|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 18:42:44   
mati
Voci lepo se provedi. I treba da se izlazi, da napunimo baterije.
Mi smo malo danas izlazili, po Matu u vrtic i do pekare do integralne stapice. Mita cim je video burek trazio da mu kupim, tako da nije ni pipnuo corbicu vec je rucao "blek", tako ga on smandrlja.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 19:11:55   
Sanjica26 RR
Voci, vas dve jos uvek niste organizovale druzenje?user posted image
Ja posle posla samo rucala i otisla sa bivsom koleginicom na pice. Posle me je T cekala da je vodim na ples. Sad smo stigle. Mm pravi palacinke, a ja ne znam gde mi je glava od peglanja.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 23.2.2017 19:21:54 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 19:15:02   
Duškić
Milena, ja sam mog bebana sa sest i po meseci stavljala u polusedeci i vozila u kolica tako...Mi malo po parku bili..Bas lepo vreme..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 19:20:10   
Anck Su Nmaun
Mi smo danas bas uzivali u ovom lepom danu, bili na igralistu 2 sata, beban spavao, devojcice se igrale, posle opet isli u setnju... zivelo prolece u Februaru user posted image user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 20:08:58   
suzi kju
Anck i ja to kažem, i mi bas lepo uživamo.
Emice ja se nadam druženju sa Ivanom uskoro. Lepo je vreme i samo da se vratimo za Bg.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 21:54:34   
IvanaSK RR
Sido moja draga user posted image eto mene jedno jutro u Suzani, cekam vas sa kafom :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 22:00:06   
mati
Sanjice ti si meni obecala da se javis kad si blizu Nisa i nista. Da znas da nisam zaboravila.user posted image
Matija danas u vrticu imao neka predavanja, bili iz policije. Dali su svima po neku kao vezbalicu, slicno ukrstenim recima ali za njihov uzrast. Bas je lepo resio, samo je na jednom mestu napisao поlицајац. Pogesio L. Napisao latinicu, ali ja ga nista ne forsiram on to sam.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 22:03:25   
suzi kju

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Sido moja draga user posted image eto mene jedno jutro u Suzani, cekam vas sa kafom :)

Može Sido samo čekaj da se vratim kuci. Onda kad god, samo javi.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 22:04:52   
Milena18
Suzi, valjda će nama trebati malo manje od godinu dana user posted image
Ja sam danas konačno zakazala pregled kod ginekologa. Toliko puta sam zaboravila da mi je muž na kraju napisao poruku i zalepio mi je na frižider. Sad ae zakazuje preko kol-centra, za divno čudo funkcioniše.
Duškić, ona se do skoro vozila u onom položaju od 30 stepeni, je l' na njega misliš? Sad više neće. Podignemo joj naslon skroz na 2-3 minuta, ali se ona i pored toga naginje, viri da vidi šta ima napolju user posted image Još se i ljuti kad ga spustimo.


(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 22:20:23   
Maraj
Vece mame. Ja ne stigoh danas da vam se javim. Lep dan bio pa smo i mi pohitali u park. Dece mali milion. L sav odusevljen. Ciči i vrišti kad vidi decu od radosti. Pa se damo gura u njih. Ovo kad su bili hladniji dani nit smo se sa kim mnogo sastajali nit se L mnogo druzio sa decom. Danas se bas radovao deci

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 22:46:28   
Skockica
Mi smo danas uglavnom po kuci oko rucka, i sredili Vasijevu sobicu, izbacili njegov krevetic i gostinski na kom je mama spavala i ubacili novi na sprat sa dva prava madraca, jer je on na svom kreveticu imao neki skroz tanki. Sve mislim da nije mogao lepo spavati. Sad jedva cekam da cujem utiske ujutru. Uvece smo samo mama i ja porosetale do Vasija u vrtic i tako je bilo divno toplo. Nadam se i sutra lepom vremenu da ga fino iskoristimo. Popodne cemo vrv kad mm dodje sa posla montirati bebinu sobicu, jedva cekam user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 22:49:27   
Anck Su Nmaun
I mi smo danas uzivali sa decom na igralistu, samo kad ih gledam kako su srecni sa decom igranjac...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
24.2.2017 6:30:29   
IvanaSK RR
Dobro jutro i ovde.
Sanjalice, sta kaze dr? Ne mogu da nadjem gde si pisala (ako si pisala).

