|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 9:53:40   
suzi kju
Juhuuu mašem vam s posla.
Danas kuliram, caskam sa kolegenicama .
Sanjice bas mi je zao user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 9:57:29   
Sanjica26 RR
Zvala sam direktorku da joj kazem da Sofiju nema ko da cuva
Rekla je da nije problem. Povratila je dva puta. Nasa dr ne radi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 10:32:57   
vonavoj
Sanjice.u istim govnima smo..bas sam pisala u temi stomacni. I Joka opet ima..mm na putu..odlepicu..a u cetvrtak je povracala dva puta i to je to..posle sve ok..a nocas se od 3 zalila da je boli stomak i dam joj vode i povrati...i javim direktoru,kao ok.nek klinka bude dobro..a sramota me vec.prosli cetvrtak nisam radila...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 10:36:46   
Sanjica26 RR
Von, isto. Prosle srede sam uzela slobodno kod jedne uciteljice. Sad opet. Sramota me je. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 10:41:27   
vonavoj
Ustala sam jutros ocajna.sedim i placemuser posted image ..nece niko moj posao uraditi,nece mi zameriti,ali me sramota...pricace,vidi,svako malo ne radi...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 10:43:56   
emicaa
Ivana ako se zacrveni onda cese u snu samo,a ako se smiri malo kao danas onda ne.
Sanjice,Von najbitnija su djeca.Nema tu sramote,samo da one brzo ozdrave.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 11:29:04   
IvanaSK RR
Suzi, kuliraj :)
Zao mi je dece, mrzim stomacni. Nek brzo ozdrave.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 11:32:42   
Milena18
Sanjice, Von, pa zašto vas je sramota? Ne izostajete vi sa posla iz ne znam kog razloga, nego zbog dece. Svako normalan će to razumeti i neće vam zameriti.
Suzi, kako su devojčice?
Ja bila kod gin, uradio mi kolposkopiju i PAPA test, rezultati za mesec dana. Ovako sve ok.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 11:39:48   
Sanjica26 RR
Milena, kad smo blesave. user posted image
Sofi sada spava. Videcemo kako ce kasnije da bude

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 11:56:22   
Skockica
Dobar dancic!
Iza nas ponovo teska noć. Moje dete u pocetku odspava nekih 2-2 i po sata i onda se svaki cas budi vristeci ili grcevi ili je gladan i onda tako naizmenicno (*) i ljuskanje. Mene boli glava i grlo, spava mi se, ali se radujem ovim trenucima kad ne vristi, jos mi odzvanja u glavi. Sad siki i ja se radujem mom spavanju cim on zaspi.
Zelimo malickima brzo ozdravljenje, bas taj stomacni ume da bude dosadan.
Emice, uh kosa mi se dize od ovdasnjih doktora. Pa to samo gleda da razvlaci, sto vise pregleda da obavi i stvari da uvali samo da sto vise zarade. Jako je tesko naci pravog dr. A kad zovemo nekog pedijatra da nam prihvati dete kaze ne prima vise pacijenata, zato sto one sto ima dobro reze po dzepu. Sad sam po preporuci jedne prijateljice Markiju zakazala mesecnu kontrolu kod jedne dr ovde, ona je dr od njene cerkice, inace nije pedijatar nego dr opste prakse. Bitno je da je dobar lekar i da hoce da pomogne.
Sad jos da nadjem novog ginekologa. Kad sve uzmem u obzir nije ni ova stara losa kao dr ali nemam vise poverenja u nju i verujem da je ona ljuta sto nisam htela neke analize da radim da njenom kolegi i njoj popravim malo budzet za Bozic. Zalosno ali istinito.
Milena super da je sve ok, neka i rezultati budu dobri!

< Poruku je uredio Skockica -- 22.3.2017 11:57:36 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 12:05:27   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Milena18

Ja bila kod gin, uradio mi kolposkopiju i PAPA test, rezultati za mesec dana. Ovako sve ok.


