|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.12.2017 15:33:13   
Zemunka85
Veselice pa kod nas je tako, nisam ni znala da moze drugacije. I prosli put smo, ali 3500! Uzas Sta ko nema???
Hvala puno, od jutros je OK, sve je iza nas, ali uzas je bilo ....

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.12.2017 15:34:17   
lesica
Plaća se longacef... I za decu.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.12.2017 15:35:28   
veselicaa
Super da je bolje.Bezveze je da se placaju inekcije,kod nas uglavnom nema po Dz i ambulantama pa kupujemo,a i cena je preterana potpuno si u pravu.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.12.2017 15:44:46   
dddaca
Ma to je strasno stvarno. Sta da rade oni koji nemaju? Da ne lece decu?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.12.2017 15:47:59   
mama Jo
Strasno stvarno. Znaci da li je moguce? Tako mi skoci pritisak, jako me nerviraju takve ,,nepravde" zivotne

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.12.2017 18:15:16   
medamisko
Bes. Tako me iznervirala sefica da sam htela da poludim. Kao da sam od besa na bolovanju.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.12.2017 19:21:44   
isidora88
Da li je moguce da se placa Longacef za decu koja se lece drzavno, u soku samuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.12.2017 5:33:02   
Misha i Ljisha
Posle jucerasnjeg deda mraza gde su se deca koja se NE poznaju tako lepo igrala odemo uvece na rodjendan jednoj devojcici u vrticu. Ja nemam strah D bilo gde da ostavim jer je ona dobra ali kad aam je ostavila tamo nesto mi noje dalo mira i nadjem na viberu u grupi vrtic broj od mame te devojcice kojoj je bio rodjendan i posaljem poruku da u slucaju bilo cega moze da me pozove. Ma ni sama ne znam zasto sam poslala poruku al eto jesam. Odlazim ja po D 15 min pre kraja rodjendana i odmah me sacekase na vratima: jaooo Ogi je Dunji razbio usnu.user posted image . Ok sta je bilo? Bla bla... Iskreno siznula sam u momentu ali nisam pokazala ostala sam smirena. Cak nisam otisla odmah da je vidim da ne pravim frku. Ja ne.mogu da verujem. Moje dete nema trunku agresivnosti u sebi da bi izazvala bilo sta slicno. I kazem muzu to je jedini rodjendan na koji sam je vodila sa decom iz vrtica i da sam bila u pravu sto je ne vodim. Dobro sam ja ocenila i roditelje i decu. Divljaci. Ja razumem da se sa decom svasta zbiva ali nikad bas nikad se nije desilo ni slicno. Toliko je bilo njakanja na rodjendanu (posle su mi mame pricale sta je jos bilo s drugom decom) i ostala sam u cudu. Mislim moje predrasude o Futozanima se samo potvrdjuju. Eto grozna sam. Kako to da se u starom vrticu na rodjendanima te dece niko nikad nije potukao a tamo ih u grupi ima preko 30 a ovde ih ima samo 17???? Kod tog decaka sto ju je udario nismo isli na rodj jer j uvek prvo ispitam D da li se druzi sa tom decom koja je pozivaju na rodj pa alo se druzi vodim je jer nisam pristalica da se ide na svaki rodjendn kao sto nisam pristalica ni da se avi pozivaju na rodjendan. Ta nova moda me nervira jer sam ja itekako svesna da se ne druze sva deca medjusobno, vec kao i odrasli svako dete sebi bira drustvo. I ovo samo i pozvrdjuje moju teoriju. Nisam se ja tolko uplasila za razbijenu usnu i krvave desni vec za zubice koje je inace udarila pre par nedelja. Ne znam sta da mislim ali stvarno mislim da su ovde sve divljaci, nekulturni koji psuju i agresivni su. Kao pa mali Ogi ima dva brata oni su rivali i tuku se on eto bla bla... Pa majku.mi ovde ko god ima 3 sina sva 3 divljaka. To sto su svi decaci ne treba da znaci da mogu biti agresivni i nekulturni. To su mi glupavi izgovori ali koji ovde vaze ko postulati. Evo i ovi iznad nas. Treci jeste beba ali brate mili i taj ce da bude divljk kao i ova dvojica. Toliko su bezobrazni podli nekulturni i td da ja ni ne mogu da vam objasnkm. Pa moj brat ima dva sina koji su dobrice. Eto kako oni nisu nekulturni i bezobrazni??? Znaci nije do toga sto su decaci vec je do roditelja.

