|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
7.4.2017 8:49:56   
krin 40
Anči sedi kući i uzivaj.Kad krene bol biće u stomaku ne u kosti.Ja taj bol u pubičnoj kosti imam već dve nedelje😃Biće ti dosta i doktora i bolnica uskoro

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
7.4.2017 10:54:51   
AnaAna1
Hvaaaala vocickice, iz tvojih usta u Bozje usi user posted image sad mi stize i muz sa puta pa kad mu raspalim setnjuuuu, da probam da ga ubrzam malo user posted image

Krin postavicu ti glupo pitanje ali moram malo da vam dosadjujem sad do porodjaja, sve ste iskusne osim mene :D kad kazes da te boli pubicna kost jel mislis na kost kao kost zbog sirenja, ili mislis na misice i organe na kosti i oko kosti? Mene je bolelo ovo drugo sinoc user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
7.4.2017 11:22:59   
krin 40
Kakve organe oko kostiuser posted image Ako ja poznajem fizionomiju tu nema organa😃Boći me sama stidna kost i malo u desno pored nje,ka preponi?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
7.4.2017 11:46:46   
AnaAna1
Hehehe pa na to mislim, ne mislim bukvalno organi nego ja sam sinoc imala utisak da me boli mokracni kanal, vaginalni kanal, prepone i niz prepone malo prema nozi... znaci ne kost nego sve ono sto se nalazi tu oko nje i na njoj i ispod nje user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
7.4.2017 15:00:56   
krin 40
Anči prosto rečeno boli nas user posted image To je zbog širenja karličnih kostiju.Kada krene oset_ićeš bol u krstima pa iz njih se spušta ka donjem stomaku.Jak,oštar.Sve ostalo spada u "pripremne".Pitaj slobodno sve.Pa zato smo tu,da se ispomažemo.Ja sam sada ušla u kuću.Popizdela sam.Odem po knjižicu.Lepo piše da je gotova.Tamo sam čekala da je traži pola sata i na kraju NEMA.Kao šalju grupu po grupu,dodjite za mesec
danauser posted image .Ja njoj kažem bukvalno ovim rečima"GUSKO GLUPA MOGU DA SE PORODIM ZA MESEC DANA,DOĆI ĆU ZA DESET I AKO JE NEMA RODI JE ILI TRAŽI DRUGI POSAO".Celo socijalno me gledalo kako sam urlala.Jok sad ću svaki drugi dan da se penjem peške na treći sprat zbog budala.Jedina dobra stvar je što sam usput slučajno našla divnu torbu za porodilišteuser posted image Još pelene pampers i gotovooo❤

< Poruku je uredio krin 40 -- 7.4.2017 15:02:48 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
7.4.2017 15:46:57   
MicinaMama
Dobar dan drage moje!

Ja i danas isla u sup da zavrsim oko licne karte,u ponedeljak rekla morate doci sa muzem,mi danas dosli kad kaze e ne moze petkom za licnu na 10 godina.Vec su mi narasli rogovi na glavi!!!Moram ponovo u ponedeljak da idem.

Anaana setaj draga,jedi ananas i pij sveps!

Krin mogu samo da zamislim kako ti je bilo,evo i mene ovi zezaju iz supa.Sve im nesto fali,uvek je dodjite sledeci put a ja jedva stojim na nogama.

Mariya ljubi decaka!!user posted image

Skockice pa gde da uriniram po rukama,majko milauser posted image

Ipak cu ja da nastavim sa kremicamauser posted image

Odoh sada da pravim kolac "na brzaka".Veceras ce doci ovi od mm njemu na rodjendan pa eto da se malo pocaste.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
7.4.2017 17:11:37   
Mariya
Dan drugarice user posted image
Završena prva nedelja terapije. 3 dana je stagnirao pa je danas uradio gomilu stvari. To su pokreti u milimetrima ali su napredak. Jako sam srećna.
Devojčice su kod babe a nas troje u nekom polusnu, dokrajčilo nas je ovo ustajanje.
Jao krin, neka si joj rekla! Najlakše je reći nema, dođite kasnije,sl.nedelje, za mesec dana pa da te skine sa vrata.user posted image
Ana znam da je neizvesnost i to čekanje najgore i da bi volela da znaš na čemu si, samo ti čekaj bolove i šetaj se.
Micinam, nemoj da piškiš po rukamauser posted image kažem ti, cortina T ili maslinovo ulje, deluju 100000%. I setih se, navučeš rukavice preko noći.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
7.4.2017 18:12:07   
AnaAna1
Hahahahaha epa krin posteno si rekla, upravo user posted image boli user posted image user posted image user posted image

MicinaMama dobro je, nije samo u Srbiji rasulo, ima ga i u Francuskoj user posted image ako imas kokosovo ulje probaj sa njim, dobro je za kozu, ja ga povremeno i na stomak mazem...

