|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
31.3.2017 23:23:46   
branki*
Drage nase trudnice, nastavljamo razgovor ovde user posted image

Napravili smo male izmene i odlučili da spojimo trudničke teme i da otvorimo jednu u kojoj će se okupljati sve naše trudnice.

Uživajte i družite se!

Vašu trudnoću možete pratiti na Ringeraji na sledeće načine:

-U kalendaru trudnoće klik
-Putem mail-a klik
Pročitajte i zanimljive članke o trudnoći:

-Rast ploda po nedeljama klik
-Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći klik
-Tumaćenje ultrazvučnih nalaza u trudnoci klik

Za trudnice pred porođajem imamo:

-Spisak porodilišta u Srbiji klik
Nakon porođaja vidimo se u temi spisak RR mama
Ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate opste uslove koriscenja foruma


Ako ta pravila budu kršena,chat teme ćemo zatvarati .
U skladu sa tim procitajte opsti uslovi koriscenja portala

Pročitajte i Ringerajin vodič za korišćenje foruma klik


Spisak trudnica koje su u trecem tromesecju :
17.04.2017 mimica 83
22.05.2017. zumbulcic
01.06.2017. krin 40
03.06.2017. MicinaMama
15.07. 2017. WhiteSnow
Javite se moderatorima ili administratoru putem privatne poruke kada ima nekih promena oko termina, da redovno ažuriramo spisak .




< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 17.4.2017 9:06:24 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
1.4.2017 7:42:12   
AnaAna1
Dobro jutroooo, evo ja da otvorim april, posto ce u aprilu sve oci biti uprte u mene ahahaha

Bila juce kod dr-a, na UZ sve super, bebica odgovara tacno trenutnoj starosti trudnoce, prosli put je bila par dana naprednija, ali tu se vrtimo negde... sad kaze da ima 2800g, glavica i dalje dole, zrelost posteljice pise II-III, ako to nesto znaci. Sto se tice onih briseva kaze sve u redu... vise ne idem kod njega privatno, kaze: "Sledeci put se vidimo na bojnom polju" user posted image pitam ga ja jel moze nekako da zakljuci da li cu skoro ili cu da dobacim termin, kaze da to nikako ne moze da vidi... ali cim bilo sta krene pravac GAK, a ako ne krene do termina onda da mu se javim na dan termina tamo i to je to... za ctg se izsmejao sto mi ga svake nedelje rade u domu zdravlja, vidim da je misljenja da ni tu ne moze nista pametno jos da se vidi (kod nas se ne podnose ginekolozi na relaciji dom zdravlja - klinicki centar) user posted image
Eto, sad cekamo :) e da, reko mi je da ipak moram da nadjem neke tablete gvozdja od kojih necu da povracam, posto od Heparina povracam da probam sad neke druge jer svaka zena reaguje drugacije na razlicite proizvodjace. Jel neko pio neke?

Opet sam se iznervirala jer muz mora opet sluzbeno da ide na par dana, i to 250km od Nisa, od 4.do 7.... nadam se da nece bas tad da krene malecka, to je 20ak dana pre termina... ali poci ce nasim kolima tako da ako sluuucajno krene porodjaj seda u kola momentalno i dolazi pravo u porodiliste... jbg, navikli smo vec na takav njegov posao...

Krin sto se tice hopacupa moja drugarica je tako slucajno izazvala porodjaj 10 dana pre termina, prokrvarila i pravac porodiliste user posted image

Inace juce sam se merila, +16kg a sutra ulazim u 38. user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
1.4.2017 8:10:06   
IvanaSK RR
Dobro jutro, stomacici!
Aprilskim terminima zelim sto laksi i brzi porodjaj, drugim trudnicama lake preostale mesece.
Ana, ja sam pila Heferol. Sad cu da ti pronadjem temu o gvozdju.
Evo teme Klik

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 1.4.2017 8:14:20 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
1.4.2017 8:50:23   
krin 40
Jutro drage moje.Evo nama aprila.U njemu će Mimica biti izgurana sto posto,Ana..verovatno😃 a i mi ostale se bližimo😃.Ja lično da preguram april što lakše i brže,maj je moj mesec❤.Anči znam da hopa cups ubrzava stvar zato ga od 15.
maja i planiram😋.Bliženje porodjaja ćeš donekle prepoznati jer će ti se spustiti stomak.Osećaćeš se teškom,tromom,verovatno i pospanom tih dana.Bebana će da se umiri.😃Šta vi planirate za danas?Ja sam obećala ćerki da je probudim oko 10h,da idemo u blok 70 kod kineza na NBGD- u,da kupuje džidža bidže za ukrašavanje jaja za Uskrs.Vodiću,ali baš mi je daleko.Nadam se da ću moći i da se vratimuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
1.4.2017 9:46:08   
AnaAna1
Ivana, hvala za temu, sad cu da je proucim bas. Od heferola sam se preksinoc ubila od povracanja u 2 nocu, moracu da kupim danas neke druge da probam... uh, mrzim tablete za sta god da su!

