|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 17:19:36   
emicaa
David je danas po posne spavao pola sata.Evo sad je opet zaspao,da vidimo koliko ce sad.
Bila zaova,Dora izigrala sa njenom djeca,sad gleda tablet.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 17:30:36   
IvanaSK RR
Mati, zašto ti je mama u bolnici?


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 20:29:45   
Milena18
Ja sam se malopre vratila iz biblioteke, svratila sam usput i da kupim farbu za kosu, pa da se sutra ofarbam ako stignem.
Ivana, jesu li stigli rezultati kontrolnog?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 20:43:24   
IvanaSK RR
Milence, nije dobio jos kontrolni, al kaze da je dobio trojku. Toliko o visednevnom ucenju.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 20:50:30   
Anck Su Nmaun
Hello
mamite

Dovezla ceru sa plivanja, malo se prozvozala po gradu, bas mi je prijalo. Uhvati me nekad tako da bi se samo vozala bzvz nigde posebno user posted image
Deca spavaju, ja ceprkam po netu malo...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 21:31:18   
emicaa
Ivana trica nije uopste losa user posted image
Moje bebe spavaju,Dori je trebalo desetak sekundi da zaspi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 22:08:43   
Sanjica26 RR
Ivana, super ako je trojka.
Kod mene se oseca umor. Citam. Za to uvek imam snage. I gladna sam.
Mati, sta je sa mamom? Nisi mi rekla za nju nista.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 22:31:36   
suzi kju
I ja sam u krevetu, umorna sam mnogo.
Bas sam se uzelela moje kuće. A muž dolazi po nas tek 6.3.
Doduše bas mi brzo prolazi vreme, sutra dve nedelje kako smo došle user posted image
Mati šta je sa mamom?
Ivana trojka je dobra ocena.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 23:02:48   
Milena18
Ivana, i ja mislim da je trojka dobra ocena.
Emice, neka spavalica tako nastavi i u toku noći. Moja M je tek sad zaspala, ali to je kod nas standardno. Zato ujutru ne ustaje pre devet, odmorimo se lepo.
Sanjice, šta čitaš?

