|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2018 15:31:32   
isidora88
I dalje nema plate, stvarno ne mogu da verujem da su u ovoj drzavi trudnice i porodilje na poslednjem mestu. Besna sam kao ris, ne znam vise sta i kako, bitno da racuni stizu na vreme a to sto meni kasni plata drzavi ne zanima nego ocekuje da ja sve uredno placam od para kojih nemauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2018 16:17:14   
vonavoj
Mozda su spojili ove praznike pa ne rade!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2018 16:36:27   
Sanjica26 RR
Isi, ti bese od novembra nisi primila platu? Trebalo bi da ih zoved da vidis sta se desava.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2018 16:42:02   
Maraj
A ja sam danas dobila platu i odlepila.
Ovo mi je prvo bolovanje i ladno su mi umanjili platu za 20 000. Toliko se nerviram ceo dan da me stomak boli.
Navodno su trebali da mi isplate 100% jer sam na trudnickom , a ja dobih crkavicu. I sad u ponedeljak treba da odem do racunovodstva da isterujem pravdu. Naravno one ce da tvrde da su one u pravu i da treba da primim 65%.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2018 16:50:15   
IvanaSK RR
Jao, devojke user posted image mogu misliti kako ste se iznervirale.. To je stvarno bezobrazluk.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2018 16:50:32   
isidora88
Sanjice zvala sam, obracun je odradjen jos pre dve nedelje, i treba samo drzava da pusti pare, moja firma je uredno predala sve na vreme ali se ceka prokleta drzava. Rade ovih dana ali smanjenim kapacitetom, boli njih uvo sto trudnice nemaji ni dinara za praznike. Odlepila samuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2018 17:48:44   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Maraj

A ja sam danas dobila platu i odlepila.
Ovo mi je prvo bolovanje i ladno su mi umanjili platu za 20 000. Toliko se nerviram ceo dan da me stomak boli.
Navodno su trebali da mi isplate 100% jer sam na trudnickom , a ja dobih crkavicu. I sad u ponedeljak treba da odem do racunovodstva da isterujem pravdu. Naravno one ce da tvrde da su one u pravu i da treba da primim 65%.


Maraj pa zar trudnicko nije 65 a porodiljsko je 100? Ne?

Joj majku im i drzavi. Isi znam da stalno kasne za trudnicko ali kazu da porodiljsko stize redovno. Ja radim od kuce, takvih blagodeti nisam imala user posted image .

Ali mi je naravno sad bas za praznike i moj sef kasnio sa isplatom. Tako to obicno bude.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2018 18:18:51   
isidora88
Ljiso i trudnicko je 100%. Samo eto moramo da cekamo drzavu mesecima da se smiluje i uplati neki dinar.
A porodiljsko isto kasni bar 2 meseca, dok predam izvod iz mkr i ostale papire i dok stigne resenje prodje oko 2 meseca i onda ide redovno. Cirkus od papirologije. Trudnice i porodilje zive od ljubavo, njima pare ne trebajuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2018 21:36:43   
Maraj
Ljiso , da 100% je trudnicko. Al meni danas leglo 20 000 manje. Sad me nervira sto moram da se ganjam sa mojim racunovodstvom. To je tako kad radim u drzavnoj firmi. Bezakonje. U lrivatnoj firmi neko bi odgovarao za ovolike njihove propuste. Mislim da ja imam najgore racunovodstvo

