|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
19.3.2017 8:14:35   
branki*
pisala je milicicak u temi food finger,cini mi se.sa margarinom je.moze da se stavi u zamrzivac,pa da se pece kad hoces,ali ja pecem odmah,meni se bas dopada.margarin joj da super ukus.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
19.3.2017 8:17:53   
IvanaSK RR
Ja u poslednje vreme pravim gibanicu-pitu sa sirom sa prelivom i ostavim nocu u frižideru pa ujutru pecem. Pogledacu bas i taj recept.
I ovde pada kisa, sumorno je skroz.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
19.3.2017 8:19:56   
branki*
da,meni ostane fila i onda ja time premazem odozgo uvijene rolate,mnogo je bolje i onda pecem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
19.3.2017 8:41:21   
Mariya
Jutro mame!
Kod nas drndanje u toku,propustila mu pelena pa sam morala da ga presvlačim i razbudio se pa sad gleda i stenje i njače...
Kod nas je isto tmurno, ali nadam se suncu. Kaže mm od 20.og su najavili lepo vreme,jedva čekam!
Mi svi na okupu danas, devojčice su kući,dolazi mi sestra a trebalo bi i brat, pravićemo ručak i tako..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
19.3.2017 8:42:55   
IvanaSK RR
Mariya, stavi mu nocu pelenu za broj vecu user posted image
Nama je danas dan za ucenje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
19.3.2017 8:50:11   
vocicana
Dobro jutro.
Kako ste? Meni je danas dan za ciscenje i ruckove, ali dobro, sutra radim pa moram da osmislim strategiju. Sinoc sam se opet onesvestila, kako cu noc da izdrzim nemam pojma...user posted image
Maryia,, sinoc sam sa muzem gledala slike od malog, za svaku fotku se secam kada je i sta bilo, bas jednu imam, kod mene je u krevetu bio za presvlacenje, upiskao se mnogoooo, sve sam morala da mu komplet menjam. Kakvu je facu slozio, morala sam tada d ga slikam, kao ljutko neki. Ivana ti dobro kaze, stavi mu pelenicu veci broj, ili vec koristite dvojcicu, pritegni ga bolje da mu alatka ne ide tamo ovamo, ali od mleka piski puno, sve znam.
Za rucak kod nas musaka, za nas za njega hajde danas i sutra odvojeno, ali moze vec komotno da rucka sa nama nas rucak, skoro sve smo uveli, samo ne smem da mu prezacinimuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
19.3.2017 8:59:07   
Duškić
Jutro, mamice!
Mi u gostima kod muzevljevih , pa ne spremam nista...Drzim bebca, cerka spava ...I tako ...Za neki dan idem i kod moje mame i tako.user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
19.3.2017 11:18:26   
Mariya
Voci mi smo tako prestali da jedemo prezačinjeno, pre 5 godina kad mi je dosadilo da kuvam posebno za Lu i posebno za nas. Naše sam napravila light, ko je hteo začinio je u tanjiru ali i od toga smo se odvikli, jedino mm još nešto pobiberi. Ne solimo naknadno ništa.
A pelena mu nije čak ni bila puna već sam je verovatno loše namestila ali ceo je bio upišan na onoj strani na kojoj spava. Ali brzo je zaspao,za nekih sat vremena ali sad se probudio a ne budi se pre 12. A taman smo spremili doručak ali prvo on pa ja. Mislim da će polako da se menja i on i njegova rutina,sve je više budan i razgleda. Da li mi verujete, ko šta radi, ka samo sklanjam njegovu odeću koju je izrastao i vadim novu,većuuser posted image težinu mu nisam merila mada vidim da se stvaraju krofnice na nogama i rukama, a dužinu sam juče izmerila 56cm što je 4 cm za 3 nedelje!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
19.3.2017 12:10:48   
Skockica
Dobar dancic.

I kod nas oblacno i hladno, bas je grozno. Vasi otisao sa bakom da proseta i kupi vodu, sad ode i mm da proseta malo a nas dvoje se druzimo preko (.). Smesan je kad ispusti onda mlatara rukicama, okrece glavicu na drugu stranu i vristi i onda kad konacno uspostavimo konekciju on gundja nesto gaje gaje eja eja user posted image

Mariya, da zbog nejednake muskulacije idemo na vezbice a bubreg sutra pregledamo. Antibiotik smo davali 10 dana i prestali, ako i to nije previse i pocela sam probiotik da mu dajem iako oni kazu da nije potrebno. Tako sam i Vasiju, sad se dete vise ne muci toliko. I ne kaki vise sto puta dnevno nego dva tri puta i izbacuje dosta vazduh.