Ja sad odoh u set_njicu sa muzem na ovih predivnih 25 stepeni, i da kupimo jos par sitnica za bebicu, ima nekih popusta u trznom centru jer im je godisnjica otvaranja user posted image

Krin, kreni ti ipak kolima za svaki slucaj user posted image ja cesto ni do kola ne mogu da se vratim kad se zamorim ahaha

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 1.4.2017 9:47:21 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
1.4.2017 10:43:03   
Bunnyca
Znaci cekamo prvo Ana, pa Zumbulcic, Krin maj, ja cu posle Micine, u junu....Bogami priblizilo seuser posted image
Ja sam prvo dete rodila u maju, a sada u junu termin, obozavam ovaj period.I ja sam rodjena u junu

Danas i ja planiram setnjicu,mada tek predvece, juce sam isa po onom suncu,bas i ne kratko i primetila da sam sva otekla kad sam se vratila.
Krenulo je i oticanje polako

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
1.4.2017 14:07:17   
zumbulcic
Dancek bebele, evo nas u novom mjesecu... Nadam se da ce nam proletiti brzo i bez komplikacija. Ove terminuse da ispratimo s veseljem user posted image

Ana ma izdrazat ce malecka u pupi dok se tata ne vrati. Sto se tice gvozda, ja vec nekoliko mjeseci pijem Feroglobin i super ga podnosim. Pijem 2x dnevno uz jelo i super je. Nisam jos nijednom imala mucninu.

krin uzivaj sa cerkom u skitnji. Da ti napise ovdje, mada nije tema za to ali sanjala sam te. Zapravo sanjam ja da si pisala da ides s mm na more. A ja se spremim i dodem i obijem ti kucu user posted image htjela sam da vidim kako si spremila sobicu za bebaca. Odjednom se pojavi moj muzek koji spava u kuci. Zazvoni telefon kad ti saljes glasovnu poruku sinu i kazes da ste stigli. A on treba da dode u 18h s faxa, a na satu 18h. Budim ja muza da idemo, kad na prozoru ugledam ja momka, sina ti koji se vraca ali ode do komsije u kucu. Odjednom moj muz usto i poceo gletovat zidove ti user posted image dok sam ja trazila rezervni kljuc da pobjegnemo. Kuca ko labirint, nigdje naci vrata. I kad smo nasli, izasli ispred i tu parkirano auto, obijemo i njega, ali ono pode samo da vozi i udari u neki stub. Tako da smo trcali niz neki put i uletili u neku guzvu. Kaze muz meni, ostali su nam otisci, reko ne brini sad o tome...krin ce da pise na forumu pa bit cu u toku ako smo najebali user posted image

Ja sad pijem kaficu, noc mi je bas bila teska...Mali je lumpovo ko nikad, i na kraju me nesto pocelo presjecat po dnu stomaka i zigat u vagini, vjerujte da sam mislila da cu se porodit. Pa cijelu noc nisam oka sklopila. Jutros ustala u 7, ispratilla muza na put i popila apaurin pa zaspala. Sreca smirilo se. Danas necu ustat sa secije...Sutra idem na ukc pa vidjet cu sta ce dr da mi kaze

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
1.4.2017 14:14:31   
krin 40
Bunnyce meni je po ciklusu 5.6,po UZ od samog početka 31.5 ali realno obzirom na moje godine,aktivnost i to da je treće i dr i ja očekujemo i planiramo da to završimo oko 20.5.E sad..videćemo
Možda se be spusti,ne okrene do tada.Ja sam se sad vratila.JEDVA.Prvo smo se navozale do tamo,pa parkirale Bogu iza nogu,pa se napešačile.Mislim da su kinezi u bloku na 2000kvm.Dok je N kupovala džidža bidže ja obnovila zalihu soja sosa i sweet chily sosa.Obožavam da spremam neka njigova jela.Posle smo sele usput na sladoled.Sad ležim i gledam kako da ustanem da stavim ručak.Danas ću krilca i pire.Snage za drugo nemamuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
1.4.2017 14:34:25   
MicinaMama
Evo da se i ja prijavim u april!