Ma bas sam bila besna. Kaze mm da je pustim kao u fazonu to je drustvo iz skolice i njemu je tako bilo, da ovde.jesu svi divlji ali da treba da se navikne i na to. Pa iskreno posle Ceneja gde opet kazem.mozda su svi seljaci tj poljoprivrednici ali tamo su svi gospoda za ovaj kraj.

Srecom.moja D nit je zlopamtilo nit je placljivko. Ja kad sam dosla ona se lepo igrala.
A da, iako sam poslala poruku ta mama me nije pozvala. Hajd racunam da nije videla poruku

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 18.12.2017 5:37:17 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.12.2017 7:53:28   
IvanaSK RR
Ljiso, bas mi zao user posted image Verujem da tvoje dete nije dete koje napraviti neki problem ili ga izazvati. Skroz je mirna i dobrocudna.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.12.2017 8:06:23   
Misha i Ljisha
Ivana nije ni ta usna problem. Ja sam se vise iznervirala eto valjda zato sto je bilo kako sam i mogla ocekivati. Tata od te male sto je slavila rodjendan je covek gundjao u bradu "eto ja sam rekao da se ne slavi rodjendan u igraonici" user posted image . Jedna mala se upiskila (ne znam koliko ima godina ali tu je negde 3 il 4) plakala, jedan mali isto oplakao, pa D oplakala pa ne znam sta je sve bilo. Iskreno godinama idemo na rodjendane po "igraonicama" i nikad se nije desio nijedan peh, nijednom detetu znaci ne samo mom vec nijednom. A od kad smo se ovde preselili em ja imam neki tako blesav stav prema ljudima (jer su drugacijeg mentaliteta valjda nego sto je "moj kraj" koji je samo 20km odavdeuser posted image ), nemam ni zelju nesto sad posebno da se druzim sa mamama dece, jednostvno nisu mi "legli". Da sam htela da se druzim ostala bih sinoc na rodjendanu jer me je zena pozvala da ostanem.

Prosto su ovde ljudi valjda temperamentniji, prostiji a meni to ne odgovara. Secam se kad je na Cenej dosla vaspitacica sa Limana. Ona se odusevila svom decom. Deca su tamo mirnija, stalozenija ne znam ni kako da opisem tu razliku.

Kad smo se preselili prosle godine prvu stvar koju sam cula od deteta jednog odavde je bilo "dole kupus gore nebo to je Futog Bog te j...." ja u soku ostala. A ovde se ljudi smeju na tako nesto. svi psuju. To me u pocetku toliko iritiralo da je neverovatno. Komsinica mi nesto govori a sadrzaj i poruku recenice ne mogu da shvatim od silnih psovki izmedju. Da se razumemo nisam je neki "krem drustva" moji roditelji su zavrsili srednje skole, oni su poljoprivrednici, komsije sve tamo na Ceneju su poljoprivrednici, bave se uzgojem voc, povrca i ratarskih kultura, mozda idu u blatnjavim cizmama ali kazem oni su gospoda za sve ovde.

Mozda je problem i u meni u "neprihvatanju" odredjenih stvari. Ali eto...Mozda sam ja prizvala tom porukom koju sam poslala da se stvarno nesto desi???? Znate kad sam i to pomislila. Na kamp kad je isla 5 dana ni u jednoj sekundi nisam pomislila da ce se bilo sta desiti a ovde sam je ostavila na rodjendanu 2km od nase kuce i nisam bila mirna jer ne verujem "mentalitetu ljudi" ovde.

