|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
20.2.2017 9:33:31   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja ne znam kako izlije u pleh kad lava kolac treba da se ispece tako sto ostane cokolada.topljena. Zbog toga se i zove lava kolac.
Meni dusa spava. Jutros kad me je muz zvao jedva ssm se probudila. Moje mackice su vrticu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
20.2.2017 11:09:35   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mati

I ja sam kucala lava kolac, ali mi izaslo da nema tog pojma. Do sad sam trazila i sve sto sam nasla je sa 300 gr za cokolade i 6 jaja, za 12 porcija. I sad sam opet zbunjena...user posted image
Izludjuje me vise ova T, ne smeta mi i ne obara me, al kad vidim toplomer i br 37 ja se iznerviram. Dokle vise...



Mati, ja pravim ovako:

4 jaja, 120g šećera, 200g putera i 200g čokolade za kuvanje se zajedno istope, 120g brašna (na kraju se doda). Pečeš tačno 7 minuta na 250 stepeni (prethodno zagreješ rernu).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
20.2.2017 11:30:27   
Sanjica26 RR
Anci taj sam joj poslala malo pre. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
20.2.2017 11:33:51   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
20.2.2017 12:08:55   
Maraj
Jao ana super zvuci. Bas bi ga pravila sada al nemam onaj kalup sa 12 modli. Bacila sam ga jer mi se bas lepilo sve u njemu. Imam onaj silikonski al je manji. Ne znam da l da probam u njemu. Trebala bi mi 2 manja silikonska sigurno...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
20.2.2017 12:21:35   
Sanjica26 RR
Maraj, ajde dodji kod mene na lava. Nisam davno pravila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
20.2.2017 12:27:52   
Maraj
Jao sanjice divna si user posted image user posted image

stvarno me sad vuce da ga pravim. Al kazem , imam one manje silikonske modle za praline. Nemam ove veće :-P

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
20.2.2017 13:38:22   
dijana1*
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Dobro jutro. Ja ne znam kako izlije u pleh kad lava kolac treba da se ispece tako sto ostane cokolada.topljena. Zbog toga se i zove lava kolac.
Meni dusa spava. Jutros kad me je muz zvao jedva ssm se probudila. Moje mackice su vrticu.


Sanjice kod nas se to zove sufle i pored toga stavis kuglu sladoleda i pospes mlevenim lesnacima i cokoladom.

75 g brasna
125 g secera
5 jaja
250 g cokolade
175 g maslaca

Ja pecem na 200 stepeni oko 6-7 min. Sve zavisi od rerne.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 20.2.2017 13:39:27 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
20.2.2017 13:54:07   
emicaa
Maraj satresem samo u pnaj pleh za mafine,ne lijepi mi se nista u njemu a nije silikonski.Ja ga nisam pravila ne pamtim od kad,rerna nesto zeza pa nebi ispeklo kako treba.Mafine sam neki dan umjesto 20 minuta pekla pola sata.
Suzi meni dodje da placem kad se ovako povampiri,a osmjeh...nikad se ne smije tako slatko user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
20.2.2017 14:12:24   
Ana RR
Maraj, ja imam silikonski sa 6 modli, pečem iz dva puta.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
20.2.2017 15:36:15   
mati
Ala sam vas podenula kolacem.user posted image
Hvala Anci poslala mi Sanjica. Ova moja drugarica kad je pravila bili su u onim papirnim korpiama, ali posle vidim da je tako sa korpicama stavljala u kalup, berovatno da se ne izoblici.
Ja se izmajala, od jutros u bolnici. Sad nemam snage ni za sta. Ubijaju me vrtoglavice.
Napravila sam im vocnu salatu, odavno je nismo jeli i rizoto, ima i rol virsli od juce. Ovi sto probiraju neka se snadju.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 8:57:20   
Maraj
Jutro mame. Mm i ja pijemo kafu. Na odmoru je. L popio mleko oko 6 i nastavio da spava.

mati pravila sam kolac sinoc po aninom receptu. Diiiivan je user posted image e sad ja sam imala silikonske kalupe za pralune , pa sam u njima pravila. Trebalo mi je 3 ta manja kalupa. Al extra su. I odma su se pojeli user posted image
bunilo me samo topljenje. Mislila sam da ce mi jaja zagoreti pa sam se dvoumila da l da ih topim na pati. Al sam na laganoj vatri na kraju uspela da istopim maslac , cokoladu ,secer i jaja

