|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 7:02:22   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Umesto da spavam zbog subote probudim se. I to sve zbog knjigeuser posted image
Ivana, pa nije me skroz popustilo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 7:15:03   
IvanaSK RR
Sanjice, sto zbog knjige?
Pazi se, znas i sama da takve stvari nisu za zezanje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 7:28:58   
Sanjica26 RR
Toliko je zanimljiva knjiga da sam se probudila da je zavrsim. Sinoc mi se spavalo.
Mislim da ovo sinoc ima nesto veze sa grudima. Trebalo bi da idem na ultrazvuk dojke.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 7:29:41   
branki*
jutro,zenske!kod nas se isto naoblacilo,ne znam je li hladno..ja tek sad postajem svesna da je bozi rodjendan u utorak,moram danas materijal za tortu da kupim..a,kasnije kod tate,dolazi mi mama.jos mi uvalili da spremim tacku za 8.mart za priredbu u skoli.na engleskomuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 9:52:30   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 9:53:21   
Duškić
Cao , svimaa!! Divim Vam se kad stizete i serije da gledate i knjige da citate.
Uh, sto me ovo vreme nervira. Posle mi dolazi seka.sa klincima, bice zurka!!!user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 10:42:42   
vocicana
Dobro jutro, ko je za kaficu? Sanjice sta je sa grudima? Zasto na uz, nisam upratila da imas problema. Ja sam operisana pre 14 godina, u 21-oj godini. Branki, rodjendanko...pa divno!!! Poljubi Bozu, lepotu milu!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 10:50:15   
mati
Zdravo zenskaci. Sto ne volim kad je tmurno.
Sanjice i mene tako bolucka s vremena na vreme, ali ja nezgodno spavam, da ne objasnjavam sad.
Proslog meseca sam bila na uz, od kako sam prestala da dojim, praktikujem na sest meseci.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 10:51:02   
mali_mis
Voci, ja sam uvek za kafu, u bilo koje doba dana user posted image Posle kukam sto ne mogu da zaspim, al sta sad, kad volem kafu.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 10:54:15   
vocicana
Ja dve grunem od "sabajle", a posle jos jednu u toku dana, bas mi bude muka, ali bez nje nista ne mogu. Dolazi evo vri vodaaaaa

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 11:00:14   
mali_mis
Prvu kako kad, nekad exiram nekad ne, ali zato drugu otegnem. Treca retko kad, ali kad i nju popijem, ona psujem sama sebe kad nocu krenem da se prevrcem po krevetu user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 14:02:06   
emicaa
gdje ste zene,stig`o Zdravko Colic user posted image mi bili jutros u nabavci,sve mi je falilo.Posle otisli kod svekijevaca na kafu,godila mi je kao ludom samar.Odoh sad sredit balkon p cemo posle prosetati,divno je vrijeme

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 14:05:08   
Sanjica26 RR
Moja deca spavaju. Mm radi. Ja citam. Posle deci dolazi drugarica komsinica. Uooste nije za setnju. Duva neki vetar.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 14:13:37   
vonavoj
A gde nam je Trca.evo od kad svracam na Rr.nema je?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 14:31:19   
eca89
Von, nema je nikakouser posted image !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 14:32:17   
Sanjica26 RR
Sigurno ne stize na forum zbog posla.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 14:40:08   
branki*
da,ne stize ver od posla,meni isti nedostaje jako trca..boza se uspavao,mm i boka kod svekrve,rucak gotov,stan cist..kasnije cemo do mog tate..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 14:52:18   
Rosita
Dobar dan. Moji postovi obicno sadrze " D spava" :). Kad bi se pravila statisticka analiza, mislim da bi se ta fraza nasla u 90% postovauser posted image .
Mi malo prosetali, otisli po neke knjige, vodila D u poslasticarnicu. Razervisala mu kartu za predstavu sutra. Kod nas u Kulturnom centru Cukarica, karta 150d, idemo vec nekoliko nedelja za redom.
Uskoro cu da ispecem piletinu i pire.
Posle imam onaj fitnes, subotom je pilates i ne svidja mi se posebno, skinucu taj termin od sledeceg meseca.
Voci, zapamtila sam da i tebe nekad muci zeludac, kako podnosis kafu na prazan, ujutru?
Ljubim sve.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 14:58:46   
IvanaSK RR
Rosita, sto ti se ne svidja pilates? Ja sve hocu da krenem, kazu da su dobre vezbice za kicmu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 15:25:17   
mati
Malopre sam isla do prodavnice i smrzla se. Jos mi naplatili u prodavnici i keks koji nisam kupila nego covek iza mene al ga stavio na kasu. Ja nisam ni primetila, nego taj covek, a ja kao izgubljena, placam i ne proveravam.
Kasnije idem do grada sa mm, al samo kad pomislim koliko je hladno ne ide mi se.

< Poruku je uredio mati -- 25.2.2017 15:27:32 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 15:29:12   
Rosita
Ivana, nije da mi se bas ne svidja, ali mi se joga vise svidja, narocito istezanje, kad onako celo telo osetim i istegnem, naspram toga treninzi koji su aktivniji mi se manje svidjaju. A ide lepo vreme, nece mi uvek biti zgodno subotom u 5, radije cemo napolje, zato sam mislila, dok jogu imam utorkom i cetvrtkom. Sad, doduse, taj termin subotom je neki miks, dolazimo i mi sa joge, pa mozda nije merodavno, ne znam sta sve oni rede na pilatesu tokom nedelje. Ja sam zapravo krenula da vezbam sa idejom antistresa i relaksa, a tu mi najbolje legne joga.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
25.2.2017 15:38:18   
Khaleesi
Pozdrav mamike....
Ja sam se raspala ove prosle nedelje, na poslu od 6 do 5, pa do vrtica pa po kuci....
Jos sam pocela malo i da treniram pa jedva 9 docekam budna, i to samo zato sto su deca budna...
Ovo lepo vreme me probudilo skroz pa sam i cistila po kuci, i tako... Uplatila sam more ali to cu u temi letovanje da piskaram :*user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 6:42:26   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Rosita, hvala na objasnjenju :)
Pijem kafu, pa ako neko hoce da se pridruži tu sam.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 7:25:02   
Duškić
Eto mene , da pijemo. Budio se guzonja cele noci i nosic mu se zapusio pa nervoza!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 7:28:27   
Anck Su Nmaun
Evo i mene sa kafom. Mi kod mojih...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

TRUDNOCA
Maryjana

Drage trudnice, u kom polozaju najcesce spavate tokom trudnoce?

Na ledjima (4%)

Levi bok (61%)

Desni bok (35%)


Ukupan broj glasova: 23

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here