|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 19:01:20   
Anck Su Nmaun
Vece mame
Kakav divan dan! Bas smo ga lepo provelu..inace dobili smo malog kumica juhuuuuu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 19:45:04   
medamisko
Dobro veče, redovno vas čitam, kao i razne druge teme. . Super ste!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 20:08:52   
eca89
Dobrodosla medamisko, pridruzi nam se, pa ce ti biti kao i namauser posted image !

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 20:20:31   
IvanaSK RR
Medamisko, dobro dosla. Kao sto kaze Eca pridruzi nam se :)
Ja spremam beku za spavanje, a sina teram da ponavlja tablicu mnozenja i deljenja.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 20:41:20   
Sanjica26 RR
Dobro vece zene. Deca spakovana. Ja pospremim stvari po kuci, pa malo da odmorim. Danas mi je turbo dan.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 21:14:38   
Milena18
Super, Suzi! Prilagodiće se one brzo, videćeš.
Medamisko, dobro došla!
Mi išli u šetnju, pa su nam posle dolazili gosti - sveki i braća od ujaka mog muža. M sad zaspala. Toliko je nešto nervozna ovih dana uveče, samo se nešto buni, prava je svađalica. Tokom dana je super, ali već oko 7 počinje da viče i kmeza.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 21:50:41   
suzi kju
Ja se nadam da će se brzo naviknutim na vrtic.
Zaspale su u 9,bas im a spavalo, umorne duše moje.
Ja se istuširala i odoh da spavam.
Sutra ujutru u vrtic pa u banku da regulišem neko osiguranje pa u nabavku pa pop decu i prođe dan.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 22:19:50   
Duškić
Hoce , Suzi, ne brini, njima je tamo super! Moja cerkica kad nema ko da je odvede prekuka ceo dan..a toliko se bunila i plakala kad je kretala da je to bilo pravo mucenje user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 23:02:20   
Skockica
Dobro vece mamite.
Ovo moje malo dete zaspao ispred 1 proslu noc a onda je od 3 sata skoro svo vreme prevristao. Jutros sam bila ko slomljena kad smo ustali da idemo kod dr. I to smo jedan termin imali u pola 9 snimanje pa u pola 2 konsultacije na koje su nas tek u pola 3 primili i trebali smo na fizioterapiju u 4 ali nismo stigli pa cu ujutru.
Jutros kad je pocelo snimanje onda je on poceo plakati i mm poucen prethodnim iskustvom gde se dete istraumiralo kod kardiologa rekao da prekinemo dok ga podojim. Posle je bio mnogo dobar. Tad su nam potvrdili stanje od pre da levi bubreg ne radi, ostalo ok Bogu hvala
Posle nam je dr na konsultacijama rekla da ce na sledecoj kontroli proveravati da li ima refluks tj. da li se urin iz besike vraca ka bubregu i to moze dovesti do infekcije. Videla sam da ima tema pa cu i tamo pisati.
Hvala svima sto brinete user posted image
Posle smo isli neki auto da gledamo i kad smo dosli kuci samo sam rucala i strovalila se u krevet, tek sam oko 9 ustala. Ali barem sam odmorila toliko koliko mi moj mala sirena dozvolio.
Sad da vidimo sta se kod vas radi

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
20.3.2017 23:36:46   
Mariya
Veče mame!
Mi svi u krevetu, samo još da zaspimouser posted image
I kod nas je danas bilo divno vreme, bilo je vetra ali je bio topao pa nije bio neprijatan. Mališa i ja smo se prošetali malo. A sutra kažu 22 stepena!
Skockice, biće to sve dobro!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 0:05:35   
Skockica
Suzi bas nezgodno. I ja sam takva da uglavnom precitim a posle se zderem. Malo sam postala ostrija otkako sam mama ali nije to neka velika promena tako da te razumem. I sto neko rece nije cudo sto placu kad ostaju sa vesticom, deca sve oset_e.
Mariya user posted image
Dojim malisu pa svako malo nekog blokiram user posted image Eto ako postoji mogucnost da neko vidi da sam ga blokirala nek zna da je to slucajno.
Laku noc