D se u vrticu prilagodila kaze vaspitacica kao da je sa njima od jaslica. Sve je super. Al kad eto ni sa jednim roditeljem nesto nemam potrebu ni da se druzim iskreno.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.12.2017 8:25:33   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

. Al kad eto ni sa jednim roditeljem nesto nemam potrebu ni da se druzim iskreno.

Ljiso, posle lepog druzenja to da se desi. user posted image Inace, taj sam tip da se ne druzim sa roditeljima dece iz vrtica. Ne da sam ja nobles, nego prosto ne prija mi ovaj mentalitet ljudi. Imam jednu mamu sa cijom se T druzi. Ovih dana uskacemo jedna drugoj kad zatreba. I to je to.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.12.2017 9:59:08   
IvanaSK RR
Razumem te, Ljiso. Ma, "blatnjave cizme, ruke..." uopšte ne govore da je čovek los ili da je manje vredan od nekih sto se predstavljaju kao gospoda.
Nasa grupica u vrticu nije bila losa. Bilo je svakakvih i roditelja i dece, ali su se generalno skoro svi medju sobom druzili i fino slagali. Takvih situacija stvarno nije bilo. A slavio se rodjendan i u igra i kuci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.12.2017 10:14:45   
Anck Su Nmaun
Takav sklop ozgleda.
Ja sam.obozavala da.idem na rodjendane kad je T isla u vrtic. Dok sad kod H samo je ostavim, ne prija mi ekipa.
A sto se tice psovanja, ja se jezim na to user posted image
Ali mislim da to nema veze sa vecom il manjom sredinom. Jednostavno do kuce iz koje dolaze user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.12.2017 10:58:56   
Peace*
A sto se tice psovanja, ja se jezim na to user posted image
Ali mislim da to nema veze sa vecom il manjom sredinom. Jednostavno do kuce iz koje dolaze user posted image


Ni to nije tačno, moram vam reći.

Recimo ja, ne ponosim se time, prilično psujem. Moja deca nisu psovala, dok Luka nije krenuo u školu. Od momenta kako je kročio u školu, počeo je da psuje - pri tom mi devojčice iz razreda kažu da on ne psuje puno u odnosu na ostale dečake, a ja sam zaista u čudu kakve psovke se izgovaraju.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.12.2017 11:03:06   
mama krava
Peace, mislim da su mislili da ima veze sa kućom ..u smislu da se podstiče ili "nagradjuje" psovanje, tj ne sankcioniše... Mislim ti psuješ, ali sigurna sam da deci impliciraš da to nije poželjno ni uredu i da nije lepo govoriti ručne reči.
Mislim i mm psuje, pa čak i njegovi roditelji bez blama u ophodjenju sa decom... Meni to nije u redu i jako dobro znam da je to neizbežno i da će naučiti, ali hoću da iz kuće ponesu stav da to nije poželjno niti pristojno. AKo nauče na ulici, tome će samo i koristiti.. u kući NE!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.12.2017 11:19:31   
Misha i Ljisha
MA nisam ja neka fina da nikad ne opsujem, ali ja to stvarno retko mm se desi pa ga ja kritikujem. Dete ne psuje. Nego hocu reci ovde je takva sredina. Moja mama psuje, ona je bosanka user posted image i kad je tata ukori da psuje puno ona se nasali i kaze "Bez svega ce Bosanac lako al bez jebi ga nikako"user posted image Sve bih ja to i nekako "progutala" nego mi se bas ne svidjaju ti ljudi user posted image prosto mi nisu seli. Eto tako da kazem. I onda ja valjda pod utiskom jos kao da sam "prizvala" eto tu neku nesrecnu okolnost. Znam ja da ce deca svasta videti i u vrticu i u skoli i na ulici i televiziji, a na nama je da to objasnimo ne radimo prekorimo naucimo ispravimo ili kako god vec. Nego mi je krivo sto su te neke moje tvrdnje celim ovim rodjendanom potrvdjene. I bas mi je zao zbog toga. Jer ja sam covek koji ljudima daje bezbroj sansi, nikako da se opametim. I sigurno cu opet pomisliti hajde da pokusamo "why cant we be friends" i garant cu opet "nasesti"