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 23:16:33   
Sanjica26 RR
Ne oklevaj ni tren od Dzodzo Mojes. Citala sam jos jednu njenu "Dok nisam srela tebe"? I film je super.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
21.2.2017 23:24:03   
Mariya
Veče mame!
Ja bila danas na kontroli i kad me ginekolog video kaže poslaće me na orl. Dijagnoza - upala sinusa! Dobila panklav da pijem, kapi za nos,sprej za nos i panadol. I uprkos panadolu,glava mi se raspada!! Boli me kad i kad pomeram oči, a tek kad je pokrenem.. Nikad mi nije bilo ovako strašno.
Da sve bude gore, H danas izašle boginje! Definitivno ću malca doneti kući da ih dobijeuser posted image
E da,dr kaže da sam otvorena dobra 2 prsta, sluzni čep ispao, samo je pitanje dana, mada sam to znala i bez njegauser posted image Samo se molim da mališa sačeka još dan ili 2, sad kad imam terapiju da malo dođem sebi da mogu da ga rodimuser posted image
Jess, baš mi je drago što vam ide dojenje i što napredujete user posted image
Emice,šalji je češće kod svekrve, možda će tamo naučiti da spava celu noć.
Meni 3 i nije neka ocena, sad izvinite, ja sam uvek bila dobar učenik i ne zadovoljavam se trojkom.
Milena,tako je i moja L skoro od starta, i evo već 5 godina spava od 23-9.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
22.2.2017 4:28:13   
suzi kju
Ovo je nemoguće, od 1 do sad su bile budne, malo plakale malo se igrale. Šta je sa ovom decom?user posted image
Zavidim mamama čija deca spavaju po celu noć ili imaju jedno do dva buđenja.
Sada su zaspale a ja nmg od nervoze user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
22.2.2017 7:23:31   
emicaa
Dobro jutro.Dora jos spava a nas dvoje se razvlacimo po krevetu.
Suzi saljem ti jedan veeeliki zagrljaj,nemam sta da ti kazem user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
22.2.2017 7:42:28   
IvanaSK RR
Mariya, ne mogu svi da budu ucenici sa peticama. Mozda se ti ne zadovoljavas sa tom ocenom(ja jesam bila zadovoljna sa tom ocenom iz matematike), ali mozda ce se tvoje dete zadovoljiti ili ga(je) jednostavno nece interesovati skola kao mog sina.
Moje dete nije ja, jedinka je za sebe i sa tim se moram pomiriti.
Inace, ni ja nisam zadovoljna trojkom, to mu vec postaje standardna ocena.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
22.2.2017 7:55:57   
Sanjica26 RR
Ivana bas si lepo srocila. Jedino da napokon prihvatis te njegove ocene.user posted image user posted image
Probudila sam se sa mislju koja uciteljica ce da bude Teodori.
Imam gomilu stvari da odradim bez casova. Do banke, logopeda.... Danas sam sama sa decom kad ih uzmem iz vrtica. Obecala sam palacinke i gledanje crtanog filma.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
22.2.2017 8:09:47   
IvanaSK RR
Sanjice, meni samo bude krivo kad pored toliko učenja i truda i njegovog i naseg on dobije tri. Pre dva meseca je imao kontrolni iz jednacina, radio je zadatke za neta, i za takmičenja, znaci, stvarno ih zna i on dobije cetiri na tri. Tako i iz srpskog, imenice, predikati... Davala mu recenice, primere koji su i meni da se zamislim, on sve zna. Dobije tri. Kad je doneo kontrolni i pricamo o zadacima koje je pogresio, shvatim da ih on uopšte nije procitao kako treba. Jednostavno, ne interesuje ga i tacka.
Da te pitam,sinoc smo imali groznu situaciju, lekcija o zemljištu. On place, vristi, i vise da nece i ne moze da uci. Sta da uradim u toj situaciji? Dobio je kaznu. A napravio je i scenu pred sestrom i njenim deckom, pa je dobio po dupetu, i naravno ja ispadnem vestica. Uvek kad je tu neko on dodatno pravi scene oko ucenja, ni mama ni sestra ne pricaju sa mnom vise user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
22.2.2017 8:15:39   
serpica
Dobro jutro mamike
Evo opet malo slobodnog vremena,Toma jos uvek spava juce dobio boginje,za sada je ok,Manja je u vrtic a devojke u skoli... do sledecg vidjenja sve vas user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
22.2.2017 8:35:51   
vocicana
Serpiiii user posted image svu decu da izljubis a Manju i Tomicu sada najvise!
Ivana, znam kako se osecas, naravno da smatras da dete moze i treba bolje ocene da ima, ali takav je. Ja ti saljem torbu punu strpljenja i da se manje nerviras.
Dobro jutro mame, evo i nas, ne stajemo sa trtljanjem, puhtanjem, nego sve imam osecaj da krecu novi zubi. user posted image
Danas idem frizeru da se malo udesim, boze na sta licim, nisam juce stigla ni da se malo nasminkam, msm stvarno vise....
Suzi ja ti stvarno zelim da sto pre dodje do promene sa njihovim spavanjem, ne zelim da te nerviram, ja sam malisanu zahvalna toliko za spavanje, a nadam se da ce tvoje devojcice isto tebi da daruju tu lepotu uskoro.

< Poruku je uredio vocicana RR -- 22.2.2017 8:37:11 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
22.2.2017 9:54:03   
Sanjica26 RR
Ivancice, naravno da si pogresila. Tesko da ce da uci kad imate goste. Ja nisam primenjivala kaznene mere pred drugima, a kamoli po dupetu.Posle kad odu gosti onda se s njim objasnjavaj. Nego, sto ga iednom ne pustis da dobije jedinicu? Jel je dobio nekad? Nesto razmisljam mozda on treba da daje usmene odgovore. Nekoj deci vise lezi usmeno. Meni i dan danas vise prija da pricam nego da pisem.user posted image To za mamu i sestru mi se ne svidja. Ko su njih dve da se ljute. Jel to njihovo dete?
Zavrsila sam u banci. Zakazala Sofiji kod logopeda. Sad cu na casove.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 22.2.2017 9:59:14 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
22.2.2017 10:27:26   
IvanaSK RR
Sanjice, to su sestra i njen decko bili, pomagali mu i oko domaceg pre toga. Spremali se kuci kad sam mu rekla da sedne da uci, a on iskoristi da napravi scenu.
Htela sam te pitati kako da se postavim kad on place i odbija da uci?