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 9:42:00   
Sanjica26 RR
Maraj a sto jaja na sporetu? Jaja se mute. Nema.potrebe za time. Slobodno sledeci put muti.user posted image
Dobar dsn ovde. Odoh da odradim vezbe, pa trk na posao.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 21.2.2017 9:43:04 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 10:03:18   
Milena18
Jutro!
Nikad nisam pravila lava kolač, ali mogla bih kad budem mogla da jedem čokoladu ponovo. Jednog lepog dana... šmrc...
M je ustala u osam, sad je već ponovo zaspala. Kad se probudi, idemo u šetnju.
Lep dan vam želim, mame!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 10:07:28   
emicaa
Jutro.Ustali smo u pola 6 pa zaspali opet u 7.Ja spavala nekih pola sata i probudi me sveki,vratila Doru.Sinoc je bila prvi put kod nje na spavanju.Za divno cudo nije me trazila u sred noci user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 10:27:19   
suzi kju
Dobar dan. Mi ustajemo svako jutro 7:10 user posted image
Sad se igraju pa ćemo napolje do spavanja. Posle će sestra da dolje sa bebcem pa taman da me ofarba.
E porodila mi se drugarica noćas, rodio se jedan dečak lepi user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 13:39:36   
jess021
Cao mame, evo i mene posle 100 god. Redovno vas citam ali sam se nekako odviknula od svakodnevnog pisanja. Mi smo dobro, akcija svaki dan. Nije lako, ali mama mi puno pomaze a i mm je maximalno ukljucen u kompletnu organizaciju.
Lenkic je super, samo nesto prica i ljubi Milu po ceo dan.

Serpi, mnogo mi je drago sto je sve dobro proslo, mogu da zamislim koliko si brinula.
Marya, mislis li ti da se poradjas? user posted image Pitala si me davno, a ja tek sad odgovaram. Da, Milu samo dojim i super napreduje.
Suzi, i ja mislim da ne treba da brines, pitanje je dana kad ce se osloboditi i same krenuti.
Branki kako je Boza? Planirate li opet za Bg?
Ana, jesi nasla posao? Nisam ispratila.

Ljubim vas sve.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 13:41:19   
emicaa
Jess ljubi srecice user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 14:01:24   
jess021
Emiceuser posted image , i ti svoje. Vidim da je kod vas nespavanje i dalje aktuelnouser posted image Znam kako ti je. Mila nekad odspava do5h bez budjenja, a nekad siki na 2-3 sata, ali nekako sam navikla. Ustanem, umijem se hladnom vodom i idem daljeuser posted image

< Poruku je uredio jess021 -- 21.2.2017 14:02:00 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 14:18:55   
emicaa
Jess naravno da je aktuelno,ma samo neka su zivi i zdravi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 14:21:34   
Sanjica26 RR
Super Jess sto si se javila.
Dok cekam da bude gotov rucak da mahnem. Nas dvoje smo otisli na ruckic. Decu cemo posle da pokupimo.Blizu smo vrtica. Tu smo i ostavili auto. Malo da se castimo pred post.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 14:27:25   
Ana RR
Joj Maraj, ja sam kriva, nisam lepo napisala. Istope se puter i čokolada zajedno, ostalo se posebno umuti. Izvini user posted image

Jass user posted image radim nešto od kuće, ako si na mene mislila user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 21.2.2017 14:28:03 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 14:55:23   
Maraj
Aha u tome je caka user posted image
pa vidis meni je kolac super ispao i ako sam i jaja "topila" user posted image
ja sam ih prvo mikserom umutila sa secerom. Onda sam u njih dodala maslac i cokoladu i tako topila. Opet kazem strah me bio da ih ne ispecem , al na tuhoj sam vatri pa je ispalo ok i ovako user posted image
al ispravicu u receptu

< Poruku je uredio Maraj -- 21.2.2017 14:56:22 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 16:13:53   
Ana RR
Najbitnije da je kolač super user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 16:45:56   
mati
Maraj, bravo za tebe i to0ljena jaja , ulepsala si mi dan. Bitno da ti je dobro ispao.user posted image
Mita se razvaljuje od spavanja, ja ga uspavala, otisla do mame u bolnicu, posedela malo, vratila se i on jos uvek spava.
Matija danas sa vrticem bio u Sinfonijski, ne znam kakav je program bio nece da prica.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here