|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: čvor u dojci
3.6.2009 11:14:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sosa

ok operisu privatno,ali znam da uzorak biopsije salju u drzavnu bolnicu da se preglada na patologiji.


NARAVNO!

(odgovor članu sosa)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: čvor u dojci
3.6.2009 11:17:37   
sosa
moram da idem da zakljucim bolovanjeuser posted image
pozdravuser posted image

_____________________________

"vera je moja jedino ozbiljno zanimanje zivota moga,zaista sve je drugo komedija cula"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: čvor u dojci
7.8.2009 10:58:38   
bonita
drage moje i ja sam imala probleme sa grudima,meni su bile ciste u pitanju,ali moji glupi lekari su mislili tumor,pored silnih pregleda rezultat i cak mamografije nisu videli da je cista.
bila sam u beogradu,privatno i jedan divan doktor,je odmah video sta je bez ikakvih rezultata,samo na dodir.
Sve je ok,ali redovno kontrolisem.Ostale su male zlezde ispod pazuha,ali kazu da ce se skloniti posle trudnoce.Mada ja ovih dana ponovo planiram kontrolu.
Od tog perioda se jako plasim svake promene na telu i trcim kod doktora.
I savetujem svima da cine isto.Bolje je spreciti....
Meni su rekli da svaka promena,tj cista ili sta vec do1cm se smatra bezopasna,sve preko toga bi trbalo vaditi hiruskim putem.
Ja sam zaista sa svim ovim imala jedno gorko iskustvo,i ne bih se vise igrala sa zdravljem.
Nedaj boze da nekome treba,ali ako bude rado cu vam dati broj klinike gde sam bila,jer su zaista perfektno strucni

(odgovor članu sosa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: čvor u dojci
14.9.2009 21:20:31   
bonita
danas sam bila na kontroli,i lekar je rekao da sam zdrava kao dren.Da ovu mau cisticu sto imam ispod pazuha zanemarim.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: čvor u dojci
14.9.2009 21:22:06   
Ana RR
Bonita, i ja idem privatno u jednu kliniku, doktor je inače poznati lekar i stručnjak za tu oblast..divan čovek.. možda smo kod istog?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: čvor u dojci
14.9.2009 21:24:32   
bonita
ja sambila u bg kod dr Inica.ON mi je puno pOmogao,kada sam imala te probleme jos 2005.Radi na klinickom,a privatno u KNEZ MILOSA

< Poruku je uredio bonita -- 14.9.2009 21:25:10 >


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: čvor u dojci
14.9.2009 21:26:01   
Ana RR
Znala sam da je on user posted image

Godinama već idem kod njega, imam dva čvora u levoj dojci. Fenomenalan je!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: čvor u dojci
14.9.2009 21:29:12   
bonita
JESTE ANA:on JE MENI pa slobodno mogu reci zivot spasio.ta cista se meni naduvala,i punila tecnoscu,a ovi u krusevcu su me slali,na more pa posle operacija,a meni to raslo sve vise.KADA sam dosla do njega on je bio preplasen i kaze da sam zadnji voz uhvatila,da je ta cista mogla puci,dobijem sepsu i umrem.TAKO da sve pohvale za njega.A sad sam ovde kontrolisala,alii sto dobri strucnajci.
kolko dugo ti to vuces?

< Poruku je uredio bonita -- 14.9.2009 21:30:13 >


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: čvor u dojci
14.9.2009 21:32:25   
Ana RR
Uh, ima sigurno 8 godina.. da, tačno toliko..

Trebala sam u aprilu ići na kontrolu i evo još nisam otišla..user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: čvor u dojci
14.9.2009 21:34:00   
bonita
i ja dosta dugo,mozda vise od 10.Ali posle te 2005,tako imam strah..joj
Da se potpuno uspanicim,i moram do dr...na kontrolu


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: čvor u dojci
8.1.2010 3:03:36   
delkicaa
ja imam 15 god. i imam cvor u dojci skoro sam dobila menzis,a pre menzisa sam imala isto cvor u desnoj dojci.Mnogo se plasim...isla sam kod doktorke Slavke Nikolic...divna zena....i mngoo sam se uplasila.......:(((

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: čvor u dojci
8.1.2010 7:53:39   
Anoniman
I šta ti je dr rekla? 

(odgovor članu delkicaa)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: čvor u dojci
9.1.2010 3:46:28   
delkicaa
pa da su to hormonske ciste koje se pre menzisa pojavljuju...ali to je bilo pre 6 meseci....uzasno me boli i mnogo je crveno....:/

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: čvor u dojci
31.1.2010 0:19:42   
sneza24
Probudila sam se jutros sa bolom u desnoj dojci.Kad sam opipala imala sam ogroman cvor.Masirala sam dala bebi da sisa.Cvor se malo smanjio ali ga jos uvek ima.