Dobar dan zenske moje!

Moja beba se juce vrtila malo,evo i sada isto.Ne udara ali se bas vidno pomera.

Pocelo je...ubise me alergije!Evo me kao bolesna a leka nemam,kao trudnica ne smem da pijem niti jedan od ovih lekova.Pffff...

Bice bolje!


(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
2.4.2017 6:09:35   
AnaAna1
Dobro jutro u 6 ujutruuuu, kad ustanem do wc-a oko 5 nema sanse opet da se uspavam bar jedno sat vremena... uf sto to mrzim... a obicno onda probudim i muza jer uzmem da cackam telefon da citam vesti i forum, kaze malopre "Jel moze jedna sala? Menjam zenu koja ne spava za zenu koja spava user posted image "

Mi smo se juce baaaas izmajali po gradu, sedeli po kaficima, setali, ma prelepo je vreme... dobili u Mendi vaucer na 3000 uz kolica pa smo isli da ga iskoristimo, uzeli smo dasku za presvlacenje, cuclicu i lancic :) nocas me je malo zatezao stomak, kaaao blagi menstrualni bolovi, mozda je od setkanja user posted image primiricu se malo danas...

Odoh da probam da dremnem bar jos malo... pa na glasanje, ne bih da dozvolim da drugi odlucuju u moje ime user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
2.4.2017 6:09:59   
Mariya
Juuhuu trudničice!
Čekam da spustim mališu pa da spavam dalje.
Zumbule, i ti svašta sanjašuser posted image
Što se tiče hopacupa,kod H je delovalo, pokrenulo je porođaj, ali ovog malog ni to nije moglo da istera, ali nije na odmet pokušati i sa timuser posted image
Ana super za izveštajuser posted image Sad samo da krene! Mislim da više nema potrebe da se primiriš, tu si na finišu. Bolje da si aktivna. Nespavanje mi je poznato, to se pripremaš za noćna buđenjauser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 2.4.2017 6:13:41 >

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
2.4.2017 8:35:13   
krin 40
Jutroo.Jao Zumbuliću nasmeja me jutros rano.Juče nisam pročitala šta si napisala.Mnogo sam se izmorila pa sam spavala i popodne..svašta nešto.Ana,što
kaže Mariya,sad nema mirovanja.Akcija i samo akcija ako hoćeš da to privedeš kraju i što bi rekla Voći "raskrstiš se kako treba"😃Micina m baš mi te žao.Trudnoća je i ovako grozno stanje samo ti fale još alergije😐.Stvarno je i jutros divno jutro,ali ja bih trebala danas malo da se primirim.Videću.Evo ćera ode na trening,mm i sin spavaju,spava i ovaj u stomaku.Ja pijem kaficu❤.

< Poruku je uredio krin 40 -- 2.4.2017 8:41:46 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
2.4.2017 8:52:22   
zumbulcic
Jutro i od mene
Ja se digla u pet, pa onako malo lezala i evo sad pijem kaficu. Muz stigao sinoc oko 1 i eno ga komiran, nece da ustane.
krin da cujem i to da ces se ti malo primirit user posted image
Mariya moji snovi u zadnje vrijeme su nidi veze, ciste gluposti sanjam.

Sto se tice hopacupa ja luuudim, sanjam da udem u 37 i da se bacim u akciju. Muz kaze da nisam normalna, pored ove zahebancije ja razmisljam o sexu.

