|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 8:00:59   
vonavoj
Po ko zna koji put sam dobila "hvala"..naucicu jednog dana..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 8:35:49   
Misha i Ljisha
user posted image cula sam se sa mamom, i pita ona mene sta ima novo da li se javljao neko od dr da li znam nesto (nisam joj juce nista rekla nisam je zvala) i kazem joj danas, rekli su da ce rezultati kordocenteze biti 3.-4.januara jer rade dodatne analize.Ajoj Ljiljo moja, ajoj to nesto jako ne valja, sklanjaj to ne radjaj to ....ma ne mogu ni da ponovim sta sam sve cula od. A danas treba tamo da odem, pa dodje mi da je isamaram. Meni ta zena, nikad nije pruzila nikakvu utehu u zivotu, znam da zvuci strasno ali tako. i ako krene da me tesi ona to ne da ne zna,nego "omasi" temu oko cega se ja sekiram. Uf....besna sam ko ris

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 8:38:20   
Sanjica26 RR
Ne znam sta da ti kazem Ljiso. Meni je to strasno kad roditelji ne znaju da utese dete.user posted image Jos dolivaju ulje na vatru.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 8:41:06   
mali_mis
Ljiso user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 8:43:26   
vonavoj
Ljiso..uzasno zvuci,ali znam da je moguce..moja mama ako moze da me pokopa,bude srecna...i sta god je meni..njoj je 10 puta teze...ja sa mojom i ne pricam..dobar dan/dovidjenja..

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 8:43:39   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR
Jos dolivaju ulje na vatru.

ovo radi od kad sam saznala da rezultati amnio nisu ok.Ne mogu ni da zaustim sta je ona sve izgovorila od tad do sad. Njoj ne prolazi kroz glavu da je meni tesko i da jedan deo mene bez obzira sta je sa bebom zeli da je rodi user posted image . A ona...ona alapaca.... sto puta sam je opomenula ne pricaj mama gluposti i ruzne stvari o deci pogotovo. A ona znala je da olajava komsijinog malog koji ima 5 i dalje ne prica, i ima dete neki poremecaj, ali to dete je uvek nasmejano, uvek veselo, uvek se obraduje mojoj Dunji. A ona bitno da je izgovorila "Bog ih je kaznio jer su za vreme rata pokrali pola Bosne". uuuuuuuffffff sto sam besna. A jel mene kaznio Bog? Ili me mozda Bog kaznio zbog majke koja svasta prica????
Ma nemam reci za nju, samo se nekad toliko sokiram njenim prostaklukom da se zapitam od koga sam ja to otpala

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 8:49:31   
wivern
Joj Ljiso.... Ignorisi je koliko god mozes, ne vredi drugacije. I ne slusaj sta ti prica, bez obzira sto ti je to majka, sama sebi si najbitnija.
Ja sam posebno alergicna na to sa bogom, ljudi trpaju tog boga i gde treba i gde ne treba ali pre toga ne pogledaju sebe.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 8:49:36   
Misha i Ljisha
Mene moj tata uvek utesi i tata uvek ima vise razumevanja, i ne laprda gluposti samo eto da bi nesto rekao. On se brine ali je kao i vi ovde, pun podrske, veruje i nada se da ce sve biti ok. i znaci mi to, koliko god ja razmisljala o ovom ili onom ishodu, razmisljam naravno sta ako nije ok prosto eto da bih bila spremna na taj deo price ali naravno da se nadam da je sve ok

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 8:50:06   
Sanjica26 RR
Nravno da zelis da rodis.user posted image Nema loseg razmisljanja. Mani mamu i sto manje pricaj sa njom dok ne stignu rezultati. Budi hrabra. Ja verujem da je sve ok.user posted image Nego isto je i tebi veliko iskusenje kao sto je meni bilo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 8:53:37   
Misha i Ljisha
Ali recenica SKLANJAJ TO, TO...ne znam stvarno sta da kazem.

a da sveki sveki me isto izludjuje, place stalno jaooo dace Bog da je sve u redu pa place pa se njari, ma ne znam.... ne znam sta mi je gore od njih dve gledam samo sa tatom da pricam o tome ili bratom njih dve su mi uzasne

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 26.12.2017 8:55:04 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 9:06:55   
nata11

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

user posted image Meni ta zena, nikad nije pruzila nikakvu utehu u zivotu, znam da zvuci strasno ali tako. i ako krene da me tesi ona to ne da ne zna,nego "omasi" temu oko cega se ja sekiram. Uf....besna sam ko ris


Samo cu ti reci da je meni cilj u zivotu da ne budem kao moja. Nista ona meni nazao nije uradila, nije me ostavila ali nikada nije ni umela porazgovarati kao roditelj. Nisi usamljen slucaj veruj mi.
Ja te user posted image jako, ostani jaka.