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
24.2.2017 7:25:49   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mati mozes odmah da zaboravis.user posted image Bila sam oktobra. Brat mi se verio. Ne secam se kako se zove selo. U svakom slucaju vreme je bilo grozno. I cim se zavrsio rucak jedva sam cekala kuci.user posted image
Moje su devojcice otisle.Imam gomilu obaveza. Bas puno. Krecem, pa moram.i u skolu. Kasnije idemo na rodjendan.
Ajte zdravo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
24.2.2017 7:26:32   
vocicana
Dobro jutro devojke. Ja prva ustala ali za razliku od prethodnih dana, lepo sam spavala.
Sanjice, jos nismo, ja sam jedna disharmonija, muz me je juce tako lepo zakitio komplimentima, da ne znam sta vise da dodam. Nikakvu organizaciju nemam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
24.2.2017 7:32:41   
IvanaSK RR
Voci, kakvim komplimentima? Pa, organizacija je uvek teska sa malom decom.
Sanjice, ajde begaj, nemoj mnogo da se umoris.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
24.2.2017 7:43:37   
vocicana
Zaboravim kod mojih pre neko vece piletinu i panirane stapice od belog mesa kod mojih, opet sedni u auto brzo tamo, sve sam spakovala ali sam zaboravila da ponesem...pre neko vece setali mali i ja, zaboravim mleko da mu kupim user posted image , stalno neke takve stvari. NIje nista lose mislio ali sam stvarno zamlacena skroz na skroz zadnje vreme. Uzasno tesko organizovati se i sve stici.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
24.2.2017 7:47:57   
IvanaSK RR
E takve stvari ne moze niko da ti kaze, bez obzira da li misli lose ili ne. To su normalne situacije kad imas 1000 stvari o kojima razmisljas.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
24.2.2017 8:00:16   
vocicana
Da znas, ali ja to ne primam zdravo za gotovo, stvarno se trudi, ali ovoje ono pravo sludjivanje obavezama. Majke mi. Divim se svim majkama. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
24.2.2017 8:18:57   
suzi kju
Dobro jutro.
Ja mislim da smo sve skoro takve.
Doduše mogu za sebe da kažem da sam dosta dobro organizovana, jedino sto kad mm ideju kupovinu i pita šta treba dosta stvari zaboravim pa mora da ide ponovo user posted image
E a kad počnem da radim videćemo kako ću,trebaće mi malo vremena da se uhodam i organizujem
Ja sinoć nisam mogla da se uspavam dugo dugo a one se probudile još u 7 i sada mi se tako spava.

< Poruku je uredio suzi kju -- 24.2.2017 8:20:51 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
24.2.2017 9:01:23   
Sanjica26 RR
Vala od kako sam dobila decu jos bolje sam organizovana. Nekako nema tu ne mogu nego guraj dalje i zavrsi.
Zavrsila sam sve sto sam isplanirala. Sad cekam muza da dodje, pa da idemo zajedno do banke. I posle u skolu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
24.2.2017 9:04:02   
IvanaSK RR
Ni ja nemam problem sa organizacijom, ali mi se dešava da zaboravljam.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
24.2.2017 10:33:27   
mati
Zdravo majke. A ne Sanjice, ne zaboravljam ja tako lako. user posted image
Jao, mama mi je tu i igra igrice sa Mitom. Kaze Mita" Au zaj...ali smo ovaj nivo". Ja u cudu. A on odma jadana kaze cuo od bake. Ona se vadi, ma nisi dobro cuo...
Sve upija kao sundjer je.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
24.2.2017 10:38:02   
emicaa
Jutro,noc kao i svaka druga.Ne znam kako se moze toliko cesto buditi.
Danas ne mrdano iz kuce,vjetar suva kao sto odavno nije.Sve mi je na balkonu porusio.Ne volim kad ovako suva.
Dora jutros prica njemacki i umjesto da kaze schwarz(crno) kaze schwanz(sto bi znacilo kitauser posted image ) pala kad nisam od smijeha

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
24.2.2017 12:41:02   
suzi kju
Hahahahha user posted image kraljica
Pretpostavljam da ne zna značenje toga sto je rekla user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here