(odgovor članu delkicaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: čvor u dojci
31.1.2010 1:04:59   
Anoniman
Daj bebi par dana da prvo sisa na tu dojku, ali ne zapostavljaj drugu da ti se ne bi stvorio i u drugoj. Beba bi trebala to izvući. 

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: čvor u dojci
31.1.2010 1:40:13   
sneza24
Davala sam danas i malo mi se smanjio cvor.Videcu za par dana ako se ne smanji otici cu do dr.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: čvor u dojci
31.1.2010 1:50:27   
JULIE
Ja imam svuda neke malene cvorice ali pretpostavljam da su od mleka.E,sad zadnjih par dana me strasno boli leva dojka ali sa strane i samo kad pipnem ovako ne.Obicno spavam na levom boku i kad se probudim to je uzas!!Ne znam sto me boli,mozda zbog trudnoce,jer rastuuser posted image Moram da pitam dr u cetvrtak

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: čvor u dojci
31.1.2010 1:54:39   
sneza24
Pitaj obavezno.
Ja sam se probudila sa takvim bolom da je bilo ne moguce da se namestim bilo kako.I odmah sam ustala i masirala se jedno 2 sata.

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: čvor u dojci
31.1.2010 1:57:06   
JULIE
snezo a jesi pitala ti nekog za to,jesi dojila kad te bolelo tako?Mene je bolelo i kad sam dojila ali tada mi je nekako normalno a sadauser posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: čvor u dojci
31.1.2010 2:02:32   
sneza24
Meni se to jutro desilo.I boli me dok dojim,place mi se od bolova ali dojim.
Ako bol  ne prodje a i cvor za koji dan onda cu ici kod dr.

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: čvor u dojci
31.1.2010 2:05:47   
JULIE
Mislim da ti onda nemas razloga za brigu.Kad god mozes,masiraj ga to je 100% od mlekauser posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: čvor u dojci
31.1.2010 2:06:26   
sneza24
Nadam se da je to da nije nesto drugo.

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: čvor u dojci
28.2.2010 8:24:26   
Anoniman
Toplo preporučujem film Viktorijina prekretnica, sa razlogom preporuku za film pišem u ovu temu. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: čvor u dojci
28.2.2010 21:36:43   
Alexis79
Od kako sam operisala dojku,probih usi svim zenama.

Napipala sam 2003 cvor na dojci.Onako velicine klikera.Nocima nisam mogla da spavam.Sve moguce sa interneta sam procitala.Kad sam skupila hrabrost rekla sam majci (koja inace radi u bolnici pa zna trista djavola) i vec sutradan sam zavrsila kod najpoznatijeg onkologa.Kad ti neko kaze da ides kod onkologa odmah pomislis najgore.Ono fin neki covek.Dijagnoza je bila fibroadenom.Kao moze operacija a ne mora,samo redovno pracenje i to je to.
Ali ja nisam imala mira.Pred svaku kontrolu me obliva hladan znoj.
2007 ja odlucim da to operisem,jer sam time bila opterecena.
10.01.2008 sam operisana i tumor jeste bio benigan.
Ono sto me je najvise zapanjilo je to sto mi je doktor koji me je operisao rekao posle operacije.
Da 99% je bio siguran da je to dobrocudni tumor, a da ipak ostaje onaj 1% da to nije.
Da niko od njih ne zna 100% sta je dok ga ne izvade i uradi se biopsija.E tu sam se smrzla.

Zato svim svojim poznanicama stalno pricam o tome i o tih 1%




_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu sosa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: čvor u dojci
13.4.2010 12:29:04   
Nena81
E bas Alexis zbog tih 1% ja sam moje izvadila iz desne dojke. Posle nekog vremena na kontrolnom UZ dojki dr mi je videla i na levoj dojci, samo pracenje jednom godisnje UZ i kao to je to. Htela sam ja to da izvadim ali su me dve vezane trudnoce sprecile.
E mozete misliti kako mi je sad kada sam napipala cvor veci od oraha ispod koze iznad desne dojke a nize od vrata.Da bolje objasnim :kad bi napravili trougao desno rame/ dojka / vrat pa u samom centru tog trougla je to nesto. Bila sam jutros kod dr dobila uput kod hirurga u Zvecansku, kao oni su tamo najbolji plasticari za to.
Mislila sam da mi se od mleka stvorile plocice, ali dr kaze da nije od toga, lepo je odvojen sadrzaj u opni.
Da li neko zna dr u Zvecanskoj, kod koga da idem?
Vidim iz prethodnih postova da Ana RR i bonita idu kod istog, molim vas devojke javite gde doticni dr sada radi ?

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here