Dobio je jedinicu iz Prirode i društva pre par meseci. Nije se mnogo potresao.
A njemu odgovara više usmeno odgovaranje, to je tačno.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 22.2.2017 10:29:41 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
22.2.2017 10:32:17   
Sanjica26 RR
Nisam shvatila da su oni dosli da mu pomazu. Ne znam Ivancice. Mozda je njemu zaista teret kad ga teras da ucis. Zbog toga place. Ja bih ga zagrlila i rekla mu da ces ti da mu pomognes. Jos malo da probas da ucis i nema sta puno da se radi. Ali sve vreme da ga bodris. Njemu treba neka motivacija.
Zamoli uciteljicu da ga cesce pita usmeno. Svakako od pismenog ne moze uvek da pobegne.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 22.2.2017 10:35:02 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
22.2.2017 10:40:46   
IvanaSK RR
Hvala ti,Sanjice 😘 Od sada pijem tabletu za smirenje pre user posted image , i radim tako.
Problem je da mu pronadjem sta ga motivise user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
22.2.2017 10:47:52   
Sanjica26 RR
Znam sta deluje kod moje dece. Samo zagrljaj. Ne znam kako cu ja da se ponasam u tim situacijama. Pricam sad ovako dok jos nemam te.muke. Mnogi treba strpljenja za decu posebno za onu koja se suprostavljaju. Izgubim i ja zivce i za svoju decu i za tudju.user posted image
Evo juce na casu situacija. Dve devojcice se ponasaju jako nepristojno. Sesti razred. Leze jedna na drugu. Pitaju se sta nije u redu. Poludela sam. Na kraju jedna sedne na pod. Ja sam je ostavila. Stvarno nemam zivaca. Nisam obracala paznju. Ulazi kolega vidi nju na podu i kaze joj da ustane. Cim je otisao ona opet sedne na pod. Insta da kazes za takvo ponasanje. Jako nepristojno. A inace odeljenje koje me voli. Devojcice su poludele.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 22.2.2017 10:54:48 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
22.2.2017 10:56:05   
IvanaSK RR
Covek si od krvi i mesa, normalno je da izgubis strpljenje.
Za takvo ponašanje nemam reci. Meni se cini da je privlacenje paznje u pitanju, i deca naravno izaberu losiji. Kod sina jedino upali da ne obracam paznju na glupiranje. Ako pridajem znacaja onda je njemu jos zanimljivije.
Inace, nenormalni zivci i strpljenje treba, i jos i psiholog da se bude, a da ne pricam za učitelja - nastavnika. Iz tog razloga smatram da nisu svi ni za tu vrstu posla.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
22.2.2017 12:31:01   
Milena18
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Moje dete nije ja, jedinka je za sebe i sa tim se moram pomiriti.
Inace, ni ja nisam zadovoljna trojkom, to mu vec postaje standardna ocena.

Sa ovim se u potpunosti slažem. Ne treba dete po svaku cenu terati da ide putem kojim smo mi zamislili da treba ići. Podsticati na što bolje rezultate - da, ali i uvažiti njegove želje i interesovanja. Ne mislim, naravno, da ih treba pustiti da imaju sve jedinice i da ponavljaju razrede, ali neku decu učenje manje interesuje nego drugu, neka to interesovanje razviju tek kasnije kad malo sazreju. A da li je on zadovoljan ocenom koju je dobio ili misli da je mogao i bolje?

Mariya, imam utisak da ćeš nam se sledeći put javiti iz porodilišta user posted image Nadam se da se danas bolje osećaš.

Sanjice, čula sam za taj film, deluje kao jedan od onih za opuštanje. Baš mi se tako neki gleda, ali nikako da nađem vremena. Beba uveče kasno zaspi, a preko dana ne znam gde ću pre. Jedino da ga gledam iz delova, kao seriju.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here