Milena, rezultati za mesec dana?? Pa gde ih šalju majku mu, na Novi Zeland?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 15:03:14   
IvanaSK RR
Hahaha, na Novi Zeland user posted image
Maca i ja bile malo ispred zgrade, družile se sa komsilukom i decicom. Sad popodnevno spavanje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 15:22:17   
vonavoj
Pa dobro kazes Sanjice.kad smo blesave...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 15:30:19   
Sanjica26 RR
MoJa Sofija uzela svoj tanjir i stavila u masinu za sudoveuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 16:00:12   
vonavoj
Velika devojka@ moja jede kisele krastavce..odlepicu..pojela tanjir supe i hoce krastavce... nije povracala od nocas..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 16:05:00   
Milena18

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Ja bila kod gin, uradio mi kolposkopiju i PAPA test, rezultati za mesec dana. Ovako sve ok.


Milena, rezultati za mesec dana?? Pa gde ih šalju majku mu, na Novi Zeland?

Haha, da znaš... Ovi naši ovde su pravi sporaći. Ali dobro, nije mi ni hitno...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 17:09:36   
mati
Jao ti virusi kako nam muce decicu. Da brzo ozdravite.
Mi zavrsili prihologa, ja danas uzela sl dan, sem sto sam danas isla sa kolegama na neki pregled.
Mata sutra u vrti u ima prolecni karneval, a ja vise nemam ideja, samo se izmisljaju. I idu do skole svi zajedno... Idem da trazim po komsiluku neato za vencic.user posted image


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 19:52:22   
Anck Su Nmaun
Kod nas.plakanje citav dan user posted image
NE znam vise jesu li zubi ili usi ili sta ti ja znam..da poludis!
Nije sinoc spavao ni danas ceo dan. Evo sad se pred spavnje toliko izderao..veceru nije hteo. Popio mleko i napokon zaspao. I ja sam u krevetu vec...ne znam sta me veceras ceka user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 22.3.2017 19:53:07 >

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 20:59:06   
suzi kju
Ufff breeee bas mi je zao bolesne dece. Da brzo prođe mame drage!
Ja sam mrtva, odoh da se komiram. Laku noć.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 21:07:03   
branki*
cao,mame!
sanjice,von,ja isto,sve mi glupo i bzv da trazim slobodan dan..nekako kad si u skoli,sve se remeti..
mm ode na fudbal..ja sam preumorna..idem i ja da se komiram do sutra u pola 6.danas mi se sve cini petak,prosto nisam znala jutros kako da izdrzim jos cetvrtak ipetak,ustala sam umorna.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 21:22:52   
emicaa
Skockice ja najvece povjerenje imam u doktore koji rade u bolnicama,kod njih nema razvlacenja.A rade svoj posao kako treba,ja jos nikad nisam na njih imala zamjerku.
Moji pilici spavaju,Davida toliko muce zubici da vam ne mogu opisati.Grize kao blesav.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 21:25:11   
Sanjica26 RR
Emice, trebalo je da mu das malo paracetamola da mu ublazi bol.
Moji svi spavaju. Ja malo dezuram zbog Sofije. Mada, od osam ujutru nije povracala. Valjda vise nece

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 21:32:32   
vonavoj
Samo da mahnem.i mi smo u krevety.nije povracala od nocas vise.imala je dve redje stolice i to je to .ovako je vesela,sve normalno...za veceru sam joj malo uvalila hleba i margarina..i sad je popila dosta vode.valjda nece biti bljuvanja..tako je sinoc samo vodu..mada ima naviku da uvece pije vodu,jer mleko ne pije..
Aj da sve imamo mirnu noc! Ostavicu je sutra sa mojim tatom,kso i uvek jedino on moze da mi uskoci,pa ce u petak u vrtic...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 21:35:28   
mati
Mi jos ne spavamo. Maki doneo radne listove pa zavrsava domaci,zvala me je vaspitacica da vidi kako smo prosli kod psihologa i da pita da li je prijavio da ima domaci. user posted image
Malo smo setali i nasli vrbu, pa smo i vencice napravili plus sam mu kupila neke lozice vestacke kod kineza. Morala sam sve i za Mitu da pravim, uvek je puta dva.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 21:37:12   
Sanjica26 RR
Von, ja sam u poslednje vreme od kako je poceo post morala decu da vodim kod muzevljevih. Nisam imala nikog za cuvanje. Mm na putu i ko te pita. Necu da gresim dusu svaki put su hteli. Ali posle zvocam, jer ne ispostuju moju rec. Ne moze sve da bude savrseno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Žensko ime
Pesic

Da li vam se sviđa ime Mara?

Da (27%)

Ne (73%)


Ukupan broj glasova: 212

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here