|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 8:33:37   
branki*
jutro i od mene!malopre ustali,pijem kafu,da rasirim ves...i tako..
suzi,srecan put!
eco,kako je a?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 8:37:02   
suzi kju
Hvala puno drage. Ja nikako da se spakujem user posted image sve mi treba.
I ja raširila veš pospremila po stanu pa da kuvam kafu. Tata ode do tetke da odnese nešto i tako.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 8:44:24   
Skockica
Dobro jutro, ja pijem kafu grickam keksice i razmisljan gde cu danas ovo moje malo cudo da vodim.
Zelim vam lep dan

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 8:49:41   
Skockica

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro.
Eco, kako ste?
Moja maca je budna od 03:45h,popila mleko, tj.pola spremljenog i nece da spava. Skoro do pet sam pokusavala da je uspavam i odustala.

Hehe a ja besnim sto mi dete uslalo u 7, pa napolju bio jos mrak user posted image Bice veselo kad i ovo drugo dodje zato sam se nadala da se nekako mogu pre toga naspavati.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 9:15:04   
eca89
Dobro jutro mamike, nije imala temper.cijelu noc, ali kaslje da je to strasno! Mene vise brine kako dise, ne cuje se da sripi, ali se onako na stomaku vidi da ubrzano dise! Zvala sam dr ovde, naravno da je ne dovodim, da to nije nista, da joj samo cistim nos, a ja vise ludim! Ako joj ne bude bolje vodicu je sutra, iako ce mi vjerovatno reci da to nije nista!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 11:00:51   
branki*
eco,prati je.
nego,pade mi na pamet,je l se cuje ko sa vonavoj,sta se desava sa njom?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 11:15:30   
Sanjica26 RR
Ja samo vidim kad postavi nesto na fb. Nema je bas dugo.user posted image
Nas dve smo leskarile na novom krevetu. Sad pijemo sejk i gledamo crtani. Gasimo crtani, pa ce uskoro na spavanje. A ja da dovrsim film koji sam.gledala sinoc i mozda uzmem da gledam jos koji. Dala sam sebi danas oduska. Sutra cu da peglam kad mi prodje stomak.
Kasnije cu sa T kod moje Vike. Davno se nismo videle.
Eco, odvedi ti nju kod dr sutra. Bez obzira sto dr kaze. Majka najbolje zna.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 8.2.2017 11:16:24 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 11:55:03   
Anck Su Nmaun
Cao mamuske i ovde
Mi smo i danas slinavi, uzas sta mu sve izlazi iz nosa user posted image sve se bojim otici ce na usi, 20 puta dnevno mu izvlacim, pun je!
Jutros malo skitali isli u soping, kupih mu jedan lep kompletic, bas ce biti macan user posted image
Rucka imam za dva dana, pasuljce pa mi je opusteno user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 12:10:33   
Skockica
Dovela ja moje cudance u TC ali nece u igraonicu hoce frajer u restoran da jede cokoladnu tortu. I sad se igra ovde u cosku za decu a ja uzivam. Posle cemo malo po butiKima da vidimo ima li sta interesantno. A ne zuri mi se sigurno cu nesto naci user posted image a i Vasilije i bebi imaju vec dosta stvari. Za bebu narocito dosta ima i jos ne znam sta sve, stalno sam nesto kupovala. Dok mama stigne pa cemo to prati i peglati.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 12:25:42   
branki*
meni boka spava,ja vezbam sa bozom..sarme gotove,mirna sam 2 dana,jee.
sanjice,ver je u guzvi,ali nedostaje bas.ona je stalno pisala u razgovorima mama.
vvreme bzv.super,anck,ako bude suncan vikend.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 12:32:26   
Sanjica26 RR
Ja kao necu da diram nista, pa sam ipak usisala kucu.user posted image
Idem da gledam film.
Brabki, sarmu cu da pravim sledece nedelje kad budemo krenuli sa casovima. Imam puno kiselog kupusa. A deca vole. Meni je bitno da.imam domacu supicu. Za ostalo i nije bitno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 13:23:42   
Duškić
Sve ste vredne, ja uspavala decicu.MM na poslu, a ja mucim muku sa decom. slatke muke user posted image Malac primio Vakcinu juce pa je kenjkav ceo, jedva pristade da ga spustim u krevetac...Sad da smislim sta da mu spremim za rucak, a da dobio je Referum da pije, malo je anemicaan na mamu...user posted image Suzi , lepo se provedi kod tvojih

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 17:05:42   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: branki RR

eco,prati je.
nego,pade mi na pamet,je l se cuje ko sa vonavoj,sta se desava sa njom?

