|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 14:30:18   
IvanaSK RR
Suzi, nece dobiti temperaturu!
Mi malo bili u setnji ispred zgrade, kicma mi otpala, jer je ona "hodala". Sin, naravno, presrecan sto njegova seka kao hoda i to napolju.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 15:33:30   
Skockica
Dobar dan drage moje. Hvala puno na podrsci. Jutros bili na vezbicama, dr kaze da je zadovoljna kako napreduje. Vasi je u vrticu, jedva je ustao jutros a kad ne ide tamo probudi se i ranije user posted image On je inace jako dobar i poslusan a sad ga uhvatilo da nece igracke da pokupi. Ne znam na koju foru to da promenim i da li je moguce da je to samo opet neka faza.

Uzivajte u lepom vremenu i ovde je divno, mozda i mi kasnije prosetamo kad podjemo po Vasija.

Suzi, brzo ozdravljenje mackicama.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 17:12:31   
Milena18
Suzi, da mice što pre ozdrave!
Ivana, bravo za malu hodalicu. Verujem da te bole leđa od savijanja, ali šta ćeš, kad je ona odlučila da hoda, tako mora biti user posted image Ja sam moju bebu sada nosila u park u marami i bogami nije više tako lako, posebno kad idemo uzbrdo. Od roditeljskog ni ovog meseca ništa.
Skockice, drago mi je da ide na bolje.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 17:51:06   
Anck Su Nmaun
Cao mame
Jao da decica brzo ozdrave!
Mi smo jos malkice slinavi al nije strasno.
Divan dan stvarno danas, nasetali se ja sam mrtva umorna. Mm dosao s posla , rucao i odveo T na trening. Bas se puno gledamo 😣