Krin, ti kao ja za Dom Zdravlja kad sam zvala da zakazem kod mog ginekologa jos marta meseca, a ona na call centru mi kaze "epa moze posle 25.aprila tek", a ja joj kazem "gospodjo, ja cu da se porodim do tada, a meni treba uput za porodiliste" ahahaha ej a mnogo je veliki problem sa tim zdravstvenim knjizicama, moj muz je cekao 5 meseci da mu stigne...mozda su ti je negde zagubili debili ako pise da je gotova a nema je, nego mislim da nije problem ni sa onom potvrdom stoo se dobija umesto knjizice da zavrsis sve oko porodjaja ako je ne daj Boze ne nadju...

Marija bravo za terapijice, saaamo napred, bice ta rukica super user posted image vikendom ne idete? Kako malecki podnosi voznju, jel se ne buni kada je u sedistu?

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
7.4.2017 18:22:18   
Mariya
Vikendom i prazicima nema terapija, pa će nam produžiti nedelju dana jer baš zbog praznika gubimo nekoliko dana.
Spremanje ujutro je pravi procesuser posted image On se probudi u 4.45 ( u minut tačno već nedelju dana!!) podojim ga i vratim u krevetac, pa oko 6 počne opet da se mrda, tad ga presvčem, podojim i u korpu (ne nosim ga u sedištu) On prespava ceo put i prvi deo terapije. Danas je prespavao čak i vežbeuser posted image a tamo se uvek dere. Probudio se tek na Vojti. tako da super podnosi put, spavauser posted image
A inače je kao i Lu, čim je u autu on spava. Ne buni se ni kad je u sedištu, čak ga i kući držim u jajetu ponekad, kad smo u kuhinji, npr ručamo, njega stavim u jaje da bude sa nama, da ne bude sam u dnevnoj.
Lu je inače takva i dan danas, ima 5,5 godina i u autu izdrži max 10 minuta budna, Odmah se komira. I ja sam takva. A H, ona izdrži bez problema budna do NS ili čak Segedina, to je sat ipo puta, 100 km, a njoj oči kao krofne ceo putuser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 7.4.2017 18:26:33 >

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
7.4.2017 19:08:00   
krin 40
Mariya napreduje maleni😃Ana i ja čekam pet meseci,u novembru je firma podnela.Ma znam da može potvrda ali muka mi više da vučem papirčinu.Malo mi
papira,samo mi još taj treba.N ide u maju na ekskurziju i ona mora da vuče taj papir sa sobom.Piše i na sajtu i kod guske u računaru da je poslata i gotova.Ako
mi je ne nadje oči ću joj iskopati ali stvarno.Napisah vam danas da mi samo pelene fale za torbu,ali gde god sam ušla ima 2 veličina nema new
born?Prave li ih još?

< Poruku je uredio krin 40 -- 7.4.2017 19:16:49 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
7.4.2017 20:01:06   
Skockica
Dobro vece drustvance. Danas sam skoro ceo dan sa Vasijem, bebom i mamom šetala, kupili nesto namirnica i onda sam sa mm isla da vidimo jedan auto i kupiliii user posted image Mnogo sam srecna, bas mi se svidja. Castim društvo, ko sta voli nek izvoli
user posted image
user posted image

url=http://www.Slikomat.com/slika/6096400.htm]user posted image [/url]

Koktelcici su naravno bezalkoholni, specijalno za moje trudnicice.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
7.4.2017 20:59:00   
mimica83
Ana ti resila da me preskocis user posted image prati stanje pa ces videti :)
Krin ako si joj rekla, muka mi je vise od ove nase administracije po raznim sluzbama niko nista neradi... Moji su skoro dobili knjizice, 5 meseci cekali, grozni su ... Sto se tice pelena ja sam uzela pampers br.1 u Liliju.
MM pa zar u Francuskoj isto zabusavaju kao kod nas, hm mislila sam da je to samo kod nas... Probaj ruke da mazes corttinom, ili kokosovim uljem pomoce ti sigurno.
Marya user posted image za decaka, sve ce se to srediti, super da hoce da spava u kolima, da vam oboma bude lakse da zavrsite terapije uspesno.
Skockice user posted image za auto, neka je sa srecom, da vas dugo sluziuser posted image
Ja sam ok danas, boli kicma standardno, bebac danas nesto aktivniji i tako... eh kad bi mogla znati kada ce da krene user posted image Volim vikende kad su smo porodicno svi zajedno user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
7.4.2017 21:57:51   
MicinaMama
Vece zene moje!

Hvala vam na savetima u vezi kremica.

Uh pa ima i ovde toga,danas nekakav arapin kada je poceo da vice na radnicu moralo je obezbedjenje da ga smiruje.

