|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 7:00:47   
suzi kju
Nije tako strašno kao prošle noći kada su bile budne od 1-4 ali sam neispavana pa mi ni 24 h sna nebi bilo dovoljno.
I evo one su popile mleko i zaspale a ja ne mogu user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 7:06:56   
vocicana
Dobro jutro, Suzi user posted image
Kako ste mace? moje dete josspava, mene mnogo kicma boli, ne znam vise sta cu.
Pisemo, a taj lava kolac deluje super dobro....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 7:10:48   
suzi kju
Voci user posted image
Ja sam ga juče pravila, fantazija,nmmmmm.
A uopšte nije skup.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 7:14:36   
Sanjica26 RR
Voci, ti ignorises moje porukeuser posted image
Ja sam sinoc citala ali sam.rano i zaspala. Bila sam umorna. Bas sam iscrpljena.
Sad dorucak, pa na posao.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 7:18:25   
vocicana
Nisam majke mi, ne znam gde sam ignorisala, jao molim te reci samo sta si mislila.
Utrnute su mi ruke od ledja! Ne znam sta cu vise.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 7:19:21   
Sanjica26 RR
Nekoliko puta smo ti tamo u kafani trazili recepteuser posted image Salim se malo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 7:19:21   
IvanaSK RR
Ja sam se pomirila sa tim da cu se odmoriti tek kad se ožene-udaju. Unapred zalim snajku, trebace joj gomila zivaca za karakter mog sina user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 7:19:43   
suzi kju
Mislim Voci da si obecala neke recepte user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 7:21:48   
emicaa
Ja sam zaspala u 10 sa nadom da cu se naspavati.Koja sam budala pa se uopste nadam user posted image
Ivana nace on neku pored koje ce biti kao macence,obicno to tako biva user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 7:22:32   
vocicana
Evo sve cu da vam ispisem, znam sada staje po sredi. Ali uradicu tako da se moze videti i slika remak dela! E pa ljubim vas.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 7:22:41   
Sanjica26 RR
Jeste i on macence, samo sto ne voli da uci.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 7:27:54   
Duškić
Znaci mirna noc, mameuser posted image ..Dobro jutro!! user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 7:33:57   
Anck Su Nmaun
Dobro jutro mamasite, mi smo lepo spavali, upravo ispratila decicu u vtric.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 8:22:58   
IvanaSK RR
Sanjice, ja nisam skoro srela dete koje je toliko tvrdoglavo. Na svoju štetu, al ce on tako kako misli.
Inace je generalno dobar i osecajan.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 9:38:26   
mati
Zdravo majke. Mita i ja smo sami. Juce je mm vodii Matihu na pljesku i sokic dok smo nas dvoje spavali, da mu nadomesti sti smo bez njega isli u McD. Ja 8h zato uvek zajedno vodim, da ne musle da ih odvajamo, deca to osete.
Jaooooo... Mita mi doneo u krevet lego letelicu, da mu sastavim, ispala i rasklopila se. A ja jedva gledam

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 9:52:59   
Sanjica26 RR
Mati, vidis koliko je sati?user posted image Nema spavanja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 10:10:20   
mati
Ma kakvi. Ja bi mogla da se takmicim u spavanju. A i Mita voli da spava, samo hteo da donese igracku u krevet pa mu pala, i ajde mama sastavi.
Sto ne volim zvuk rasipanja kocki ili tih sitnih igracki, al to sve verovatno dobro znate.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 10:15:06   
Milena18
Jutro!
Drago mi je da je noć svima mirno prošla i da ste se koliko-toliko odmorile. Emice, tebe tu ne ubrajam, ti si stari nespavač user posted image M se budila jednom, tj. nije se ni probudila, nego je ječala, onako u snu, radi to često u poslednje vreme.
Mm otišao na posao, a ja gledam gde ćemo mi da lutamo danas, divno je vreme. Juče smo izlazile u šetnju dva puta. Jedini nam je problem to što M neće u kolica, tj. htela bi da sedi u njima, pa se samo podiže i negoduje, a na kraju i zaplače. Još mi je mala da bude u sedećem položaju tako dugo. Sada je još uvek nosim u marami, ali ne znam da li ću moći kad još malo oteža.
Mariya, je l' se mrda sinak ili se primirio? Mada, to ne mora ništa da znači, meni su svi pričali da će se beba smiriti pred porođaj, a ona me šutirala i u porodilištu između kontrakcija.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 11:59:08   
emicaa
Dora hoce na igraliste a ja pojma nemam kako cu sama sa njih dvoje jer ne mogu se kolica uvesti tamo tako da bih morala Davida stalno u rukama drzati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 14:09:28   
vocicana
Sta je ovo vise sa vremenom, juce mi je tako prijalo sunce i toplota, danas me glava razbija, potiljak me boli, bas me boli...?
Milenice, tvoja devojka raste, boze kako ide vreme....6,5 meseci covece, kao da si se juce porodila. Ja cu stvarno da organizujem neko druzenje ovde kod nas.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 14:17:01   
Milena18
Važi, Voci, organizuj, sad će lepo vreme, pa da uživkamo negde napolju. I tvoj bebac je porastao, skoro godinu dana, a kao da je juče bilo kad smo u trudničkoj temi čekale da se javiš iz porodilišta.
Meni je danas neki bez veze dan, baš sam neraspoložena. Na hiljadu strana treba da stignem, ništa ne stižem. A i M je nešto loše volje, spava joj se, a nikako da zaspi.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 14:18:56   
vocicana
Moje dete isto kao i ja, izaci cemo pa mora kasnije na cuvanje kod bake, mi izlazimo na neku veceru, sa mm roditeljima, tradicionalno. Bas mi nedostaje izlazak...Nadam se da ce mi sutra biti bolji dan.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 15:35:47   
emicaa
Pa vidi,vi ste obadvije iz Krusevca,bas se mozete fino druziti user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 17:14:24   
suzi kju
Dan mame,ceo dan smo napolju bile. Samo za spavanje u ruckanje smo ulazili. Baš divan dan. Još sutra pa kiša par dana i zahladjenje.
Ja i Ivana dogovaramo kafu uma godinu dana user posted image valjda ćemo se dogovoriti uskoro.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
23.2.2017 17:46:40   
emicaa
Suzi pa sta cekate,to se za dva minuta isplanira user posted image
David spavao u nezgodno vrijeme,taman ce zadrijemati oko 7 a nema sanse da ga tad uspavam.Kako cemo izgurati o spavanja pojma nemam.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here