao,mame,malo sam zivnula ,inace ceo dan,uzas,mucnina,proliv,povracanje,krsta me razvaljuju,koji mi je djavo pojma nemam.vezbala sa bozom,cekam muza i cerku,pa da jedu i spavanjac.ako uspem,da pogledam neki film.sutra nam dolaze drugari sa decom,valjda ce mi biti ok.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
21.1.2017 21:31:41   
Milena18
Veče!
Branki, ima neki stomačni virus koji traje dan-dva, moja sveki i brat mm-a su ga imali. Možda je to. U svakom slučaju neka prođe što pre.
Mi smo danas sređivali celu kuću (sreća pa je mala), ostalo je još kupatilo, to ću sutra. Napravila sam kiflice, pa da i mi gledamo neki film, ako M dozvoli. Ovih dana baš loše spava, budi se na sat i po - dva, tj. ni ne probudi se skroz, nego plače onako u polusnu.


< Poruku je uredio Milena18 -- 21.1.2017 21:32:17 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 5:54:27   
branki*
Milena,hvala,evo bolje mi je.jeste gledali film?ja ne,zaspala sam.kao kokoska sam.
Jutro,mame!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 7:39:05   
sonyasha
Dobro jutro mamike!
Ovih dana smo bili u akciji po lekarima(zbog moje angine) a svako popodne sam mrtvosana i jedva čekam uveče da zaspim mrtvosana. Mm i V su okupirani snežnim radostima a M prohodavanjem. Ja vas stalno čitam ali ništa specijalno nemam da pišem...
Ko je za kaficu?

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 7:51:12   
branki*
evo,ja upravo skuvala i pijem...iseckala neku dzigericu za zamrzivac,skuvala mleko,pa cu za dorucak przenice,vuce se neki stari hleb.kasnije do prodavnice,imacemo goste najverovatnije i tako...sutra ponedeljak,bljak.
sony,je l ti sad bolje?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 8:03:32   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Jel ste poranile? Meni dusa spava. Bas sam se premorila ovih dana. Stavila sam supu da se kuva. Mleveno meso za cufte se odmrzava. Torte ima. Kolaca sto mi je poslala mama ima. Kad se mm vrati Teodoru vodim na klizanje. Posle moram da spremam cas. I tako.Jos cela nedelja sa vikendom i raspust.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 8:07:30   
branki*
sanjice,znas da su nam produzili da radimo i 30.i 31.?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 8:12:03   
Sanjica26 RR
Nama nista nije receno. Imamo jednu radnu subotu sad i odmah posle raspusta. Mada, nisam imala casove u petak. Sve je moguce.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 8:23:59   
branki*
stvarno?ja sam mislila da je to na nivou cele srbije.mozda gresim.kod nas sve skole u opstini rade i 30.i 31.pa tek od 1.februara krece raspust.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 8:29:17   
Sanjica26 RR
Mozda vi nemate radne subote, pa su se na teritoriji grada tako dogovorili da radite ta dva dana koja nismo radili. A muz mi rece da je to bio predlog samo 30. i 31. da se ide.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 8:34:17   
vocicana
Dobro jutro mame.
Kafica user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 8:36:43   
branki*
aaa,pa moguce onda da je tako.mene nervira to,jer uzece nam taj ponedeljak i utorak,pa onda idu sednice,ima cela nedelja da nam odeuser posted image
dobro jutro,vociuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 8:39:15   
Sanjica26 RR
Branki, mi imamo sednice tokom ove nedelje. Od ponedeljla odeljenska veca i onda nastavnicko vece pred kraj nedelje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 8:43:52   
branki*
eto,super!a,kod nas tek posle nastave,znaci tek posle tog utorka,sem ako nesto ne promene.a,je l ce da vas teraju da se javljate tokom raspusta?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here