Ana user posted image za izvjestaj. Sto kaze Mariya bolje da si aktivna prije ces se upoznat s user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
2.4.2017 9:05:02   
krin 40
Zumbuliću gledam nekako da se svaki drugi dan primirim ako se predhodni preforsiram.Sutra ulazim u osmi pa ne bih sebi da napravim neku komplikaciju kada
je do sada sve bilo ok(hvala Bogu).Nedaj Bože da se izglupiram pa da mi naredi doktor da ležim-OBESILA BIH SEuser posted image .Ovako skitam dan-dva pa
jedan cool-iram😃.Inače meni je stan duplex.Dole dnevni boravak,kuhinja,kupatilo,terasa a na spratu 3 spavaće sobe.Imam 15 stepenika izmedju.Sada nešto
računam da ja minimum deset_ puta dnevno se penjem i spuštam.Da ništa drugo ne radim-dosta je.😃

< Poruku je uredio krin 40 -- 2.4.2017 9:08:22 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
2.4.2017 9:43:02   
MasnaMasnica
Jutrouser posted image .Ja po ceo dan imam mucnine , ali one bezveze gladna sam, a od svega mi muka , a stalno je prisutan osecaj gladi.
Cim udjem u II trom bicu aktivnija.user posted image .
Ana divna prosidba.
Mariya kod mene u 6 godina. 😃😂
Ljubim vas sve.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
2.4.2017 10:01:02   
Mariya
Dan user posted image
Masnice, ni 3 dece u 6 godina nije loš skor user posted image biće to super, za 4-5 godina ti ćeš imati veliku decu a ti mlada, i sve možeš da radiš, da učiš,studiraš,usavršavaš se,gradiš karijeru,napreduješ!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
2.4.2017 17:59:11   
MicinaMama
Dobar dan drage moje!

Uh jesam odspavala dobro malopre,legla sa cerkicama.Ma spavale smo kao topovi.

Sutra ujutru odoh do supa sebi za licnu kartu.Posle odoh ono za kolica da odradim.Cure ce mi pricuvati mladji brat od mm i svekar.Sva sreca pa imam gde da ih ostavim.

Bebica mi je malo aktivnija ovih dana.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
2.4.2017 22:03:39   
mimica83
napisah u martovskom delu post a tamo niko svraco nije user posted image
uglavnom muz ozdravio bolje je istraumira me covek za vikend, J kaslje dala sam mu inhalacije malo namazala fitobalmom, valjda ce biti bolje. Isli smo predvece da glasamo, muz kaze aj malo da prosetamo tu u centru i kad sam dosla kuci kontrakcije ali blage pocele, e sad vidim kako cu ga mozda izgurati, samo sto je to setanje meni jako bolno user posted image
Jos 15 dana do termina, sutra opet na ctg, smoricu se od njega ... Sta mislite da li bi smela na depilaciju sada? Nesto me strah pa se dvoumim zilet ili depilacija...
Krin pa da sad tako kombinuj malo odmor i blaze kretanje do devetog a onda sta si i naumila user posted image Vala bas, da samo predjes toliko stepenika dosta je user posted image
Marya jeste vi krenuli sa onim vezbicama u NS?
Ana jesi ti bese rekla ti ne odgovara heferol? jesi uzela neku zamenu? Meni muka od njega moracu sutra da vidim sta bi mogla u zamenu, neprija mi uopste...
Masnice i meni je tako bilo u prvom trimestru, posle prodje, izdrzi...
MM super i treba da ti pomognu oko cuvanja devojcica samo koristi to user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
2.4.2017 22:20:47   
mimica83
postavila sam sliku, volela bi da cujem misljenje da li mi je mali stomak i da li mislite da ce bebac biti oko 3kg?

(odgovor članu mimica83)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
2.4.2017 22:40:51   
MicinaMama
Mimice a sta ti ono bese nosic devojcicu ili decaka?

(odgovor članu mimica83)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
3.4.2017 0:20:44   
Skockica
Dobro vece debelice. Evo i ja u aprilu da vam pozelim lake i brze porodjaje a ovima sto nisu u terminu da sto pre prodje.

Zumbulic bas se ismejah za tvoj san. Ja sam cesto u ovoj trudnoci sanjala da zivimo u ogromnom stanu sa previse prostorija bas kao lavirint, od porodjaja to ne sanjam.

Mi smo jedan deo popodneva danas setali jedan odvalilo spavanje i evo sad cekam da malisa utvrdi pa da i ja odmaram, ujutru imamo kontrolu za mesec dana.

Laku noc

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
3.4.2017 8:31:48   
krin 40
Dobro jutro..uspavali smo se jutros😃Standardno..pijem kaficu i čitam po RR.Danas moram da idem u socijalno po nove knjižice Treba i vozačku da produžim dok sam trudna(idem preko reda).Imam dosta obaveza ove sedmice.Moram da ih raspodelim.Danas sam ušla u 8
mesecuser posted image .Samo da mirno preguram ovaj april,posle u maju baš me briga😃Šta vi radite?

