|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
6.2.2017 9:45:41   
Sanjica26 RR
Sad ce sigurno da mi skinu od plate.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
6.2.2017 10:21:50   
suzi kju
Sad iscitah nekoliko strana unazad i bas se iznervirah Sanjice za to sto ti je taj čovek uradio. Bas je idiot.
Ali od nerviranja nikakva korist pa gledaj da se ne nerviras.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
6.2.2017 10:30:12   
Sanjica26 RR
Suzi proslo me je cim me je mm podset_io da sam i ja njega tesila zbog auta. Vazno da masina radi i da mm i sebi praviuser posted image posto on voce uopste ne stavlja u usta dok mu covek ne ocisti. Zato ajte na vocne sejkove.user posted image


< Poruku je uredio Sanjica26 -- 6.2.2017 10:31:43 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
6.2.2017 14:57:59   
emicaa
Sanjice svakakvih skotova ima.
Ja nema mucnine vec odavno,samo od sebe proslo.a hvala Bogu stomacni nisam imala 3 godine.Super smo prosli sa bolestima kako sam mislila da ce nas sve hvatati ove zime.Samo dva puta prehlada.Nadam se da ce i ostati tako

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
6.2.2017 19:42:07   
branki*
gde ste,mame!boka spava,muz negde izasao,boza i ja tu..sutra cu ih morati u vrtic,jer moram do skole da idem,tako da ustajemo rano...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
6.2.2017 19:56:48   
IvanaSK RR
Sanjice, bez komentara na ludaka!
Ja sam pre sat ipo krenula da kijam i da mi desno oko suzi, potrosila sam pola ubrusa na nos i oci. A taman mi je bilo bolje. Sad me toliko iscrpelo to da ne mogu docekati krevet.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
6.2.2017 20:11:08   
Duškić
Kakav bezobrazluk, Sanjice, bas je krele..Eco, probaj bulardi probiotik. Moj beban sad zaspao. Pozdrav mamiceee 😊 ja da sredim malo stancic user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
6.2.2017 21:36:41   
emicaa
Moji mali divljaci spavaju,konacno.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
6.2.2017 22:00:56   
Milena18
Dobro veče,
Mariya, kako su devojčice?
Ivančice, nadam se da će beba lepo spavati noćas, pa da i ti odmoriš.
Mi smo imali goste do malopre. Sad sam spremila M za spavanje, ona siki, mužić izašao da kupi nešto, a ja rekoh da vidim šta se ovde radi. Moja beba danas napunila šest meseci. Kako mi je brzo prošlo, neverovatno...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
6.2.2017 23:54:05   
Mariya
Veče mame!
Ja sutra opet na dosadni ctg! To me tako smara... Molim se da mališa ne žuri, da izdržimo još 2-3 dana, još uvek nisam sve sredila, ne mogu fizički, raspadam se.
Milena,kad pre 6 meseciuser posted image user posted image Pa ne tako davno smo još ćaskale u trudnicama! Devojčice su isto kao juče,krče, šušte,kašlju, ali nije strašno, H bar nije zapušen nos.
Danas pričam sa svekrvom, svi smo imali stomačni u poslednje 2 nedelje, neko teži a neko blaži oblik. Prehlade isto. To kad jedno od nas zakači obavezno zarazi sve ostale user posted image A prvi su uvek mm,valjda iz škole donosi i L, a ona iz vrtića. A H i ja sedimo kod kuće a ni krive ni dužne budemo bolesne.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
6.2.2017 23:54:40   
Sanjica26 RR
Maryia moja je blizu svekrva, ali ne nudi se. A iskreno ni ja ih ne bih dala na nekoliko dana. Bili smo u groznim situacijama sto se tice zdravlja ali nekako izdrzasmo sa decom.
Divna je tvoja svekrva. To sto su se prehladile sta da radis. Nekako vise ne mozemo da uticemo na to.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 6.2.2017 23:56:34 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
7.2.2017 0:04:28   
Mariya
Sanjice, stvarno je divna. Njen život je njen sin i njene unučice. I mislim da mališu ona čeka najvišeuser posted image Ona je jadna 3 dece izgubila i samo mm ima, i sad kada sam i ja majka potpuno je razumem, inače je dobra i hoće da pomogne, ali stvarno mi puno pomaže. Ona ke meni zamena za majku koju ja nažalost nemam. Dođe da čuva decu,uzme ih i nosi, voda ih,šeta ih, hrani ih,kuva za nas, pegla,sprema,čisti kad mi ne možemo. A mogla je da nam okrene leđa, da bude sebična i da je boli uvo za nas,srećom nije takva. I baš mi je ružno kad čujem ili čitam da neko neće ni da se ponudi da pomogne svom detetu, da pričuva ili da se poigra sa svojim unucima.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
7.2.2017 0:12:26   
Sanjica26 RR
Sta ces. Ima raznih ljudi. Stvarno smo navikli sve sami da radimo. Prosto valjda je normalno da prihvatis takvu situaciju. I super nam je.
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
7.2.2017 0:36:08   
Milena18
Ni moja sveki se ne nudi. Ona dođe da se malo poigra sa M, to traje pola sata najviše, i onda ide kući. U početku nam je bilo teško, dok se nismo malo organizovali i skontali kako najbolje funkcionišemo, sad nam je ok.
Mariya, javi kako je bilo na ctg-u, ima li nekih novosti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
7.2.2017 6:31:31   
PustinjskaRuza
Jutro.
Gdje god dodjem tema svekrva. user posted image
Moja sveki cuva mog R dok sam ja na poslu.
A i van toga, cuvala bi ga po cijeli dan.
Samo sto to ja ne dam. user posted image Kad sam kuci zelim sto vise da provodim vrijeme s njim jer sam tip koji mrzi situaciju kada djeca ne postuju roditelje, vise vole djedove i bake, nece da zagrle i poljube svoje roditelje itd.To govorim jer imamo jednog djecaka u komsiluku koji ima 5 god.izbjegava svoje roditelje. Ali za to njih krivim jer su arogantni i odbojni. Citavo vrijeme galame na dijete. Pa je on razvio averziju. Normalno.