I evo mene.napokon..nema sanse da stignem da citam..sad sam usla na forrum posle duuugoo vremena..i to zato sto ovw nedelje ne radim,J ima boginje,a nema ko da je cuva..zato mi posle sleduje ludnica na poslu i ostajanje duze i rad za drzavne praznike..jee imam zavrsni 28.2.
Situacija je luda kod mene..od novembra imam 4 nove koleginice,jedino sam ja stara sa znanjem oko programa i iskustvom..tako da ni u wc ne stizem na poslu..a kraj godine i pocetak u racunovodstvu su pakao! I naravno.kad dodjem kuci.sama sa decom..to vwc znate..muza imam.ali kao da ga nemam..nikad se ne zna kad ce kuci..
Tako da nista ne stizem...T ide na folklor 3 puta nedeljno...i to..i ode dan..
Sad cu malko da citam unazad..dok J spavka.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 17:09:33   
vonavoj
Emicw.nisam ispratila,kako ste sa zdravljem?
Serpi,kakva je to operacija bila?
Ijaoj.zenski ciklusi i hormoni..od one spirale i onog odliva..dobijem nervni slom pred vesticu..mada hvala Bogu,vratilo se sve u normalu..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 17:17:10   
vonavoj
Sanjice.kad ti se tako desi sledeci put sa karticom..trazi da poniste transakciju.mmogu 100% znam..inace u tehnnomaniji si mogla na rate..u top shopu isto..
Mariyia..nosis decaka..nista nisam ispratila!! I toliko ti zavidim na svekrvi..nama niko ne pomaze..sveki je poslednji put dosla na silu.ali bukvalno..jer je morala da dvori tamo cerku od 43 godine i njenu veliku decu..a ja 39 temp i dwca bolesna..a mm na putu..a o mojoj majci necu reci rec.jer ne zasluzuje..nasla sam u njenom kompu dnevnik koji pise..toliko ljubomlre na jednom mestu nisam vidrla u zivotu..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 17:26:26   
eca89
Von sestro slatka, pa nije valjda i na tebe ljubomorna?
Bas mi je zao, sad ce Joku da prodju boginje.
Zivim za dan, kad ce ova glupa zima da se zavrsi.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 17:29:30   
Sanjica26 RR
Von cesto te se set_im. Kako bih volela da pomognem svima nama koji nemamo pomoc. user posted image Ali sta da radimo kad smo daleko.
A to za majku ne verujem. O svekrvi necu da komentarisem.

Nemamo tehnomaniju ovde, a ni taj shop.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 8.2.2017 17:30:26 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 18:11:09   
IvanaSK RR
Vonavoj, drzi se, sta da ti kažem :(
Branki, evo ti krofne, daj mi sarmuuuuuuu. Nisam odavno pravila.
Eco, idi kod dr ako mislis da treba.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 19:42:04   
branki*
von,zeno,bas sam te se uzelela,znas od kad te nema!zao mi je za boginje.kod tebe uvek tempo haotican.a,mama,nije valjda na tebe ljubomorna,ajoooj,svasta.
ivana,evo stizu sarmeuser posted image
ja mesila kiflice,cekam mm da dodje da donese margarin ,pa ih strpavam u rernu.jedan pleh,nisam puno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 20:03:13   
Skockica
Uh kiflice mogla bih i ja nisam odavno.
Ja sam se komirala popodnr od spavanja a tako sam se znojila skroz mi kosa i sve na meni bilo mokro. Greje ova moja mala grejalica u stomaku.
Malocas vecerali, kuvala sam grasak i riz, malo za promenu bez mesa.
Sad da vidim sta se radi na RR estradi.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 21:09:21   
vonavoj
Mama ima komplekse,koji sad isplivavaju..a ljubomorna je na sve.a najvise na mene...da ne verujete..u jednom delu u dnevniku je napisala kako sam ja SAMOSTALNA,kako ona to nikad nije bila,ali polako uci..kako ja donosim odluke,ne trazim tudja misljenja,eto.sama sam sa decom isla na more...to njoj svekar i svekrva nikad ne bi dopustili..a ja nisam nikog ni pitala...onda kako se ja zalim.a imam super zivot,muz mi pomaze mnogo vise nego sto je njoj njen(a znate da mi je tata jedina pomoc,da mi i kuva,ali njoj ne valja)..jednom sam platila zenu da mi pospremi kucu.kad sam onda imala odliv...njen komentar je bio..eto.ima para.pa se razbacuje,a ona je sve sama..a moja baba je dolazila do moje 18 te godine i kuvala i spremala...nije u redu da joj citam dnevnik.nisam ga ja ni nasla nego sestra..pa mi posllaa na mail..i cist dokaz sta misli.a nikad ne kaze..ali je jakp nesrecna..ali jako..i sama..a nesvesna!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 21:17:51   
vonavoj
Cak je najgore od svega sto ni decu iz te ljubomore nece da cuva..da mi ne bi pomogla..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 21:23:50   
IvanaSK RR
Vonavoj, jako zalosno. Umesto da ti bude najveca podrška i pomoc, ona sasvim suprotno.
Pa cerka si joj, bre! Uf, bas mi je zao.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 21:30:06   
vonavoj
Zalosno.nego sta..umesto da je ponosna.ja sam joj konkurencija..znam ja to odavno.ali sad imam i pisanu rec.i to njenu..ali digla sam ruke..ziv se covek na sve navikne..
I sa mm ratujem...posao mu na prvom mestu..horoskop mi je uzasan ove i narrdne godine..prezivecu i bicu jos jaca!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
8.2.2017 21:32:55   
Sanjica26 RR
treba da bude ponosna na tebe i da bude srecna sto ima unucice. Nikad mi nece biti jasni takvi ljudi. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here