Mene toliko boli gornji deo tela,tacnije rebra i stomak visoko.Kako visoko nosim pa se gore i sirim.Raspadam se!I ona me bukvalno "zulja" u stomaku u gornjem delu.
Jos kada ustajem ne mogu odmah da se ispravim od bola u krstima.

Gotovo je,samo ne znam kako cu da izdrzim do kraja,jos nepuna dva meseca pfff...

(odgovor članu mimica83)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
7.4.2017 23:14:12   
Mariya
Drugarice user posted image
Samo kukateuser posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
8.4.2017 8:37:19   
vocicana
MM ja sam se slicno osecla, prosle godine u ovo vreme, cekajuci porodjaj, ali u sedmom mesecu sam se nekako zaglavila, pa to je strasno bilo. Mislila sam da cu poludeti jos dva meseca, vec velika, grudi velike, stomak narastao, ja vrucina non stop, samo sam se svlacila, nezadovoljna, samo sam rezala, muz me je izbegavao u sirokom luku, sto ranije nije cinio, jer je video da cu ludilo ubosti. Ali ti trece radjas tako? Divna si! Samo polako i to ce proci.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
8.4.2017 9:11:01   
AnaAna1
Dobro jutroooo, nocas sam se najzad naspavala, bili kod kumova dodo kasno, legli tek oko 3 nocas, tako da sam se komirala i nisam osecala ni bol u kukovima ni potrebu za wc-om, milina.... user posted image

Krin ja sam kupila velicinu 1 pampers premium care, pise da je za bebe od 2-5kg, ali sam uzela malo pakovanje pa cu javiti muzu iz porodilista da li odgovaraju pa da kupi jos ili da promeni nesto...

Skockiceeee cestitke za auto, u zdravlje da se voziteee :)

Mimice pa vidim ti nesto zabusavas pa ja reko mozda da pobegnem pre tebe, al nesto mi ne ide taj plan user posted image evo juce sve super ceo dan... izgleda da me ipak ceka termin... muz zapeo da ne bude pre 22., da bude bik isto kao on user posted image

MicinaMama joj ne znam, meni su nekako 7. I 8.mesec brzo prosli... a ovaj 9.ide sporo kao da je svaki dan godina...

Vocicana mene uopste nije uhvatila nervoza iako sam mislila da cu da budem nepodnosljiva, i moj muz je mnogo happy zbog toga, svi su ga plasili kako cu da ga terorisem user posted image mozda zato sto sam ocekivala da mi trudnica mnoooogo teze padne jer sam se svasta naslusala pre trudnoce, a eto da kucnem u drvo osim onog povracanja duse do 4.meseca, meni ni maaaalo nije tesko pala... pa sam podsvesno bas happy sto sam je ovako izgurala :)

Marija hahahaha zar je moguce da neka od nas kuka vise nego sto si ti kukala u 9.? user posted image user posted image user posted image saaaaalim sE user posted image moramo svi da prodjemo kroz tu kuknjavu u 9.izgleda, to mu dodje kao neko pravilo... ovo cekanje je stvarno ubitacno user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
8.4.2017 10:14:52   
Bunnyca
Evo i ja cu da kukam, user posted image juce sam skoro prelezala, kako ustanem ona glupa vena pocne da pece i pulsira.....bas boli uzasno.Kupila sam u apoteci neku kremicu za hladjenje ya vene,pa kao namackala okolo.Juce sam vadila krv i bris i ostala sokirana kako je sestra uzela bris. prvo spustite pantalone do pola sednete, dignete noge sa sve obucom i odecom gore, drzite rukama noge a ona gurne stapic unutra, bez spekuluma, bez iceg samo gurne.Niti zna koliko duboko, pa kako joj se cefne. Bolelo me ceo dan od njenog bockanja.

Inace pocela sam da kupujem polako sitnice, pa ne znam da li ste kupovale, silikonske bradavice, imam jednu blago uvucenu, druga je ok....i da li ste kupile neko AD mleko za svaki slucaj, i koliko flasica ,da li to da kupujem unapred ili da cekam?

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
8.4.2017 10:30:53   
krin 40
Jutroo.Ja se komirala do sad😃.Mariya ja još ne kukam😃.Voći tačno,porodila si se u ovo vreme.Ne znam datum tačnouser posted image Sećam se jer sam u martu
izgubila bebu(ne ponovilo se).Posle sam ulazila da ispratim jeste li se lepo raskrstile❤.Bunnyce ja neću da kupujem adaptirano mleko.Nikada mi nije trebalo,
nadam se da neće ni sad.Takodje ni bradavice.Ako Bog da da ga dojim imam stvarno savršene bradavice za podoj.Izvučene,čvrste krupne.Ni sa prvim ih nisam
morala koristiti.Od flašica kupila sam samo jednu malu za vodu.Skockiceuser posted image za auto.Joj sinoć sam imala video poziv iz Čačka od moje tri drugarice
direktno iz naše omiljene starogradske kafane❤Poručivale mi pesme.Jedva čekam da izadjem sa njima i da okačim neke pare na muziku😃.Danas nigde ne
mrdam.Sutra su najavili sunce pa ću isplanirati dan


< Poruku je uredio krin 40 -- 8.4.2017 10:35:59 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
8.4.2017 12:31:03   
MicinaMama
Dobar dan trudnice i mamice!