< Poruku je uredio PustinjskaRuza -- 7.2.2017 6:32:47 >


_____________________________

Svaki novi pad, u meni jaca ratnicu.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
7.2.2017 6:37:55   
branki*
jutro,mame!na brzaka da se javim,jer idem u skolu,cekam jos mal,pa da budim decu za vrtic,posto se ,naravno,niko ne nudi da ih cuvauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu PustinjskaRuza)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
7.2.2017 7:24:50   
Sanjica26 RR
To ti pricam Brankiuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
7.2.2017 7:40:31   
Anck Su Nmaun
Dobro jutroo
Mariya kako je lepo procitati da takvih sveki jos ima, da nisu izmrle user posted image
Moja je dok smo bili u ''dobrim'' odnosima isto tipa dodjem kad mi se cefne poigram se pola sata i idem ... nikad pomoc od nje ili slicno, mada joj nikad nisam ni trazila niti se ona ikada ponudila.A ima samo njega... nikad mi takve zene nece biti jasne.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
7.2.2017 7:51:18   
suzi kju
Joooj svekrve. Retkost je naći dobru, ne znam u čemu je problem.
Moja je bila sad kad smo bile u bolnici. I hoće da ih pričuva kad odemo dole kod mojih i muzevljevih a mi odemo nešto da radimo. Ali to je uvek bezvezna situacija jer uvek moramo da pitamo da li hoće da ih čuva. Nikad nije odbila ali to pitanje me užasava.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
7.2.2017 7:52:50   
IvanaSK RR
Jutro.
Moja svekrva ne zivu blizu, pa ne može ni da pomogne. Kad odemo kod njih ili oni dodju kod nas, zena hoce da pomogne i da uradi sve, i oko dece i oko kuće.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
7.2.2017 7:58:04   
vocicana
Dobro jutro. Kod mene nije tako, ali sam vec pisala u temi, mada sto Sanjica kaze, raznih ljudi ima.
Sanjice, ne mogu da verujem sta ti je uradio degen od prodavca, ne sekiraj se uopste.
mi budni, sada jos malo dorucak, sto mi je vise mucno postalo da razmisljam sta cu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
7.2.2017 10:48:22   
Milena18
Jutro!
Beba je sinoć zaspala posle ponoći, a probudila se već u pola devet jutros, evo sad se unervozila, haos... Juče je preko dana spavala samo sat vremena, ne znam kako izdržava.
Ja sam rešila da malo obnovim garderobu pre nego što počnem da radim u julu, pa sad gledam po netu haljine, sandale, tašne... Našla sam svašta, nego nikako da odlučim šta prvo da kupim. Dok ja donesem odluku, ono će se rasprodati user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
7.2.2017 12:02:31   
Duškić
E Milena, moj beban ima sest i po meseci...bas brzo prolazi vreme. Da, i on siki...nevaljalko.user posted image . Za razliku od seke starije voli cuclu i bas sam mu zahvalna za to. user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
7.2.2017 12:16:42   
branki*
cao,mame,stigoh i ja...vreme je grozno...
milena,samo ti razgledaj i narucuj,ja bih svasta kupovala,samo da mi nije budzet ogranicenuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
7.2.2017 12:22:43   
suzi kju
Eh isti slučaj user posted image
Doduše sada i nemam volju za kupovinom, ne radim a ovako kada negde i krenemo imam šta da obučem.
A kad budem počela da radim moracu da obnovim malo garderobu.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here