Sutra da vidimo sta je sa ovim problemom koji je po meni najveci jer imam strah da mu se taj drugi bubreg puni tecnoscu i dalje a ne prazni, sutra cu znati da li se to moze ili mora operisati ili je dovoljno samo pratiti.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
19.3.2017 17:39:52   
emicaa
Mariya kako je rucica?
Skockice javljaj nam sta kazu doktori.
Ja cu opet sutra zvati Davidovog doktora,ako vec nece on nista preduzeti neka nas uputi dermatologu.Opet mu je crven obraz.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
19.3.2017 17:53:38   
mati
Voci, draga zbog cega si se onesvestila? user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
19.3.2017 21:28:04   
IvanaSK RR
Mamike, laku noc vam zelim.
Beba se upravo uspavljuje, pa cemo i mi polako.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
19.3.2017 21:39:04   
Sanjica26 RR
I mi smo spakovali decu. Da se tusnem i jedno 2 strane da procitam i laku noc.
Suzi, srecno sutra na poslu. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 5:02:41   
Mariya
Jutro mame!
Od 3.45 je budanuser posted image onesvestiću se koliko mi se spava.
Emice, ručica je isto.
Skockice, čekamo izveštaj danas, držim fige da sve bude dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 6:35:42   
suzi kju
Dobro jutro.
Sanjice u sredu počinjem.
Odveli smo decu u vrtic. I bila je ona odvratna vaspitačica i kad nas je videla samo je prokomentarisala "jao vas dve"user posted image pa kakav je iz komentar, na šta to liči. Aaaaaaaaaaa kako sam besna. I pita do koliko ostaju, rekoh do 14h a ona meni videćemo pošto se nisu lepo adaptirale.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 6:52:15   
emicaa
Dobro jutro,mogla bih jos spavati ali David kaze da je dosta do pola 7.
Suzi ja ne mogu da vjerujem,jeste li bar odreagovali?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 6:56:19   
suzi kju
Ne,zato sto ne bih da dolazim u konflikt sa njom, ipak mi deca ostaju tamo.
Jer i da sam odgovorila verovatno se nebi lepo završilo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 7:03:22   
Mala Elena
Tek posle kad dodjes sebi skontas sta bi mogao da odgovoris . Tako je kod mene! Sve su to sekunde. Ona je verovatno to rekla kroz salu ali opet ni to ne treba. Ne sekiraj se Suzi.
Ustali smo,deca kunjaju u krevetu, ne mogu da se razbude, a da ne idemo u vrtic vec bi bile budne!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 7:14:56   
suzi kju
ME ja nisam neko ko se ne snalazi u takvim situacijama, znala sam ja sam bih joj rekla ali sam se povukla zbog dece. Ali mi je digla pritisak bas.
Ne znam još uvek da li da odreagujem kad se takvo nešto desi ili ne?
One jako kratko idu. Pa prosto ne bih da ulazim u raspravu sa njima.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 7:22:05   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Suzi, eto ima jos ludaka. Mislim ako se nastavi porazgovaraj sa glavnom vaspitacicom. Jeste da jedna drugu stite, ali nek barem znaju da ides posle u upravu.
Moji otisli. Moram da zurim sa ruckom, jer mm mora ranije da ruca zbog sluzbe. Posle podne moram decu kod njegovih na dva sata. Radim i nema ko da ih cuva.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 7:45:34   
Anck Su Nmaun
Jutroo
Jao Suzi, bas nije lepo od nje, s jedne strane nije bas idealno zamerati se ipak tvoja deca tamo ostaju, ali ne valja ni precutati..ne mozes covek biti pametan user posted image
Ni meni ne bi bilo pravo.. ne znma ni sama, al verovatno bih uzvratila necim, ne bih im ostala duzna! Pa to joj je posao majku mu, nije sa svom decom lako. Ako joj se ne svidja nek menja profesiju...vestica!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 7:45:43   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Suzi, i ja mislim kao Sanjica. A ni slučajno nemoj da ides, iako pozovu pre 14h. Kako bi bilo da je septembar i da se skoro sva deca prilagodjavaju. Neka posvete malo vise paznje njima dvema.
A ja bih je verovatno pitala "sta vam znaci to, jao opet njih dve". Sram je bilo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 7:52:55   
suzi kju
Mm u svakom čoveku vidi samo dobro. On je jedno veliko dobro pa verovatno misli d da su svi takvi.
On mi sada kaže da nije delovalo tako, i da je on protumačio to u pozitivnom smislislu kao jupiii evo njih dve. Pogotovo i nastavak posle u fazonu videćeš do kad će ostati posto se nisu lepo adaptirale.
A nije tako. Tako je bila ozbiljna i onako kiselo je to izgovorila.
Imam komšinicu čiji sin ide već više od godinu dana i on i dalje plače i odbija hranu. Šta to znaci, a se i on nije lepo adaptirano. I da bi eventualno mama trebala da napusti posao i sedi sa njim kuci. Nisu sva deca ista. Neko prihvati ranije i lakše neko kasnije i teze ali suština je da moraju da idu pod uslovom da su zdravi.
Druga vaspitačica je skroz drugačija. Glasna, nasmejana. Kada kucamo i ona otvori ona se nasmeje pa ih pozove "gde ste bebe moje, jeste stigle "i uzme ih.

< Poruku je uredio suzi kju -- 20.3.2017 7:58:40 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 7:57:59   
Sanjica26 RR
Neverovstni su. Ipak one nisu bile dugo. Kod Sofi nije bilo dugo dece zbog boginja i vaspitacica onaj dan kaze da deca koja su dolazila spavaju po pola sata (i to ne bi rekla da mm nije pitao koliko se spava). Sad dok se deca koja su prelezala boginje opet ne adaptiraju. Naravno da remete, ali nije smak sveta. Sve je to normalno za decu. Koliko sam ja razumela vaspitacice u jaslicama cele godine je adaptiranje baz zbog ovih situacija.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 8:02:03   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Mm u svakom čoveku vidi samo dobro. On je jedno veliko dobro pa verovatno misli d da su svi takvi.


Sto mi je poznato ovo. Takav je mm.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here