_____________________________





(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 10:38:38   
vonavoj
Nato.i meni je cilj da ne budem kao ona..sama sebe cu da lupim...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 10:43:58   
Anck Su Nmaun
Ljiso draga ja bi njih u siroookom luku izbegavala kad su toliko negativne, samo ti jos to treba das te mrace i sekiraju.user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 10:49:47   
Misha i Ljisha
Ono sto mene najvise nervira od svega jeste sto se pitaju KO JE KRIV? MM ili JA? ko ima lose gene. kad krene sveki, ta otkud to kod nas u familiji nema niko, nema niko....e pa NEWS FLASH za sve ljude, svi mi u familiji imamo nekog kad se setis pa kazu :nije taj bio sav svoj. Ali neeeee...Jos su obe tolko drkse da se trazi krivac

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 10:52:42   
Sarav
To sa traženjem krivca je već degutantno. Ako nemaju normalne komentare neka se bolje drže po strani a ne da se nalupavaju.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 10:55:36   
wivern
Ljiso to ti je nažalost nas mentalitet, i te generacije su tako zatrovane.
Odbrusi im bre, postavi ih na mesto da cute i ne zanima te nista. Tvoj život - tvoja stvar.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 15:24:07   
IvanaSK RR
Ljiso, zao mi je user posted image mogu misliti kako se osecas..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 15:56:23   
Maraj
Joj sto mene nervira to trazenje krivca po familiji user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 18:26:49   
Misha i Ljisha
Zamislite tek koliko je to bolesno???? Ali bitno odmah da su svi iz mm familije rekli MOMENTALNO kako pa nema nikog kod nas u familiji pa kako. Jeste da kod mene su svi retardirani. Doslo.mi da im kazem da je kod njih u familiji najvisa doloma 3. Srednje (sto je strasno istina, mm je tek ove godine zavrsio iz pomoc mene 4.ti) a kod.mene u familiji imamo i doktora nauka i mastera (moja.malenkost). Ma ... Ne.mozes ti objasniti idiotu da dodje do greske u samoj deobi celija i da za to apsolutno niko nije kriv. Ali cak i da neko od nas dvoje "nosi i takvu genetiku" ne razumem zasto je potrebno znati KO? Ma odvratni su mi i jedni i drugi.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 19:04:47   
Maslacak15
A koliko su puta njih dve odradjivale sopstveni kariogram, mislim Na tvoju majku i svekrvu. Pa su tako ubedjene da su savrsene?user posted image da nije tragicno bilo bi zaista smesno.Mene u celoj prici najvise muci obrnuti Problem, i da postoji neki minimalni mozacizam da Li to znaci da je dete obavezno bolesno? Koliko vidim Literatura nije bas jasna .....

Ljudi daju Sebi za pravo da diskutuju Ono o cemu nemaju blagog pojma. I Jos sve to "iz dobre namere". Lepo ima izreka i put u pakao poplocan je dobrim namerama. Jedini Lek je da ih stavis na ignore i Sto manje SA njima pricas o tome...
Drzi se ljiso!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.12.2017 22:13:51   
choopa choops
Jbt: Pa kad ti tako kažu ti im reci: Nismo ni mi sigurni ko nam je od VAS prenio taj gen?! Sve trepćući okicama. user posted image

Strava majke mi, još ti je samo to falilo. Ma biće to sve dobro, iz inata!user posted image user posted image

A ovo kao Bog ih je kaznio i sl....To i moj tata govori, digne mi se kosa na glavi. Poludim. Ali sada sve manje i on to koristi jer sam mu par puta ocitala bukvicu.