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2018 21:44:10   
Sanjica26 RR
Maraj, ja se secam da sam se mnogo ganjala sa ovima iz racunovodstva. Isli su mi na zivce. I ja sam u prosveti tako da te razumem.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 6.1.2018 8:43:53 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2018 21:54:37   
Anck Su Nmaun
Mozda dodje kao kod mene gde mi je umanjena za 10.000 jer dok se odbiju putni troskovi, topli obrok...pa sve redom...ostane sipak user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2018 22:27:26   
vonavoj
Mislim da prosveta nema topli obrok i putne troskove..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2018 22:36:15   
Rosita
Cekaj bre isidora, von, nije valjda da i porodiljsko kasniuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2018 22:42:35   
Maraj
Ne ne. Prosveta nema topli obrok. Sto se prevoza tice, uplacuju nam bus plus (markicu). Nju sad svakako nemam jer sam na bolovanju tj ne uplacuju. Tako da mi je plata "cista" bez prevoza i toplog obroka. I umanjena za 20 000 . Joj izludecuuser posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2018 22:43:11   
isidora88
Kasni jer ga otvaras kad udjes u 9.mesec pa dok se porodis, dobijes izvod iz mkr za bebu, dok predas papire, sacekas resenje o iznosu porodisljkog prodje 2-3 meseca od momenta otvaranja. Vecinom poslodavci isplate sa prvom uplatom i ove zaostale i onda ide redovno svaki mesec.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2018 22:46:43   
vonavoj
Zavisi..drzavne firme cekaju uplatu..kod mene poslodavac isplati,pa refundira pare..tako da meni ne kasni..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2018 23:06:48   
Dragce86
Nema para ni kod mene...ceka se posle praznika...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2018 23:20:33   
isidora88
Von ali kako moze poslodavac da ti isplati porodiljsko pre nego sto stogne resenje o iznosu visine naknade? A da bi to resenje stiglo moras se poroditi i imati izvod iz mkr za bebu.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
5.1.2018 23:46:33   
vonavoj
Pa lepo..ja izracunam koliko ce biti porodiljsko i predam kad se porodim sveuser posted image ..znaci ja sam ta koja izracuna koliko ce na resenju pisatiuser posted image .tako da poslodavac moze da isplati i trazi pareuser posted image ..oba puta za mene sam tako odradila.i imala 3 porodiljeuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.1.2018 0:10:46   
Rosita
Svasta. Pa valjda se zna kolika ce mi biti plata i bez izvoda iz mk r za bebu. To nema veze sa bebom. Kapiram da poslodavac moze da placa onoliko koliko je i do tad placao.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.1.2018 8:23:00   
isidora88
Kod nas ne funkcionise takouser posted image
Ovde moraju da se prefaju svi papiri i bez toga nema uplate. A plata nije onolika kolika je inace jer se isplacuje samo osnovna plata bez nocnog rada (koji imam), racuna se prosek za 12 meseci. Uskoro ce uzimati prosek 18 plata, tako da ako je neko bio na bolovanju pre trudnoce ili tako nesto umanjuje mu se i porodiljsko.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.1.2018 8:31:02   
vonavoj
Isi.svuda je isto..samo sto knjigovodje ne racunaju taj prosek pre rodjenja bebe..ali ako se zna da ti se od 1.2.otvara porodiljsko,vec 2.2.moze da se izracuna ppslednjih 12 meseci..ne treba beba da se rodi da bi se racunalouser posted image sve se predaje tek kad se beba rodi,ali obracun je istiuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.1.2018 9:16:27   
isidora88
Von znam touser posted image ali kod nas nece niko uplatiti platu jer cekaju da im se predaju svi papiri prvo, pa resenje da im stigne i onda tek rade isplatu. Tako kod nas funkcionise. user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.1.2018 9:21:27   
Ana RR
Meni je firma svojevremeno isplaćivala redovnu platu, bez obzira kada njima legne uplata od grada. Ni jednom nije kasnila plata.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
6.1.2018 9:23:45   
vonavoj
Tako funkcionise u svim drzavnim firmama,znam..ali privatnik moze da isplati,pa da onda refundira porodiljsko..neka prednost od privatnika..ali ne rade to svi...neki cekaju pare kao drzava..kao da su to neke velike pare..mada ko zna,moja firma je muska,pa nema puno porodiljskog...pa gazda dozvoljava...imamo benzinske stanice,ali je jedan tata umesto mame bio na porodiljskom,tj.nega detetauser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here