|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.1.2018 9:36:24   
isidora88
Meni je privatnik u prosloj firmi uplatio platu cim je dobio resenje pa je cekao refundaciju drzave, ali je svakako kasnilo. porodiljsko sam otvorila krajem januara, predala papire sredinom februara, dok je stiglo resenje proslo je oko mesec ipo, plrva plata mi je uplacena u aprilu i onda je islo svaki mesec redovbo kad i svim zaposlenim a vlasnik je cekao refundaciju.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.1.2018 11:37:05   
Ana RR
Kako divan Božić... zatvorili nam vodu a kvar nisu popravili user posted image i koji moj sad da spremam??

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.1.2018 12:07:14   
Maraj
A joj Ana pa bas bezveze....
Garant su majstori ne rade za praznik...katastrofa... jeste zvali neke dezurne? Ima li ko da dezura?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.1.2018 12:21:21   
Ana RR
Maraj, isto se desilo letos, čekali smo 16 dana da dođu i poprave (pukla je cev u našoj šahti u dvorištu) ali tada nisu zatvorili vodu. Sada su samo poslali ekipu koja će zatvoriti vodu pa će druga ekipa nekada doći da popravi kvar user posted image a da su letos popravili kako treba ne bi se ovo desilo. Ma besna sam kao ris, upucala bih nekoga.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.1.2018 13:42:58   
MamaNecaVo
Nama su jutros osiguraci izbili,a kljucevi od sata kod komsije koji je na zimovanju.Divota dok se nismo snasli.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.1.2018 19:09:44   
Anck Su Nmaun
To tako zna bas kad ne treba, nama nije radilo grejanje 1 i 2 januara, otisla pumpa .

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
7.1.2018 19:12:34   
Sanjica26 RR
Devojke, ja se nadam da ce sutra da se rese stvari.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.1.2018 8:20:17   
IvanaSK RR
Anci, jel dosla voda?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.1.2018 9:39:30   
Ana RR
Ne i neće ni doći. Ekipa koja je juče zatvorila vodu nije dobro popunila nalog, ladno su napisali da je kvar na našoj strani što nije tačno, i oni su juče lepo rekli i tu smo pola stajali i pričali o tome kako je ostalo to parče cevi koje vodovod nije zamenio. I evo ovi iz vodovoda neće da razgovaraju sa nama, spuštaju nam slušalicu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.1.2018 9:43:57   
Milena18
Uh, Ana, samo da poludiš! Nadam se da će se rešiti problem što pre.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.1.2018 13:09:14   
MamaNecaVo
Ana to je tacno da covek poludi.Nisu normalni.user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.1.2018 13:57:10   
IvanaSK RR
Uzasuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.1.2018 8:43:56   
vocicana
Ne mogu da verujem do kojih granica ide njihov bezobrazluk. Pa cemu sluze oni i koja je svrha njihovog postojanja? Isto objasnjenje, pred novu godinu, nismo imali(ceo grad) rejanje, pukao je kotao glavni u Toplani, da bi odmah po novoj, dan jedan opet falilo nesto, daaaaaa, dve pumpe, dotrajale su, znate doci ce do 19 h navece, neeee, doslo je u 22h! Samo sirogojno program da se kupi, komplet, pa da prevazidjemo najstrasniji deo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.1.2018 9:56:02   
Ana RR
Ja sam juče živce pogubila raspravljajući se sa debilima iz call centra. Oni apsolutno pojma nemaju. Radila sam svojevremeno u firmi koja je imala svoj call centar i da je neko od naših radnika razgovarao sa korisnicima onako kako su ovi razgovarali sa nama, taj bi na evaluaciji dobio momentalni otkaz. Ali to je razlika između državne i privatne firme, jel.

Na kraju smo našli nekog komšiju koji je neki šef u vodovodu, došao je do nas, video gde je kvar i da se on nalazi na strani za koju je zadužen vodovod, pozvao je ekipu i došli su odmah i popravili. A meni je žao što nisam pozvala call centar i sve im po spisku nabrojala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.1.2018 10:02:48   
Misha i Ljisha
user posted image popravljeno juhuuu...

Samo zivaca istrosenih haos. Bas mi zao Ana ali super sto je konacno sredjeno. I eto u Srbiji "nista bez veze" strasno. Za kol centre mogu misliti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.1.2018 10:17:10   
Ana RR
Ljišo, ona guska je rekla mm Možete još 500 puta da zovete ali to vam je što vam je. user posted image Mislim da je mogao kroz slušalicu da je zadavi koliko je popizdeo. Taman posla da provere da nije neka greška u pitanju jer zaboga, nas petoro zove (mi smo u dvojnoj kući) i da je kvar do nas zar bismo proveli Božić bez vode, valjda bi odmah to popravili? I ovi ljudi što su juče došli da poprave nam kažu da uopšte ne zovemo njih jer oni pojma nemaju, nisu ni zaduženi za naš deo grada. Pa jbt, to je jedinstveni call centar, koga da zovem onda. Međutim, čovek mi dao broje telefona njihove službe za ubuduće. Ma ovo ovde je divlji zapad.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.1.2018 10:25:20   
lesica
Uspavali smo se jutros, zaboravila sam lap top, i u trčanju na posao izvrnem nogu. Sad me lepo boli i nateklo je... Samo mi je to trebalo, u tri lepe baš. user posted image

Anči, dobro je da ste sredili, a za "saradnju" nemam reči.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.1.2018 10:30:43   
Ana RR
Les user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.1.2018 10:39:00   
lesica
Ne pitaj.
Već znam da sam ligamente zeznula onako prilično, nadam se da mi je zglob na mestu. I da neću biti fiksirana user posted image Stvarno nemam privilegiju da ležim.. Što zbog posla, što zbog dece vrtić/škola.

Ufff, to kad krene ovako od prvog radnog dana i rane zore, lepo da sedne i plačeš.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.1.2018 10:39:04   
IvanaSK RR
Les, zao mi je user posted image
Anci, tako sam se ja iznervirala kad sam zvala u vrtic za odbijenicu. Boze, kakva guska od zene. Pojela bih je preko telefona. Istou fazonu mozete zvati koga hocete, ali tako vam je, bla, bla.. A Nikoli uopšte nije trebao taj stresuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.1.2018 10:48:02   
Ana RR
Joj bre Les, pa valjda neće morati.

Ivana, aj što su ga oni iznervirali ali još sam mu i ja digla pritisak jer sam od muke počela da plačem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.1.2018 14:33:36   
nata11
Dosla sam da kukam ali nemam snage. Sta se meni sve desava je za verovali ili ne. user posted image Dokle cu se ja boriti sa ovom drzavom ne znam. user posted image

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.1.2018 13:46:07   
MamaNecaVo
Da se A ne bi dosadjivao sam,povedem od sestre dete na zimovanje.
Prvo sto nema naviku da sklanja za sobom (11god),drugo sto je nemozes naterati da se tusira,trece sto nece na sneg.Stoji kao klada i pita se zasto je tu dosla.

Poludela sam.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.1.2018 15:58:18   
vonavoj
Nevena..sad si naucila,ne vodis nigde nikogauser posted image
Les.kako si? Ja sam isla u Bavaniste kod nekog Resada..da mi namesta ligamente..isto izvrnula nogu.prva dan posle porodiljskog..i dr rekao 3 nedelje mirovanja..a on mi namestii nogu i normalno sam otisla sutradan na posao!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.1.2018 23:08:42   
MamaNecaVo
A danima smo smarali ljude da idu sa nama jer smo kao uzeki petokrevetni apartman.user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here