< Poruku je uredio Skockica -- 21.3.2017 0:06:48 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 0:21:49   
Milena18
Skockice, super što je sa drugim bubregom sve u redu. Nadam se da nema refkuks, mada ni to nije strašno, ćerkica jednog mog poznanika ga je imala i radili su joj intervenciju kad je imala mesec dana. To je veći stres za roditelje nego za dete. Ali svakako vam želim da prođete bez toga.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 1:04:18   
Skockica
Hvala draga Milena user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 7:08:14   
emicaa
Jutro mamike,
Skockice ja se stvarno nadam da ce sve biti ok sa bubregom.Nista gore nego kad njih nesto muci.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 7:39:50   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Skockice, ljubi bebicu, bice sve dobro.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 7:48:17   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ispratih moje devojcice. Malo kasnoje ih je mm odveo, jer mrtav umoran. Ovi im dodje kao poklonjeno jer i one ustaju ranije

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 10:44:40   
Milena18
Dobar dan!
Emice, Ivana, kako ste spavale, je l' malo bolje ovih dana, tj. noći?
Moja beba bi samo išla napolje. Unutra je neraspoložena, čim je izvedem u dvorište smeje se, razgleda, pruža ruke ka maci.
Čekam da mm dođe sa posla, pa da idem u Poresku upravu, zvali su me juče da uzmem rešenje za povraćaj pdv-a.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 11:17:26   
Anck Su Nmaun
Hello
Mi se malo sisali.. sad je pravi mali frajer user posted image
Boze kako je vec toplo, juce kad smo isli u setnju obukla mu samo trenerku bilo mu je prevruce, sad smo u trik majcama, sve se razmisljam jel mu rano u majici kratkih rukava ali izgoreli smo 5 minuta na terasi.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 12:00:31   
IvanaSK RR
Milena, zadnje dve, tri noci se nije previse puta budila, ali ustajanje je u sest :)
Emica kuka, tako da je njen lepotan losije spavao od moje mace user posted image
Ja to rešenje za pdv nisam ni jednom dobila, a oba puta su mi legle pare.
Sta bi za roditeljski? Nisi pisala u temi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 12:10:25   
suzi kju
Dan mame .Noćas nisam spavala sve ukupno ni sat ipo vremena.
Steglo ih u nos pa su kasljucale, ne mogu da dišu na nos a u ustima cucla pa muke.
Išli smo do doktorke jutros, nosic curi i blago crveno grlo, ništa strašno.
Grlo je crveno jer one sve trpaju u usta a nosic je reakcija na vrtic i neki virus su pokupile.
Ja sutra na posao (valjda,ako ne dobiju T,nadam se da nece)i tako.
Ide mi se a i ne ide mi se.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 12:29:39   
Sanjica26 RR
Suzi, valjda nece dobiti temperaturu. Ja na pauzi. Cekam da mi pocne cas.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 12:56:56   
Mariya
Dan mame!
Mališa siki, kad završi idemo u šetnju, vreme je predivno!! Svekrva je odnela L u vrtić a H napravila histeriju pa ju je ostavila, strpaću malog u kolica, nju na njen motorić pa ću je otpratiti do svekrve.
Suzi, pa što im ne staviš kapi za nos?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 13:03:15   
suzi kju
Stavljam im i cistimo nosice svaki čas, uvela im je i antibiotik pa sam počela od jutros i to pa se nadam da će za dan dva biti bolje.
Sad čekam da se probude rucaju pa da izadjemo malo da prošetamo i do tempa u nabavku, bila muzu plata user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 13:44:32   
eca89
Suzi, da što prije ozdrave, a što im je odmah dala antibiotik, jer im je malo grlo crveno? Neće valjda dobiti temper.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 13:47:07   
suzi kju
Pa da,zbog grla. Jer nas je januara ono sve potkacilo, stomacni, pa upala ušiju pa bronhitis pa gnojna angina i pa kaže bolje da ispiju i sprečimo da se pogorša.
Samo da ne dobiju Tuser posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

da li vam se svidja ime Uros?
pisuljica

:)

da (52%)

ne (48%)


Ukupan broj glasova: 88

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here