Ajde ne daj se. samo misli pozitivno i bebac će biti dobaruser posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2017 3:13:00   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Jbt: Pa kad ti tako kažu ti im reci: Nismo ni mi sigurni ko nam je od VAS prenio taj gen?! Sve trepćući okicama. user posted image
A ovo kao Bog ih je kaznio i sl....To i moj tata govori, digne mi se kosa na glavi. Poludim. Ali sada sve manje i on to koristi jer sam mu par puta ocitala bukvicu.


user posted image

Pazi kad se moja mama uprpala sad, nisam je davno cula da kaze bilo sta za komsije. Mozda ju je Bog naucio lekcijuuser posted image

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

A koliko su puta njih dve odradjivale sopstveni kariogram, mislim Na tvoju majku i svekrvu. Pa su tako ubedjene da su savrsene?user posted image da nije tragicno bilo bi zaista smesno.Mene u celoj prici najvise muci obrnuti Problem, i da postoji neki minimalni mozacizam da Li to znaci da je dete obavezno bolesno? Koliko vidim Literatura nije bas jasna .....


Ih njih dve, pa njima ni ne treba kariogram za tako nesto user posted image
Maslacak ja koliko sam shvatila (a moguce da nisam bas ok, cak sam i brata zamolila on je dr nauka na genetici, ali BILJAKA user posted image rekoh manje vise sve je to slicno ehehhehe pa da malo iscita) ukoliko ne postoji veliki mozaicizam onda npr izostaju fizicke deformacije (sto se u principu slaze sa cinjenicom da je na UZ sve ok i sve na svom broju), ali mentalna retardacija ne izostaje u slucaju mozaicizma 17. Izes ga. Verovatno ima gomila studija i kojecega ali ja sam eto sve to tako shvatila.

Drzim se ja. I kazem ne pricam sa njima, jedino bas kad ne mogu da izbegnem. Kad me nazovu pa pitaju. Inace ja novosti radje tati prenesem i sa njim radje pricam pa da on prenese mami.user posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 27.12.2017 3:14:43 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2017 3:23:02   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: nata11

Samo cu ti reci da je meni cilj u zivotu da ne budem kao moja. Nista ona meni nazao nije uradila, nije me ostavila ali nikada nije ni umela porazgovarati kao roditelj. Nisi usamljen slucaj veruj mi.
Ja te user posted image jako, ostani jaka.

Strasno. I ja se ceo zivot pribojavam da cu postati kao ona, jos sam likom skroz na nju. ali moja mama je (Boze me oprosti) jedna prosta dusa. Ja ne kazem da je ona losa sto ti kazes nista nazao mi nije uradila, ali nije nikad bila tu za mene, i uvek je osudjivala sve sto ja radim. Lepo je ona nas vaspitala ali brat i ja ipak imam "prosirena" shvatanja, ja malo vise cak od brata, na tatu. Tata je taj koji npr kad nemas resenje uvek kaze da se posavetujemo sa nekim, da odemo kod psihologa da ne znam sta. A moja mama, pa ona je konzerva i kad kazes da si bio kod psihologa ona te smatra ludim. E to je moja mama. Zatucana je najstrasnije i tom zatucanoscu povredjuje nas. Ima neverovatna shvatanja, kad smo se npr u oktobru brat i ja posvadjali sa njom bas oko tog malog komsije, ona je stavila uslov bratu da na bratancev rodjendan zove ili nju ili komsije. Zamisli! Naravno brat zvao komsije i ona ladno nije dosla na detetov rodjendan. Pa strasno.....Nemam komentare nekad za nju.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2017 12:57:55   
nata11
Ma o tome mogu do sutra.. Otprilike je ta prica. Jedno vreme smo bile sasvim ok ali otkako je krenula menopauza izludeh od glupih komentara i vecitog pesimizma. Bas smo smanjile kontakt na moju inicijativu. A sto se tice oca reci cu samo da su mi najbolji prijatelji otac i mm, pa bar smo u necemu imale srece.

_____________________________





(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.12.2017 15:00:07   
vocicana
Ja sa majkom nikada nisam bila narocito bliska zbog nekih njenih tradicionalnih barijera koje je imala, ne znam sta da kazem..Volim je najvise na svetu i sada je sve to drugacije, mada smo defaktona razlicitim talasni duzinama, ali se sve malo stisalo, od kada nisam u kuci sa njima. Na stranu to sto moja majka nije znala ni gde zivim nekih 7 meseci do mog rodjendana, jako tezak period a samo ona zna zasto je tako reagovala. Sve jedno volimje,bez obzira na sizike od klimaksa i svega ostalog.
Ljiso, cooliraj, niko nije vredan. Cuvaj bebca pod srcem i dete u rukama, sve ostalo zanemari.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here