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.12.2017 0:37:10   
Tatjana.87
Joj Ljišo baš mi je žao, nadam se da je malena ok!
A mi smo danas bili na slavi i baš mi je priselo, namerno sam tempirala vreme da idemo u goste nakon što bebac poručka svoju kašicu od povrća a tetkina svekrva sa vrata napala sad će ona da zakuva supu pa da ga nahrani o zemljo otvori se... Tetka napala na voće strašno, ja i dalje ne razumem šta je toliko pogrešno u tome što sam odlučila da prvo proba povće najgore ni oni nemaju odgovor ali i dalje nije po njihovom,još nastavak kaže treba da mu dajem griz u mleko i keks i mleko. Ju ju baš mi je priselo za sve pare a baš sam se radovala odlasku na slavu. Sve u svemu niko ne pita šta mu spremam da jede ali su ubeđeni da to što ja radim ne valjauser posted image uhhh pozelenela sam. Jeste moja familija ali su teški kao crna zemlja.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.12.2017 2:33:40   
Anck Su Nmaun
Pa nek je familija 100 puta , nema sta ko da se mesa!
Mrzeeeela sam komentare i savete koje nisam trazila , nije vazno od kiga su.
Svaka majka naj bolje zna sta njenom detetu prija i kako ce ga podizati.
Meni na jedno uvo udje na drugo izadje Potrudi se i ti, ne nerviraj se.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 20.12.2017 2:35:00 >

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.12.2017 8:32:35   
Sanjica26 RR
Tatjana, toga ce uvek biti. Vazno je da ne podlegnes njihvom uticaju i da radis ono sto je dobro za tvoje dete. Meni se hvala Bogu od bliskih niko nije mesao. Volela sam da cujem savet, ali sam znala koji savet je na mestu, a koji nije.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.12.2017 8:37:45   
emicaa
tatjana bas zato sto su tvoji nisi im trebala precutati.
Doru su nudili domacim mlijekom,iako svi znaju da ne podnosi laktozu.Svi su kao ma to je od ovog sto se kupi.Kako sam pukla i dan canas me pitaju jel smije ona ovo ili ono iako je vec velika.
PS:Ljiso mi bosanci bas ne psujemo mnogo user posted image

< Poruku je uredio emicaa RR -- 20.12.2017 8:39:02 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.12.2017 10:15:22   
Tatjana.87
Najgore je što nisam ćutala sve vreme sam imala argumente za sve živo ali kao da sam pričala zidu! Na kraju sam izgovorima ono što ste mi vi govorile "veo život će jesti gde da žurim" i u krajnjem slučaju ne vidim u čemu je problem dete ima doručak sa voćem, povrće za doručak,užinu kada želi i kašicu za večeru. Džabe sam pričala!! Jooojjj sreća što je slava jednom godišnjeuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.12.2017 8:12:29   
vocicana
Nemam komentara stvarno. Moji se nisu mesali, ja sam se uglavnom knsultovala sa sestrom rodjenom, ona je svoju decu lepo ucila, obe sve jedu, normlna i zdrava dec kao lutke. Moj sin kada nece o nece,. A bas su smaraci.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.12.2017 23:19:55   
vonavoj
Sta da ocekujem od drugih..kad najblizi ne znaju da ceneuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.12.2017 23:23:14   
Sanjica26 RR
Sta se desilo Von?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.12.2017 23:25:12   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Sta da ocekujem od drugih..kad najblizi ne znaju da ceneuser posted image

Ljubim, draga. Glavu gore 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here