< Poruku je uredio krin 40 -- 3.4.2017 8:32:37 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
3.4.2017 9:00:51   
AnaAna1
Dobro jutroooo

Ja se sinoc uspavah u 9h ni manje ni vise ahahaha legla u krevet sa muzem da pratimo rezultate izbora, i toliko se smorih da sam zaspala i uz svetlo i uz tv, ne znam ni on do kad je gledao posle... i evo probudih se u 9 jutros, najzad da se lepo naspavam, zadnjih dana sam se sve nesto budila u toku noci...

Mimice smeta i meni Heferol, povracala sam od njega, pa sam uzela u apoteci neki tecni sa vitaminom C sto se sipa u sok na komad se prodaje, probala 2 dana i nije mi bilo muka, Ferolin C, ali ima mnogo manju kolicinu gvozdja od heferola, to sam zakljucila tek kad sam uzela da procitam sastav... vise ne znam ni ja da li da trazim nesto jace ili da uzimam ovaj.....

Nego, nesto bre zadnja 2 dana imam neka blaaaaaga boluckanja u donjem stomaku, bas nisko dole, mada ne mogu da kazem ni da je bol, nego kao onako malo neugodno kao kad trebas da dobijes menstruaciju pa osecas blagi pritisak ili blaaaaagi bol povremeno... jel to normalno za 9.mesec ili se meni nesto blizi? Stvarno ne bih da krene dok mi muz nije tu do petka :(

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
3.4.2017 10:03:04   
krin 40
Anči to je normalno.Deveti si.Priprema se telo.Ja npr imam bol već desetak dana u stidnoj kosti i desno ka preponi.Podnošljiv je pa se ne žalim.Ne brini ništa😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
3.4.2017 10:09:44   
Zemunka85
Jutro.
Kako ste se raspisaaaala poslednjhi danaaa user posted image .
A i ima nas nesto vise, straica, nisam "najmladja trudnica".
Prosli put smo u isto vreme trudnovale kuma, najbolja drugarica, ja (i jos par drugarica) i bas mi je bilo super.
Ovaj put iz okoline bas niko, ali i trudnoca mi je neuporedivo laksa, pa me je manje briga, Snajka je pre neki dan saznala da je trudna, pa sam happy. Ali i nas je ovde sve vise, pa sreca sreca radost. Inace njoj na prvom UZ u 6. nedelji, kada su registrovali srcanu radnju videli kontrakciju i dobila terapiju, bas rano user posted image .

Ja sam sada 17+2, moj bebac je eeeekstremno miran. Ekstremno. Znam da je relativno i rano, ali Laru sam u ovo vreme uveliko osecala i to doooobro. Ovu bebu sam vec u 14. nedelji osetila prvi put i evo za 3 nedelje se nista nije promenilo, svaki 2-3dan me "pipne"po jednom dnevno i toliko od nje. Taaacno tatina, on je miran covek, zato je Lara histerija i temperament nivo ekspert, na mene user posted image .
Ja nzm, pa vas pitam - krin pogotov tebe, tvoja deca su velika, da li je cera tatina a sin mamin? Ja sam L dugo dojila i dugo smo bile zajedno po ceo dan, sve to je uticalo da ona i mm imaju problema u odnosu tj ona sa njim. Kao jako mala nije mu dala da je pipne, bas je bila odbojna. Mene je to bas rastuzivalo, on je divan prema njoj, A on je laadno samo govorio "Nase vreme tek dolazi", ziiiva istina!!!!!! Ona ce sada uvek, ali uvek stati na njegovu str kad god nam se misljenja i zelje ne poklapaju, uvek ga trazi i pita za njega, gleda da je po njegovom, kada se on i ja ne slazemo uvek ce mene ispravljati (glupost: odvezemo je u vrtic i on insistira da me saceka kada ej ostavim da me vozi gde treba, da se ne maltretiram, a ja necu jer je to jedna stanica, i volim da prosetam, ona ce uvek mene prekoriti i reci mi da popustim) i sl ...
U poslednje vreme sve vise, tako da tacno toliko i ja zelim ipak sad jednog decaka user posted image da rodim i ja sebi dete, ovo nema smisla. Sva je na njega. Izgledom, osobinama, bas mu je sad jos i priklonjenija .. grrrr ...user posted image .

Mi smo ceo vikend skitali, a to se nastavlja. Divno je vreme ....

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here