Mariya samo se ti smej nama user posted image ,bila si ista!

Vocicana jeste,ovo je moja treca trudnoca.Bas je tesko i bolno.

Bunnyca bas mi te zao,sigurno ti nije lako.Kud te je to tako snaslo i ta vema,uf.

Anaana ajde draga sada ce i to proci!Imas jos malo.

Krin ma ti si posebna zena,zena u formi!user posted image Nema kod tebe kukanja,kad si ti razmisljala stikle da nosis u trudnoci ja vise nemama sta da pricam user posted image

Uf ja sam tesko spavala,rasturili su me bolovi u kicmi pa i grc u listu.Malo je falilo da crknem od bola.Sinoc sam se tako slatko najela boranije da sam prela kao macka posle od zadovoljstva hahah.nesto mi je sela boranija da vam opisati ne mogu.Inace nisam bila neki ljubitelj ali valjda od trudnoce mi je pala na pamet.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
8.4.2017 12:46:02   
Bunnyca
jeste Micina sto kazes, lako Mariyi sada , a sve se tesim tako cemo se i mi slatko smejati kako smo kukale.
Evo cekamo mimicu i Ana , Zumbulcicpa Krin , onda ti....pa ja ....ne znam da li ima jos neko,dakle ja cu najduze da kukam.
kad slusam Krin, kod nje sve to nesto lako.......eee da i je samo 50% njenog optimizmauser posted image

Mi smo inace sada bile do crkve, danas Lazareva subota, pa po vencic i zvonce, i umesto slatkisa i onih usecenih gluposti, moje dete izabralo sveze jagode, pa se bacam na njih upravo

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
8.4.2017 13:28:08   
MasnaMasnica
Gde steuser posted image ?
Ja da vam mahnem,uskoro kuckam vise,recite mi kada bese ono merenje nuhalnog najbolje, 11+ ili 12+ne mogu da se setim. Pa da zakazem tada kod moje dr.
Ljubim vas!❤❤❤

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
8.4.2017 13:29:22   
krin 40
Ljubim ja vas sve i grlim i šaljem vam pola mog optimizma😃Imala sam i ja mračne trenutke tamo na pola šestog..prodje to.Radujte se što se sve ovo bliži
kraju.Uskoro ćemo se sve,ako Bog da,maziti sa bebicama❤.Ja i dalje potpisujem svoju izjavu"mrzim trudnoću,mrzim da
budem trudna" i kod mene ne pali ona fora "da smo mi žene sa tajnom,bla.bla.."ali volim bebe i decu.Zato moramo da se držimo i mislimo pozitivno i bodrimo
dok ovo mučenje ne prodje❤Mašnice ja sam u 11 nedelji radila pred Nifty😃

< Poruku je uredio krin 40 -- 8.4.2017 13:34:22 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
8.4.2017 14:30:59   
MicinaMama
Jao Bunnyce ne spominji jagode,ja se davim njima.Evo i sada u marketu gledam dosle nekakve nove,verujes li mi da mi je voda krenula na usta a skoro svaki drugi dan ih jedem.Nikako da se zasitim.Kaze meni mm kupice tebi toj covek veceras veliki paket tih novih :D

Ne mogu ja da teglim toliko stvari iz marketa pa cu sacekati da mi on donese.

U prethodne dve trudnoce sam jela lubenice i dinje.paradajz svaki Boziji dan.MM me zezao da cu roditi dete u obliku paradajza user posted image

Mada u svakoj trudnoci mi uvek gode namirnice koje osvezavaju.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
8.4.2017 21:15:16   
krin 40
Veče devojke.Nema vas.Vikend pa se razbežale😃I ja se tešim sa jagodama dok ne krenu moje omiljene breskve i kajsije,lubenice..mmm...Danas nisam skitala ali sam bila vredna pa pohovala tikvice i plavi patlidžan(jela sam kao prase),i pravila leskovačke uštipke i malopre za ukućane palačinke sa kremom,plazmom i bananama😄(ja to ne smem ni da liznem).

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
8.4.2017 21:24:16   
MicinaMama
Krin dobra si ti,meni tesko pada pohovano.Uvek mi bude muka posle jela.Otpatim!Bas uvek imam nekakvih problema sa zelucem pa mi i smeta odredjena hrana.

obicno je to masno,zaprzeno i rostilj....

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here