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 18:00:16   
vocicana
Cao mamite. Samo da mahnem, pa posle pisem kao covek.
Ah sto ne volim kada procitam da su slinavii bolesni. Mackice moje lepe. Da se ne razbole.
Mi smo kod mojih trenutno, posle moramo u stan, majci dajem inekcije zbog kicme, lepo se udesila, a nikada mi nije verovala koliko to boli.
Ljubim vas sve.
Ivana, bravo za hodalicu.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 19:22:30   
emicaa
Skockice ja mislim da je to neka vrsta protesta zbog bebe,koliko god da voli bebu zna da vise nije centar svijeta.Ali bice bolje user posted image
David je danas po podne spavao 2 i po sata,po prvi put.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 19:24:59   
Anck Su Nmaun
Blago vama mi po dva puta po sat/sat i po i to sve. Nekad i manje, danas je ujutru spavao sat i po a drugi put jedva pola sata. Evo sad ga legla u krevet.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 19:45:49   
Sanjica26 RR
Skockice, bas citam sta pises. Verujem da ce biti sve ok.
Suzi, kako su sad malene?
Mi smo kod kuce. Deca veceraju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 19:46:47   
mati
Vece majke...
Mita sedeo dva sata na nosi i na kraju se iskakao za ove dane sto nije. Poludecu sa tim njegovim kakanjem.
Ja sutra uzela sl dan, Maki ima zakazano kod psihologa u skoli. Ovih dana je bas razdrazljiv i sve nesto negoduje, danas sam zvala vaspitacicu da poprica malo i ona sa njim.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 21:49:25   
suzi kju
Samo da mahnem i bežim u krevet. Sama sam sa njima noćas, sinoć nismo oka sklopili celu noć.
Manje imaju slina,temperature nema hvala bogu. Ujutru ih vodim u vrtic a ja na posao pa će ih muž ranije uzeti.
Samo da nam noć protekne mirno.
Laku noć.
Zao mi je što ću sada imati manje vremena za druženje sa vama. Pogotovo dok se malo ne uhodamo.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 21:55:02   
branki*
suziuser posted image
moji spavaju..muz je na poslu ceo dan,nema ga..ja blejim ovde i na internetu..da skinem sminku,pa cu posle i ja u krevet..sutra sat zvoni u 6!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
21.3.2017 22:56:44   
Mariya
Veče mame!
Kod nas sve standardno, mališa konektovan, devojčice u krevetu. Uživala sam danas u šetnji a za sutra kažu 23 stepenauser posted image
Idemo sutra da mu pravimo pasoš, danas sam izradila slike za njega, njegove prve slikeuser posted image
Jao, tako mi se spava a neću još sat vremena sigurno..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 6:20:35   
vocicana
Dobro jutro mamite.
Kaficu sam vec popila, ne mogu da vam kuvam, idem da radimuser posted image .
Jos danas i dva dana pa vikend.
Suzi user posted image
Ljubim vas pa se kuckamo kasnije. Nadam se da su dezurne nespavalice konacno spavkale nocas.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 6:35:06   
emicaa
Jutro,David i ja budni a Doda spava.Posle ga vodim doktoru opet,obrazi opet crveni.
Anck on inace ne sastavi ni sat,ne znam sta mu juce bi.
Suzi srecno na poslu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 6:38:23   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Emice, resavaj to crvenilo vise :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 6:50:28   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Sofi je sinoc povracala. Probudila se oko 11 i cujem je da kasljuca. Brzo uletim u sobu i izvucem je iz kreveta. Mm ju je kupao, a ja ribala sobu, skidala posteljinu. T sam probudila. Taman je osusi mm kosu i legnemo ona opet. Onda smo nas dve legle u dnevnu. Svaki cas se budila. Koma sam. Jutros je jos malo povratila. Sad jede keksic. Potkacio ju je stomacni.user posted image Jos ako mm ide na put nemam kome da je dam na cuvanje. Mm ovi ne znaju. Mozda i nisu tu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 6:53:33   
emicaa
Ivana nadam se da ce sad uraditi nesto.
Sanjica,mica mala bas mi je zao.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 7:24:16   
Milena18
Jutro!
Sanjice, nadam se da će dušica biti dobro što pre.
Emice, je l' mu makar mao bolje obraz od tih krema koje mažete? M se ekcem sa noge skoro skroz povukao, a na ručici joj se još ponekad zacrveni malo.
Ja skuvala kaficu i čekam da mm dođe sa posla, pa da idem kod ginekologa, a baš mi se ne ide nikako.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 7:25:53   
Maraj
Jutro mame. Ne javih vam se juce. Diiiivan dan je bio. Skoro ceo smo bili napolju. L dok ne spavao ja sredjivala kucu. Kad ugreje sunce ,kao da mi je sve u kuci prljavo. Tako da sam je juce malo sredila. Oprala neke staze sa terase , tako da cemo i terasu uskoro da aktiviramo. Obozavam da lijem kafu na terasi , al sad...koliko ce nam L to dozvoliti..
suzi , javljaj kako se uhodavas na poslu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 7:38:01   
emicaa
Milena vise nije onoliko strasno kao prije 2 sedmice ali pl njegovom je trebao proci skroz jos prosle sedmice.Ubi me trema,muka mi

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 7:46:19   
Milena18
Ne brini, Emice, biće to u redu čim je počelo da se povlači. Javi šta je rekao lekar.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 8:18:21   
eca89
Sanjice, da ozdrvite što prije!
Suzi, srećno na poslu, javi nam se!

Je li i Maraj krenula na posao?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 9:21:59   
IvanaSK RR
Suzi, srecno na poslu.
Eco, mislim da je i Maraj pocela da radi.
Emice, drzim palceve da dobijete pravu terapiju.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 9:36:28   
emicaa
I dalje ne znamo zasto ima to,uzeo je krv i sad cekam da budu rezultati.Do ponedeljka bi trebalo biti gotovo.Dao mu je drugu je drugu kremu koju smijem samo kad se bas zacrveni jer je jaka i novi losion da mazem sto cesce.Ako krv pokaze da nema alergija onda cemo vidjeti sta cemo dalje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 9:38:45   
IvanaSK RR
Emice, makar je uzeo krv. Jel to njega svrbi?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here